COVID-19: کالیفرنیا در حال حاضر اجازه می دهد تا خانه سالمندان بازدیدکننده داشته است اما قوانین ترک خانواده ها نا امید

امی Taxin آسوشیتد پرسمنتشر شده 1:08 PM EDT Jul 12, 2020برای ماه ها, خانواده ها باید pined برای دیدن عزیزان خود

توسط NEWSOULS در 22 تیر 1399

برای ماه ها, خانواده ها باید pined برای دیدن عزیزان خود که در کالیفرنیا زندگی می کنند ماهر پرستاری امکانات که تعطیل شده اند به خارج بازدید کنندگان برای حفظ coronavirus از گسترش.

کالیفرنیا مقامات بهداشتی به تازگی صادر راهنمایی برای بازدیدکننده داشته است به از سرگیری اما چند اتفاق می افتد به عنوان عفونت نرخ افزایش در بسیاری از جوامع است. امکانات در حال محتاط پس از دچار شدید شیوع بیماری در اوایل بیماری همه گیر.

"من از جان گذشته در این نقطه" گفت: شکایت Mathis که نه او را دیده 94 ساله در سان فرانسیسکو در چهار ماه. "مادرم با من تماس گریه گاهی چند بار در روز التماس من است که او می خواهد به دیدن من, و هنگامی که او به دیدن من خواهد شد و او قادر خواهد بود برای دیدن من قبل از او می میرد. این دیوانه است."

کالیفرنیا پرستاری ماهر امکانات بسته به بازدید کنندگان در مارس اما ساکنان خود را هنوز هم جزو سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر از آنجا که بسیاری از آنها افراد مسن و ضعیف و ناتوان و در نزدیکی زندگی می کنند. در سطح ایالت امکانات حدود 40 درصد از کالیفرنیا حدود 7000 مرگ و میر.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی از — به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود — از آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

خانواده ها باید متکی به تلفن و تماس های ویدئویی به ماندن در تماس با عزیزان. در برخی از موارد آنها می توانید چت از طریق ویندوز در امکانات. اما این بازدیدکننده داشته است می تواند چالش برانگیز برای ساکنان مبتلا به اختلال بینایی یا شنوایی یا مشکلات شناختی.

تحت کالیفرنیا جدید راهنمایی و سالن ملاقات محدود است به یک فرد در یک زمان و تنها ممکن است رخ دهد اگر کافی نیروی انسانی, تست و هیچ ویروس جدید موارد در یک مرکز برای 14 روز و کاهش در موارد جدید, بستری شدن در بیمارستان و یا مرگ و میر در جامعه اطراف — ترکیبی از استانداردهای چند می تواند برآورده. در غیر این صورت امکانات قرار است به اجازه می دهد, هوای آزاد, بازدیدکننده داشته است و به دنبال کنترل عفونت پروتکل های.

Rodger ساقی سخنگوی کالیفرنیا وزارت بهداشت گفت, هوای آزاد, بازدیدکننده داشته است باید اجازه داده شود حتی در امکانات گزارش ویروس موارد اگر بهداشت محلی افسران می توانید انتخاب کنید به منظور محدود کردن ملاقات اگر آنها احساس می کنید آن را بیش از حد خطرناک برای ساکنان خانه سالمندان.

تونی Chicotel, کارکنان, وکیل کالیفرنیا برای طرفداران پرستاری در خانه, اصلاحات گفت: دولت هدایت نشده ساخته شده تفاوت زیادی نشده است.

"من شنیده ام و نه از کسی از سیاست جدید رفت و به جای در ژوئن 26, که گفت:" هی, من در حال حاضر قادر به دیدن یک دوست در یک خانه سالمندان, حداقل, خارج از منزل,'," او گفت:.

DeAnn والترز مدیر امور بالينی در کالیفرنیا انجمن از امکانات بهداشت گفت, هوای آزاد, بازديد نیاز به نظارت و نیاز به کارکنان و امکانات ممکن است تمایلی به نگاهی است که در حالی که برخورد با ویروس موارد است.

"با داشتن برخی از نوع امن مراجعه واقعا مهم است" والترز گفت: "اما افزود: "فقط به خاطر یک نهاد می گوید:" این خوب است " ما هنوز هم باید پاسخگو ما به سازمان های دیگر است که راهنمای ما است."

این انجمن بهداشت آمریکا/مرکز ملی زندگی کمک نمی ردیابی هر ایالت قوانین و یا روش اما می گوید بیشتر هستند و اجازه ملاقات با خانواده و یا به زودی خواهد شد. بسیاری از بستگان می گویند طولانی مدت در انزوا و عدم فعالیت برای ساکنان که تا حد زیادی محدود به اتاق خود را به کمک به کاهش عزیزان خود' سلامت روانی و جسمانی.

چاپارل خانه یک آسایشگاه در برکلی ایجاد روش های ویژه برای بازدیدکننده داشته است برای ساکنان که نمی توانم عضویت در چت ویدئویی خود را به دلیل شرایط بهداشتی و یا اگر آنها در حال مرگ گفت: KJ صفحه: تسهیلات administrator. بازدید کنندگان باید قرار ملاقات پوشیدن ماسک و تست شده برای ویروس.

لری Yabroff, 78 بوده و قادر به دیدار همسرش, مریم که آلزایمر تحت این شرایط. او نمی تواند درک تصویری چت شد و آشفته در طول پنجره بازدیدکننده داشته است, او گفت:. بنابراین او می پوشد یک ماسک می شود به طور منظم برای COVID-19 و تا حد زیادی باقی می ماند خانه به جز پیاده روی — و تعداد انگشت شماری از بار او رفته است برای دیدن همسر خود را.

روز جمعه او حرارت گرفته شده در مقابل در ورودی به تاسیسات قبل از اینکه همراهی در اطراف ساختمان به باغ از پشت. همسر خود آورده بود را در یک صندلی چرخدار و آنها نشسته بر روی نیمکت و صحبت کردیم.

"من را وارد کنید و به او واقعیت هر آنچه در آن است که آرام بخش برای او," او گفت:. "او است که قطعا برای دیدن من خوشحال است که یک برکت و رحمت است."

صفحه گفت: این تسهیلات می خواهد به پیشنهاد, هوای آزاد, بازدید بیشتر ساکنان, اما آن را نمی خواهد بدون نیاز به تایید از شهرستان مقامات بهداشتی.

"خدای ناکرده ما بازگشایی و همه می شود COVID," او گفت:.

تیم کارلسون انطباق افسر در لس آنجلس خانه یهودی گفت: این مرکز در حال برنامه ریزی برای برگزاری, هوای آزاد, بازدیدکننده داشته است پس از شهرستان مقامات بهداشت تایید کند. آن را نیز به دنبال راه هایی برای مقابله با, در برابر سوزان جنوب کالیفرنیا گرما احتمالا با ایجاد یک ماژول با دو محفظه اجازه می دهد تا برای کولر — و جداگانه — هوا.

قبل از دولت دستورالعمل صادر شده است برخی از خانه های پرستاری آمد تا با راه های خلاقانه برای فراهم کردن برای بازدیدکننده داشته است. در وین پرستاری و مرکز توانبخشی در لودی کالیفرنیا ساکنان آورده بودند به یک فضای باز پاسیو احاطه شده توسط یک فرفورژه-نرده آهن و بستگان می تواند قرار ملاقات برای دیدن آنها را از یک نقطه بر روی پیاده رو عمومی در این نزدیکی هست البته بیش الدین از ترافیک.

میا هانا گفت که او تا به حال تنها او را دیده 91 ساله و مادر در تماس های اسکایپ تا ماه گذشته زمانی که او یک بازدید در مونت ویستا گرو خانه در پاسادنا که تا به حال نصب یک ست غرفه. مادر او می خواست برای رسیدن و در آغوش او, او گفت:, اما این دیدار, حداقل چیزی بود.

او امیدوار به ادامه این غرفه بازدید کرد و تسهیلات لغو آنها پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای ویروس.

"وجود دارد یک راه بهتر" هانا گفت مادر او به احتمال زیاد نیاز به انجام عمل جراحی در این تابستان. "این آخرین ماه بر روی زمین و من صرف آنها را بر روی اسکایپ با او. من سعی می کنم ممنون در مورد آن, اما آن را نمی همان.

آسوشیتد پرس عکاس جف چیو در برکلی کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن