Coronavirus: Riverside County برنامه ارائه خواهد شد بسته های پول مستاجرها تا 3500 دلار در کمک های

اخبار شهر خدماتمنتشر شده 7:17 PM EDT Jun 2, 2020یک برنامه برای کمک به کمبود مالی Riverside County مستاجرها که

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

یک برنامه برای کمک به کمبود مالی Riverside County مستاجرها که نیاز به منابع مالی برای پوشش دادن تمام یا بخشی از اجاره خود را پرداخت برای چند ماه به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر کوروناویروس تصویب شد سه شنبه توسط هیئت ناظران.

"این یک پیروزی برای مستاجر و صاحب ملک" رئیس هیئت مدیره V. مانوئل پرز گفت. "وجود دارد بسیاری از مسائل در مقابل از ما. اما من خوشحالم که ما قادر به دریافت این انجام می شود."

در 5-0 رای هیئت مدیره مجاز تشکیل Riverside County اجاره صندوق امداد را که 30 میلیون دلار در فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و اقتصادی امنیت — اهمیت — قانون پول در دسترس برای توزیع به مقدماتی مستاجرها و صاحبخانه.

دو غیر انتفاعی نخل کویر غیر انتفاعی مستقر در آسانسور به افزایش و کنار رودخانه مستقر در ایران راه مرزی دره خواهد بود که مدیران از برنامه است. آسانسور به افزایش نظارت خواهد 35%, در حالی که بزرگتر ایالات راه رسیدگی خواهد شد 65%o.

با توجه به پرز که پیشگام تلاش برای ایجاد برنامه های ساکنان هر unincorporated جامعه و همه شهرستانها در شهرستان می توانید برای درخواست کمک.

"آن بوده است غلتکی سوار coaster در مورد این موضوع گفت:" سرپرست کوین Jeffries. `اما این پیروزی است. این یک رویکرد خوب."

Jeffries تا به حال نشانه مخالفت به اوایل پیشنهاد صندلی به موسسه پتو مهلت قانونی برای اخراج تا coronavirus اضطراری دیگر فعال است. اما پرز پیشنهاد اولیه در نظر گرفته شد مسئله پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هفته گذشته تمدید ایالت مقررات محدود زمانی و چگونه صاحبخانه می توانید در ادامه با اخراج.

تحت این شهرستان برنامه مستاجرها اعمال می شود تا سه ماه از کمک های مالی — با بازپرداخت مورد نیاز — و یا دریافت حداکثر تزریق پول نقد از $3,500 هر کدام که کمتر است. این آسانسور به افزایش است و ایران راه مرزی دره خواهد بود وظیفه با تایید تمام بودجه به اجاره پوشش و هیچ چیز دیگری.

به عنوان بسیاری از 10,000 خانواده ها قادر خواهد بود برای دریافت کمک با توجه به شهرستان در وزارت مسکن و بی خانمانی پیشگیری و راه حل های نیروی کار.

Newsom اجرایی سفارشات اعمال محدودیت بر اخراج صادر شده در مارس 16 و 27 مارس و هر دو در حال حاضر معتبر تا تاریخ 28 ژوئیه.

در اولین دستور فرماندار کارگردانی است که اگر مستاجر عدم پرداخت اجاره بها است که با توجه به از دست دادن قابل توجهی از درآمد به طور مستقیم مربوط به بیماری و یا دولت را کاهش اقدامات — به طور خاص اقامت خود را در خانه سفارش — اخراج نمی توانید ادامه دهید. اما lessees باید نشان دهد اسناد و مدارک اثبات نیاز دارید.

در مرتبه دوم فرماندار تمدید مستاجر زمان برای پاسخ به اخراج طرح دعوی در دادگاه از پنج تا 65 روز است. اما شرایط خاص اعمال می شود از جمله اسناد و مدارک نشان می دهد که دلیلی برای عدم پرداخت اجاره بها ناشی از بیمار بودن از کار به دلیل اضطراری و یا مراقبت از یک کودک قادر به حضور در مدرسه به دلیل آن بود تعطیل تحت محلی اضطراری سفارش.

کالیفرنیا شورای قضایی اجرا شده روش که بیشتر استراحت اخراج الزامات تحمیل شده بر مستاجرها در به طور پیش فرض ممنوعیت اتوماتیک قضاوت در برابر آنها را به خاطر آنها موفق به نظر می رسد در دادگاه برای دفاع در برابر یک صاحبخانه کت و شلوار در ایالت اضطراری است.

مشابه حمایت در دسترس هستند به صاحب خانه که در معرض خطر هستند از سلب حق اقامه دعوی.

مراقبت به قانون منع سلب حق اقامه دعوی رسیدگی در هر فدرال حمایت وام مسکن و وام گیرندگان می تواند به تحمل تا 12 ماه. اطلاعات در مورد اجاره برنامه کمک در دسترس خواهد بود در دو غیر انتفاعی' وب سایت ها در روزهای آینده.tinyurlis.gdclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن