Coronavirus: Riverside County اجازه می دهد کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات, مقامات اعلام

علامت Olalde و شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:15 PM EDT 29 مه سال 2020کنار رودخانه شهرستان است

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

کنار رودخانه شهرستان است و در حال حاضر اجازه می دهد مسافران برای اقامت کوتاه مدت در اجاره ملک بدون خطر نقض محلی فرمان مقامات جمعه اعلام کرد.

اجاره کوتاه مدت مجاز در "خانه های شخصی و یا آپارتمانهای در جایی که میزبان اجاره کل صفحه اصلی" گفت: Juan Perez, دستیار مدیر عامل بخش حمل و نقل در مدیریت زمین ، هتل ها و متل ها و کاروانهایی شامل کمک هزینه.

هیچ رویدادی یا گردهمایی های مجاز در کوتاه مدت, اجاره پرز گفت و تنها مهمانان ثبت نام برای خانه باید در این قضیه است. هیچ مشترک فضاهای بین میزبان و مهمان مجاز (به عنوان مثال زمانی که به کسی اجاره یک اتاق) و "سخت تمیز کردن پروتکل ها به دنبال," پرز اضافه شده است.

تمیز کردن عمیق مورد نیاز است پس از هر یک از اجاره و همچنین به عنوان یک 24 ساعت فاصله بین باقی می ماند.

"همانطور که ما همچنان به اقتصاد ما به تدریج بازگشایی, ما می خواهم برای ادامه به استرس است که ما از همه — ما صاحبان کسب و کار مشتریان و کارکنان و عموم مردم — به دنبال پروتکل های ایمنی" پرز گفت.

شهر قوانین هنوز هم می تواند جایگزین شهرستان قاعده پرز گفت.

در طول پالم اسپرینگز جلسه شورای شهر, شهردار, Geoff Kors بعد از ظهر روز جمعه به اطلاع هموطنان و اعضای شورا در مورد شهرستان راهنمایی و یادآوری ساکنان که مجوز مورد نیاز به طور قانونی اجاره کوتاه مدت. با توجه به شهرستان ها و قوانین مربوط به پوشش صورت و فیزیکی, فاصله, Kors گفت: "این مهم است که هر کسی که می آید در اینجا که می داند."

کنار رودخانه شهرستان است که اجازه می دهد تعطیلات اجاره برای باز کردن back up در زمانی که دولت دستورالعمل می گویند این عملیات نیست مجاز تا کالیفرنیا پیشرفت دورتر در آن بازیابی نقشه راه. دولت می گوید: اوقات فراغت سفر مجاز نیست و بسیاری از مکان های خاص از دستورات است که حد مجاز کوتاه مدت اجاره باقی می ماند به افرادی که در حال سفر برای اهداف ضروری و یا اینکه آنها نیاز به قرنطینه.

اگر چه دولت بود و کاملا روشن است که هتل شد, نمی شود باز تا مرحله 3 پرز گفت: این شهرستان با انجام یک بررسی قانونی از دولت سفارشات و "ما احساس می کنیم که وجود دارد بیشتر شهرستان صلاحدید به صورت کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات."

"این عمل در حال حاضر ما در خط با دیگر شهرستانهای" او افزود: ارجاع زودتر تصمیم گیری ساخته شده توسط همسایه San Bernardino County است.

San Bernardino County مقامات هفته گذشته مجاز کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات شروع به فعالیت دوباره جلوتر از Joshua Tree National Park را بازگشایی. آنها پیش بینی شده از هجوم بازدید کنندگان که شد خسته از بودن cooped در طول coronavirus همه گیر بود و نیاز به یک محل برای اقامت به آنها جرأت به پارک.

در نیوپورت بیچ مقامات شهرستان به تصویب تعطیلات اجاره برای سه شب باقی می ماند و یا بیشتر شروع ممکن است 20.

بیشتر California counties در یک فاز شتاب از مرحله 2 که به معنی خرده فروشی و ناهار خوری عملیات مجاز است. اما شخصی خدمات و مکان های که در آن مردم جمع آوری در گروه های بزرگ مانند کاباره ها و یا کتابخانه ها باقی می ماند بسته شده است. هتل و اسکان و یا هر "غیر ضروری سفر" — مجاز نیست در مرحله 2 با توجه به دولت است.

"این یک گام رو به جلو در روند بازگشایی و پشتیبانی از مهمان نوازی ستون چهارم منطقه اقتصاد" Riverside County رئیس هیئت مدیره و چهارم منطقه, سرپرست V. مانوئل پرز در بیانیه ای گفت. "خواص اجاره می تواند محیط امن برای مهمانان به ماندن در حالی که ارائه درآمد برای خانواده است."

بیشتر: در میان بیماری همه گیر کوروناویروس که پالم اسپرینگز هتل بازگشایی? برنامه های در حال انجام

بیشتر: داغ جدید کوچک هتل در پالم اسپرینگز برای سال 2020: بزرگتر همیشه بهتر نیست

بیشتر: Andaz پالم اسپرینگز ممکن است در نهایت در حال حرکت دوباره تحت رهبری جدیدtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن