Coronavirus: معترضان همگرا در شهرستان ریورساید جلسه و پیش از رای گیری به سهولت پروتکل

سام متز پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 2:47 PM EDT مه 5 سال 2020تظاهر کنندگان در حمایت از بازگشایی اقتصاد و

توسط NEWSOULS در 16 اردیبهشت 1399

تظاهر کنندگان در حمایت از بازگشایی اقتصاد و بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات همگرا در کنار رودخانه به عنوان شهرستان هیئت ناظران انتظار بود به رای گیری در مورد اینکه آیا به آسانسور بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر سفارشات در محل قرار داده حاوی coronavirus در شهرستان ریورساید.

پوشیدن "را در امریکا بزرگ دوباره" کلاه و حمل "توقف سوسیالیسم را انتخاب کنید آزادی" نشانه آراسته با اتحاد جماهیر شوروی داس و چکش و معترضان استدلال وقت آن است که به مردم اجازه می دهد به تصمیم به رفتن از در معرض خطر خود و پایان مقرر که آنها می گویند انتقام ویران کردن در اقتصاد محلی.

ناظران' پیشنهاد برای بلند قیصر دستور جلب مخالفان از گروه های کارگری و متعدد مقامات دولتی از جمله در کنگره ایالات متحده رائول رویز, D-نخل کویر و Coachella شهردار استیو هرناندز که همچنین با این نسخهها کار به عنوان سرپرست V. مانوئل پرز رئیس ستاد.

آن را نیز به دست آورد پشتیبانی از رودخانه شهردار فرسوده بیلی Indio شهردار گلن میلر و گروه آوازی از "بازگشایی" معترضان که نشان داده ایم در سراسر منطقه در برابر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را در سطح ایالت سفارش و شهرستان تکمیل.

این پیشنهاد روی میز خواهد آسانسور سفارشات که:

  • کارگردانی مدارس و کالج ها ،
  • محدود عملیات کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات در سراسر شهرستان.
  • مجاز دوره های گلف برای بازگشایی به صورت محدود استفاده کنید.
  • موظف به استفاده از پوشش صورت و اجتماعی فاصله در مکان های عمومی.

پرز معتقد است که بلند کردن اجسام از دستور و هماهنگی با ایالت دستورالعمل روشن خواهد شد سردرگمی است. او می گوید: این حرکت خواهد بود تا حد زیادی رویه به این دلیل که دولت قصد دارد برای بازگشایی مدرسه گلف و اجاره تعطیلات — که بسته شده اند و همراه با دیگر کسب و کار تلقی می شود "غیر ضروری" از مارس. اما سرنوشت دیگر شهرستان دستورالعمل از جمله برای جامعه استخرهای همچنان نامشخص است.

ریورساید شهرستان 4,354 تایید COVID-19 موارد و 181 مرگ و میر ناشی از ویروس های مربوط به عوارض است. مورد مجموع دوم بیشتر در کالیفرنیا با این حال مقامات شهرستان ها استدلال می کنند که تعداد بالا ناشی از این شهرستان موفقیت در تست یک درصد از جمعیت آن نسبت به سایر شهرستانهای استان است.

با این ترتیب انتظار می رود به تصویب با اکثریت پشتیبانی از هیئت مدیره و اظهار نظر عمومی — بسیاری از است که در محل از طریق تلفن — پیچانده شده به گسترده تر رفراندوم در هزینه ها و مزایای اقامت در خانه سفارشات.

Kristina کروز رودخانه شهرستان پرستار گفت: شهرستان سرپرستان نیاز به بازگشایی اقتصاد نیست چرا که انجام این کار را انکار می کند و شهروندان را از حقوق قانونی خود.

حمل یک "برگ برنده 2020" بنر کروز گفت که او نگران است که سوال در مورد بازگشایی سیاسی تبدیل شده بود. او گفت که او در ابتدا به نفع اقامت در خانه که به او اعتبار با نگه داشتن بیمارستان های زیر ظرفیت است. اما در حال حاضر با مرگ و میر پایین تر از برخی از اولیه اپیدمیولوژیک بینی او معتقد است از آن زمان به بازگشایی شده است.

با وجود گزارش می دهد که کارگران خط مقدم مخالفت با بازگشایی مجدد کروز گفت: بسیاری از پرستاران او می داند که در حال نا امید با دستور.

"من فکر نمی کنم آنها صحبت می کنند به نمایندگی از تعداد زیادی از پرستاران در خارج وجود دارد," او گفت: از پرستاران که نشان داده ایم تا به "بازگشایی" تظاهرات به ضد داعش است. "این در مورد زمان ما را باز کرد تا این کشور است. من یک پرستار هستم اما بالاتر از همه یک آمریکایی هستم و به اعتقاد من ما در حقوق اساسی. به همین دلیل آن را به خوبی به اینجا امروز — نشان دادن حمایت برای همه در جامعه ما و اقتصاد ما باز برگشت."

در خارج از جلسه Temecula تارا Masden برافراشتند نشانه هایی است که خواندن "واکسن می تواند باعث آسیب و مرگ" و "هیچ واکسن حکم بازگشت به حالت عادی است." هیئت ناظران نیاز به حرکت به بازگشایی اقتصاد گفت: از آنجا که مردم حق دارند به حرکت خطر ابتلا به بیماری های عفونی به عنوان آنها را انتخاب کنید.

Masden یک مادر از سه گفت: او از صمیم قلب معتقد است در پدر و بنیانگذار پاتریک هنری فلسفه "Give me liberty or give me مرگ!"

"ما می خواهیم کسب و کار و مدارس برای بازگشایی بدون محدودیت به خصوص دانش آموزان ما برای رفتن به مدرسه بدون محدودیت. ما نمی خواهیم واکسن حکم به بازگشت به حالت عادی" او گفت:.

خواندن در مورد طرح به موضوع "ایمنی گذرنامه" و خطر گواهینامه به افرادی که واکسینه شده ایم و یا توسعه آنتی بادی نگران او اضافه شده است.

"این ویروس هرگز به طور کامل ریشه کن شده است. من اعتقاد ندارم هر ویروس تا کنون به طور کامل ریشه کن شده است. حتی ویروس ها ما واکسیناسیون برای که هرگز به طور کامل ریشه کن شده است. این انتخاب شخصی خود را که آیا یا نه شما می خواهید به دوباره وارد جامعه" او گفت:. "من لازم نیست دولت به من گفتن چه باید بکنید. من قطعا لازم نیست گاوین Newsom به من گفتن یا نه من می توانید به ساحل بروید."

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به samuel.metz@desertsun.com و یا در توییتر @metzsam.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن