Coronavirus است که ما به لحاظ اجتماعی بی دست و پا

بیش از طول یک هفته در ماه ژوئن ترزا مادر یک 3 ساله در پنسیلوانیا با حضور هر دو عروسی و یک تشییع جن

توسط NEWSOULS در 6 مرداد 1399
The Highlight by Vox logo

بیش از طول یک هفته در ماه ژوئن ترزا مادر یک 3 ساله در پنسیلوانیا با حضور هر دو عروسی و یک تشییع جنازه. تشییع جنازه بود احترام امن و اجتماعی دور. عروسی بود نه.

او وارد و در انبار برای پیدا کردن که به سختی هر یک از 150 مهمان در داخل بودند با پوشیدن ماسک. مردم را در آغوش کشید و partied در کف رقص. مواد غذایی خدمت کرده بود بوفه-که به معنای مهمانان ایستاده بودند (و تنفس) بیش از مواد غذایی به عنوان آنها را از طریق تصویب صف. Porta potties — تنها جایی برای استفاده از حمام شامل هیچ ضد عفونی کننده دست یا صابون.

هر چند او می دانست که رفتن را به طور بالقوه در معرض او و دیگر مهمانان به کروناویروس در حال حاضر در حال متشنج خانواده پویا ساخته شده او احساس که اگر او و همسرش را ندارد سفر به غرب ویرجینیا مرز "این امر می تواند دیده می شود به عنوان یک توهین عمدی حفاری," او می گوید. (این دلیل که پویا است که او خواسته نمی شود با اشاره به نام واقعی او.)

و در عین حال راه اندازی بود و حتی بدتر از او می توانست تصور است. این بیماری همه گیر "نیست حتی اذعان کرد" او می گوید. روشن شد که عدم اقدامات عمدی بود: "پدر بسیار آوازی در Facebook در مورد چگونه ماسک های بد هستند و گنگ و او با پوشیدن یک" او می گوید. "[شوهرم] دارای یک پسر عموی خود که قرار دادن چیزی در Facebook خواستار ماسک 'آزادی شکلک ها.'" او می گوید: او حسرت حضور در همه.

حضور در یک اپیدمیولوژی بدترین کابوس فقط یک مثال از ضعف اجتماعی از خروج از قرنطینه در حالی که یک بیماری همه گیر قوی هستند. به عنوان برخی از ایالت ها جست و خیز کورکورانه به سمت میله داخل سالن و دفتر مشاغل و دیگران دیوانه وار به عقب نشینی از معکوس بازگشایی برنامه هر تعامل اجتماعی در حال حاضر احساس می کند مملو از یک میلیون ناگفته تنش است. ساده بپرسید به "برو نوشیدنی" فورا تبدیل به یک آزمون صمیمیت; دستگاه آسانسور در حال حاضر مستعد را غریبه احساس عجیب و غریب در کنار یکدیگر هستند و در حال حاضر حتی بیشتر عجیب و غریب سایت که از آن به قاضی که آیا یا نه یک فرد "بی خطر است." چرا که بدون علامت جوان مردم بر این باور هستند که به علت گسترش ویروس اولیه ما در مورد ایده های که امن است و چه کسی نیست نگه داشتن نیست و چندین ماه در پوشیدن یک ماسک تبدیل به یک بیانیه سیاسی و عصری برای کشور باور نمی virus یک تهدید است. احزاب و reunions برای ماه درک می شود مجازی-تنها امور در حال حاضر موکول در رستوران با تغییر سیاست.

جودی Avirgan یک روزنامه نگار و پادکست میزبان در بروکلین می گوید: او تا به حال به "همه گیر بحث" چندین بار. "من سعی کردم به جرقه مکالمات با گروه گفت:" هی این امر می تواند خوب برای رسیدن به یک محل که در آن ما در حال صریح و عادی گفت: این خطرات ما در حال گرفتن ما در معرض رفتار ما است.' [ما] بود خوب با این حال بخشی از به طور منظم مکالمه به خصوص اگر شما در حال دیدن کسی که برای اولین بار در در حالی که."

آن را کمتر احساس عجیب و غریب تنها زمانی که او یک بهانه خوب برای آن را به ارمغان بیاورد. "من فکر می کنم آن را آسان تر برای پدر و مادر در [فرزندم] روز مراقبت بگو چه هر کس تا به شده است?' آن را انجام داده بود از طریق پروکسی, فرزندان ما, اما زمانی که ما آن را به طور مستقیم با شخص دیگری که شما با دوستان و یا هر چه آن را فقط یک کمی مستقیم تر است."

وجود دارد یک اصطلاح برای چه Avirgan توضیح: اشاره اضطراب. تس Wilkinson-رایان یک استاد حقوق و روانشناسی در دانشگاه پنسیلوانیا با استفاده از یک مشترک قیاس برای نشان دادن مفهوم است. "می گویند کسی که در تلاش برای فروش چیزی را به شخص دیگری و یا مشاوره و یا یک محصول و مشاور می گوید:" من یک تضاد منافع. در اینجا توصیه من اما شما باید بدانید, توصیه من نشان دهنده این واقعیت است که من انجام بهترین من, اما من بیشتر پرداخت می شود اگر شما را به این توصیه.' معلوم می شود که در برخی از موارد است که در واقع افزایش انطباق با مشاوره." آن را متضاد با منطق اما فرد در نظر گرفتن مشاوره Wilkinson-رایان می گوید: اغلب "احساس اضطراب در مورد حیله گر است که دیگر فرد غیرقابل اعتماد است."

این ارتباط مستقیم به یک coronavirus دوران وضعیت می تواند راه رفتن پایین خیابان با ماسک خود را آویزان در اطراف گردن خود را و سپس بلند کردن آن را بیش از بینی خود را و زمانی که شخص دیگری راه می رود ، در یک طرف آن می تواند نشان می دهد که شما در حال احترام, اما آن را نیز ممکن است در سراسر آمده به عنوان یک اشاره از شخص دیگر بهداشت و ایمنی. نه گزینه نگه داشتن ماسک کردن و یا بلند کردن آن تا احساس خوبی برای تصمیم ساز است.

"یکی از چیزهایی که کمک می کند در اینجا است که توانایی به نماینده این تصمیم تقریبا مثل بازی اجتماعی مغلوب ساختن پیشی جستن کارت" Wilkinson-رایان توضیح می دهد. این دقیقا مقابله به می گویند که شما نمی توانید قطع از آنجا که شما در حال برنامه ریزی در دیدن خطر از اعضای خانواده به زودی. "این سخت تر را بگو:" من فقط احساس می کنم مثل شما بچه ها رفتن به پارک بیش از حد.'"

هر روز مردم با وزن فوری, اجتماعی, هزینه یک دعوت نامه با انتزاعی امکان افشای خود و یا دیگران به یک بیماری است که می تواند احساس مانند یک به طور منظم سرد و یا می تواند شما را بکشند. این یک انتخاب است که آسان به نظر می رسد تا زمانی که آن را ندارد, و آن را که مردم عادی هرگز باید در وهله اول.

از اواخر سال گذشته رایلی تولید کننده ویدئو در نیویورک برنامه ریزی شده بود یک گروه, دو فاک,' سفر به مکزیک در ماه اوت اما در نهایت تصمیم به انصراف از زمانی که موارد شروع به سنبله در ایالات متحده است که تا به حال به سرعت بازگشایی شد. روشن بود که آوردن 10 نفر از مناطق مختلف کشور با هم ممکن است نا امن صرف نظر از چه محلی خود دستورالعمل ادعا کرد. (او نمی خواست به نام به اجتناب از فوق ناراحتی.)

یکی از دوستان اما همچنان به فشار برای یک جایگزین. "او ارسال لینک کلیک کنید برای هتل ها در کشورهای که در آن موارد شروع شد به سنبله مکان ما حتی نمی تواند درایو را در یک روز و فقط با عصبانیت مبارزه برای برخی از زامبی ارواح تکرار این استوایی سفر ما برنامه ریزی شده بود قبل از اینکه ما می دانستم که آنچه در سال 2020 خواهد بود" رایلی می گوید.

آنها هرگز تا به حال یک جنگ اما مخالفت خود را به روش همه گیر ایمنی باعث فشار است. "من احساس مانند یک حرکت تند و سریع. آن را احساس کنید سخت به فقط می گویند " من نمی خواهم برای رفتن.' که می خواهد برای رفتن در تعطیلات که در آن شما فقط سرند با احساس گناه و اضطراب و عدم اطمینان در تمام زمان؟" از سوی دیگر رایلی اذعان دارد که این شور و هیجان در مورد سفر به احتمال زیاد می آید از این واقعیت است که او می خواهم او را از دست داده کار با توجه به کروناویروس و او می خواست چیزی برای نگاه به جلو به. که مایل به سفر با دوستان کاملا واکنش انسان به گیر بودن در داخل برای چهار ماه بدون کار.

ویلکینسون-رایان نیست مقصر کسانی هستند که مایه شرمساری در رسانه های اجتماعی برای اجتماعی فاصله و یا حضور در رویدادهای. "در واقع من فکر می کنم افرادی که در حال ساخت گزینه های که مطابق با قوانین در صلاحیت این دادگاه ها که در آنها زندگی می کنند در که گسل از رهبری," او می گوید. "کسانی که کسب و کار نباید اجازه برای برگزاری اجتماعات بزرگ. کسب و کار پاسخگو برگزار می شود در راه است که افراد نمی توانند."

در غیاب منسجم فدرال برنامه ریزی برای مقابله با هنوز هم در حال رشد تهدید coronavirus همه چیز را — به معنای واقعی کلمه همه چیز را که مسائل از جمله فیزیکی ایمنی و امنیت اقتصادی و آینده انسان — است که در حال حاضر توسط فردی آمریکایی ها تصمیم گیری. شما می توانید ببینید مشکل اینجا هستید:: در کشورهای که در آن مستند محدودیت برداشته شده است و جمع آوری مکان هایی مانند رستوران ها دوباره باز شده اند coronavirus موارد و مرگ و میر بالا رفتن سرسام آور هستند.

یک مشابه فعالیت او توضیح می دهد که رانندگی در حال مستی. "این واقعا خطرناک به دیگران و بنابراین ما نمی اجازه دهید مردم آن را انجام دهد. این واقعا یک وضعیت غیر معمول که در آن شما مجاز به ایجاد خطرات زیادی برای دیگران و آن را مناسب برای افراد به فکر خطرات باید کم باشد اگر آنها مجاز به انجام این کار است."

آن را مانند اقتصاد در این مناطق باید به طور ناگهانی شات بازگشت تا با آنها ، "ما موفق به اخلال در اقتصاد ما [و] موشک وار رفتن بیکاری و ما نمی کنترل لعنت ویروس" گفت: Jeff شمن یک بیماری عفونی modeler در دانشگاه کلمبیا. در حال حاضر به طور منظم مردم از چپ به غربال کردن از طریق ظروف سرباز یا مسافر با هر رستوران, رزرو, کسب و کار تصمیم گیری و مهمانی دعوت می کنند. نتیجه این است که اساسا هرج و مرج.

شرکت های خصوصی مانند رستوران ها و سالن های در حال حاضر تبدیل به جنگ ایدئولوژیک مناطق که در آن کاربران عمل کردن ناکامی های خود را بر روی کارگران که در حال به خطر انداختن امنیت خود را به وجود دارد. لحظات مثل این داشته اند که پتانسیل تبدیل به اخبار ملی اغلب در قالب عصبانی "Karens" ویدئو: سرزنش کردن ضروری کارگران بیش از نیاز به پوشیدن ماسک. برخی از آنها عمدا سرفه در bartenders یا شروع دعوا پس از اینکه از او خواسته به پوشیدن یک ماسک و اجتماعی فاصله حتی به عنوان یک بازگشایی نوار در میشیگان داده شده است به بیش از 100 مورد جدید از Covid-19.

در لس آنجلس در اواخر ماه گذشته یک رستوران مکزیکی به طور داوطلبانه بسته درهای خود را به آن کارکنان یک استراحت از ثابت آزار و اذیت. هوگو Tacos اعلام کرد که این امر می تواند به طور موقت بسته شدن آن دو تاکو می ایستد بعد از کارمندان بودند بارها و بارها به صورت شفاهی مورد آزار قرار گرفته و در یک مورد تا به حال یک نوشیدنی در آنها پرتاب.

مالک لایحه کهنه گفت: بورسی که شکایت در مورد مشتریان متمرد در حال شروع به انتخاب کنید تا فقط پس از روز یادبود "زمانی که بسیاری از مردم به نظر می رسید فقط شانه کردن آنچه که آنها می خواهم پذیرفته شده برای چند هفته یا چند ماه قبل از" او می گوید. یک روز در ماه ژوئن از او خواست که خود را مدیر مرکز به صرف زمان بررسی تاکو ایستاده و فقط در یک ساعت او دیده بودم پنج درگیری. "آنها مبارز, تماس او را به نام پله 4 پا پس از ساخت یک سفارش با یک ماسک گفت:" ببینید. من در پیاده رو, شما نمی توانید هر چیزی را برای من در حال حاضر."

کهنه می گوید که در حالی که او هنوز هم خود را پرداخت دستمزد او به کارکنان خود را در دو هفته خاموش "به همه برخی از زمان را به یک نفس و ماندن در خانه با خانواده خود را. کارکنان ما این است که در حال حاضر آسیب پذیر است."

"بهداشت عمومی است نه سیاسی" کهنه می گوید. "آن را تبدیل به نمادی از آنچه که باور دارید یا که حمایت خود را, و آن را فقط هیچ یک از کسانی که همه چیز. این واقعا به ما. ما در اینجا دولت با رهبری خوب است اما آنها می توانند آن را به تنهایی. این یک مشکل ملی است و به آن نیاز دارد یک ملی راه حل است."

راه رفتن را به یک کسب و کار در حال حاضر و در تعامل با کارکنان خود را احساس می کند غریبه تر از همیشه با مشتری و کارگر سرمایه گذاری قماری در دیگران ایمنی عادات و اکنون موضع سیاسی. در یک سالن مو در Alexandria, Virginia در اواخر ماه ژوئن یک نقاب سبک من در زمان دما و به من یک فرم ثبت نام قبل از اینکه من حتی نشسته در صندلی. شب قبل از این رستوران که در آن پدر و مادر من و من تا به حال رزرو نشسته ما داخل خانه است. ما اسکن مضطرب به نظر می رسد در اطراف اتاق ناهار خوری که ما با حداقل یک دوجین دیگر مردم اما زمانی که یک آهنگ آشنا هشدار داده بود که تولد کسی در سراسر اتاق همه تلو تلو خور در بطری شراب و یک تهوع فکس از زندگی عادی پیوست در به آواز خواندن. هر محل فقط به عنوان عجیب و غریب به تجربه به عنوان دیگر اما به صورت کاملا مخالف دلایل.

آن را باید به مسئولیت خود ما را به این نوع از تصمیم گیری است که زندگی یا مرگ عواقب که ممکن است نامرئی به ما, اما از آن است. "این خنده دار" Avirgan می خندد خشگی, "آموزش به مرزهای تعیین شده است که احتمالا یک زندگی خوب درس. اما آن را بسیار انت راه برای آن را یاد بگیریم."

ربکا جنینگز یک خبرنگار, پوشش, پاپ, و, اینترنت, فرهنگ در کالا توسط Vox.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن