Coronavirus مرگ و میر: نگاهی که در حال مرگ است از COVID-19 در Coachella Valley

نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 3:31 PM EDT Jun 26, 2020این Coachella Valley پیشی گرفته 100-مرگ خ

توسط NEWSOULS در 7 تیر 1399

این Coachella Valley پیشی گرفته 100-مرگ خوانده شده را علامت به صورت محلی پس از چهار ماه مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

به عنوان منطقه بازگشایی موارد که plateaued در حال حاضر ظهور دوباره. مادران و پدران عزیزان و کارکنان مراقبت های بهداشتی ادامه به مرگ از یک بیماری است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 122,550 آمریکایی است.

این Coachella Valley دست ساکنان به ویروس و مقامات بهداشت تایید 292 موارد جدید در هفته گذشته است.

"من فکر می کنم ما جشن گرفتند کمی قبل از موعد مقرر یک ماه پیش فکر ما با موفقیت مسطح منحنی که ما انجام دادیم اما در حال حاضر تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان و ICU بیماران, همه از تعداد کسانی که در حال بالا رفتن دوباره," دکتر گفت: Kinji Hawthorne, یک بیماری عفونی پزشک در JFK بیمارستان یادبود در Indio. "ما همه بسیار خسته ... اما ما در اینجا به آب و طوفان است."

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد کسی که در حال مرگ است از COVID-19 در Coachella Valley:

بیشترین مرگ و میر رخ داده است در پالم دزرت

در Coachella Valley 111 coronavirus بیماران فوت کرده اند — این حساب برای حدود 26 درصد از Riverside County کل مرگ و میر با توجه به تازه ترین گزارش هفتگی.

پس از دره حساب برای حدود 18 درصد از جمعیت شهرستان این به معنی منطقه است که از دیدن تعداد بیشتری از مرگ و میر ناشی از انتظار است.

دره مرگ در این است که تفکیک میان نه شهرستانها:

 • کلیسای جامع شهر: 4 مرگ و میر و یا 4%
 • Coachella: 11 مرگ و میر و یا 10%
 • کویر چشمه های آب گرم: 2 مرگ یا 2%
 • Indian Wells: 0 مرگ و میر
 • Indio: 25 مرگ و میر و یا 22 درصد
 • La Quinta: 10 مرگ و میر و یا 9%
 • رانچو مایراج: 9 مرگ و میر یا 6%
 • نخل کویر: 29 مرگ و میر و یا 26 درصد
 • پالم اسپرینگز: 15 مرگ 13%

باقی مانده از مرگ و میر حدود 8 درصد در unincorporated جوامع است.

علاوه بر این, یک زندانی فردی درگذشت coronavirus عوارض مربوط.

Riverside County مقامات نمی تواند بلافاصله می گویند به همین دلیل است که خوشه ای از مرگ و میر در پالم دزرت به عنوان تماس با ردیابی تلاش ها ادامه دارد. اما Hawthorne گفت: آن را می شود به احتمال زیاد با توجه به خانه سالمندان شیوع است.

در سراسر Riverside County, 120 خانه پرستاری از بیماران فوت کرده اند از COVID-19-عوارض مربوط با توجه به California Department of Public Health. که حساب برای 28 درصد از مرگ و میر countywide.

Riverside County مقامات بهداشت قادر به ارائه تعداد کل Coachella Valley مرگ و میر است که مربوط به خانه سالمندان شیوع است. گاهی اوقات بیماران منتقل شده و سپس مرگ در یک بیمارستان را در محل اقامت نیست فورا در دسترس است.

Riverside County: مقامات 'ممکن است' موضوع محدودیت اگر COVID-19 موارد نمی پهن

کشاورزی: Farmworkers تنظیم پروتکل های بهداشت به عنوان برداشت انگور قله

هر دو شهر نخل کویر و unincorporated جامعه مکه را یک بار بی از ویروس های مربوط به مرگ و میر بر اساس اندازه جمعیت نسبت به بقیه Coachella Valley. هر یک در حدود 5.6 مرگ و میر در هر 100 نفر.

رانچو مایراج شرح زیر است با پنج مرگ و میر در هر 100 نفر. پالم اسپرینگز و Indio دور top five با 3.2 و 2.8 مرگ و میر در هر 100 ساکنان بود.

جوان مرگ و میر شروع به نظر می رسد

هیچ یک از ساکنان دره کوچلا که فوت ناشی از ویروس-عوارض مربوط بودند افراد زیر 40 — تا هفته گذشته که 30 ساله COVID-19 فوت بیمار در JFK یادبود بیمارستان Hawthorne گفت.

دره مرگ در اینجا این است که با تفکیک سن:

 • سنین 39 و تحت: کمتر از 1%
 • سنین 40-64: 21%
 • سنین 65-79: 39%
 • بیش از سن 80: 39%

به عنوان یک کل 43 درصد از Coachella Valley است که در زیر سن 39. افراد در سنین 40 تا 64 شامل 33 درصد از جمعیت در حالی که 17 درصد آنها در سنین 65 تا 79. هفت درصد از Coachella Valley است که بیش از سن 80.

مرگ و میر بر حسب سن در Coachella Valley آینه کسانی که در سراسر کشور و کشور است.

در حالی که مردم بیش از سن 65 همواره بالاترین خطر گروه Hawthorne گفت که او شروع به دیدن بیشتر موارد شدید و مرگ و میر در افراد در 40s و 50s که این شرکت رخ می دهد بیماری هایی مانند فشار خون و دیابت و چاقی است.

"ویروس ... را ایجاد می کند کاملا یک طوفان" هاوتورن گفت. "COVID-19 توانایی به شیر به نرم افزار-مکانیسم های التهابی بدن ما منجر به بیش از حد سیستم ایمنی بدن به نوعی پاسخ است."

این به این معنی است که بدن در حال کار در overdrive برای مبارزه با این ویروس این است که آسیب رساندن به خود با ایجاد ارگان های ملتهب. این واکنش مضر است به خصوص برای افرادی که شریان ریه ها و قلب مجروح در حال حاضر به علت بیماری های دیگر.

برای مثال کسی که دیابتی در حال حاضر دارای عروق خونی است که آسیب دیده است. چون COVID-19 باعث التهاب می تواند منجر به این عروق لخته شدن خون. این می تواند قطع اکسیژن به اندام ها و بافت های سراسر بدن است که می تواند باعث آسیب به یا شکست آن ارگان.

مردان بیشتر از زنان فوت کرده اند

Co-عوارض نیز می تواند به همین دلیل کمی بیشتر از مردان اند و از cornavirus عوارض مربوط نسبت به زنان Hawthorne گفت: هر چند هنوز هم ناشناخته در مورد این ویروس وجود ندارد و در عین حال قطعی تحقیقات بر روی تفاوت های جنسیتی در ارتباط با ویروس.

Riverside County: مقامات به طور تصادفی تست ساکنان برای COVID-19 آنتی بادی

'شما به تنهایی نیست': این بیماری همه گیر است و باعث افزایش اضطراب. در اینجا چگونه برای دریافت کمک

در Coachella Valley فقط کمی بیشتر از مردان — 53% — درگذشت از این ویروس بیش از زنان است. مردان را تا حدود 50.3 درصد از جمعیت. روند مشابهی دیده می شود در سراسر کالیفرنیا و ملت است.

اما مردان بیشتر احتمال دارد به دود از زنان و اغلب فشار خون بالا — فقط دو نمونه از شرایط از پیش موجود است که می تواند منجر به یک شانس بالاتری از COVID-19 عوارض.

Latinx افراد شامل اکثریت مرگ و میر

بیشترین مرگ و میر در کویر شده اند Latinx افراد است. در اینجا این است که شکست های مسابقه:

 • Latinx: 48%
 • سفید: 41%
 • آسیایی/جزایر اقیانوس آرام: 3%
 • سیاه: کمتر از 1%
 • هند: کمتر از 1%

6 درصد از مرگ و میر بیماران ساله قومیت های ناشناخته بود.

توزیع مرگ و میر است که در خط با Coachella Valley جمعیت که تشکیل شده است از: 52% Latinx افراد 42 درصد افراد سفید 3 درصد آسیایی/جزایر اقیانوس آرام, افراد, 3%, سیاه, افراد و کمتر از 1 درصد از آمریکایی هندی افراد است.

همین نمی توان گفت در سراسر کشور. در کالیفرنیا 56 درصد از تایید coronavirus موارد و 40 درصد از مرگ و میر Latinx افراد هر چند آنها نشان 39 ٪ از جمعیت. سفید ساکنان حساب 18 درصد از دولت موارد و 31 درصد از مرگ و میر هر چند آنها شامل 37 درصد از جمعیت.

در سراسر کشور Latinx افراد حساب برای 16 درصد از ویروس های مربوط به مرگ و میر و 16 درصد از جمعیت ایالات متحده در حالی که در افراد سفید حساب 53 درصد از مرگ و میر و 64 ٪ از جمعیت. دیگر نقاط دورافتاده شامل مرگ و میر در میان سیاه و سفید افراد — 23 درصد از کشور مرگ و میر — اگر آنها را تا 12 درصد از جمعیت ایالات متحده.

اما هنگامی که به دنبال در رودخانه شهرستان را مورد مرگ و میر — Latinx افراد حساب 66% هر چند آنها تنها تا حدود 47 درصد از جمعیت شهرستان. این نشان دهنده یک بار بی تاثیر.

در حالی که افراد سفید حساب برای 38 درصد از Riverside County جمعیت آنها را تشکیل می دهند فقط 22 درصد از این شهرستان را تایید موارد است.

در Coachella Valley موارد و مرگ و میر در ابتدا بی جهت نهفته سفید افراد است. مقامات بهداشت و پزشکان محلی می گویند این احتمال وجود دارد چرا که این جمعیت بیشتر احتمال دارد به قرارداد این ویروس با سفر و همچنین تمایل به بزرگتر و در سن.

در حال حاضر دره کارشناسان در حال دیدن جوان Latinx افراد در 40s و 50s نشان دادن علائم شدید ویروس.

شرکت اتفاق می افتد و بیماری ها نیز به احتمال زیاد همین دلیل است که بیشتر Latinx افراد در حال مرگ در دره Hawthorne گفت. برای مثال Latinx 50 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ از دیابت از سفید پوستان با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

COVID-19: در اینجا این است که چگونه قانون پیشنهادی می تواند تاثیر Coachella Valley

کالیفرنیا: شهرستانهای استان در حال بازگشایی. دو سوم در حال حاضر نرخ بالاتر از موارد

بیماران با کنترل ضعیف دیابت دارند بسیار بدتر coronavirus نتایج از دیگران Hawthorne گفت. در Latinx بیماران او درمان دیابت و چاقی شده اند کمک عوامل منجر به COVID-19 عوارض. Hawthorne گفت: بیماری هایی مانند دیابت و چاقی تا حد زیادی می تواند متصل شود به افراد دسترسی به غذاهای سالم.

"این واقعا به ارمغان آورد به سطح نابرابری است که همواره وجود دارد" هاوتورن گفت. "سلامت و نابرابری بین جمعیت های مختلف که مربوط به دسترسی به مراقبت های اجتماعی-اقتصاد — من بچه سر من در برابر دیوار در مورد اینکه چرا از آن است که بسیار گران تر به غذا خوردن سالم.

"این همه boils پایین به عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت" او ادامه داد. "این چیزی است که امیدوارم مورد بررسی قرار گیرد و امیدوارم تغییرات خواهد شد ساخته شده به سیستم در سطح جهان است."

چگونه به دره در مقایسه با دیگر مناطق

به طور کلی Coachella Valley نه شهرستانها داشته اند 3,717 کل COVID-19 مورد از پنج شنبه که حدود 25 درصد از این شهرستان را در مجموع. سه هزار مورد جدید تایید شد فقط در هفته گذشته.

در حالی که نخل کویر آگهی در مجموع مرگ و میر ناشی از آن منجر نمی شود در کل موارد. Indio, Coachella و کلیسای جامع شهر دارای بیشترین تعداد تجمعی موارد بود.

اما مکه حرارتی, واحه, Indio و Coachella منجر به ادامه در بالاترین مورد نرخ معنی این ویروس بی جهت تأثیر آن جوامع نسبت به کل جمعیت.

Riverside County سرپرست منطقه 4 که عمدتا تحت پوشش Coachella Valley نیز بالاتر COVID-19 تست مثبت رای نسبت به سایر نقاط شهرستان است. در طول هفته از ماه ژوئن 15-21 منطقه در نرخ 14.6%. شهرستان چهار ولسوالی دیگر هستند و به طور متوسط حدود 7.5 درصد رای مثبت.

گسترش ویروس است و نه به خود و نه کارشناسان می دانند و در عین حال چگونه ویروس خود را ممکن است جلوه های ویژه گرافیکی در سال آینده است. این بدان معنی است که مردم نباید متوقف در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود و دیگران از آن پزشکان می گویند.

"ویروس ها و ... قادر به تغییر" هاوتورن گفت. "فقط به خاطر این که جمعیت ما را دیده اند در این مراحل اولیه لزوما به این معنا نیست که آنچه ما در آینده است. (COVID-19) یک ارگانیسم زنده است که قادر به تطبیق و تغییر و این برای ما مهم است به ماندن هوشیار برای هر یک از دیگر."

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن