کروناویروس و ورزشی: آخرین به روز رسانی در زمانی که ورزش می تواند رزومه

لری Bohannan پالم اسپرینگز آفتاب صحراانتشار: 10:33 AM EDT Apr 25, 2020تقریبا هر ملی و بین المللی ورزشی دارای ز

توسط NEWSOULS در 15 اردیبهشت 1399

تقریبا هر ملی و بین المللی ورزشی دارای زمین به توقف به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 904,000 مردم در ایالات متحده و منجر به بیش از 52,000 مرگ و میر به عنوان از آوریل 25.

فقط در ایالات متحده آمریکا NBA, MLB, NHL, MLS pro گلف و تنیس نرم افزار باید هر دو معلق بازی به طور نامحدود و یا لغو وقایع در دسترس نباشد.

در برخی از نقطه در دسترس coronavirus را آهسته و حرفه ای ها و کالج ورزشی سر گرفته خواهد شد.

در اینجا یک لیست در حال اجرا از وضعیت هر ورزشی لیگ برتر و زمانی که آنها ممکن است بازگشت:

NBA

NBA به حالت تعلیق در فصل به طور منظم به طور نامحدود در مارس 11, زمانی که یوتا جاز مرکز رودی Goebert شد اولین نرم افزار ورزشکار برای تست مثبت است. لیگ گفت: بازی معلق خواهد شد برای حداقل 30 روز هر چند برخی از انتظار فصل نمی خواهد سر حداقل تا ماه ژوئن با برگشتی احتمالا گسترش به ماه اوت است. یک عضو دیترویت پیستونز و چهار بازیکن از بروکلین نتز نیز آزمایش مثبت است. پنج شنبه لس آنجلس لیکس اعلام کرد که دو unnamed بازیکنان حال آزمایش مثبت است.آخرین بازی لیکرز برگزار شد در برابر بروکلین.

NHL

ملی Hickey لیگ به دنبال NBA در مارس 12 توسط تعلیق آن فصل است. کمیسر گری Bettman گفت: بازی خواهد رزومه "را به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه." روز دوشنبه در لیگ برتر گفت: این امید آموزش می توانید رزومه در 45 روز یا اواخر آوریل یا اوایل ماه مه.

بیشتر: "نمی توانم فقط در خانه بمانند و هیچ چیز': برخی از گلف بازان هنوز ضربه زدن به توپ را روی گوه در میان coronavirus

بیشتر: در زمین گلف زندگی عادی احساس در coronavirus عصر

MLB

در لیگ اصلی بیس بال به تعویق افتاد آن روز افتتاحیه مجموعه برای مارس 26 توسط حداقل دو هفته. این لیگ در حال حاضر نقل مکان کرد و در تاریخ هشت هفته است که به معنی بیس بال به احتمال زیاد نمی رزومه حداقل تا اواسط یا اواخر ماه مه. بهار تمام فعالیت های آموزشی لغو شد و تیم گفته شد به بهار خود را آموزش امکانات.

NFL

یک ورزش است که دیده می شود حداقل اثرات تا کنون NFL که خارج از فصل است. لیگ اعلام کرد مارس 23-25 پیش نویس در لاس وگاس هنوز هم می گیرد اما بدون طرفداران در حضور. Pittsburgh Steelers صاحب هنر رونی II گفت که آن را "خیلی زود به بگویید" این که آیا این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار NFL اردوگاه های آموزشی و یا فصل به طور منظم. در

تنیس

BNP Paribas Open in Indian Wells, اولین رویداد بزرگ ورزشی به لغو و با چشم به در شاید که بعد از آن در سال. از آن پس مردان ATP و WTA را به حالت تعلیق در تمام بازی را از طریق 7 ژوئن. باز فرانسوی یکی از رشته های ورزشی " چهار رویدادهای مهم شده است نقل مکان کرد به سپتامبر. 20 هر چند Oct. 4. ویمبلدون که برنامه ریزی شده بود به شروع ماه ژوئن 29, لغو شده است, برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

کالج بسکتبال

هر دو مردان و زنان در بخش قهرمانی مسابقات لغو شد در ابتدا پس از NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت: آنها بازی مسابقات بدون فن.

NCAA

در علاوه بر این به لغو بسکتبال قهرمانی NCAA لغو تمام بهار قهرمانی و باقی مانده از زمستان آن مسابقات ورزشی. چندین همایش نیز لغو تمام بهار ورزشی فصل است. هیچ اطلاعیه ها ساخته شده اند در کالج فوتبال فصل, هر چند اکثر مدارس را لغو بهار خود را بازی. دوشنبه, مارس 30 NCAA اعلام کرد که تمام لشکر من ورزشکاران در بهار spoBbt می تواند یک سال اضافی از واجد شرایط بودن.

High school sports

همه مدرسه ورزش در CIF-جنوب بخش از جمله مدارس در Coachella Valley, در حال لغو باقی مانده از 2019-20 سال تحصیلی.

مردان گلف

تور PGA را لغو کرده است هشت حوادث تا کنون به ممکن است. کارشناسی ارشد و تحصیلات تکمیلی قهرمانی بودند به تعویق افتاد, با کارشناسی ارشد در حال حاضر مجموعه ای برای ماه نوامبر و PGA قهرمانی در حال حاضر مجموعه ای برای Aug. 6-9 در سان فرانسیسکو.. ایالات متحده باز بود که در ماه ژوئن در بالدار در نیویورک است اما در حال حاضر مجموعه ای برای سپتامبر. 17-20 هنوز هم در بالدار ، انگلیسی ها در جولای لغو شده است و نمی توان این سال است. یک بازیکن در تور PGA را Latinoamerica تور آزمایش مثبت است.

زنان گلف

LPGA لغو و یا به تعویق افتاد 14 حوادث از جمله آنا الهام در رانچو مایراج. تور در حال حاضر می گوید: آنا خواهد بود برنامه ریزی شده برای سپتامبر 10-13 این سال است. در ایالات متحده زنان باز است و در حال نقل مکان کرد از ماه ژوئن تا دسامبر و رویدادهای دیگر در این سفر موکول شده است و یا به دنبال تاریخ های جدید بعد از آن در سال. رشد و نمو Symetra تور رویداد در بومانت مجموعه ای برای ماه مارس موکول شده است برای ماه آگوست است. این Curtis جام بلند, رقابت بین ایالات متحده و بریتانیا و ایرلند بود که در ولز به تعویق افتاده است تا 2021.

بیشتر: ANA الهام صحرا عمده LPGA مسابقات لغو شد با توجه به coronavirus نگرانی

بیشتر: Coronavirus نگرانی لغو BNP Paribas Open. طرفداران تنیس از یوتا به فرانسه تامل حرکت بعدی

گلف محلی

برخی از صحرا دوره های تعطیل به طور کامل اما دیگران باز باقی می ماند. جنوب کالیفرنیا PGA لغو تمام وقایع از طریق آوریل است. این SCGA نیز لغو وقایع به طور نامحدود. USGA تعطیل شده تمام سایت های محلی برای ایالات متحده باز از جمله پنج رویدادی که قرار بود در Coachella Valley است.

بیشتر: "نمی توانم فقط در خانه بمانند و هیچ چیز': برخی از گلف بازان هنوز ضربه زدن به توپ را روی گوه در میان coronavirus

بازی های المپیک تابستانی

بازی های المپیک تابستانی, برنامه ریزی برای شروع تاریخ 24 ژوئیه در توکیو رسما تعویق افتاده است با توافق با کمیته بین المللی المپیک و نخست وزیر آبه. این بازی موکول شده است برای شروع در جولای 23, 2021.

اسب مسابقه

از 146 در حال اجرا از کنتاکی دربی سنتی برگزار می شود اولین دوشنبه در ماه مه است تا سپتامبر به تعویق افتاد 5. که به احتمال زیاد نیروی تغییرات به Preakness و بلمونت استیکس را به عنوان به خوبی.

XFL

از XFL به حالت تعلیق در فصل اول خود را در هفته گذشته.

فوتبال

MLS اعلام اولیه 30 روز تعلیق از بازی است اما در حال حاضر گفت: آن را نمی ممکن است سر بازی تا زمانی که ممکن است 10. قهرمانان, لیگ, لیگ برتر و لیگ اروپا تمام معلق بازی. یوفا اجرا می شود که لیگ قهرمانان اروپا به تعویق افتاد 2020 قهرمانی اروپا مجموعه ای برای این تابستان به 2021 به عنوان یک نتیجه از رشد شیوع.

نسکار

این مسابقه ماشین سهام سازمان به حالت تعلیق در هفت مسابقه از طریق ممکن است 3. همانطور که در حال حاضر نسکار انتظار به سر مسابقه مارس 8 در Martinsville Speedway.

ایندی ماشین

ایندیاناپولیس 500 سنتی برگزار می شود آخرین یکشنبه ماه مه رسما به تعویق افتاد تا Aug. 23. دیگر نژادها مانند جایزه بزرگ لانگ بیچ در حال حاضر لغو شده است.

WNBA

به WNBA رسما به تعویق انداختن آن فصل است. اردوگاه های آموزشی قرار بود برای شروع در ماه آوریل و اول بازی شد برنامه ریزی شده برای ماه مه 15. این پیش نویس که برگزار خواهد شد عملا هنوز هم اتفاق می افتد در آوریل 17.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن