اندک و جسارت از تناسیتی

در شب اوليه دو سال پيش cori Bush محو اشک، صعود بر روی صحنه استریپ مال باشگاه کمدی رزرو شده برای شب و تشکر از ه

توسط NEWSOULS در 22 مرداد 1399

در شب اوليه دو سال پيش cori Bush محو اشک، صعود بر روی صحنه استریپ مال باشگاه کمدی رزرو شده برای شب و تشکر از هر کسی که مبارزات انتخاباتی خود را حمایت کرده بود.

حزب ساعت که با وزوز خوش بینی عصبی آغاز شد بیش از چند ساعت به ناامیدی تغییر داده بود به عنوان کل رای در سراسر تلفن ها و لپ تاپ ها پینگ، نشان دادن نماینده ایالات متحده، Lacy رس بخار نورد به سمت دوره دهم خود را در کنگره.

آنتونی ساندرز، ۵۳ ساله که از سال ۲۰۱۶ داوطلب بوش برای شرکت در مجلس سنای آمریکا شده بود، به یاد می آورد که «نتایج به دست آمده بود و انگار هوا از ما گرفته شده بود»

تعداد کمی از آنها انتظار زیادی از رقابت های سنا داشتند. بوش در حال گرفتن پسر طلایی دموکرات جیسون کندر، که در آن زمان وزیر ایالت میزوری بود و بسیار به عنوان مدعی ریاست جمهوری در آینده بحث. بنابراین وقتی که او در دور دوم به پایان رسید، کمتر از چهار امتیاز جلوتر از رئیس Wana Dubie، هیچ بیش از حد صدمه دیده بود. اما در سال 2018، او به حال وزوز حلال. کمتر از دو ماه قبل، یک متصدی بار ۲۸ ساله به نام الکساندریا اوکازیو کورتز با ضربه زدن به یک نماینده کنگره به ظاهر دست نخورده نیویورک، جهان را شوکه کرده بود. AOC پس از پیروزی او به سنت لوئیس سفر کرده بود و برای بوش کمپین یرای مبارزه می کرد و هواداران بسته بندی شده در سالن خنده امیدوار بودند که شاهد دومین اعتصاب صاعقه سیاسی باشند.

اما خشت حتی قوی تر از آن بود که تصور می کرد، با کسب نزدیک به بیست امتیاز.

کریستین هندریکس می گوید: «من فکر می کنم ما ویران شده بودیم. من ويران شدم گریه کردم."

هندریکس پس از کشته شدن مایکل براون هجده ساله در سال ۲۰۱۴ توسط یک افسر پلیس سفیدپوست، بوش را به عنوان یک فعال همکار در فرگوسن ملاقات کرده بود. و این دو بخشی از موجمعترضان بودند که به عنوان نامزد سیاسی از آن عبور می کرد. هندریکس اولین بار بود که از طریق شکستن ، برنده یک کرسی در هیئت مدیره مدرسه دانشگاه شهر در سال 2015 و دوباره چهار ماه قبل از اولیه بوش در برابر خشت. اوفکرميکردکهبوشواقعاشليککرده.

هندریکس می گوید: «من فکر می کنم من در یک حباب شهر یو بودم. "اما من هم واقعا اميدوار بودم"

در نگاه به گذشته، آن باد دادن به خشت در سال 2018 احساس می کند مانند یک نقطه طرح دیگر در پیشرفت مداوم به سمت بوش تیتر گرفتن پیروزی هفته گذشته در مسابقه دوباره در برابر کنگره. اما آن شب در سال ۲۰۱۸، وقتی که سالن خنده ناگهان به خواب رفت و هواداران دل شکسته در صندلی های خود اشک می اشکند، هیچ تضمینی وجود نداشت که پرستار تبدیل شده به نامزد آینده سیاسی در همه. او نهری را که در برابر خشت داشت پرتاب کرده بود و لبخند یکه و تاز ش را کنار می زد.

"معمولا هنگامی که شما در زمان دوم اجرا، شما بدتر از این، استاد علوم سیاسی دانشگاه سنت لوئیس کنت وارن می گوید.

اما در طول ماه های بعد، بوش و حامیانش به 53250 رای که به نفع او بود، ارتباطاتی که او از طریق منطقه انجام داده بود، مشخصات ملی که ساخته بودند نگاه کردند - و آنها شروع به تصور پایان ی متفاوت برای یک تطابق احتمالی با کلی کردند.

هندریکس می گوید: «شما با یک مشت یک غول را نمی کتک نمی زنم» و این قطعاً یک غول بود.»

U.S. Rep. William Lacy Clay won ten consecutive terms in Congress. - OFFICIAL PORTRAIT
  • -پرتره رسمی
  • ایالات متحده آمریکا Rep. ویلیام Lacy Clay برنده ده دوره متوالی در کنگره.

این درست است که لاچی کلی غول سیاست میسوری است - ده دوره مستقیم در مجلس نمایندگان ایالات متحده، هفده سال در مجلس قانون گزاری ایالتی قبل از آن، رئیس کمیته فرعی کمیته امور مالی مجلس ایالات متحده آمریکا. همچنین درست است که او بر شانه های غول دیگری، پدرش ایستاده است. هنگامی که ویلیام "بیل" خشت پس از 32 سال در کنگره تصمیم گرفت به کنار ید در سال 2000 ، ساکنان میزوری در اولین منطقه کنگره گذار آسان به رای دادن برای پسرش ساخته شده است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن