Coachella Valley آب منطقه بازنویسی بودجه در میان COVID-19 مارس در کاهش هزینه 40 میلیون دلار

علامت Olalde پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:46 PM EDT 9 مه سال 2020این Coachella Valley آب منطقه منتشر کر

توسط NEWSOULS در 21 اردیبهشت 1399

این Coachella Valley آب منطقه منتشر کرده است یک تجدید نظر در بودجه سالانه برای سال مالی 2021 که نشان دهنده سخت واقعیت های اقتصادی عامل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بودجه جدید که در حال حاضر کارکنان پیشنهاد, پیشنهاد 40 میلیون دلار کاهش در هزینه در مقایسه با سال مالی جاری که 30 ژوئن به پایان می رسد. از آن خواهد شد مورد بحث در هیئت مدیره جلسات روز دوشنبه و سه شنبه.

"هر چند ما فوق العاده مقید کردن تقاضا برای امکانات تعمیرات و ارتقاء ما متعهد به تحمیل هیچ افزایش نرخ در سال مالی 2021," کارکنان ارائه مورد به روز شده در بودجه پیشنهادی می گوید. "ما کاهش هزینه های عملیاتی و به طور موقت در حال ضربه زدن به ما ذخایر اضطراری."

در حالی که نرخ افزایش تقریبا تضمین شده برای CVWD مشتریان در سال مالی جدید هیئت مدیره منطقه خواسته کارکنان به آمده تا با یک بودجه جدید برای عقب راندن افزایش در تلاش برای کاهش مشکلات اقتصادی در طول رکود اقتصادی است. CVWD نیز از دست داده و درآمد حاصل از به طور موقت متوقف کردن هر دو آب بسته آف برای عدم پرداخت و همچنین به عنوان مجموعه ای از هزینه های اواخر.

"ما در نگاه هر اختیاری بودجه ما می تواند و آن را کاهش داده است" گفت: کتی ایوانز CVWD سخنگوی. این منطقه نیز خواهد شد به طور موثر مسدود استخدام.

بسیاری از کاهش در آمد از سرمایه پروژه های بهبود روشن است که در حدود 65 میلیون از نسخه های قبل از پیشنهاد مالی 2021 بودجه حدود 40 ٪ کاهش. مانند پروژه مرمت کار در مخازن و خطوط لوله و دیگر زیرساخت ها در بلوک سفت.

"این به این معنا ما در حال رفتن به تعویق انداختن برخی از تعمیر و نگهداری و برخی از هزینه های است که فعال" ایوانز گفت. "هر زمان که شما تسلیم فعال تعمیر و نگهداری شما را اجرا خطر ابتلا به داشتن چیزی و یا شکست و برای پاسخ به آن است."

او گفت که در این منطقه تا کنون به هر حال نمی آب سرویس و یا کیفیت آب مسائل مربوط به ویروس و کارکنان در حال کار از راه دور یا در مبهوت تغییرات شامل هر گونه بالقوه شیوع است. انتظار افزایش نرخ گرفته خواهد شد تا دوباره در سال آینده که هزینه خدمات تجزیه و تحلیل انجام شده است.

هیئت مدیره خواهد رای در بودجه پیشنهادی در ماه ژوئن.

دیگر سازمان های محلی نیز تحت تاثیر

در جای دیگر در Coachella Valley, بیابان سازمان آب نیز تطبیق COVID-19 و هیئت مدیره رای دادند این هفته به ادامه مشتری تلاش های امدادی تا اواسط ماه جولای و زمانی که آنها خواهد شد مجددا. این به این معنی ادامه توقف به آب بسته آف و هزینه دیر مجموعه در DWA منطقه خدمات که شامل پالم اسپرینگز.

آب سازمان تخمین زده است که این اقدامات را نجات داد ratepayers $75,000 تا به امروز است. علاوه بر خانواده های کم درآمد و کسانی که درآمد از دست رفته به دلیل ویروس و آن مربوط به اقامت در خانه سفارش می توانید درخواست برای لایحه اعتبارات از طریق Help2Others صندوق در اینجا: https://dwa.org/h2o.

"شیر آب کاملا ضروری است — به خصوص در طول یک بحران بهداشت عمومی. ما افتخار است که ما می توانید با خیال راحت و قابل اعتماد ارائه آن و کمک به کسانی که در جامعه ما که درآمد از دست رفته" جوزف استوارت, هیئت مدیره این سازمان رئیس جمهور گفت: در بیانیه ای اعلام کرد این تصمیم است.

اما DWA بودجه به احساس اثرات مشابه به CVWD و آژانس با توجه به امکان فرو بردن به ذخایر خود را به منظور ادامه خدمات بی وقفه.

"ما از مدیر کل خواسته تمام ادارات به کاهش بودجه خود را برای سال مالی آینده که دانستن آن برای رفتن به یک کمی شرایط سخت تر از حالت عادی" DWA سخنگوی اشلی Metzger گفت.

فوری اقدامات صرفه جویی در هزینه شامل توقف تسهیلات ارتقاء در DWA دفاتر. علاوه بر این فرد بخش آموزش داده شد به کمربند خود را سفت و محدود کردن پروژه های که برای آنها درخواست بودجه در کوتاه مدت.

اگر چه مرحله چهارم فدرال coronavirus امداد بسته شده است و قرار بر توقف برای چند هفته گذشته اگر آن را نشانی از حرکت رو به جلو می رود به نوبه خود در دست کم برخی از فدرال با توجه به هزینه های زیربنایی از جمله آب است.

Metzger گفت DWA امید کمک های فدرال می تواند پر کردن شکاف سمت چپ توسط از دست دادن درآمد و به طور فعال با فشار دادن نمایندگان در این مسئله است. "ما فرستاده احتمالا بیشتر نامه به ما congresspeople در ماه گذشته از ما در سال گذشته" او گفت:.

و جنوب Salton Sea امپریالیستی منطقه آبیاری شده است ایمنی یا اگرچه 95 درصد از آب آن تحویل داده شده است به بزرگ کشاورزی است. IID است منزوی 32 حیاتی کارکنان در worksites در امپریال و رودخانه شهرستانهای جایی که آنها زندگی شده اند به منظور اطمینان از آب و برق تحویل.

IID سخنگوی رابرت Schettler گفت: این منطقه نیز امیدوار کنگره صرف کمک به صندوق تعمیرات در تاسیسات مانند شاهنشاهی سد. "ما دوست دارم برای دیدن برخی از هزینه های به اشتراک گذاری برای زیرساخت ها و پروژه های حفاظت از," او گفت:.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در molalde@gannett.com و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب