Coachella Valley ماموریت نجات به کمک شما نیاز دارد برای کمک به بی خانمان

ربکا O'connor Inland Empire جامعه بنیادمنتشر شده 3:39 PM EDT 29 مه سال 2020یک سازمان خدمت اعضای جامعه بیشتر در

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

یک سازمان خدمت اعضای جامعه بیشتر در معرض خطر نیاز به حمایت و در نوع کمک های مالی.

واقع در Indio این Coachella Valley ماموریت نجات (CVRM) بوده است در خدمت محروم از سال 1971. ارائه خدمات اورژانس و دراز مدت مسکونی برنامه های این سازمان یکی از بزرگترین سازمانهای خدمت بی خانمان ها در دره.

مردان و زنان و کودکان با هیچ جایی برای رفتن استقبال کردن و CVRM آنها را فراهم می کند با یک تغییر لباس و غذا و جایی برای خواب برای شب. در صبح بعد از صبحانه آنها ملاقات با مدیر مورد که تلاش می کند برای کمک به آنها در پیدا کردن راه حل برای بحران خود را. اگر آنها مایل هستند دعوت به ماندن در پناهگاه اضطراری برنامه برای 30 روز.

CVRM ارائه می دهد یک سکولار و مسیحی مسکونی برنامه. این برنامه آدرس مجموعه ای از چالش ها از جمله مسائل مربوط به مسکن اعتیاد, بحران, بهداشت روان و سلامت جسمی. در علاوه بر این به مسکن سازمان غیر اورژانس درمانگاه با یک رفتار سلامت جزء اموال.

مشتریان در آورده کردن جایی که آنها می توانید هوشیار, دریافت, آموزش, اشتغال امن پیدا کردن یک محل برای زندگی و بازگشت به جامعه.

این سازمان دارای 100 تخت اورژانس در Indio محل و همچنین 150 تخت در مسکونی برنامه. در هر زمان داده شده ماموریت نجات نیز در خدمت کودکان 7 تا 12 در محوطه دانشگاه.

این COVID-19 بحران ایجاد چالش های جدید برای CVRM که شامل داشتن به درخواست خود داوطلب مجبور به ماندن در خانه و سرپناه در محل. مشتریان نیز پناه در محل ماموریت نجات. با از بین بردن تمام ترافیک در داخل و خارج از ماموریت در نظر گرفتن درجه حرارت چندین بار در روز و افزایش مواد ضد عفونی کننده از پروتکل های سازمان است تا به حال هیچ مورد مثبت از COVID-19.

"مردم ما در خدمت آسیب پذیر و در معرض خطر از مردم در جامعه ما حتی در خارج از بحران" گفت: Scott Wolfسازمان مدیر توسعه است. "آنها خسته و گرسنه و صدمه زدن به."

این سازمان در حال انجام بهترین خود را با آنچه آنها را مجبور به کار با گرگ گفت. پس از مشتریان نتوانسته اند به دنبال شغل و برخی شغل خود را از دست آنها توانسته اند به زمین و کمک کند.

کسانی که به CVRM برای کمک به دریافت مواد غذایی از طریق تماس با ما تبادل. بی خانمان هنوز هم خوش آمد به پناهگاه اما باید اقامت به عنوان یک مقیم هنگامی که آنها می رسند. سازمان غذایی روزانه خدمات فراهم می کند حدود 1000 وعده غذا در روز. سازمان بستگی به کمک های مالی از مردم و کارکنان آن و منابع نازک کشیده.

به تازگی CVRM دریافت کمک مالی از IE تأمین کنندگان مالی داد پاسخ سریع صندوق از طریق Inland Empire جامعه بنیاد برای کمک به آن بیشترین نیاز در طول بیماری همه گیر. اما این سازمان نیاز به کمک بیشتر.

"ما در نیاز ناامید از حمایت از جامعه برای فقط اصول اولیه: مواد غذایی, لباس, لوازم آرایش و تمیز کردن لوازم" گرگ گفت. "بزرگترین نیاز است این واقعیت است که ما شربت خانه از غیر شدنی است که تخلیه در نرخ هشدار دهنده است."

اعضای جامعه که مایل به نوع کمک های مالی برای حمایت از CVRM می توانید آنها را به 47470 ون بارن خیابان در Indio; اهدای حوض است در پایان از ساختمان. کارکنان موجود در بارانداز از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر آن آوردن کمک های مالی می تواند باز کردن تنه خود را و آنها را تحویل داده و رسید برای موارد بدون ترک وسیله نقلیه خود را.

"ما بسیار سپاسگزار برای مردم در جامعه ما است که ما تکیه می کنند برای حمایت از" گرگ گفت. "من می خواهم بگویم قلبی با تشکر از شما از ما کارکنان و مشتریان و هیئت مدیره. ما هنوز در اینجا ما درب هنوز باز است و ما باید جامعه را به کمک های بیشتر از همیشه قبل از."

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید (760) 347-3512 و یا بازدید cvrm.org.

امپراتوری داخلی جامعه بنیاد ماموریت است که برای تقویت داخلی جنوب کالیفرنیا از طریق انسان دوستی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب