Coachella Valley روسای پلیس واکنش نشان می دهند به مرگ جورج فلوید اقدامات افسر سابق Derek چوین

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 12:57 AM EDT مه 30 سال 2020دو Coachella Valley روسای پلیس وزن در

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

دو Coachella Valley روسای پلیس وزن در روز جمعه در مرگ جورج فلوید, مینه سوتا مردی که پس از یک افسر پلیس برگزار زانو به گردن خود را برای بیش از هشت دقیقه است.

این حادثه منجر به تظاهرات در مینیاپولیس و در سراسر کشور است. روز جمعه سابق افسر درک چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

پالم اسپرینگز رئیس پلیس برایان ریس و Indio رئیس پلیس مایک Washburn در زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود را در این حادثه.

"من به تماشای آن چند بار با مطلق و انزجار در آنچه که من شاهد و فقدان همکار افسران گرفتن آن را بر خود به دخالت" ریس گفت: از این ویدئو نشان فلوید لحظات پایانی.

سابق استفاده-از-نیروی مربی ریس گفت: "من می توانم به شما اطمینان دهم چه بود شاهد در این ویدئو چیزی است که من تا کنون شاهد در حال تدریس به افسران پلیس.

"بازداشت افسر سابق چوین در شرایط ساده نیست و نشان دهنده چیزی است که انتظار می رود از هر افسر اجرای قانون ما حرفه," او اضافه شده است.

ریس گفت: کارکنان به خوبی آموزش دیده و می داند آنچه که انتظار می رود در رویکرد خود را در هنگام برخورد با مردم است.

"ما سرمایه گذاری در توسعه کارکنان ما و آن شروع می شود با استخدام کارکنان که بزرگ 'مناسب' برای آنچه که ما انتظار داریم در باور نکردنی ما رفت و آمد مکرر مقصد ما تماس پالم اسپرینگز" او گفت:.

Washburn ارائه یک پیام مشابه.

"صدا و تصاویر گرفته شده در این ویدئو در حال عمیقا نگران کننده برای همه ما" Washburn گفت. "از نیروی فیزیکی استفاده شده توسط سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین اجرای کانتر نه تنها به مدرن آموزش پلیس در این کشور به راه پلیس آموزش داده شده است برای چندین دهه است."

"برابر با نگرانی سه افسران شکست خورده در وظیفه خود را به مداخله," او اضافه شده است.

در حالی که این حادثه رخ داده است و هزاران مایل دور از Indio, Washburn گفت: این اقدامات از مینیاپولیس افسران "منعکس ضعیف در حرفه ما و خدمت به تضعیف اعتماد عمومی به پلیس و به طور کلی."

"محکوم کردن اقدامات کسانی که سوء استفاده از قدرت خود را به طور کامل موافق با حمایت و تجلیل از پلیس حرفه ای در Indio و در سراسر کشور ما," او گفت:.

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن