Coachella Valley غیر انتفاعی کمک می کند تا نیازهای ویژه افراد سالم ماندن متصل

ساندرا Gramajo ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 3:14 AM EDT Jul 25, 2020قرنطینه تعطیلی و اجتماعی فاصله ایجاد تغییر

توسط NEWSOULS در 4 مرداد 1399

قرنطینه تعطیلی و اجتماعی فاصله ایجاد تغییرات رادیکال برای همه ما است. در میان آن همه یک سازمان محلی در خدمت کودکان و بزرگسالان با نیازهای ویژه باقی می ماند متعهد به نگه داشتن نیازهای ویژه خانواده های تحصیل کرده و سالم متصل و پر رونق است.

ایالات فلج مغزی از اینلند امپایر (UCPIE) فراهم می کند و در خانه استراحت خدمات مراقبت و مهارت سازندگان بعد از مدرسه برنامه های تسهیل مشاوره خانواده, تطبیقی, دوچرخه سواری و ورزش و منبع و ارجاع خدمات برای نیازهای ویژه خانواده ها در هر دو سن برناردینو و رودخانه شهرستانهای استان است. پس از اقامت در خانه سفارشات و مدرسه تعطیلی UCPIE توانسته است با خیال راحت به انطباق با تغییر و همچنان به زندگی می کنند و ماموریت خود را برای ارائه یک زندگی "بدون محدودیت" به آن کودکان و خانواده خود را.

اجتماعی فاصله شیوه های تشویق بسیاری به ارتباط مجدد با بزرگ خارج از منزل برای دریافت مقدار مورد نیاز تفریح و ورزش. برخی از UCPIE خانواده ها در حال کاوش در محله خود با استفاده از adaptive دوچرخه. از سال 2012 UCPIE با استعداد است بیش از 70 تطبیقی دوچرخه برای کودکان و بزرگسالان با تحرک و معلولیت.

"ما نه یک یا دو اما سه فرزند متولد شده مبتلا به فلج مغزی می گوید:" Bellita Cortes. فرزندان او — آنگلا, 12; Yaneira, 22 و Heriberto, 23 — در ادامه به دیدار با درمان فیزیکی خود را به اهداف از طریق کمک هر سفارشی مهندسی دوچرخه استعداد UCPIE. آنگلا و Yaneira هر دو متصل به صندلی چرخدار در حالی که Heriberto با استفاده از واکر به اطراف. "در طول این قرنطینه زمان ما نمی تواند حضور فیزیکی, درمان, آموزش شنا, اسب سواری, و یا بسیاری از دیگر فعالیت های" Bellita می گوید. "این دوچرخه ساخته شده اند سرگرم کننده ورزش برای همه ما است. من راهنمای یک دختر, شوهرم دیگر و Heriberto ساخته شده است [چنین] بهبود عمده با تعادل و عضلات اصلی او در حال حاضر به طور مستقل و خود را تشویق می کند خواهر کوچک.

"دختران در حال تبدیل شدن به قوی تر هر روز. ما گنجانیده شده دوچرخه سواری به عنوان بخشی از روال ما. در ابتدا ما بودند انجام آن را برای بچه ها اما با نگاهی به گذشته, من فکر می کنم این دوچرخه در حال نگه داشتن همه ما در شکل و سالم است."

سفارشی-مهندسی دوچرخه در محدوده قیمت از $2,500-$5,000 هستند و تحت پوشش بیمه است. دوچرخه اهدا شد به گیرندگان بر اساس بودجه ای که UCPIE را افزایش می دهد در طول سال.

به منظور نگه داشتن آن در کودکان و بزرگسالان فعال متصل شده و آموزش UCPIE دگرگون شده آن پس از برنامه های مدرسه به مجازی زوم جلسات. این یک ساعته جلسات — که شامل ارائه یوگا, هنر, کاراته, بازی رایانه, رقص احزاب و بسیاری از فعالیت های دیگر — طراحی شده برای کمک به مشتریان در توسعه رفتارهای مناسب, ارتباط, استقلال, مهارت های ایمنی و بهبود سلامت جسمی.

"در دسترس بودن برنامه های غنی سازی و فرصت برای این بچه ها را به شدت محدود است و واقعا مورد نیاز می گوید:" شریل کوهنمالک از کویر تناسب اندام جمعی (DFC). DFC است تناسب اندام استودیو واقع در پالم دزرت طراحی شده برای دیدار با نیازهای تناسب اندام افراد از تمام توانایی های خود. DFC شامل ورزشکاران پیشرفته, سالمندان, نیازهای خاص افراد و هر کسی که مایل به رسیدن به سلامت مطلوب است. با ارائه روزانه و مجازی برنامه نویسی UCPIE قادر به نه تنها یک تفاوت مثبت در زندگی کودکان و نوجوانان و بزرگسالان را نیز به ارمغان می آورد شادی را به کسانی که آموزش. "کار با نیازهای ویژه کودکان است من یک بینش ارزشمند در زندگی" کوهن می گوید. "من متوجه شدم که شما لازم نیست که به طور کامل به ایجاد یک تفاوت مثبت در کسی جهان است. فقط باز کردن قلب خود را و همه چیز به طور طبیعی به جای می افتد."

در حالی که UCPIE مهارت های سازنده منطقه ای مدیر برنامه Ronica Reagins وارد زوم جلسات او متوجه برخی از آن به طور منظم و فعال شرکت کنندگان از دست رفته بودند. پس از تماس با پدر و مادر و سرپرستان Reagins متوجه شدم که بعضی از بچه ها تا به حال هیچ دستگاه به آن را در دسترس برای عضویت در این فعالیت های آموزشی. به عنوان بخشی از ویژه مشکلات مینی گرانت طراحی شده برای افراد در مواجهه با شرایط دشوار UCPIE قادر به هدیه رایانه به آن دسته از مهارت سازندگان.

متولد شده با ناتوانی فکری گلوریا گومز, 18, هیجان زده شد که UCPIE او را شگفت زده کرد با بازدید از DJ Alf آلفا و یک هدیه ویژه: او اولین لپ تاپ. دستگاه مجاز گومز برای عضویت در آموزشی زوم جلسات با UCPIE ماندن متصل با دوستان و خانواده او اما مهمتر از کمک به او آموزش عالی هنگامی که او شروع می شود کلاس در دانشکده کویر این ترم پاییز. خانواده های دیگر به اشتراک گذاشته اند که این لپ تاپ باید به آنها اجازه داد تا عملا حضور در کلیسا جلسات و با کمک پژوهش و خدمات منابع.

هر روز UCPIE است که قادر به ایجاد یک تاثیر مثبت در زندگی بسیاری از نیازهای ویژه خانواده ها است. هر دو تطبیقی دوچرخه و مهارت سازندگان پس از برنامه های مدرسه با بودجه خصوصی توسط جامعه کمک و اعانه. در این سال با توجه به COVID-19 دستورالعمل های ایمنی و بهداشت نگرانی UCPIE 30 سالانه کاسه-a-thon منتقل شده است به یک پلت فرم های مجازی از جمله حراج آنلاین از شنبه, اوت. 1 شنبه, اوت. 8.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد UCPIE آینده مجازی کاسه-a-thon و یا ببینید که چگونه شما می توانید کمک به بازدید ucpie.org.

ساندرا Gramajo توسعه و مدیر ارتباطات در ایالات فلج مغزی از Inland Empire. او همچنین نیازهای ویژه خواهر و یک برادر زندگی با فلج مغزی و دیگر معلولیت رشدی. در وقت آزاد خود او داوطلب با Kiwanis باشگاه پالم اسپرینگز و محلی دیگر سازمان های غیر انتفاعی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب