Coachella Valley دارای بالاترین نرخ COVID-19 در شهرستان است. بیمارستان در حال تقلا برای کارکنان

نیکول هیدن و ماریا Sestito پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:14 PM EDT Jul 31, 2020در میان COVID-19 گیر Coac

توسط NEWSOULS در 11 مرداد 1399

در میان COVID-19 گیر Coachella Valley بیمارستان ها نمی توانید استفاده از تمام تخت را در خود گسترش بخش های مراقبت ويژه از آنجا که آنها نمی باید پرستاران تنفسی درمانگران و پزشکان به کارکنان آنها.

در آیزنهاور سلامت در رانچو میراژ 48 تخت ICU از 287 باقی مانده خالی از ژوئیه 21, چرا که به اندازه کافی وجود ندارد پرسنل پزشکی برای مراقبت اضافی بیماران — حتی با های اخیر تقویت. فدرال تیم پزشکی اعزام شد تا جولای 16 برای کمک به بیمارستان اما هنوز هم وجود دارد به عنوان کمبود بیمارستان در سراسر کشور رقابت برای همان منابع از نیروی انسانی سازمان و سفر, پرستار شرکت.

در کنار رودخانه شهرستان است که در رتبه دوم بیشترین تعداد موارد در دولت پس از همسایه لس آنجلس به Coachella Valley تلاش بیشتر برای پر کردن آن نیاز نیروی انسانی آن را به عنوان جلبک بقیه شهرستان در تعدادی از coronavirus بیماران بستری و تعداد موارد جدید در هر هفته.

این Coachella Valley تا به حال 131 بستری coronavirus بیماران در جولای 27. Riverside County supervisorial منطقه 4 که شامل دره دارای 29 بستری coronavirus بیماران در هر 100 ، 000 ساکنان است که در یک نرخ بالاتر از هر منطقه دیگر:

  • منطقه 1: 22 بستری coronavirus بیماران در هر 100 ، 000 ساکنان
  • منطقه 2: 21 بستری coronavirus بیماران در هر 100 ، 000 ساکنان
  • منطقه 3: 14 بستری coronavirus بیماران در هر 100 ، 000 ساکنان
  • منطقه 4: 29 بستری coronavirus بیماران در هر 100 ، 000 ساکنان
  • منطقه 5: 17 بیمارستان بستری coronavirus بیماران در هر 100 ، 000 ساکنان

دره ICU اشغال این است که عمدتا در تاریخ همتراز با دیگر مناطق.

این Coachella Valley همچنان به بالاترین نرخ جدید کروناویروس موارد هر هفته با 2,438 موارد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان تایید بین جولای 20 و 26 جولای. هیچ منطقه دیگر نزدیک است که رای دادن. منطقه 5 — آن است که فقط در غرب منطقه 4 و شامل Beaumont, Moreno Valley و پرریس — بعدی با بالاترین 1,591 جدید مورد تایید در هر 100000 نفر در این دوره همان زمان.

کویر دره شهر همچنین دارای بیشترین تعداد coronavirus و میر مربوط به هر منطقه. همه مناطق باید بین 457,000 و 491,000 ساکنان. اگر موارد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان شد و به طور مساوی توزیع شده در هر منطقه را در حدود 20 درصد از هر یک از. اما منطقه 4 به 27 درصد از بستری شدن در بیمارستان 33% از موارد و 33 درصد از مرگ و میر.

محلی مقامات بهداشتی می گویند این غلظت از موارد در منطقه 4 به احتمال زیاد با توجه به پیری جمعیت تعداد زیادی از پزشکی آسیب پذیر افراد و تعداد بالا آمریکای لاتین ضروری کارگران با بیماری های زمینه ای مانند بیماری های قلبی و دیابت است.

Coachella Valley بیمارستان نیاز بیشتر پرستاران و درمانگران تنفسی

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom همچنان ادامه دارد به گزارش یک ایالت نیاز به اضافی ICU مراقبت های بهداشتی کارگران حتی پس از نیروی هوایی فرستاده هشت تیم در مجموع 160 نفر به کالیفرنیا برای افزایش ظرفیت ويژه در سراسر کشور.

این تیم از 19 ارسال به آیزنهاور شامل پزشکان و دستیاران پزشک مراقبت ويژه پرستاران ICU و تکنسین های تنفسی تکنسین. علاوه بر این آیزنهاور بهداشت استخدام 70 موقت کارگران عمدتا پرستاران ثبت نام شده از زمان شروع این بیماری همه گیر. هنوز هم نیروی انسانی باقی مانده بیمارستان نگرانی بالا.

زمانی که نیروی هوایی تیم وارد بیمارستان شد و نزدیک به 80 درصد کل ظرفیت تخت اما به دلیل مشکلات نیروی انسانی آن را نمی تواند پر کردن هر تخت ICU گفت: Alan Williamson, آیزنهاور سلامت افسر ارشد پزشکی.

در جولای 21, آیزنهاور گزارش داد که 83% از مجموع آن تخت کارکنان معنی آنها تا به حال یک پزشک, پرستار و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی در دسترس برای مراقبت از بیماران در این تخت. این بدان معنی است که دیگر 17 درصد از کل تخت در حالی که خالی نمی تواند پذیرش بیماران.

در آن زمان 10 درصد از کارکنان تخت خالی باقی مانده و در دسترس برای پذیرش بیماران است.

دو بیمارستان های دیگر در دره هر دو عمل مراقبت های بهداشتی کنگلومرا شعار در حال تجربه چالش های مشابه. Desert Regional Medical Center در پالم اسپرینگز و JFK بیمارستان یادبود در Indio بر اساس نیروی انسانی به طور مشابه در 100% ICU ظرفیت.

در شروع این بیماری همه گیر در تمام سه بيمارستان furloughed مراقبت های بهداشتی کارگران آنها به عنوان شاهد کاهش چشمگیر تقاضا برای مراقبت از. در حالی که بیمارستان ها لغو روش انتخابی بیماران نیز از ترس ابتلا به ویروس در حالی که بازدید از یک مرکز مراقبت های بهداشتی.

مقامات با بیابان منطقه ای و JFK بیمارستان ها گفت: آنها در نظر گرفته شده به یاد کارگران زمانی که تقاضا افزایش یافته است. از آن کویر منطقه به ارمغان آورده است در 167 سفر تنفسی درمانگران و ثبت نام پرستاران برای 12 هفته تکالیف. آنها هم شروع به کار در حال حاضر و یا به زودی خواهد شد گفت: میشل Finney, مدیر عامل شرکت جنوب کالیفرنیا شعار بیمارستان در طی روز سه شنبه کویر بهداشت و درمان منطقه نشست.

فینی گفت: دو بیمارستان نیز استخدام اضافی 100 نفر.

"کارکنان ما خسته است," او گفت:. "ما نگران آن است که COVID در حال رفتن به ملاقات آنفولانزا (فصل) نسبت به پایان سال جاری ... ما در روند استخدام بنابراین ما می توانیم حفظ آنچه که ما فکر می کنم خواهد بود یک سفر طولانی در اینجا."

ولی بيمارستان رقابت برای ایالت منابع

با تمام این بیمارستان ها در کشور رقابت برای همان استخر های پزشکی ماهر و کارگران و نیروی انسانی ادامه خواهد داد به یکی از چالش برانگیز ترین مشکلات گفت: Jan امرسون شیا سخنگوی کالیفرنیا انجمن بیمارستان. سخت ترین چالش تعقیب است که در آن بعد از بیمارستان نقطه داغ خواهد بود, او گفت:.

به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در موقت مراقبت های بهداشتی کارگران تمام خواهد شد و در نهایت ربوده منجر به کمبود در سراسر کشور گفت: جفری لئونگ ریورساید دانشگاه نظام سلامت رئیس کادر پزشکی

"یک ضعف سیستم بیمارستان با آهسته ادامه داد: افزایش موارد را به طور بالقوه در نتیجه بسیار overworked و خسته کارکنان," او گفت:.

لئونگ که کمک کرده است تا با شهرستان افزایش برنامه ریزی گفت که در مقایسه با دیگر امکانات در شهرستان او دیده می شود بیمارستان در Coachella Valley تر غرق بیمار بارهای.

که ادامه داد: افزایش موارد می تواند تاثیر غیر coronavirus بیماران و خدمات لئونگ گفت.

اما با وجود کمبود بیمارستان ها نمی چرخد بیماران دور نشده است. تحت Newsom اضطراری حکومت بیمارستان می توانند درخواست خود را افزایش می دهد به بیمار خود را-به-نسبت کارکنان اجازه می دهد امکانات به جای بیشتر بیماران در طول موج coronavirus موارد است.

یکی از راه های بیمارستان ها سعی کرده اند برای گسترش بخش ICU ظرفیت است که با درخواست نیروی انسانی انعطاف پذیری از دولت است. به طور منظم در طول زمان ويژه در کالیفرنیا مورد نیاز برای پاسخگویی موظف کارکنان-بیمار نسبت یک پرستار برای هر دو نفر. با توجه به همه گیر برخی از بیمارستان ها شده اند قادر به دریافت مجوز از دولت برای نرم کردن این نسبت برای مثال اجازه می دهد یک پرستار برای هر سه بيمار در ICU.

یک استدلال در برابر این است که آن را قرار می دهد بیشتر خواسته های پزشکی کارکنان و می تواند منجر به کمتر مراقبت برای هر بیمار است.

تاد برک سخنگوی صحرا منطقه ای و JFK بیمارستان گفت که حتی با چشم پوشی از کیفیت مراقبت های بهداشتی هنوز هم ارائه می شود.

"ما همچنان به تلاش برای حفظ ICU (پرستار) به بیمار نسبت 1:2," برک گفت. "ممکن است تمام تلاش ساخته شده است برای حفظ این نسبت به بهترین توانایی ما با توجه به شرایط فعلی."

در آیزنهاور سلامت پرستار به بیمار نسبت همچنان به 1:1 یا 1:2 با وجود دریافت چشم پوشی نیز گفت: سخنگوی لی برنج.

در شهرستان ریورساید نه از 17 بیمارستان مراقبت حاد دریافت کرده اند, این, انعطاف پذیر, نیروی انسانی کمک هزینه از جمله سه در Coachella Valley به همراه Riverside Community Hospital San Gorgonio یادبود بیمارستان مرکز پزشکی دانشگاه Loma لیندا, قیصر بنیاد بیمارستان همت جهانی مرکز پزشکی و تاج مرکز پزشکی منطقه ای.

اما در خارج از Coachella Valley نیاز اضافی برای نیروی انسانی در این شهرستان نیست و به عنوان وخیم گفت: بروس بارتون مدیر Riverside County دفتر خدمات اورژانس.

بیمار تقاضا در رانچو چشمه مرکز پزشکی در موریتا و دره داخلی مرکز پزشکی در ویلدومار هر دو عمل توسط غرب, بهداشت و درمان, سیستم معمولی است با توجه به سخنگوی برایان Connors.

هر دو بیمارستان ها در 91 درصد ظرفیت خود را به ويژه در 64 درصد ظرفیت است. تا کنون دو بیمارستان را به نام فقط در چهار اضافی کارکنان مراقبت های بهداشتی.

برخی از بیمارستان ها که در حال حاضر قادر به رسیدگی به بیمار بارهای مانند همت جهانی مرکز پزشکی و منیفی جهانی مرکز پزشکی در حال آماده سازی به استخدام اضافی سلامت کارگران فقط در مورد.

در ریورساید و دانشگاه, نظام سلامت, سخنگوی کریستین رمزی گفت: آن می تواند گسترش آن نیروی انسانی با کشیدن اضافی پرستاران و پزشکان به ICU بیمارستان از دیگر بخش های این شبکه است.

چرا بستری شدن در بیمارستان افزایش در Coachella Valley?

به عنوان coronavirus بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود در Coachella Valley رهبران محلی باید ابراز نگرانی کرد.

هر چند تعداد موارد می تواند تحت تاثیر ناهموار تست الگوهای سراسر شهرستان به تعداد بیشتری از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در دره شاخص های روشن است که این ویروس است که با داشتن یک تاثیر بیشتری در صحرا.

در حالی که مقامات توضیحات از آنچه باعث نامتناسب تاثیر عمدتا نظری با توجه به داده های محدود دکتر کامرون قیصر رودخانه شهرستان افسر بهداشت گفت: ساده ترین توضیح این است که جمعیتی. این دره دارای نسبت بالاتری از افراد آسیب پذیر از جمله بازنشستگان و snowbirds, او گفت:.

حدود 30 درصد از Coachella Valley ساکنان سن 60 یا مسن تر در مقایسه با 19 درصد شهرستان گسترده است.

از آنجا که این, قیصر گفت: او معتقد است که خوشه ای از موارد به یک مشکل رفتاری مانند مردم با پوشیدن ماسک.

در علاوه بر این به بالا جمعیت سالمندان وجود دارد بسیاری از کارگران ضروری در کم-شغل پرداخت که ممکن است مشکلات سلامتی دیگر مانند مسائل تنفسی و دیابت و بیماری های قلبی دکتر گفت: Alan Williamson, آیزنهاور سلامت افسر ارشد پزشکی. بسیاری از این کارگران در لاتین.

شرق دره که در آن وجود دارد زیادی کاهش درآمد لاتین جمعیت به طور قابل توجهی کمک به منطقه مورد تعداد. چرا که بسیاری از خانواده ها زندگی می کنند در multigenerational خانوار کنترل ویروس گسترش quarantining یا خود جنگ سخت تر است.

دکتر Kinji Hawthorne, یک بیماری عفونی پزشک در JFK بیمارستان یادبود در Indio گفت که او دیده است بسیاری از لاتین ساکنان در 40s و 50s داشتن علائم شدید از COVID-19 نیاز به بستری شدن در بیمارستان به دلیل جمعیت بالا و نرخ بیماری های زمینه ای.

دره نیز جمعیت زیادی از افراد HIV مثبت هستند که بیشتر در معرض این ویروس.

این Coachella Valley یکی از بالاترین HIV مثبت نرخ سرانه در کالیفرنیا وجود دارد 650 افراد HIV مثبت در هر 100000 نفر در شرق رودخانه شهرستان نسبت به 565 نفر در هر 100000 نفر در لس آنجلس با توجه به ریورساید دانشگاه سیستم بهداشت و مرکز تحقیقات ایدز در دانشگاه اموری. سان فرانسیسکو مقایسه است 1,590 افراد HIV مثبت در هر 100 ، 000 نفر است.

این می تواند کمک به توضیح دهید که به شدت از موارد در دره و بالاتر بستری نرخ.

پالم اسپرینگز شهر Councilwoman لیزا میدلتون گفت: بسیاری از افراد HIV مثبت ساکنان باید به او گفت که آنها در حال زندگی در ترس, ترس به ترک خانه و حتی برای خرید مواد غذایی.

در نهایت ویلیامسون گفت: Coachella Valley, همچنین تعداد قابل توجهی از پرستاری ماهر امکانات و هیئت مدیره و مراقبت از امکانات که در آن شیوع بیماری می تواند به راحتی گسترش.

در شهرستان پالم اسپرینگز جلسه شورای جولای 23, شهردار, Geoff Kors به چالش کشیده قیصر در مورد زمان تست پروتکل در دراز مدت مراقبت از امکانات. شهرستان دستورالعمل حکم است که اگر دو نفر در یک مرکز تست مثبت برای coronavirus ظرف مدت 10 روز از یکدیگر پس از آن همه ساکنان این تسهیلات باید آزمایش می شود.

در زمان دوم بیمار آزمایش مثبت آن می تواند خیلی دیر Kors گفت. این ویروس گفت: در حال حاضر می تواند در سراسر کل تسهیلات است. زمانی که Kors پرسید: اگر این پروتکل می تواند تهاجمی تر قیصر گفت: هیچ چیزی نمی تواند به اندازه کافی تست لوازم.

بیمار مراقبت های بهداشتی کارگران تست سایت تشدید نیاز

نیاز پرستاران است منحصر به فرد به کویر است اما بیشتر تشدید نیاز به کارکنان صدها COVID-19 تست سایت در سراسر کالیفرنیا که به طور معمول اجرا شده توسط پرستاران.

AMN بهداشت و درمان فراهم می کند که نیروی انسانی پزشکی در بیابان های منطقه ای و در بیمارستان در سراسر کشور در حال تجربه یک افزایش در تقاضا با توجه به بیانیه ای از شرکت.

در مارس و آوریل این شرکت گفت: این درخواست های دریافت شده برای پرسنل در انتظار بیماران بیشتر است. اما با بیمارستان های نزدیک به کامل "در حال حاضر نیاز به کارکنان ضروری است و نه آینده نگر" با توجه به AMN.

این تقاضا نیز می تواند تشدید نیاز به طور موقت پر کردن موقعیت زمانی که کارکنان مراقبت های بهداشتی بیمار شدن از coronavirus خود را.

در سراسر کشور 22,423 مراقبت های بهداشتی کارگران آزمایش مثبت حسابداری برای کمتر از 5% موارد و 121 نفر از coronavirus عوارض مربوط با توجه به California Department of Public Health.

بیشتر: فدرال پزشکان فرستاده شده به آیزنهاور به عنوان Riverside County بیمارستان در نزدیکی 'محدودیت' از نیروی انسانی

بیشتر: نظامی می فرستد کمک به غرق بیمارستان کالیفرنیا از جمله آیزنهاور سلامت

بیشتر: پدیکور یک ضرورت برای برخی از سالمندان کالیفرنیا. بسته ناخن سالن را ترک آنها را در معرض خطر

در Riverside County, 595 کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شده اند با coronavirus با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان. که کمتر از 2 ٪ از تمام موارد.

با COVID-19 موج مداوم در سراسر کشور و با فصل آنفولانزا فقط چند ماه دور بالقوه برای کمبود نیروی انسانی ممکن را افزایش می دهد.

"این بسیار مهم برای سازمان بهداشت و درمان به قوی نیروی انسانی برنامه در محل تا زمانی که ما موثر, در سراسر کشور, اداره coronavirus واکسن" AMN بهداشت و درمان گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

ماریا Sestito را پوشش می دهد پیری و ارشد جمعیت در Coachella Valley برای خورشید صحرا. او همچنین یک گزارش برای امریکا سپاه و عضو جدید به کویر. لطفا با گفتن "سلام" از طریق maria.sestito@desertsun.com یا @RiaSestito.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن