Coachella Valley دور از COVID-19 گله ایمنی اولیه آنتی بادی, نتایج آزمون نشان می دهد

نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 2:01 PM EDT 29 مه سال 2020یک تجزیه و تحلیل مقدماتی از coronavirus

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

یک تجزیه و تحلیل مقدماتی از coronavirus آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که Coachella Valley است که به دور از در حال توسعه گله ایمنی به COVID-19 می گوید: صحرا ایدز پروژه بیماری های عفونی physicianChristopher فولتس هر چند داده های اضافی مورد نیاز است برای تجزیه و تحلیل به صورت دقیق تر و گسترده تر روند.

یک آنتی بادی آزمون تعیین اگر کسی قبلا این ویروس است که متفاوت از coronavirus تست های گرد است که تعیین اگر کسی در حال حاضر مسری با آن است. اکثر آنتی بادی آزمایش که نیاز به pin prick خون نشده است تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا پس از شهرستان ادارات بهداشت هنوز مورد استفاده آنها به عنوان بخشی از بهداشت عمومی استراتژی است.

اما صحرا بهداشت و درمان منطقه اهدا $350,000 اجازه می دهد تا سه فدرال واجد شرایط در مراکز بهداشتی و درمانی در Coachella Valley برای خرید 10,000 تست آنتی بادی برای استفاده در میان خود گفت: دین کویر بهداشت و درمان منطقه می شود. کویر ایدز پروژه Borrego بهداشت و Clinicas de Salud del Pueblo در حال حاضر ارائه آنتی بادی آزمون در 10 مکان در سراسر دره.

بیشتر: Riverside County طرفداران خواهید COVID-19 تست برای بی خانمان ها در خیابان

بیشتر: چگونه به بیمارستان دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری همه گیر است که "به طور کامل تغییر' مراقبت از بیمار

بیشتر: کالیفرنیا بازی گرفتن در تماس با ردیابی به عنوان شهرستانهای فشار برای بازگشایی

به عنوان پنج شنبه, 6% از افراد مورد آزمایش مثبت برای COVID-19 آنتی بادی در Coachella Valley با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط DAP و Borrego سلامت. داده های پژوهش مبتنی بر 896 تست های انجام شده بین این دو ارائه دهندگان.

Clinicas de Salud del Pueblo نیست انتشار داده های خود را به خورشید صحرا.

که در صد آینه نزدیک به 6 درصد رای مثبت در Coachella Valley of the 28,254 افرادی که دریافت کرده اند یک سواب آزمون. فولتس می گوید این نشان می دهد که وجود دارد به احتمال زیاد نبود ناشناخته موج از موارد در Coachella Valley قبل از آن برای اولین بار گزارش شده توسط Riverside County عمومی وزارت بهداشت.

"شده است وجود دارد این سوال که اگر (COVID-19) می تواند در حال حاضر شده است در گردش زودتر از ما فکر می کردیم اما ما (آنتی بادی) رای مثبت در حال اجرا است بسیار گردن در گردن با سواب نرخ" فولتس گفت. "این به معنی این است که واقعا موج اول از قرار گرفتن در معرض ما در حال تجربه در حال حاضر."

برای رسیدن به گله ایمنی بین 60% و 70% از جمعیت نیاز به تست مثبت آنتی بادی است.

گله ایمنی رخ می دهد که جمعیت زیادی شده است در معرض ویروس و توسعه ایمنی به این معنی که احتمال انتقال ویروس از فردی به فرد دیگر بسیار پایین تر است.

"ما امیدوار بودیم که بیشتر مردم شده اند در معرض از آنجا که معنی یک بازه زمانی کوتاه مورد نیاز برای اجتماعی فاصله," فولتس گفت. "که بزرگ end point — گله ایمنی هنگامی که ما می توانید استراحت — اما ما هنوز نیاز به مقدار زیادی بیشتر داده است."

آنتی بادی آزمایش یک ابزار برای تعیین واقعی نرخ عفونت'

اطلاعات ارائه شده به آفتاب صحرا توسط Borrego سلامت که شامل اطلاعات 237 از آنتی بادی آزمایش های انجام شده نشان داد که اکثریت کسانی که تست مثبت بودند بین 50 تا 60 سال است. علاوه بر این در حالی که تعداد مساوی از زنان و مردان مورد آزمایش قرار گرفتند بیشتر زنان آزمایش مثبت است. هنوز تست جمعیت نیست به اندازه کافی بزرگ برای تعیین اگر اینها دقیق و گسترده روند نشده است.

دو برابر نفوذ مقعدی, تنها ارائه تعداد کل آزمایشات انجام شده و نتایج مثبت به صحرا خورشید.

به عنوان آنتی بادی آزمایش تنها ارائه شده حدود چهار هفته در دره فولتس گفت وجود ندارد به اندازه کافی اطلاعات جمع آوری شده و در عین حال برای تعیین دیگر قطعی روند در میان داده ها.

"هنوز هم وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما در مورد نمی دانم این ویروس هر چند" فولتس گفت. "هنوز وجود امکانات مجدد عفونت? در کوتاه مدت به نظر نمی رسد اما یک سال بعد ؟ ما نمی دانیم که نشده است."

فولتس گفت که او و همکارانش در ابتدا شروع به هل دادن برای دسترسی به آنتی بادی آزمایش دو ماه پیش آنها معتقد بودند که استفاده از آنها متفاوت خواهد بود به عنوان تست آنتی بادی تولید نتایج سریع در 10 دقیقه.

"ما تا به حال بسیاری از امید است که ما را قادر به استفاده از این آزمون برای ارائه سریع, تشخیص," او گفت:. "اما این مورد نیست."

به جای این درمانگاه ها با استفاده از آزمون برای تعیین اگر افراد قبلا در معرض ویروس بدین معنی که احتمالا ایمنی بدن کمک می کند که جامعه درک درست گسترش ویروس. آنتی بادی آزمایش نیز می تواند کمک به تعیین پتانسیل پلاسما اهدا کنندگان. پلاسما می تواند یک درمان برای بیمارانی که بسیار مریض از COVID-19 آن را به عنوان آنتی بادی برای کمک به مبارزه با بیماری است.

"این یک ابزار بسیار مهم برای کمک به ما را در بهتر ایجاد نرخ واقعی عفونت در جامعه و تعیین این که چه کسی ممکن است قادر به بازگشت به کار با خیال راحت هنگامی که اقتصاد بازگشایی," کویر بهداشت و درمان منطقه با مدیر عامل Conrado Bárzaga در بیانیه ای گفت. "از ديدگاه بهداشت عمومی یافته نیز کمک به توسعه منطقه برنامه ریزی برای برخورد با COVID-19 ماه های آینده به خصوص آن را به عنوان مربوط به 80,000 مردم در دره که اصلا بیمه پزشکی."

منطقه است, جمع آوری داده, هر چند, و نه Riverside County نظارت بر نتایج آزمون. دو برابر نفوذ مقعدی در حال جمع آوری اطلاعات از تمام ارائه دهندگان خدمات سلامت و برنامه آن را در مکان های عمومی, اگر کارکنان نیست منتشر تجمعی مجموعه داده است.

Riverside County سخنگوی خوزه Arballo گفت: این شهرستان انجام و یا نظارت بر نتایج تست آنتی بادی در این نقطه در آن شهرستان مقامات بهداشت در حال انتظار برای غذا و داروی آمریکا تایید آزمایش در دسترس خواهد بود.

بسیاری از استان ها در حال انتظار تا زمانی که آنتی بادی 'علم قوی تر است'

Riverside County, در میان بسیاری دیگر از استان ها در کالیفرنیا تصمیم گرفته است به استفاده از آنتی بادی آزمایش به عنوان بخشی از آن فعلی بهداشت عمومی استراتژی به دلیل دقت خود را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

FDA اعلام کرد در مارس 9 تصویب این کشور اولین آنتی بادی آزمایش. اما در مارس 21, آژانس اعلام کرد یک لیست تایید نشده آزمون به بازار برداشته شد که پیشگیرانه مجاز تحت اورژانس را. برای کسانی که آزمون FDA ذکر شده تست دقت شک و تردید است.

Kristynn سالیوان مرسد شهرستان نظارت اپیدمیولوژی گفت: central California county نمی شود و با استفاده از آنتی بادی آزمایش تا زمانی که آنها را بیشتر "علمی پشتوانه."

"در حال حاضر ما در حال نگاه کردن به آن به عنوان یک جالب نظارت متریک," او گفت:. "وجود دارد یک تن از ابزار تا زمانی که علم قوی تر است."

در حالی که بسیاری از آنتی بادی آزمون ها "گرفتن رپ بد" فولتس گفت: DAP انجام تحقیقاتی داخلی به تأیید صحت آن آنتی بادی آزمایش. با توجه به تحقیقات خود در این آزمون نزدیک به 99 ٪ دقیق است. برای تعیین این, دو برابر نفوذ مقعدی, آزمایش حدود 150 نفر از جمله برخی که در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus و دیگران بودند که در معرض نیست.

سه درمانگاه ها با استفاده از آزمون از Phamatech یک آزمایشگاه و تشخیص شرکت است که ارائه آن تست برای تایید FDA — تعیین هنوز در انتظار. فولتس گفت: آن می تواند هفته قبل از FDA بررسی Phamatech نرم افزار. در ضمن Phamatech را متوقف کرده است و فروش آن تست هر چند این شرکت مجبور به توقف فروش توسط FDA.

سه Coachella Valley درمانگاه در حال حاضر خریداری آزمایشات قبل از Phamatech کشیده آنها از بازار است.

فولتس گفت: او معتقد است که این آزمایش ها هنوز هم خوب به دلیل استفاده DAP داخلی پژوهش مسابقات تست دقت و صحت داده ها از محاکمه تحقیقات انجام شده توسط Phamatech.

آزمون رایگان برای هر کسی و فولتس گفت: DAP ضعف است با درخواست وقت ملاقات. این درمانگاه در حال حاضر با کاهش کارکنان و در عین حال دریافت 400 تماس فقط در روز چهارشنبه از مردم به دنبال به برنامه قرار ملاقات. دو برابر نفوذ مقعدی در حال حاضر ظرفیت برای انجام 35 تا 40 آزمون در هر روز فقط برنامه آزمون یک هفته ،

در اینجا چیزی است که انتظار می رود: من تست شده برای COVID-19 آنتی بادی در Coachella Valley

در حالی که آزمایشگاه تست رایگان, Borrego سلامت سخنگوی Vitor مرجان گفت: درمانگاه خواهد لایحه بیمه برای بیمار آموزشی مولفه های بازدید از اگر آن را طول می کشد بیش از پنج دقیقه با سلامت ارائه دهنده.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

آفتاب صحرا خبرنگار علامت Olalde کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن