Coachella Valley کسب و کار تلاش برای پرداخت اکثریت کارگران در ماه مه گزارش می یابد

Andrew L. جان پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 11:59 AM EDT 28 مه سال 2020نزدیک به هشت نفر از 10 Coachella Va

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

نزدیک به هشت نفر از 10 Coachella Valley کسب و کار شده اند قادر پرداخت اکثریت کارکنان خود را به عنوان بخش هایی از اقتصاد محلی تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس جدید-گزارش-یافت می شود.

این Coachella Valley همکاری اقتصادی (CVEP) شنبه نشان داد که 78 درصد از کسب و کارهای محلی گزارش داد که آنها را به پرداخت یک چهارم از کارکنان خود و یا کمتر در طول خاموش کردن بر اساس یک نظرسنجی از 201 شرکت کنندگان است.

بررسی دوم در بهار امسال انجام شده توسط CVEP یک Coachella Valley منطقه اقتصادی و کسب و کار وکالت ، بررسی های انجام شده با حمایت از Coachella Valley بهبود اقتصادی تیم (CVERT) — ائتلاف اقتصادی, کسب و کار, دولت و سازمان های گردشگری از سراسر دره که در حال کار با هم برای به اشتراک گذاشتن منابع و بهترین شیوه ها در حرکت به سمت بهبود اقتصادی.

در میان بزرگترین takeaways در این گزارش این است که 99 ٪ از کسب و کار در پاسخ گفت: آنها درآمد از دست رفته در طول خاموش کردن و 63 درصد را گذاشته کارکنان با توجه به همه گیر.

نزدیک به چهار از 10 پاسخ دهندگان می گویند که آنها برای باز کردن کسب و کار در این زمان آنها در زمان این نظر سنجی از تاریخ 29 آوریل و مه 6 سال 2020 است.

این تعداد کاهش یافت از 62 درصد از کسب و کار باز بودن در زمان اولین بررسی انجام مارس 24-31. اکثر کسب و کار بسته شده در مارس 16 و 23 این گزارش به این نتیجه رسیدند.

اقتصادی آسیب و فاجعه وام و چک حفاظت از برنامه در دسترس نیست در این زمان از اول بررسی شد اما برای دومین.

بیشتر: سرمقاله: اکنون بیایید با هم کار کنند برای اطمینان از بازگشایی زیر COVID-19 امن است

بیشتر: Newsom: بازگشایی دستورالعمل برای سالن های ورزشی, تناسب اندام, کسب و کار, به زودی,

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom است پس آرام محدودیت در کسب و کار اجازه می دهد تا برخی از بازگشایی. اما ممکن است بسیاری از کسب و کار هم به طور کامل بهبود می یابند که به نوبه خود می تواند منجر به بازیابی کند برای کارگران ضربه سخت shutdown, این گزارش نشان می دهد.

کسب و کار درآمد را نگه می دارد حذف

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان به این نظرسنجی گفته اند دیده می شود کاهش درآمد از هر نقطه بین متناوب 91 ٪ به 100٪.

تنها 37 درصد گفت: آنها انتظار دارند برای زنده ماندن یک کسب و کار shutdown از نه هفته یا بیشتر است که افت قابل ملاحظه ای از 53 درصد در نظرسنجی.

بیش از شش نفر از 10 پاسخ دهندگان بیان کردند که تعداد کارمندان تغییر کرده بود با توجه به اخراج. یکی دیگر از 12 درصد پاسخ داد که آن را تا به حال تغییر به دلیل furloughs.

از کسانی که پاسخ در این بررسی متوسط تعداد هفته های آنها می تواند زنده ماندن در طول یک خاموش بود 17 در مقایسه با 11 هفته در نظرسنجی قبلی. CVEP تخمین می زند که با توجه به در دسترس بودن منابع مالی از اقتصادی آسیب فاجعه وام و چک حفاظت از برنامه های.

نیمی از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها در تماس با بانک خود را در مورد پل وام و یا تامین مالی است.

بیش از نیمی از آنها تا به حال اعمال شده SBA اقتصادی آسیب فاجعه وام با 19 درصد موفقیت در دریافت وام و 39 درصد هنوز در انتظار.

خوشبختانه برای برخی از کسب و کار و 64 ٪ گفت که آنها می توانند کشتی 61% و یا بیشتر از محصول خود را به مشتریان به صورت یک جریان درآمد در طول خاموش کردن.

بیشتر: کویر تپه های رسانه های حق بیمه بازگشایی جمعه

بیشتر: Indio می پیوندد ترین دره شهر در صدور سفارش نیاز به پوشش صورت در عمومی

بررسی شکست

در میان کسب و کار است که در زمان این نظرسنجی 65 درصد واقع در پالم اسپرینگز, نخل کویر یا لا کوئینتا. یکی در 10 هستند از Indio, 7 درصد از کلیسای جامع شهر 6 درصد از رانچو مایراج و 5 درصد از دزرت هات اسپرینگز.

اکثر پاسخ دهندگان (85 درصد) کسب و کارهای کوچک با 10 یا کمتر تمام وقت و یا پاره وقت کارکنان.

کسب و کار شد و به نمایندگی از تعدادی از زمینه های مختلف از جمله املاک و مستغلات, هنر و سرگرمی, مواد غذایی و خرده فروشی خدمات و تولید و کشاورزی است.

اندرو جان یک خبرنگار برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن