زندگی مدنی را به سرقت رفته زرافه یافت شده است! دزد هنوز هم در بزرگ

برای بزرگنمایی کلیک کنید دویل مورفی هلو زرافه قبل از آدم ربایی است. یک هفته پس از آن ربوده شد از جنوب

توسط NEWSOULS در 20 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Peaches the giraffe, before the kidnapping. - DOYLE MURPHY
  • دویل مورفی
  • هلو زرافه قبل از آدم ربایی است.

یک هفته پس از آن ربوده شد از جنوب آن سنت لوئیس خانه عمران زندگی دم شرکت زرافه یافت شده است.

زندگی مدنی صاحب جیک Hafner می گوید Riverfront Times او هشدار اواخر امروز صبح توسط پلیس گفت که او شانزده-پا بلند مجسمه شده بود واقع در جنوب شهرستان. دزد, اما هنوز هم در بزرگ است.

"این فقط مرحله اول" Hafner می گوید. "ما هنوز هم باید برای پیدا کردن هر کس این کار را."

از چه Hafner گفته شده است توسط پلیس کلاهبرداران به فروش می رسد زرافه, شناخته شده به عنوان هلو به unsuspecting خریدار در جنوب شهرستان. هنگامی که مرد آن را آموخته و به سرقت رفته بود او به نام پلیس. محققان در حال حاضر در تلاش برای ردیابی معامله به زرافه-nappers.

هلو شده بود ثابت در آبجوسازی ایستاده در وسط یک همسایه بسیاری شناخته شده به عنوان جیک دایناسور پارک. آن هنگامی که بخشی از یک مجموعه ای از چهره های فلزی در "پارک" اما زمانی که یک زنجیره لینک حصار آمد و در ماه مارس Hafner منتقل موجودات کوچکتر در داخل. او در سمت چپ زرافه استدلال که هیچ کس را سرقت شانزده-پا بلند مجسمه سازی.

اما در جولای 3, او وارد زندگی مدنی (3714 هولت Ave.) و بلافاصله متوجه هلو ناپدید شده بود. نظارت تصویری از آبجوسازی نشان داد یک جعبه سفید کامیون جلو و بر روی بسیاری در 11:20 p. m. در جولای 2. بخشی از صحنه پنهان شد, با نزدیک ظروف حمل و نقل, اما, هلو,' سر wobbles و سپس او را کاهش داده است از نظر قبل از اینکه لود شده را به پشت کامیون. زاویه دیگری نشان می دهد که رانندگی کامیون جنوبی در Holt خیابان بیش از حد قد زرافه سر مجبور کردن از پشت.

ما گزارش جست و خیز که بعد از ظهر ها و رسانه ها در سراسر شهرستان و فراتر از آن به زودی برداشت مورد. Hafner را سپاه از هنر و صنعت آبجو طرفداران پیوست و در تعقیب و او را در کامل آیفون در حالت زمان فیلدینگ راهنمایی های بی شماری در طول هفته گذشته. یکی tipster, "Bria," فرستاده تلفن همراه تصویری از او می خواهم ثبت شب از بالای جرم و جنایت دزدی. این نشان می دهد که یک کامیون جعبه barreling جنوب در بزرگراه بین ایالتی 55 نزدیکی ساقی هیل جاده در جنوب شهرستان و یک زرافه سر چسبیده به عقب.

در رسانه های اجتماعی Hafner نگه داشته است تا بنوازند هشدار به راهزنان.

"تصور کنید شما Giraffenappers و همه ناگهانی شما شروع به احساس فشار" او توییتی در جولای 7. "چه کسی است که در که بینام و نشان ، این است که یک کارآگاه آنها می خواهند برای به دست کشیدن بر روی درب ؟ عرق به نظر می رسد بر روی پیشانی خود را! روشن کردن خودتان در!"

Hafner در حال حاضر ساخت ترتیبات برای جمع آوری هلو از محل نامعلومی یک روی حیله و تزویر بهره برداری داده می شود که او یک زندگی به اندازه فلز زرافه و او خود را نمی کند یک کامیون جعبه. او همچنین کار بر روی برنامه ای برای ایمن نگه داشتن او در آینده است.

"من نمی خواهم پلیس به اطراف در حال اجرا پس از من زرافه دوباره," او می گوید. "من می خواهم احساس بد زرافه صاحب."

و او امیدوار دزد هستند به عدالت به ارمغان آورد به زودی.

او می گوید: "هیچ فلزی حیوانات مجسمه سازی در این شهر امن است تا زمانی که ما پیدا کردن افرادی که به سرقت برده ماست."

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن