شهر Indio می پیوندد ترین دره شهر در صدور سفارش نیاز به پوشش صورت در

برایان Blueskye پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 10:39 PM EDT 22 مه سال 2020شهر Indio صادر اضطراری سفارش نیاز

توسط NEWSOULS در 3 خرداد 1399

شهر Indio صادر اضطراری سفارش نیاز به پوشش صورت در اماکن عمومی موثر جمعه.

این شامل خرید در فروشگاه های چیدن مواد غذایی یا خرده فروشی کالا در داخل کسانی که کسب و کار و در حالی که با استفاده از حمل و نقل عمومی. پوشش صورت نیاز در حالی که انتظار در خط برای ورود به فروشگاه های مواد غذایی و یا در سایر مواقع اگر اجتماعی فاصله نمی تواند حفظ شود.

کسب و کار نیز تشویق به پیروی از دستورالعمل دولت برای پوشش صورت برای کارکنان.

کودکان با سن کمتر از دو و یا کسانی که مشکلات تنفسی و یا دیگر شرایط بهداشتی معاف هستند از این جهت. کودکان دو تا هشت سال باید پوشیدن پوشش صورت با نظارت بزرگسالان.

Indio می پیوندد کلیسای جامع شهر, Coachella, Desert Hot Springs, Indian Wells, La Quinta, نخل کویر و پالم اسپرینگز به شهرستانها که گذشت سفارشات نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت در عمومی.

بیشتر: Riverside County گزارش 121 جدید کروناویروس موارد جدید 6 و میر جمعه

بیشتر: "یک قدم بزرگ رو به جلو': Riverside County تایید شده برای تسریع بازگشایی

بیشتر: 'از خواب این لحظه': بازگشایی روز است که در اینجا برای شش قمار در اطراف دره کوچلا

نبود یک برنامه مورد برای رای به عنوان بخشی از چهارشنبه شب به طور منظم جلسه اما در حالی که بحث در مورد آنچه ممکن است در آینده به عنوان کالیفرنیا حرکت می کند و نزدیک به بازگشایی غیر ضروری کسب و کار پس از دو هفته تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس سه Indio را به اعضای شورای شهر گفت: آنها می خواهم حمایت از یک چهره-پوشش قیمومیت در داخل اماکن عمومی.

شهردار گلن میلر و Councilmen اسکار اورتیز و Waymond Fermon گفت: به عنوان یک ادامه احتیاط مردم باید ملزم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی به طور خاص در داخل کسب و کار در حالی که شهردار Pro Tem ایلین هلمز و Councilwoman Lupe راموس Amith گفت: آنها مخالف این ایده است.

در Indio وجود داشته است, 255 تایید موارد COVID-19 و پنج مرگ و میر مرتبط با این ویروس را در روز جمعه.

در حال حاضر در شهرستان ریورساید وجود داشته است 6,464 تایید موارد coronavirus و 290 و میر نسبت به ویروس. از جمعه وجود دارد 194 بیماران بستری با COVID-19 از جمله 64 در بخش مراقبت های ویژه. که افزایش 11 بستری شدن در بیمارستان از روز پنج شنبه. علاوه بر این مقامات گفت: 4,180 مردم بهبود در شهرستان است که 164 بیشتر بیماران از شنبه.

Riverside County دریافت تاییدیه از دولت برای تسریع بازگشایی مجدد هیئت ناظران صندلی V. مانوئل پرز اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

این به این معنی رستوران می توانید در حال حاضر باز برای ناهار خوردن در سرویس و سالن های مانند مراکز خرید و مراکز نوار و تعویض در دیدار مجاز به بازگشایی پرز گفت. این مرحله دوم در مرحله دوم کالیفرنیا بازگشایی طرح است.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید brian.blueskye@desertsun.com و یا در توییتر @bblueskye. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

قبلی گزارش توسط Risa Johnson, ملیسا دانیلز و شری Barkas استفاده شده در این گزارش است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب