را انتخاب کنید خود را قرنطینه مم خانه

انتقال مقدار از زندگی ما در داخل خانه برای آینده قابل پیش بینی قرار داده است و حتی بیشتر فشار در فرهنگ اینترنت

توسط NEWSOULS در 18 اردیبهشت 1399

انتقال مقدار از زندگی ما در داخل خانه برای آینده قابل پیش بینی قرار داده است و حتی بیشتر فشار در فرهنگ اینترنت برای سرگرم کردن و از ما حمایت بیش از حد معمول. که بدان معنی است که الگوهای رفتاری به حالت پیش فرض از ارتباطات آنلاین برای بسیاری از در حال حاضر در طیف وسیعی از قرنطینه حالات روابط اجتماعی و نگرانی های فراتر از فقط ساخت ما میخندند.

به عنوان مردم تنظیم به سبک های جدید زندگی اجباری با گسترش رمان coronavirus الگوهای رفتاری در مورد این بیماری همه گیر خود را تا حد زیادی کم رنگ به پس زمینه. مفهوم "یک الگوی رفتاری" برای آمدن احساس به طور فزاینده ای منسوخ به عنوان اینترنت می شود راه اصلی که از طریق آن بسیاری از اتصال. زندگی در درون یک لازم آنلاین حباب بدان معنی است که الگوهای رفتاری نشان دهنده نه فقط عبور جوک یا fads اما یک تجربه از واقعیت خود را: آنها غیرضروری همه چیز از اجتماعی فاصله گلایه به خطرات آنلاین آموزش و پرورش به شکست تلویزیون را نشان می دهد که ما را نگه داشته اند پریشان در طول این پیچیده بار.

آن را بسیار سخت به تصور درست جمع از این قرنطینه زندگی بدون در نظر گرفتن چند وجهی نقش الگوهای رفتاری به حساب آورد. اما از آنجا که الگوهای رفتاری انجام می دهند خیلی بلند کردن اجسام سنگین در حال حاضر آن را غیر محتمل به تعمیم و یا آنها را کاهش می دهد همه را به یکی از گسترده تم. بلکه بورسی ارائه شده است تا ما نسخه خود را از "که قرنطینه خانه شما هستند ؟" الگوی رفتاری چون چرا تمرکز بر روی فقط یک قرنطینه الگوی رفتاری را توضیح دهد طیف گسترده ای از قرنطینه memes, زمانی که شما می تواند با استفاده از یک قرنطینه الگوی رفتاری است که شامل بسیاری از دیگران است ؟

زک Freeland / Vox

قرنطینه خانه الگوی رفتاری است که یک نوع از محبوب "ناهار جدول" الگوی رفتاری متولد شده به طور مستقیم از ظهور اجتماعی فاصله. آن را جمع آوری ظاهرا تصادفی مجموعه ای از آیتم ها را در یک دسته مانند نویسنده معروف یا مشهور است. آن گروه به طور معمول nonintuitive و بدون برچسب در نتیجه دعوت شما را به انتخاب کنید که یکی از این موهای بعید است خانه های شما می خواهم به جای باد تا به دام افتاده است. آن هرج و مرج راه اندازی نشان دهنده چیزی در مورد چاه غیر قابل پیش بینی بودن گیر کرده در یک مکان در طول یک بیماری همه گیر با مردم شما را لزوما انتخاب کنید به گیر با. قرنطینه خانه مم عمدا منعکس کننده که در آن شما در واقع ماندن برای قرنطینه در خانه خود را. این واقعا تمام است که انتزاعی است.

و در دیگر عملی تر حس قرنطینه خانه مم فرمت — آن را تقریبا فقط یک لیست از لیست — می تواند به ارائه یک نمای کلی از انواع الگوهای رفتاری را ساخته اند که بیشترین تاثیر فرهنگی را به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد. آن را حتی می تواند به تقطیر تجربه جمعی به چیزی قابل هضم است.

در این مورد ما آمد, با این لیست قرنطینه memes, بر اساس به طور کلی مشاهده و کمی وردپرس از چه تشکیل یک نماینده قرنطینه الگوی رفتاری. ما در حال تعریف "الگوی رفتاری" کمی آزادانه در اینجا در بخشی به دلیل قرنطینه دوران الگوهای رفتاری خود را کمتر محدود به خاص در قالب الگوی رفتاری و بیشتر در مورد گرفتن یک حالت خاص ایده و یا لحظه ای. پس به ما بپیوندید انتخاب که قرنطینه خانه شما می شود بیشتر باشه با اشغال و گرفتن یک تور از طریق مجازی محله تبدیل Covid-19.

به یاد داشته باشید وجود دارد هیچ "مضمون" قرنطینه خانه اما شاید شما ممکن است espy تم های خود را و یا مدیریت به رسم خود را به معنای از این آزمون رورشاخ از تخیل. (و اگر شما متوجه تم خاص در هر یک از این تولیدات به ما اطلاع دهید!)

برای بخشی از من, حتی اگر من مرتب این خانه ها در یک نظم کاملا تصادفی من هم بلافاصله متمایز معانی یا حداقل یک حالت عمومی یا نگرش تقریبا در هر یک از آنها. پس برای آنچه در آن ارزش, من تصور خانه #1 به طور کامل از این برای تلفن های موبایل پر جنب و جوش از خانواده پیوند بیش از هنر خلاق در مدرسه و '90s فمینیستی قیام.

زوم زمینه

ما در حال حاضر rhapsodized در مورد زوم پس زمینه, دلیل خوب است. این قابل بحث است که هیچ الگوی رفتاری بهتر کپسوله تجربه از این بیماری همه گیر به عنوان عمیقی جهانی فرهنگی تنظیم مجدد. (این است که به اشتباه با "فرهنگی" تنظیم مجدد الگوی رفتاری.) زوم زمینه تبدیل شده است و همه جا هر دو جدید به طور منظم بخشی از واقعیت و به عنوان یک شکل از بیان شخصی.

چشم انداز تنها فرد در دوربین در یک چت تصویری با توجه به پس زمینه در پشت آنها هر آن ممکن است در حال حاضر تبدیل شدن به آن را ساده اما پایدار بخشی از تاریخ: یک دشت نمایندگی که در آن جهان رفت و برای چند ماه در طول نیمه اول سال 2020 است.

بازآفرینی هنری معروف

این الگوی رفتاری است که در آن مردم در سراسر جهان از نو خلق آثار معروف هنری از هر آنچه در مورد خانواده آنها اتفاق می افتد به در دست است به عنوان مخدوش کننده آن را به عنوان الهام بخش است. این هر دو نتیجه طبیعی از داشتن تعداد زیادی از خرابی و یک نگاه اجمالی در سطح خالص نابغه است که از جمله تزریق اضافی در اوقات فراغت می تواند تولید کند.

منظور من است.

این تفریح اغلب به طور مستقیم در بازی تم قرنطینه در گیر با مقدار فراوان از repurposed کاغذ توالت و دیگر اشیاء خانگی. این مبتکرانه دوباره رامبراند که با بهره گیری از هر دو t.p. و دستکش.

و مطمئن شوید این قرنطینه خانواده ها نمی نوشتن King Lear (با عرض پوزش به این الگوی رفتاری). اما زیبایی و شادی از این الگوهای رفتاری اثبات به اندازه کافی است که شاهکارهای هستند در چشم بیننده است.

بهانه برش پیچ

یکی از غیر قابل پیش بینی ترین الگوهای رفتاری از لحظه ای که آمد و از یکی از غیر قابل پیش بینی ترین لحظات موسیقی از سال تا کنون: انتشار بهانه پیچ برشجایگزین نماد موسیقی پاپ, فیونا اپل اولین آلبوم در هشت سال است.

به عنوان Vox منتقد-در-بزرگ امیلی VanDerWerff امتیاز در آلبوم نقد و بررسی اپل دیرینه پرنیان — که از یک جهان خسته دختر است که بیش از همه چیز — احتمالا نشان دهنده زمان جامعهشناختی لحظه بهتر از آن است که همیشه قبل از. به دلیل آن بود و عمدتا ضبط شده در استودیو است اما در اپل را در میان یک پس زمینه از پارس سگ واکشی پیچ برش به طور غیر منتظره وارد به عنوان کامل قرنطینه آلبوم. بزرگ خود را تحسین کمک آن رسیدن به الگوی رفتاری وضعیت تقریبا بلافاصله با طرفداران اعمال فیزیکی برش پیچ و آهنگ از آلبوم به همه چیز تقریبا همه در حالی که جشن این آلبوم خسته-اما-طبیعت مهربان:

این موفقیت سریع و گسترش بهانه برش پیچ ساخته شده از الگوهای رفتاری در مورد این آلبوم و آلبوم اعتیاد به مواد مخدره خود را — تا حدودی غیر قابل تشخیص. تا آنجا که بهانه پیچ برش الگوهای رفتاری لمس چیزی در مورد روح آنها نیز در بخش های بزرگ فقط در مورد چقدر دوست دارم از آلبوم خود را.

پریشان دانش آموزان

زوم الگوهای رفتاری برای خود Quaranteens از طریق Facebook

آنچه که وجود دارد برای گفتن در مورد کودکان و نوجوانان که فرستاده شده ام خانه برای بقیه سال تحصیلی? در هر سنی آنها اغلب پریشان, نا امید, و بیش از یک کمی ضعف های محیط زیست و چالش های آموزش از راه دور. اضافه کردن به ضعف است که این بیماری همه گیر سرقت میلیون ها نفر از دانش آموزان مدرسه منی لحظات از انجام سالانه خود را بهار موزیکال برای رفتن به ارشد خود حافظه های فوق به فارغ التحصیلی — نه به ذکر است محروم کردن بسیاری از دانشجویان از تجربه خود را در ترم آخر از مدرسه است.

اغلب این باعث می شود برای شوق و شعف و اغلب باعث می شود تند و تلخ عکس از این بیماری همه گیر به عنوان یک مبشر بی شماری کوچک روزمره فجایع هر دو برای دانش آموزان و معلمان:

قرنطینه الگوهای رفتاری و برای دانش آموزان اغلب هر دو لازم است بیان سرخوردگی و نشان از انعطاف پذیری از بچه ها که به عنوان جوانان می گویند مستقیم داشتن یک زمان خوب در حال حاضر. اما حداقل برای یک بار بقیه از ما می تواند به همه مربوط است.

وجود دارد بسیاری که در این خانه و شما می توانید شرط می بندم آن را پر از شور و هیجان. وجود دارد خیلی باید هیجان زده, برای, بعد از همه. پول! Scallions! آموزش و یادگیری همه چیز! فرمانداری PowerPoints!

بنابراین شاید ما در اعتراض به کمی بیش از حد, و آن را سخت برای متقاعد کننده جلو بودن "هیجان زده" در مورد هر چیزی coronavirus-مرتبط است. (شما می دانید چه همه از دست دادن عظیم زندگی فزاینده اقتصاد و قادر به رفتن به خارج.) اما یک چیز در این قرنطینه خانه نشان دهنده اما سهوا — به دلیل, دوباره, این لیست سازماندهی شده کاملا به صورت تصادفی — چگونه بسیاری از نقاط مختلف زندگی ما پرتاب شده است به تحول توسط pandemic یا نه ما در واقع در قرنطینه.

محرک بررسي جوک

در مارس رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که اکثر ما افراد دریافت خواهد بود $1,200 محرک بررسی به کمک jumpstart اقتصاد با توجه به همه گیر shutdown. تا کنون از رسانه های اجتماعی اجرا شده است مملو از جوک ها در مورد محرک بررسی هر دو به عنوان یک نوع واهی و موهوم و wryer که پول صرفا یک bandaid برای مقدار بزرگتر مشکلات اقتصادی:

TrumpVirus subreddit

روشن زوم معلمان

تجربه آموزش از راه دور در طول همه گیر شده است و تفرقه یکی برای بسیاری از معلمان: پایین-درجه معلمان اغلب نیاز به چالش کشیدن در حالی که بسیاری از اساتید را به طور کامل در آغوش ایده "زوم دانشگاه" اغلب با نتایج خنده دار.

Facebook

معلمان نزدیک و شخصی با حیوانات خانگی خود را و/یا نوشیدنی های مورد علاقه خود را شده است یک زیر موضوع; دانش آموزان chronicling مبارزات معلمان به عنوان آنها تنظیم زوم نیز تبدیل به یک sub-پدیده زوم تجربه آموزشی. دیگر معلمان باید در برابر فریب نشان می دهد که آنها سرد استاد در کلاس و به جای تبدیل به دیگر فرمت های ویدیویی به اجازه دهید موهای خود را به پایین:

Regrowing scallions

قرنطینه مجبور است یک نگرش جدید از صرفه جویی بر کسانی که از ما به اندازه کافی ممتاز به هرگز نگران هزینه های ما از رفتارهای بسیار قبل از در حال حاضر. وطنی مواد غذایی fads مانند پخت نان و استفاده خلاق از باقی بوجود آمده اند به عنوان ابزار مقاومت در برابر disposability فرهنگ است. در میان چنین داخلی روند عمل regrowing scallions در آشپزخانه تبدیل به مد روز راه از ارتکاب به یک شیوه زندگی تغییر — به طوری که نیویورک تایمز به تازگی لقب تغییر شیوه زندگی "پیازچه ملت است."

پیازچه نیز نقش بازی در نقش Cottagecore یک دیرین تو رفتگی در دیوار خرده فرهنگ از طبیعت و معنوی علاقه مندان است. Cottagecore را تسکین دهنده شکوه سبز تبدیل شده است به طور گسترده مربوطه با تشکر از همه گیر اما آن را مدت طولانی است که بخشی از جوامع آنلاین مثل Instagram و وبلاگ Tumblr. و چون نوپرست زیبایی است که خستگی ناپذیر حتی در زمان بحران جهانی به scallions در حال رشد در کاملا آراسته زیبایی در سراسر پیازچه ملت هیچ روستایی مورد نیاز است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو تشنگی

نیویورک و سایر نقاط کشور ممکن است به تلخی تقسیم بیش از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو برنامه برای بازگشایی محاصره دولت اما ملت است که به اتفاق آرا در مورد یک چیز است: خود را ارائه هستند ، دیرین اصلی خود را از فرمانداری سبک کومو را ارائه فرم ستون فقرات خود را محبوب جلسات مطبوعاتی که صاحب نظران را مورد تحسین قرار گرفته برای وضوح و شفافیت.

این ارائه های خود احساس نیمه الگوی رفتاری-y خود را در بخشی به دلیل وجود چیزی است که ذاتا عجیب و جالب در مورد پاورپوینت خود را — آن را یک ابزار ارائه شده است که رانندگی بسیاری از ما تا دیوار برای چند دهه. اما کومو را بی پرده ساده سبک و همچنین نقل و انتقالات را به اسلاید که بدان معنی است که آنها رسیده برای برگردان های ترسناک یک واقعیت است که کارکنان خود را به طور کامل آگاه است. به طور طبیعی, اینترنت پاسخ با comebacks و بهبود.

طراحان گرافیک باید بسیار جدی در نظر گرفته شود چگونه اسلاید می تواند بهبود یافته است اما بسیاری از کومو جدید طرفداران به وضوح فکر می کنم اندرو و تشنگی خود را دام برادر, Chris Cuomo, در حال حاضر کامل (برای memes حداقل):

در این خانه ما احترام به قرنطینه مقامات. و ما چه کسانی هستند قرنطینه مقامات از شما بپرسم ؟ چرا غذا منتقدان محلی شهرداران و خوک که نگه می دارد تلاش برای فروش ما شلغم ،

چیز خوب در مورد بسیاری از این الگوهای رفتاری نه تنها در این خانه اما در کل "محله" را به عنوان آن است که شما لازم نیست که در واقع گیر در قرنطینه به درک و لذت بردن از آنها. این بیماری همه گیر است که بر همه به کمتر یا بیشتر مدرک و بسیاری از این الگوهای رفتاری هستند به همان اندازه در مورد منحرف همه ما از ما مربوط به اضطراب کوچک و بزرگ بدون توجه به آنچه ما در شرایط خاص ممکن است.

Animal Crossing: New Horizons

اگر چه ما هنوز در وسط Covid-19 همه گیر آن در حال حاضر به نظر می رسد روشن است که نینتندو جدید عبور از حیوانات بازی به منی بخشی از این لحظه به عنوان نینتندو گوگل بروید و انتشار بود به تابستان 2016. ACNH طراحی شده بود برای نینتندو محبوب سوئیچ کنسول و تاریخ انتشار آن اتفاق افتاد همزمان کاملا با حرکت ناگهانی آنلاین و در داخل خانه از میلیون ها نفر از مردم — بسیاری از آنها گاهی راه های جدید برای نگه داشتن در تماس با عزیزان خود.

نتیجه ؟ همه از جمله فیلم های مورد علاقه خود ستاره است بازی عبور از حیواناتو حیوانات عبور از الگوهای رفتاری اعم از جوک ها در مورد گیم پلی به جوک ها در مورد قرنطینه به بسیاری از تقاطع با دیگر رسانه ها. کاملا در همه جا.

Jeffreestar از طریق Instagram

بیش از شش هفته پس از انتشار بازی آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

آشنایی با مقامات محلی خود را

"مقامات محلی" در اینجا این است که یک بیت از یک catch-all برای همه نوع از مقامات دولت که افزایش یافته است به غیر منتظره شهرت به بار زندگی می کنیم, از کومو به همه جا دکتر Fauci. اما این غیر قابل انکار است که بسیاری از مردم اخذ شده است به خود می دانند مقامات محلی و آنها را آغاز کرده اند stanning آنها را در روند. در سراسر کشور و دولت است که باید توسعه یافته به طور فزاینده ای قابل مشاهده و حضور در جوامع در حال جذب همه نوع توجه است. مثلا شهردار شیکاگو لری Lightfoot که با استفاده از الگوهای رفتاری به گسترش اعلانات آگاهی عامه در مورد این بیماری همه گیر تبدیل به یک الگوی رفتاری خودش الهام بخش برخی از ساکنان شهر برای قرار دادن مقوا cutouts از شباهت او در سراسر شهر:

خود من جنوب شهر شهردار ویروسی رفت و ظاهرا داشتن بسیار خوب است موی خود را در طول Covid-19 کنفرانس های مطبوعاتی. تا شمال دکتر Horacio اررودا یک Quebecois سلامت, رسمی, شد, جزئی, افراد مشهور, خود Facebook الگوی رفتاری صفحه بعد از روزانه خود را در جلسات شد یک ضربه.

این امکان وجود دارد که ما تثبیت مقامات محلی ناشی از کمبود قوی ملی و بین المللی به رهبری; اما آن را نیز می تواند فقط نشانه دیگری است که حوصله مردم به دام افتاده در خانه را الگوی رفتاری هر چیز و هر کس.

افسرده اما زیبا

یکی قرنطینه نسخه از "خودمراقبتی"
Facebook

"افسرده اما زیبا" است که چگونه من سردبیر و من توصیف یک الگوی رفتاری خاص زیبایی که گرفته شده ما خوراک است که در آن قرنطینه مربوط به افسردگی می شود در قاب saccharine یا داراي زوائد و تزئينات نقاشی با مداد رنگی زیبایی با بسیاری از حیوانات زیبا و آرامش بخش تصاویر. بسیاری از بسیار آنلاین خرده فرهنگ ها در حال حاضر سنگ این پرنیان — like emocore, gothcore لطیف یا kawaiicore بسته به نوع که شما بخواهید. اما قرنطینه داده است آن را مجزا جریان اصلی عطر و طعم با پست که لاس زدن با وجودی ناامیدی همراه با الگوهای رفتاری از normies شکایت در مورد مدرسه و یا اجتماعی فاصله.

آلیسون روم

نیویورک تایمز مواد غذایی نویس آلیسون روم یکی از تعجب ستاره قرنطینه. این تا حدودی به لطف او در حال حاضر دستور العمل های معروف مثل او موسیر پاستا یک.k.a. "ماکارونی" و یا شور شکلات تکه کماج کوکی ها یک.k.a. "کوکی ها." اما مشهور این است که تا حد زیادی به لطف تلاقی حوادث این بدان معناست که شما باید مقدار زیادی از زمان را در دست خود و میل به چیزهای جدید را امتحان کنید. بخش عظیمی از روم را قرنطینه درخواست تجدید نظر خود دسترسی با وجود این روشن فکر تن از دستور العمل های خود را: آنها آسان به را حتی اگر مواد تشکیل دهنده نیست همیشه آسان برای پیدا کردن.

و اجازه دهید آن صورت: اگر شما نوع از کسی که کردم یک دسته پیازچه رو به رشد خود را در پنجره سمت راست در حال حاضر و سپس شما احتمالا همچنین نوع از کسی که می خواهم به caramelize آنها و سپس لاف زدن در مورد چگونه شما ساخته شده آلیسون روم معروف موسیر ماکارونی.

و به این ترتیب یک الگوی رفتاری متولد شد.

Ah خانه #4 شاید بلند پروازانه ترین خانه در بلوک. هنگامی که شما در حال ساخت دقیق دوره های مانع و یا انتظار برای خمیر نان به افزایش شما در حال نوشتن ادبی شاهکارهای NBD.

آن را وسوسه انگیز به بپرسید که آیا این خانه از overachievers و یا یک خانه از مردم رفتن به طور پیوسته در خارج از ذهن خود را با خستگی. اما خوب چیزی که در مورد این اتفاقی دسته از الگوهای رفتاری است که همه آنها منعکس کننده چیزی است که از یک مشترک قرنطینه تجربه. شاید شما کسی که با استفاده از این زمان خود را برای تکمیل خاطرات قطار در خانه بعدی خود را 2k اجرا و یا در نهایت گرفتن در آن 83 جلد از یک قطعه.

یا شاید شما یکی از افرادی است که از جان گذشته برای چیزی جدید به روز نگه دارید اشغال بود که به من گفت تنها پس از چند روز از quarantining که آنها می خواهم اجرا از چیزهایی که برای تمیز کردن. در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند شما و سپس شاید شما به تنهایی نیست: "من فکر می کنم من در خانه #4," من بیشتر آزاردهنده Overachieving از دوستان به من گفت پس از نگاه به این لیست بیش از. آن را ممکن است هر کس در خانه #4 دشمن من است.

Reductress

بسیار گفته شده است در مورد پخت نان در طول Covid-19 که آن را سخت بدانید که چه چیزی برای اضافه کردن — اما به وضوح به اندازه کافی گفته شده در مورد نان memes. خمیر ترش واز همه توجه اما نان موز نیز یک قرنطینه fad — و نیز وجود دارد برخی از عجیب و غریب رقابت/تنش بین نان موز-عاشقان و نان سیر-عاشقان.

محبوب مفهوم پخت نان در طول coronavirus است که این یک پاداش و نسبتا آسان چیز شما می توانید انجام دهید برای کشتن زمان و مولد شود. اما مبادا فراموش کنیم که خیلی از این است که هنوز هم برخی از نوپرست مزخرف همیشه وجود دارد که یک نفر که فقط در انتظار شلاق خود را Hozier-الهام focaccia fanart:

حیوان خانگی دوره های مانع

بهترین چیز در مورد حیوان خانگی دوره های مانع این است که آنها نه تنها وقت گیر و پیچیده راه خود را به اشغال آنها نیز به عنوان مانع دوره های آموزشی برای بچه های خود را بیش از حد و همه ما می دانیم بچه ها شما باید محصور و با توجه به موانع بسیاری که ممکن است.

اما این نوع از الگوهای رفتاری — که بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی را پذیرفته اند — همچنین اجازه دهید حیوانات خانگی بخشی از ما همه گیر روایت فراتر از ناسازگار سردرگمی و نگرانی بسیاری از آنها نشان داد که ما در آغاز راه است. زمانی که ما همه تنظیم برای غیر منتظره روز در خانه. بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی فعال در رسانه های اجتماعی تبدیل به حیوانات خانگی خود را' احساس وحشت و نگرانی به ویروسی کمدی و در حالی که relatable, آن را خوب است برای دیدن متفاوت تر و صادقانه کنار انسان-حیوان همدم.

قرنطینه خانه

همانطور که می بینید هر دو از مثال بالا و این واقعیت است که شما در حال حاضر در وسط یک قرنطینه خانه الگوی رفتاری هیچ واقعی وجود دارد منظور این خانه فراتر از موضوع اصلی. ضمنی موضوع قرنطینه خانه بالاتر است "شرارت" و یا شاید فقط "افتضاح مردم" — با عرض پوزش به کارولین کالوی و اندرو لوید وبر نوشت که گربه ها.

اگر چه قرنطینه خانه قالب است که گاهی اوقات به زیر تم توسط خانه آنها معمولا فقط در مورد نمایشگاه خلاقیت از لیست ساز است. بر خلاف سلف خود در سال گذشته را هنوز هم محبوب ناهار جدول الگوی رفتاری و یا آن گروه که "شما فقط می توانید انتخاب کنید 3" الگوی رفتاری هدف از قرنطینه خانه مم نیست به تراز خود را با واقعی خود را در گروه اجتماعی اما به جای ایجاد حس خود را از اتفاقی از جهان است.

از آن لذت ببرید!

نوشتن King Lear

این الگوی رفتاری شامل این ایده که برخی از ما تولید خواهد شد یک شاهکار در حالی که در خانه گیر کرده برای هفته — یا این که ما باید با حداقل تلاش به. آن را در مورد دلیل در اوایل روز از قرنطینه رسانه های اجتماعی لایروبی تا دیرینه شایعه که شکسپیر نوشت: King Lear میان یک بیماری همه گیر.

جایگاه خود را در این خانه مبهم است. شاید شما در واقع نوشتن خود را شاه لیر — به خوبی انجام می شود! — یا شاید شما از قضا رد این ایده است که هر کسی می تواند و یا باید با هدف بهره وری و ادبی superlatives در میانه استرس زا, زمان خوردن جهانی همه گیر. در واقع اگر یک راه وجود دارد به "کاهش به نوشتن شاه لیر" جدید "نوشتن King Lear," اینترنت در حال حاضر بر روی آن — فقط شاهد آن هنر تفریح.

بین مصرف Netflix بکشد trashiest واقعی جرم و جنایت, درام خود را به عنوان خانه مهر, تلاش برای کاهش موی خود را شفا زمین و تلاش برای انجام پنج یا شش شغل پدر و مادر در قرنطینه خانه #5 کاملا احتمالا به سختی نگه داشتن آن با هم و این درست است.

بسیاری از این بزرگتر فرهنگی سازه نگه داشتن ما هم به عنوان یک جامعه منظم مانند ساعت کار انسانی, تعامل, مد مشترک جمعی از تجارب وقت خود را در حال حاضر به نظر می رسد بی معنی است. بنابراین اگر شما احساس کمی از دست داده و یا مثل شما زد از لباس های شسته شده تمیز دو هفته پیش به دلیل داشتن یک واشر در یک آپارتمان یک رویا لوله و رفتن به ماشین لباسشویی جهنم است حتی بدون یک جهانی همه گیر شما تنها نیستید!

Tiger King

ببر پادشاهمانند عبور از حیواناتشده است کاملا در همه جا برای خیلی از قرنطینه. پس از یک ماه به شوق برای Netflix بکشد, عجیب و غریب, واقعی جرم و جنایت داستان در مورد دو وسواسی حیوانات پرورش دهندگان تبدیل دشمنان تلخ به نظر می رسد در حال مرگ است اما الگوهای رفتاری هستند. و صادقانه آنها را برکت دهد که.

"ما در حال ویروس"

"طبیعت شفا است. ما ویروس" است لذتبخش خاص الگوی رفتاری مبتنی بر موجی از ویروسی در رسانه های اجتماعی ادعا می کند که بسیاری از آنها ثابت کرده بودند نادرست است که با هر کس اقامت در داخل خانه یک طبقه بندی تصادفی از حیات وحش بود که به سرعت در حال "بازگشت" به متمدن نقاط جهان. این ایده به سرعت گردش که بریده بریده نفس کشیدن! — انسان واقعی بودند ویروس در تمام طول.

سطح تمسخر این ایده باعث می بهترین تواند از طریق در نتیجه الگوی رفتاری است که remixes تصادفی پوچی از ایده اولیه را به یک دسته از هیستریک تصاویر "طبیعت" "بازگشت" به تمدن.

ما! هستند! ویروس!

والدین پریشان

پدر و مادر در سن مدرسه بچه ها در خانه تحت قرنطینه خواسته شده است که معلمان و مراقبان خانه دار و کارگران همه در یک بار در این زمان بی سابقه بود که یک غول پرتگاه پریشان پدر و مادر الگوهای رفتاری است که منعکس کننده چقدر عجیب و غریب و پر هرج و مرج است.

وبلاگ مثل مامان ترسناک در Insta و یک دهان اسان در Facebook کامل از پدر و مادر قرنطینه memes, و همه آنها تقریبا برخی از عطر و طعم از یک درخواست ساده: "کمک کند."

MHAPM / Facebook

قرنطینه مو

بد موهایشان یا حداقل جوک در مورد بد موهایشان را تبدیل به یک جزء اصلی از قرنطینه زندگی اما خوشبختانه رسانه های اجتماعی است که در اینجا به وقایع این جریان مضحکه می خواند!

تلاش بسیاری از مردم ساخته شده اند در برش موی خود را در خانه به شما می گوید که چگونه برخی از ما شده اند تحت مستند اما این روح شجاع و وحشتناک خود تصمیم گیری شده است یک هدیه واقعی برای بقیه از ما.

ق

حتی مشاهیر و حیوانات خانگی خود را نمی ایمنی بدن به این نفرین و جهان به مکانی بهتر برای آن است.

اوه مرسی. آیا ما به طور تصادفی ایجاد نسبتا خنک قرنطینه خانه یا یک خانه پر از مردم است که تا به فراسوی زمان و فضا هستند و فقط در اینجا به نوشیدن مخلوط و سرگردان را از طریق های مختلف دهه از وجود خود را? خانه #6 لرز محیط در واقع یک فریبنده آرام verging در بی حسی? چه کسی می گویند ؟

نگه داشتن در ذهن است که هیچ یک از ما تا به حال قبل از این انجام داده بنابراین هیچ یک از ما می دانیم که چگونه به آن را انجام دهد. شاید شما در خانه های مختلف در دسترس نباشد تاب "افسرده اما زیبا" پرنیان خانه #3 یا overachieving اخلاق از خانه #4. در هر صورت وجود دارد نه "حق" راه به قرنطینه. این است که خود را عجیب و غریب حقیقی قرنطینه تجربه: هر چه در آن است از آن شما است به خود, بنابراین اگر شما می خواهید (و قادر) به پشت پا زدن خود را با اسموتی کوکتل و مانند آن را در سال 2007 به دنبال آن بروید.

توقف مفهوم زمان

شما می توانید برای روشن هرگز دانستن آنچه بعد از آن است دیگر. به عنوان قرنطینه شده نگه دارید, همه چیز مانند روز از هفته را متوقف مهم نیست چون ما هیچ بزرگتر ساختار اجتماعی به ساخت هر گونه تفاوت در اطراف. بنابراین هر روز فقط روز است. نیمه مانند چگونه همه چیز را در اینترنت در حال حاضر فقط الگوی رفتاری.

Infinite خانواده

برای روشن Infinite خانواده همیشه بود اما تحت قرنطینه آنها رفته کهکشان مغز با تشکر از بسیاری از چند نسل با چالش های مانند J. Lo خانواده رقص چالش و یا این کاملا مناسب #ImJustaKid چالش که در آن خانواده خود را از نو خلق کردن دوران کودکی + عکس

دختر شایعات بی اساس

چرا Gossip Girl, خوشمزه, سرد, منی, نوجوانان, درام, از Aughts به طور ناگهانی در سراسر رسانه های اجتماعی ما جدول زمانی? در واقع از آنجا که مردم مانند بی دست و پا wordplay آنها می توانید از فونت های نمادین. آن را احتمالا کمک می کند که همراه با تصویر Leighton Meester بیش از حد بزرگ است که نمی شود به عقب در گردش — و از آنجا که ما خسته هستند و همانطور که قبلا اعلام شده صفر مفهوم زمان به هر حال. شاید هنوز 2007! چه کسی می داند!

Dalgona قهوه

چند memes گسترش بیشتر به سرعت و به طور کامل در طول این بیماری همه گیر به این جالب Infinite ترویج این شلاق چرب ساخته شده از شیر و شکر و قهوه فوری مخلوط کنید.

r/مم/ق
Makeameme

Dalgona قهوه به نظر می رسید به همه از یک دقیقه به سفر از آن کره جنوبی با ریشه از طریق بسیاری از رسانه های اجتماعی و پس از آن به طور مستقیم به وبلاگ مانند Lizzo. نگاه شما ممکن است نیاز به یک میکسر دست به این کار می کنند اما حداقل شما می شود بیش از کافئین دار و بیدار برای قرنطینه.

هر آنچه در خانه شما در هر قرنطینه تجربه شما با داشتن — ما امیدواریم که این قرنطینه خانه شما یادآوری می کنند که شما تنها نیستید. وجود یک الگوی رفتاری برای هر خلق و خوی و لحظه ای. و از آنجا که ما اولیه تاسیسات به جهان خارج است که در حال حاضر از طریق کامپیوتر و گوشی, الگوهای رفتاری ممکن است بهترین راه ما از ساخت هر خلق و خوی و لحظه حفظ معنی. در حال الگوهای رفتاری درست سنجش متریک قرنطینه زندگی ؟ تنها راه برای پیدا کردن است که برای تولید بیشتر الگوهای رفتاری.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de