مراقبت از کودک شکسته است. بایدن برنامه ریزی برای رفع آن است.

به عنوان Covid-19 اجرا می شود شایع در سراسر کالیفرنیا مشمئز کننده صدها هزار نفر از مردم, رزا کررنو روز مراقبت

توسط NEWSOULS در 3 مرداد 1399

به عنوان Covid-19 اجرا می شود شایع در سراسر کالیفرنیا مشمئز کننده صدها هزار نفر از مردم, رزا کررنو روز مراقبت در سن خوزه باقی مانده است باز از طریق آن همه است.

"همه ما ترسیده بودند" کررنو گفت: Vox. آن را "یک وضعیت است که می تواند قرار داده و خانواده خود من در خطر است."

اما او گفت: "ما تبدیل به خانواده با خانواده هایی است که ما مراقبت از" برخی از آن ها را شامل ضروری کارگران در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

"برای من بسته بود و نه یک گزینه" کررنو گفت. "من احساس مسئولیت بود که برای آنها وجود دارد."

اما باز ماندن آمده است با چالش های بسیاری است. کررنو تا به حال به خرید اضافی و تمیز کردن وسایل و حذف فرش از مراقبت روز و به منظور ایجاد تسهیلات امن تر و مطابق با مقررات جدید. حتی برخی از حیوانات تا به حال برای رفتن. او تا به حال به "کشف راه را برای ادامه هنوز هم نیاز به مراقبت از کودک و داشتن سرگرم کننده با کودکان, اما برای به حداقل رساندن ریسک," او گفت:.

منابع جدید ایمنی و هزینه پول و اگر چه کررنو دیده نشده ثبت نام قطره دیگر ارائه دهندگان خدمات در سراسر کشور کرده اند و بسیاری از آنها در تلاش برای پرداخت هزینه آن هزینه های اضافی بر کاهش درآمد. یک بررسی اخیر از کالیفرنیا ارائه دهندگان خدمات توسط این مرکز برای مطالعه مراقبت از کودک استخدام (CSCCE) نشان داد که 77 درصد از باز کردن برنامه های مراقبت از کودکان از دست داده اند و درآمد با توجه به همه گیر و 80 درصد مواجه شده اند بالاتر هزینه های مرتبط با تمیز کردن مورد نیاز است. بسیاری از ارائه دهندگان ترس ابتلا به Covid-19 در محل کار, اما نمی توانیم به پایین حتی برای یک دوره کوتاه — یک نظرسنجی که در اوایل سال جاری نشان داد که 30 درصد از مراکز را تعطیل دائم اگر مجبور به بستن برای دو هفته یا بیشتر.

برای کمک به ارائه دهندگان مراقبت از کودکان مانند کررنو شناور ماندن بسیاری از کارشناسان به نام برای نجات از کودک مراقبت صنعت برآورد که ارائه دهندگان خدمات در سراسر کشور نیاز به حدود 50 میلیارد دلار به نگه داشتن به پرداخت هزینه های خود را در بحبوحه کاهش درآمد و پتانسیل موقت تعطیل. در حال حاضر presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن ساخته شده است که چنین نجات بخشی از یک بزرگتر پیشنهاد — که همچنین شامل مقررات مربوط به افزایش دستمزد کارگران و تقویت قدرت خود را به داشتن اتحادیه — به کمک امریکا مراقبان.

"اگر ما واقعا می خواهید به پاداش کار در این کشور ما باید برای کاهش بار مالی از مراقبت است که خانواده ها در حال حمل" بایدن گفت: طی یک سخنرانی اعلام کرد این طرح است. "و ما باید برای بالا بردن جبران منافع از شأن و مراقبت کارگران و اوایل دوران کودکی مربیان است."

اصلاحات مانند آنهایی که بایدن پیشنهاد ضروری کارگران و حامیان خود را می گویند. و با همه گیر تمرکز بیشتر توجه بر اهمیت مراقبت از کودک از همیشه قبل از زمان رسیده است.

اما در واقع عبور از چنین گسترده اصلاحات نیاز به رای دهندگان و سیاستگذاران به درک و قبول این عظمت کاری که در دست. "آگاهی عمومی است spiked," CSCCE مدیر لی Austin گفت: Vox. "چالش خواهد بود ترجمه این آگاهی است که به درک درستی از آنچه مورد نیاز است و این سطح از منابع است که آیا واقعا لازم است."

مراقبت از کودکان در امریکا "یک سیستم است که به خوبی کار می کرد برای کسی که" حتی قبل از Covid-19 Austin گفت. "آن کار نکرده به خصوص به خوبی برای کودکان برای خانواده ها یا برای افرادی که در حال ارائه خدمات و همکاری در این برنامه است."

برای بسیاری از خانواده ها, مراقبت از کودک غیرقابل تحمل است هزینه بیش از $1000 در ماه در بسیاری از کشورهای. آن را نیز بسیار گران قیمت به شما ارائه می کند: نیاز به مراقبت با کیفیت پایین, مراقب کودک نسبت دقیق و پروتکل های ایمنی حتی در زمان عادی — نه به ذکر است هزینه های سربار مانند اجاره و غذا برای کودکان است. حتی با هزینه های که در حال punishingly بالا برای بسیاری از والدین بسیاری از برنامه های مبارزه Austin گفت.

آنها باید کمی پول نقد در دست برای شرایط اضطراری و آنها اغلب پرداخت کارکنان فقر به سطح دستمزدها و ارائه هیچ فایده ای ندارد. مراقبت از کودکان و کارگران در سراسر کشور را به طور متوسط دستمزد ساعتی فقط $10.82 و برخی از کسب مراتب کمتر است. بیش از نیمی تکیه بر نوعی از کمک های عمومی برای دریافت و آنها با احتمال بیشتری نسبت به سایر کارگران فاقد بیمه و پرداخت مرخصی استعلاجی.

دستمزد پایین کارگران نیز بر کیفیت مراقبت که بچه ها دریافت خواهید کرد. کودکان را با بهترین مداوم مراقب اما کم پرداخت منجر به گردش مالی بالا Rhian Allvin مدیر عامل شرکت از انجمن ملی برای آموزش و پرورش کودکان خردسال (NAEYC) گفت: Vox. بچه ها نیز از مزایای داشتن که مراقبان آموزش دیده در رشد کودک و آموزش و پرورش در اوایل اما "اگر شما $10.40 یک ساعت بدون کارشناسی و سپس شما را $11.40 با یک BA وجود دارد هیچ انگیزه ای می شود ریشه در علم از اوایل یادگیری" Allvin گفت.

همه این مشکلات از قبل وجود داشته coronavirus آمار — و در حال حاضر برنامه های مراقبت از کودکان و کارگران خود را در حال فشرده و حتی بیشتر. بسیاری از والدین کشیده اند فرزندان خود را که منجر به کاهش در درآمد. در برخی از موارد جدید فیزیکی فاصله مورد نیاز را نیز محدود تعدادی از بچه ها که برنامه را می توانید. "ما تا به حال 150+ دانش آموزان" یک ارائه دهنده گفت: در پاسخ به کالیفرنیا بررسی. "در حال حاضر اکثر ما می توانیم است 48."

در ضمن همه چیز گران تر از تمیز کردن وسایل جدید مورد نیاز از قبیل ساخت مطمئن شوید که کودکان بازی و چرت زدن در یک فاصله مناسب از یکدیگر است. چهل و نه درصد از ارائه دهندگان که کار خانواده مهد کودک شده اند و قادر به پرداخت خود را حداقل بخشی از زمان و 34 درصد گرفته اند در بدهی کارت اعتباری به شناور باقی می ماند این CSCCE بررسی یافت. و حتی گرفتن حق تمیز کردن محصولات و تجهیزات حفاظتی مانند ماسک یک چالش بوده است با 38 درصد از ارائه دهندگان گفت که آنها قادر به دست آوردن منابع مورد نیاز آنها در ماه قبل است.

ارائه دهندگان در کالیفرنیا که در آن Covid-19 موارد همچنان به افزایش می ترسم از گرفتن این ویروس در محل کار با 38 درصد گفت: آنها نگران هستند برای خود و 38 درصد گزارش نگرانی برای اعضای خانواده خود را. اما بسیاری از ارائه دهندگان نمی توانیم حتی اگر آنها می ترسم — در میان برنامه هایی که باز باقی می ماند 80 درصد گفت: آنها هنوز هم عامل زیرا آنها فاقد منابع مالی برای زنده ماندن در یک بسته.

ترکیبی از هزینه های بالا و پایین ثبت نام می تواند نیروی بسیاری از برنامه ها به طور دائم در ماه های آینده. در سراسر کشور نظرسنجی انجام شده توسط NAEYC در ماه ژوئن به طور کلی دو از پنج پاسخ دهندگان -- و نیمی از تمام اقلیت متعلق به ارائه دهندگان مراقبت از کودکان — گفت: آنها برخی از آنها را مجبور به بستن و اگر آنها نمی تواند نوعی از دولت کمک کند. تنها 18 درصد از برنامه های گفت که انتظار می رود به آخرین بیش از یک سال بدون حمایت عمومی است.

به همین دلیل بسیاری از کودک مراقبت از طرفداران به نام برای نجات از این صنعت است. اعضای کنگره از جمله سناتور. Elizabeth Warren پیشنهاد کرده اند از جمله یونان در بزرگتر Covid-19 امداد بسته — اما تا کنون هیچ چیز را تصویب کرده است.

در حال حاضر بایدن ساخت است برای کمک به مراکز مراقبت از او بزرگتر تسهيلگر طرح که او پرده برداری کرد روز سه شنبه در New Castle, Delaware. "به عنوان اولین گام بایدن بلافاصله ارائه متحده قبیله ای و محلی با مالی کمک آنها نیاز به نگه داشتن کارگران شاغل و نگه داشتن حیاتی خدمات عمومی در حال اجرا از جمله مراقبت های مستقیم و خدمات مراقبت از کودکان" ایالات کمپین سند ترسیم این طرح است. (کمپین نه ارائه جزئیات در این میان امداد نامزد را در دسترس است اگر انتخاب شود.)

اما معاون سابق رئیس جمهور نیز وعده داده تا فراتر از بحران فوری و سرمایه گذاری در مراقبت از کودک برای آینده است. طرح خود را ارائه می کنند رایگان مهد کودک به 3 - و 4 ساله در کشور است. و برای کودکان با سن کمتر از 3 طرح را ایجاد یک سیستم مالیاتی اعتبارات و یارانه به طوری که خانواده های با درآمد کمتر از 1.5 برابر متوسط درآمد خود را به دولت خواهد پرداخت بیش از 7 درصد از درآمد خود را برای مراقبت از کودکان با "ترین سخت و فشرده کار خانواده" پرداخت هیچ چیز نیست.

این طرح همچنین شامل اعتبار مالیاتی به منظور تشویق کارفرمایان به ساخت در محل امکانات مراقبت از کودک چیزی است که شرکت ها را در طول جنگ جهانی دوم که سخت تر به تصور کنید که امروز به عنوان خانواده (اغلب مادران) در حال انتظار برای رسیدگی و مراقبت از کودک خود را.

این پیشنهاد نیز افزایش کارگر پرداخت به سطح ابتدایی مدرسه معلمان و همچنین ارائه کارگران با بیمه سلامت پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی و مقرون به صرفه برای مراقبت از فرزندان خود را. آن را نیز به تشریح مراحل برای محافظت از حقوق کارگران به داشتن اتحادیه برای پرداخت بهتر و شرایط کار چیزی است که آنها برنده اید در برخی از کشورها (از جمله کالیفرنیا) اما نه همه.

پیشنهاد "است که در مورد کاستن از فشار بر خانواده هایی که بالا بردن کودکان خود را و مراقبت از پیری عزیزان در همان زمان" بایدن روز سه شنبه گفت. "و آن را در مورد ایجاد شغل با پرداخت بهتر و مسیرهای شغلی برای مراقبان و نشان دادن آنها به عزت و احترام است که آنها سزاوار است."

مراقبت از کودکان کارگران و طرفداران ستایش اصول بایدن ، پیشنهاد "می تواند یک گام بزرگ به جلو در یک سیستم جهانی از اوایل مراقبت و آموزش و پرورش در این کشور" CSCCE را Austin گفت. "آنچه واقعا مهم در مورد آنچه بایدن پیشنهاد کرده است که پرداختن به شرایط [این] نیروی کار و خواستار توجه به پایین دستمزد هستند و چگونه است که واقعا مربوط به هر دو مربی خوب بودن و خوب بودن از کودکان است."

اصلاحات بایدن پیشنهاد کرده است که "می تواند خبر بسیار خوبی برای همه" در کودک مراقبت از نیروی کار کررنو گفت. "این مدت گذشته به دیدن ما حرفه ای به عنوان اولویت اول است."

هنوز هم برخی می گویند یک پتانسیل بایدن دولت نمی خواهد آمد به زودی به اندازه کافی برای کمک به صنعت نیاز دارد. "آن را خیلی دیر شده برای نجات در ماه ژانویه" NAEYC را Allvin گفت. "ما نیاز داریم که پول در حال حاضر."

حتی اگر بایدن برنده انتخابات واقعی و گسترده تغییر نیاز به یک تعهد پایدار از سیاستگذاران و عموم مردم به اصلاحات است که کارگران و کودکان و نوجوانان نیاز دارند. در طول همه گیر "مردم باید متوجه شدم چقدر مهم مراقبت از کودک است" Austin گفت. اما به عنوان پدر و مادر در سراسر کشور مبارزه با ماه مراقبت از بچه ها در حالی که همچنین تلاش برای انجام شغل خود را — و به عنوان بسیاری از خیره تایید و یا پیش بینی تعطیلی مدارس در پاییز بوده است وجود دارد تمرکز بر مراقبت از کودک به عنوان یک راه حل بدون توجه به ایمنی و یا منافع مراقبت از کودکان و کارگران است.

"به نوعی بار کاهش یافته است در مراقبت از کودک برای پاسخ به هر کس دیگری قادر به رفتن به محل کار به جای واقعا بررسی آنچه که ما باید انجام در حال حاضر مطمئن شوید که کارگران در سراسر مشاغل می تواند به حفظ خود" Austin گفت. "این نامرئی از افرادی که در واقع انجام مراقبت از کودک اجازه داده است که کارگران و خود به خود خوب بودن به از دست رفته از این گفتگو است."

بایدن طرح یک گام در مسیر درست برای کارگران بسیاری می گویند. و در اطراف کشور خود کارگران در حال ساخت خود را صدای پیوستن به هم به شکل اتحادیه های کارگری و دفاع از حقوق خود است.

بیش از 40 ، 000 ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در کالیفرنیا اعطا شد چانه زنی جمعی و حقوق سال گذشته و این هفته کارگران در سراسر کشور در حال رای گیری در مورد اینکه آیا به طور رسمی پیوستن به ارائه دهندگان مراقبت از کودکان ایالات اتحادیه. اگر رای موفق (به عنوان انتظار می رود) "ما قادر خواهد بود به یک صدای" کررنو گفت. "ما قادر خواهد بود برای نشستن در چانه زنی جدول" و پیش نویس یک قرارداد با دولت است که شامل پرداخت بهتر و مزایای.

"کشور ما در نهایت می آیند به درک که ما ضروری" کررنو گفت: "کشور ما واقعا نیاز به سرمایه گذاری در مراقبت نیروی کار و به ما حمایتهای قانونی است که ما نیاز داریم."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن