چروکی خیابان Cinco De Mayo رژه می رود دیجیتال این شنبه

برای بزرگنمایی کلیک کنید دیو ADAMS شادی مردم را رژه همیشه برجسته سالانه خیابان جشنواره. چروکی خیابان

توسط NEWSOULS در 15 اردیبهشت 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید The People's Joy Parade is always a highlight of the annual street festival. - DAVE ADAMS
  • دیو ADAMS
  • شادی مردم را رژه همیشه برجسته سالانه خیابان جشنواره.

چروکی خیابان Cinco de Mayo جشنواره همواره یکی از بهتر احزاب در شهر هر سال پر از موسیقی و tacos و نوشیدنی و به طور کلی نشاط در یکی از شهر خلاق ترین مناطق.

و در حالی که ماندن در خانه سفارشات و محدودیت در اندازه جمعیت — هر دو به معنای آهسته گسترش COVID-19 — جلوگیری از این سال را جشن از ریختن به خیابان ها آنها احتمالا نمی تواند متوقف حزب در دسترس نباشد.

در این سال, Cherokee, خیابان Cinco de Mayo جشنواره می رود دیجیتال.

"لذت بردن از کینکو در خانه از راحتی از خود را بسیار خود را lazyboy از طریق Facebook Live در ظهر این روز شنبه, مارس 2nd," می خواند در یک مصاحبه مطبوعاتی از خیابان چروکی جامعه بهبود منطقه. "ما در حال گسترش شادی نه میکروب ها و افزایش بودجه برای نشان دادن برای چروکی خیابان کمپین بهره گیری خیابان چروکی کسب و کارهای کوچک و کارمندان هستند که از کار با توجه به COVID-19 و که تکیه بر Cinco de Mayo هر سال برای درآمد بسیار مورد نیاز."

این رویداد خواهد شد از ویژگی های برخی از نوازندگان بودند که میله میله به بازی این جشنواره که آن را اعتقاد بر این بود که آن را در خیابان به عنوان برنامه ریزی شده. برگزار خواهد شد همچنین صحبت با برخی از رستوران ها و فروشندگان مواد غذایی مورد چگونه آنها خود را Cinco de Mayo رفتار و ارائه خواهد شد نکاتی از محلی bartenders در چگونه به یک معنی مارگاریتا.

و البته وجود خواهد داشت شادی مردم را رژه رفته مجازی برای اولین بار در تاریخ طبقه.

کسانی که مایل به بخشی از این رژه را تشویق به ارسال در یک کلیپ ویدئویی از خود را به info@cherokeestreet.com. پتانسیل شرکت کنندگان خواسته می شود که به نوبه خود دوربین به حالت افقی و سپس رژه در سراسر صفحه نمایش از یک طرف به طرف دیگر.

"ارسال یک کلیپ از شما ، خانواده و یا حیوانات خانگی خود را در رقص/برداشت/unicycling در سراسر صفحه نمایش" می خواند انتشار. "ما خواهید بود نخ کشیدن برگهای توتون وامثال آنها همه با هم برای ایجاد یک حماسه مجازی رژه!"

به همین ترتیب مردم را تشویق به شرکت در یک "Cherokee, به سلامتی," که در آن شما ارسال در یک ویدیو از خودتان گرفتن یک نوشیدنی از حق خود را گرفتن یک جرعه از آن و سپس انتقال آن به سمت چپ خود را. این بیش از حد خواهد بود حساس هم به این تصور از یک جامعه فنجان اطراف گذشت برای همه به اشتراک بگذارید.

ویدئوها باید به آدرس ایمیل بالا قبل از پایان چهار شنبه, آوریل 29. شما همچنین می توانید خود را آپلود ویدئوها در Facebook یا Instagram; فقط مطمئن شوید که شما با استفاده از هشتگهای #peoplesjoyparade و #cherokeecheers و برچسب @cincodemayostl و @cherokeestreet.

این رویداد مجازی است که میله میله به لگد کردن در ظهر روز شنبه و اجرا خواهد شد تا 2 بعد از ظهر برای اطلاعات بیشتر به اتمام رسمی جشنواره Facebook رویداد.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن