Chateau Marmont به تبدیل به اعضای-تنها هتل

آسوشیتد پرس منتشر شده 3:59 PM EDT Jul 29, 2020در Chateau Marmont یک هالیوود کانون و پاتوق برای نزدیک به یک قرن

توسط NEWSOULS در 9 مرداد 1399

در Chateau Marmont یک هالیوود کانون و پاتوق برای نزدیک به یک قرن تبدیل خواهد شد به یک عضو-تنها هتل در سال آینده با توجه به گزارش روزنامه سه شنبه.

صاحب هتل آندره Balazs تایید برنامه های خود را به نوبه خود 91-سال-ساختمان قدیمی به یک هتل که در آن یک گروه را انتخاب کنید از اعضای به خرید "یک قطعه از یک مجموعه از بهترین املاک و مستغلات در جهان" لس آنجلس تایمز گزارش داد.

اعضای سهام خود از اموال و پرداخت به طور منظم هزینه برای پوشش هزینه های مدیریت. در مقابل آنها استفاده خصوصی غذاخوری ساقی شخصی و آزادی خود را به ترک اموال و آمدن و رفتن در طولانی باقی می ماند, با توجه به بیانیه ای به دست آمده توسط این زمان.

"اعضا قادر خواهد بود به فروش سهام خود را به مدیریت شرکت و یا دیگر مورد تایید اعضای, به عنوان آنها را با هر گونه سرمایه گذاری املاک و مستغلات" در بیانیه ای گفت:.

مشهور هتل در وست هالیوود تقریبا به عنوان یک عمل تنها اعضای ملک با توجه به این که قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس 70 درصد از مهمانان بودند تکرار مشتریان با توجه به گزارش روزنامه.

مانند دیگر هتل های Chateau Marmont شده است ضربه گیر وادار مدیریت به طور ناگهانی آتش بسیاری از کارکنان آن در ماه مارس با قطع پرداخت و تنها مختصری فرمت از مزایای بهداشت و درمان ،

قلعه مانند هتل در اصل ساخته شده است به عنوان یک مجتمع آپارتمانی در دهه های 1920 و قبل از آن را تبدیل به یک هتل در سال 1931. آن شده است یک مورد علاقه امد و شد زیاد از بازیگران و افراد مشهور از جمله Greta Garbo, Hunter S. Thompson, Howard Hughes, James Dean, John Belushi و لیندسی لوهان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن