چاد Mayes غواصی به نبرد بر مثال جاشوا درختان به عنوان گونه های در معرض خطر

علامت Olalde پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 10:29 AM EDT Jul 2, 2020مبارزه بیش از حمایت جاشوا درخت گرفتار ش

توسط NEWSOULS در 12 تیر 1399

مبارزه بیش از حمایت جاشوا درخت گرفتار شده آتش در هفته های اخیر پس از مرکز تنوع زیستی دادخواست برای محافظت از یاد گونه های تحت کالیفرنیا گونه های در معرض خطر عمل به نظر می رسید آماده به اسکیت بازی کردن از طریق unopposed.

اما برخی از سیاستمداران و شهروندان در صحرا بالا برگزار اواخر مخالفت و در اخیر salvo, Assemblymember چاد Mayes, I-رانچو مایراج روز دوشنبه بازنویسی قبلا نامربوط لایحه به هدف قرار دادن درخت. در شکل جدید خود را, آن را حذف با یک درجه حفاظت تحت قانون حرکت او گفته بود در پاسخ به ترس است که توسعه خواهد بود ناعادلانه مانع اگر غربی Joshua tree — یکی از دو گونه مرتبط — ذکر شده است به عنوان خطر انداخته است.

"جامعه معتقد است که آنها سزاوار حفاظت" Mayes گفت و اشاره کرد که از زادگاه خود از یوکا ولی در حال حاضر گیاهان بومی فرمان. اما او افزود: "این متفاوت به می گویند که آنها سزاوار حمایت و آنها را در لیست گونه های در معرض خطر."

برندان کامینگز که زندگی در این منطقه نوشته دادخواست و حفاظت از مدیر در مرکز تنوع زیستی. او لعنتی Mayes برای استفاده از یک بیل — AB 235 — که در ابتدا در مورد آتش سوزی و در حال حاضر شروع کار راه خود را از طریق قوه مقننه به آدرس گونه های در معرض خطر.

"این مایه تاسف است که او را به استفاده از چنین غیر دموکراتیک روند اما آنچه واقعا در مورد محتوای این لایحه" کامینگز گفت. "جاشوا درخت ممکن است هدف اما وجود دارد مقدار زیادی از خسارت های ناخواسته."

به عنوان در حال حاضر نوشته شده است, کالیفرنیا گونه های در معرض خطر عمل ارائه می دهد یک درجه بالاتر از حفاظت از آن فدرال آمریکا ، Mayes' لایحه بیاورد قوانین و نزدیک هم با از بین بردن حمایت قانونی از این مرحله از فرایند است که در آن گونه های کاندیدا برای مثال اما هنوز به طور کامل تایید شده است.

در اینجا این است که چگونه با این نسخهها کار روند: وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش نظرات یک درخواست به لیست به عنوان گونه در معرض خطر و ارائه گزارش به ماهی ها و بازی کمیسیون. این کمیسیون که معمولا زیر گروه توصیه — تایید می گونه به عنوان یک نامزد می دهد که این حمایتهای قانونی برای یک سال. سپس این کمیسیون دیدار دوباره برای تعیین اینکه آیا اطلاعات جمع آوری شده در طول فرآیند حکم لیست کامل.

این است که در بین دوره که Mayes' لایحه تغییر خواهد کرد. جاشوا درختان در مرحله که در آن کمیسیون با توجه به اینکه آنها را به یک نامزد که در این گروه توصیه می شود.

چندین حوزه های قضایی بیرون آمد و در برابر مثال در هفته های اخیر هر چند از جمله شهر یوکا ولی بیش از نگرانی های است که آن را قرار داده و بار اضافی بر نصب و راه اندازی شبکه های جمع آوری فاضلاب و درمان زیرساخت های یک پروژه است که در حال حاضر در جریان است. در پاسخ به این کمیسیون را به عقب رانده رای از ماه ژوئن تا اوت به زمان بیشتری برای ورودی های عمومی.

کامینگز استدلال کرد که نگرانی در مورد یک مثال می تواند در تشویق مردم برای حذف گونه های در طول سال نامزد اگر Mayes' لایحه می گذرد.

"با توجه به این که یک بررسی عمومی از فرایند است که شما نمی خواهید برای ایجاد یک روند قانونی که در آن مردم احساس, 'من یک سال به کشتن تمام گونه های در معرض خطر در ملک من قبل از آنها محافظت,'" کامینگز گفت.

اما Mayes اذعان کرد که زبان کنونی تقریبا قطعا رفتن به باب روز پایین اگر آن را به توان گذشت. او گفت: هدف از نوشتن این لایحه دوشنبه بود برای شروع یک گفتگو با سنا منابع طبیعی و آب کمیته و برای به دست آوردن یک لایحه در قبل از موعد معین در قوه مقننه است.

اگر این لایحه به پایان می رسد تا با هدف قرار دادن بیش از حد از کالیفرنیا گونه های در معرض خطر, عمل, "من می خواهم رها کردن آن را در یک ضربان قلب" Mayes گفت.

و مبارزه بیش از gangly-اما-محبوب جاشوا درخت نیز به ارمغان می آورد جدید چین و چروک به عنوان مرکز تنوع زیستی دادخواست لیست تغییر آب و هوا به عنوان اصلی ترین تهدید برای این گونه است. اگر ماهی و بازی کمیسیون در نهایت رای به محافظت از آن این تصمیم را اولین بار است که تغییر آب و هوا بود و دلیل اصلی برای مثال تحت کالیفرنیا اساسنامه.

به عنوان یک نتیجه هر دو محیط زیست و همچنین به عنوان توسعه دهندگان در حال تماشای این تصمیم نزدیک است.

Mayes -- که موافق با اجماع علمی که آب و هوا است که به سرعت در حال تغییر — گفت که شاید آن زمان به در نظر گرفتن یک مسیر ثانویه برای حفاظت از گونه های در معرض خطر به طور خاص توسط تغییر آب و هوا.

او در مقایسه با جاشوا درخت به کوه شیر دریافت کرده است که حفاظت به عنوان یک نامزد در معرض خطر برای مثال در ماه آوریل است. در آن صورت تکه تکه شدن زیستگاه و depredation کشته شدند فوری تهدیدات Mayes گفت: بنابراین شاید آنها باید در حفظ و حمایت قانونی در طول نامزد مرحله.

"آیا من می خواهم برای قرار دادن چیزی در قانون است که آن را که در آن شما می توانید برای حمایت کوه شیر؟" Mayes گفت. "قطعا نه."

صورتحساب خود را در حال حاضر نمی افتراق در میان گونه های مختلف آن را برای اصلاح به کار است که نکات دقیق وظریف. به جای لایحه به عنوان آن می ایستد و اجازه می دهد این کمیسیون به خودداری کامل حمایت قانونی در طول نامزد مرحله اگر آن را "منجر به کاهش مشکلات اقتصادی و یا تاثیر بر زیرساخت های حیاتی در طول بررسی دوره است."

آنچه به منزله چنین اثرات همچنین نیاز به تعریف و Mayes گفت که او نیاز به شروع به گفتگو با دیگر نمایندگان مجلس در حال حاضر اگر او را به یک شات واقعی از چیزی گذشت قبل از این کمیسیون رای در غرب جاشوا درخت در ماه اوت است.

بدون در نظر گرفتن این لایحه را در شکل نهایی آن را تقریبا قطعی می شود مخالف با کامینگز و دیگران اگر آن را در همه ضعیف عمل می کنند.

"وجود دارد هیچ نیازی نیست برای این قانون اگر هدف این است که به سادگی نمی باید یکی فاضلاب پروژه در یوکا ولی تاخیر می افتد و تا حدودی با مثال," او گفت:.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در molalde@gannett.com و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن