کمپینگ تبدیل شده اجتماعی فاصله گرفتن از فعالیت های تابستان

در اولین موج سخت coronavirus مستندات در اواخر ماه مارس تنها گردش اکثر آمریکایی ها می تواند به جلو نگاه به برخی

توسط NEWSOULS در 16 تیر 1399

در اولین موج سخت coronavirus مستندات در اواخر ماه مارس تنها گردش اکثر آمریکایی ها می تواند به جلو نگاه به برخی از درجه ای از یقین شد محتاط سفر به فروشگاه مواد غذایی. به آرامی اما مطمئنا کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به کار و یا قرنطینه در خانه شروع به تطبیق با زندگی در داخل خانه: مردم آموخته های جدید, سرگرمی, redecorated خانه های خود موهای خود را با حضور تعداد زیادی از مجازی حوادث در زوم و حتی برنامه ریزی مینی staycations.

در حال حاضر به عنوان آب و هوا گرم تا آمریکایی ها مشتاق به بازگشت در خارج از منزل به عنوان بسیاری متحده حداقل بخشی از بازگشایی با وجود این در مورد چشم انداز مثبت در coronavirus موارد است. خسته از محدوده خانه و آن آشنایی بسیاری از آنها با جذب شدن به سوی طبیعت — برنامه ریزی سفرهای جاده ای و رزرو rv ها به پارک های ملی و اردو و یا رزرو در کوتاه مدت باقی می ماند در کابین کوچک و لوکس چادر به دور از جامعه. مردم در طلب تجربه سفر اما افزایش علاقه در فضاهای خصوصی و مناطق که در آن آنها می توانند به دور از دیگران است.

مسافران به طور طبیعی می خواهید بیشتر حس کنترل به خصوص در میان همه گیر گفت: Alan کاتز یک اپيدميولوژی استاد دانشگاه هاوایی است. و مانند بسیاری از آنها به دنبال اجتماعی دور گزینه های اوقات فراغت است که به نظر می رسد اولویت بندی بهداشت و به طور کلی خوب بودن در حالی که صرف وقت به تنهایی و یا با کسانی که در اجتماعی خود خوشه.

در سال های اخیر مسافران جوان کشیده شده به اردو (و یا گاهی اوقات لوکس, اردو با امکانات اضافه شده همچنین به عنوان شناخته شده "آلن...") در تعداد بیشتر اما این outdoorsy فعالیت های جدید تجدید نظر در یک جهان که در آن ما را تشویق به باقی می ماند 6 فوت از هم جدا.

"طبیعت اجازه می دهد تا شما را به فاصله اجتماعی بدون فکر کردن در مورد آن گفت:" جاش Lesnick جمهور و COO جمعی خلوت لوکس, اردو شرکت می باشد. "توانایی فقط در خارج از منزل احاطه شده توسط هوای تازه در یک محیط امن و نه بیش از حد تجویز شده که در آن شما احساس می کنید مانند شما در یک سفید کننده جعبه, من فکر می کنم این چیزی است که مردم به دنبال آن هستند."

از آنچه که کارشناسان بهداشت و درمان در مورد coronavirus فضاهای باز به نظر می رسد در حال حاضر یک خطر بسیار پایین تر از داخل خانه از نظر انتقال است. به علاوه اینکه نزدیک به طبیعت اجازه می دهد تا برای تغییر طراوت در سرعت و مناظر برای کسانی که عادت کرده اند به خرحمالی از کار روزانه و زندگی است.

پس از اقامت در خانه سفارشات شروع به کاهش در ماه مه گردشگران شده اند هجوم آوردند به پارک های ملی در خیل نگرانی محلی اعضای جامعه که از ترس هجوم ناگهانی مردم می تواند منجر به افزایش Covid-19 موارد است. با توجه به RVshare یک همکار به همکار اجاره RV شرکت در میان محبوب ترین مقصد برای مستاجرها در این سال ها Yellowstone صهیون و گراند کانیون. Campgrounds دولت نیز پیش بینی جمعیت با برخی از آماده سازی برای رسیدن به ظرفیت در طول تعطیلات آخر هفته.

شرکت های اجاره خودرو در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در رزرو بیش از حد به خصوص در شهری نقاط داغ مانند شهر نیویورک است. RV رزرو برای ماه جولای چهارم آخر هفته سر به فلک کشید و به طور کلی RVshare دیده است "رزرو سطح سه بار در تابستان گذشته و 1600 درصد افزایش در رزرو از اوایل آوریل" یک سخنگوی این شرکت گفت: Vox در ایمیل.

این فقط rv ها و اردو که در حال دیدن سطح بی سابقه ای از علاقه. شرکت های سفر در هوای آزاد, مهمان نوازی فضا — که معمولا caters به شهری upwardly تلفن همراه مسافران — دریافت تعداد قریب به اتفاق از رزرو. این می تواند باشد که مردم خارش به ترک متراکم شهرستانها حتی اگر برای یک دوره کوتاه از زمان. به علاوه وجود دارد به سادگی کمتر تعطیلات گزینه های در دسترس با فعالیت های اجتماعی دور; مکان هایی مانند خانواده پسند تفریحی و پارک های تفریحی یا تعطیل و یا می تواند تلقی نا امن برای مسافران با احتیاط. کمپینگ سفر پس از آن به نظر می رسد بسیار امن تر انتخاب به خصوص اگر امکانات رفاهی مانند هتل (مانند دوش پاک کردن چادر یا کابین و بسیار راحت و تخت) درگیر هستند.

پس از نگاه اول در Instagram صفحه برای گریز از این سفر راه اندازی اوج cozycore شامل یک شبکه از گرم زرد-toned, عکس, راحت, ورق های سفید و پتو و گسترده مشاهده از خارج از منزل بزرگ. این شرکت ارائه می دهد آرایه ای از کوچک و دنج کابین در جنگل به صورت کوتاه مدت اجاره واقع چند ساعت در خارج از شهرهای بزرگ و به نظر می رسد طراحی شده برای تهیه کردن به حرفه ای جوان در مناطق شهری است. بسیاری از پایگاه ها به فروش می رسد در ماه های ژوئیه و اوت به گفته بنیانگذاران جان کارکنان.

"ما شاهد یک جهش بزرگ در رزرو در حدود 400 درصد درست زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که اروپا ممنوعیت سفر در ماه مارس" گفت: کارکنان. "ما باید یک دسته از لغو زمانی که اقامت در خانه سفارشات بیرون آمد اما بسیاری از مردم انتخاب کردن برای کوتاه مدت رزرو هنگامی که تعطیلات خود را و یا کار کنفرانس ها رو لغو شد, پس از آن متعادل است."

آن را "خیلی اتفاق افتاده" است که کارکنان و گریز از بنیانگذاران پیت دیویس ایجاد اجتماعی از راه دور کسب و کار. "ما فقط از نوع خوش شانس است که گریز بود و به خوبی مناسب برای این لحظه" او گفت:. "ما کابین همواره 100 تا 150 فوت از هم جدا. هیچ بررسی در پشت میز. ما هیچ نوار یا رستوران."

سارا Fopiano که ماند در گریز را در بوستون پاسگاه به من گفت که او در ابتدا مردد به حرکت رو به جلو با سفر در طول همه گیر با وجود رزرو در ماه ژانویه. اما, اجتماعی دور, طبیعت, کابین به او اطمینان. "من واقعا به خاطر این واقعیت است که چک در و به بیرون [فرایند] به طور کامل تماس با ما بنابراین ما نمی عبور از مسیرهای با هر کسی در پاسگاه" Fopiano گفت.

این انتخاب می تواند بسیار بیشتر اطمینان بخش تر از گفتن ماندن در یک نمونه هتل و یا یک Airbnb که در آن مهمانان ممکن است بیشتر احتمال دارد به دست انداز جاده را به غریبه ها در فضاهای محصور شده است. ظاهر بودن و انزوا می تواند رهایی بخش و کمک به اعطای نگران مهمانان مانند Fopiano برخی از آرامش ذهن.

"ما نمی باید راهروها و لابی هستند مانند متری" جمعی خلوت را Lesnick گفت. جمعی خلوت است و بیشتر در راستای بازدید کنندگان با معنی برای پرداخت لوکس هتل امکانات رفاهی در محیط بیرون. تجربه شبیه به یک اردوگاه اما بدون فضاهای مشترک (مانند حمام), Lesnick گفت و خلوت هستند به اندازه کافی نزدیک برای سفر با ماشین از یک شهر بزرگ.

در شروع این بیماری همه گیر کارشناسان پیش بینی coronavirus می تواند تغییر اساسی در, سفر, به عنوان ما آن را می دانم — توسط مؤثر بر پرواز قیمت, چگونه ما به اشتراک بگذارید عمومی و فضاهای خصوصی و اقدامات مورد نیاز برای اطمینان از یک سفر امن است. این پیش بینی نیز برجسته چگونه مردم در جستجوی آسایش و امنیت ممکن است پرداخت بیشتر برای آن است.

در حالت ایده آل صرف زمان در طبیعت باید شما هزینه نسبتا کمی. اما همه گیر در برابر کسانی که مایل و قادر به چنگال بیش از پول اضافی می تواند تجربه طبیعت با راحتی اضافه شده و پاکیزگی شما ممکن است در به طور منظم اردوگاه. در جمعی خلوت برای مثال برخی از مکان های استخدام خصوصی سرآشپزها و مهمان قادر به سفارش غذا از خدمات مربوطه چادر.

گسترده ای افزایش اوقات فراغت سفر به خصوص در اطراف روز یادبود و چهارم جولای تعطیلات آخر هفته نشان می دهد که مردم شروع به احساس اعتماد به نفس کافی برای سرمایه گذاری دور از خانه. به علاوه کسانی که در حال سفر به احتمال زیاد درآمد مشاغل امن و یا تعطیلات مزایای. اما این لزوما بدان معنی است که آنها در حال گرفتن نیست همه گیر به طور جدی کاتز اپیدمیولوژی گفت.

در حالی که کاتز اذعان می کند که مردم "به شدت در بد ارزیابی خطرات" به نظر می رسد مسافران به طور فعال تلاش برای دامنه اجتماعی دور گزینه های.

"سفر همواره مورد پاداش مقصد" کاتز به من گفت. "اگر خطر بالا است در آن منطقه است و پخش چنین سفر به آن مقصد سقوط خواهد کرد و با هر دو ماشین و هوا."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن