آژانس بیکاری کالیفرنیا به 60 درصد تماس ها

پاسخ نمی دهد آدام بیمآسوشیتدپرس منتشر شده 6:09 PM EDT اوت 24, 2020آژانس بیکاری کالیفرنیا پاسخ نمی دهد 60٪ از ت

توسط NEWSOULS در 4 شهریور 1399
پاسخ نمی دهد

آژانس بیکاری کالیفرنیا پاسخ نمی دهد 60٪ از تماس های آن را برای کمک دریافت می کند به عنوان بخش غرق مبارزه برای کار از طریق backlog بیش از 1 میلیون ادعا در انتظار پنج ماه به همه گیر.

شارون هیلیارد، مدیر اداره توسعه اشتغال، روز دوشنبه به هیئتی از قانونگزاران سرخورده ایالت گفت آژانس در سرعت است تا ۳۷۰۰ نفر تا ماه ژانویه در مرکز تماس خود کار کنند، تا از ۳۵۰ کارمند قبل از همه گیر.

هیلیارد نشان داد که آژانس آماده رسیدگی به افزایش بی سابقه ادعاهای بیکاری که توسط ویروس کرونا برانگیخته شده است، نیست. او گفت استاندارد صنعت این است که به حدود ۸۰٪ تماس ها پاسخ دهد، اما حتی قبل از ضربه همه گیر، زمانی که اقتصاد پررونق کالیفرنیا منجر به ثبت بیکاری پایین شد، آژانس تنها به ۵۴٪ تماس ها پاسخ می داد.

کوتی پتری نوریس، دموکرات اهل لاگونا بیچ می گوید: «من فکر می کنم همه ما از دیدن این عدد شگفت زده شدیم.» "اون يه پرچم قرمز بزرگ برام بلند کرد"

هیلیارد بودجه پایینی را برای این مشکل سرزنش کرد

"با ثبت بیکاری پایین می آید ثبت سطح کارکنان پایین است. بودجه ما با نرخ بیکاری کاهش می یابد.» "شرم آور است. در سطح ملی، هیچ یک از ایالت ها وقتی صحبت از پاسخ دادن به تماس ها می شود، شکل خوبی ندارد.»

کاليفرنيا از ماه مارس تاکنون بيش از ۱۰٫۶ ميليون ادعای بيکاری را پردازش کرده است و ۶۷ ميليارد دلار سود پرداخت کرده است. هیلیارد روز دوشنبه گفت آن ادعاها حدود ۶ میلیون نفر را درگیر می کند. اون به قانونگزاران گفت که دولت تا هفته گذشته بيشتر از 1 ميليون ادعا در انتظار داره

در ماه آوریل، زمانی که آژانس حدود ۱۴ میلیون تماس در هفته دریافت می کرد، دولت تنها به ۲٪ تماس های ناخوشایند پاسخ می داد. در حال حاضر ، آژانس می شود حدود 6.7 میلیون تماس در هفته و پاسخ 40 ٪.

هیلیارد گفت: ما هر ماه در حال بهبود بوده ایم. "من در اين مورد خيلي هيجان زده ام"

هیلیارد گفت پیشرفت ها در ماه آینده در حال آمدن است، از جمله مشارکت با DocuSign مستقر در سان فرانسیسکو به مردم اجازه ارائه اسناد اشتغال به صورت الکترونیکی، که او امیدوار است این روند را سرعت بخشد.

این آژانس همچنین با یک «تیم ضربتی» که از سوی دولت گاوین نیوزوم منصوب شده است همکاری می کند تا توصیه هایی در مورد بهبود سیستم ارائه دهد. توسط يولاندا ريچاردسون دبير آژانس عمليات دولتي رهبري ميشه

ریچاردسون می گوید: «به سادگی لود شدن نرم افزارهای جدید یا بیشتر افرادی که به گوشی ها پاسخ می دهند، نیست.»

آدرین نظریان، دموکرات اهل هالیوود شمالی، این سؤال را مطرح کرد که چرا آژانس یک دهه پیش درس هایی از رکود بزرگ یاد نگیرد، آخرین باری که دولت تعداد زیادی از مردم را دید که برای مزایای بیکاری تشکیل پرونده می دهند.

هیلیارد گفت که آژانس از آن زمان گام های بزرگی برداشته است و با اشاره به «تنها دلیل زنده ماندن ما هر کاری است که در ۱۰ سال گذشته انجام داده بودیم.»

"آیا ما آماده بودیم که توسط یک همه گیر مورد اصابت قرار ب گرفتیم؟ نه. اما چه کسی بود؟» او گفت. "چیزی که ما توانسته ایم به انجام برسونیم کاملا باور نکردنی بوده است. اما به اندازه کافی خوب نیست. ما این را می دانیم.»tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن