کالیفرنیا قانونی تحلیلگر پروژه های کسری را از طریق 2024 در مجموع 126 میلیارد دلار

آدم پرتو آسوشیتد پرسمنتشر شده 6:10 PM EDT آوریل 8 سال 2020کالیفرنیا coronavirus ناشی از کسری بودجه می تواند هم

توسط NEWSOULS در 20 اردیبهشت 1399

کالیفرنیا coronavirus ناشی از کسری بودجه می تواند همچنان حداقل تا سال 2024 و در کل یک زانو-کمانش 126 میلیارد دلار دولت حزبی قانونی تحلیلگر را در روز جمعه گفت.

گزارش از قانونی تحلیلگر می گوید قانونگذاران دولت انتظار می رود کسری بودجه حدود 20 میلیارد دلار در هر سال به جلو رفتن — اما تنها در صورتی که اقتصاد شروع به بهبود می یابند در این تابستان. اگر رکود همچنان به 2021 این کسری بودجه می تواند به طور متوسط تا 30 میلیارد دلار در سال است.

"این مانند این است که یک شوک به اقتصاد و یک شوک به بودجه و سپس همه چیز را به بازگشت به حالت عادی" قانونی تحلیلگر گابریل Petek گفت. "تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد این است برای رفتن به یک چند سال مشکل است."

کالیفرنیا شده است تحت اقامت اجباری در خانه سفارش از تاریخ 19 مارس به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. منظور مجبور است بسیاری از کسب و کار به دید و باعث شد بیش از 4 میلیون نفر به فایل برای مزایای بیکاری. وزارت کالیفرنیا از سرمایه گذاری است و پیش بینی نرخ بیکاری 18 درصد یا 46 درصد بالاتر از اوج رکود بزرگ از یک دهه پیش.

در سراسر کشور ایالات متحده آمریکا وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت که 20.5 میلیون شغل ناپدید شده در مارس بدترین ماهانه از دست دادن شغل در ضبط و ارسال نرخ بیکاری به 14.7%.

"تعداد کسانی که حقیقت را اظهار نکردن نرخ بیکاری در این کشور" کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

این Newsom دولت پیش بینی $54.3 میلیارد دلار کسری بودجه, در حالی که این گزارش از قانونی تحلیلگر دفتر پروژه های کمبود یا 18 میلیارد دلار یا $31 میلیارد و بسته به شدت از رکود اقتصادی است.

تفاوت در این است که به دلیل Newsom برآورد بر اساس $222.2 میلیارد دلار صرف طرح او پیشنهاد شده در ژانویه. قانونی تحلیلگر دفتر ساخته شده است پیش بینی های خود را بر اساس $208 میلیارد دلار صرف طرح نمایندگان مجلس مصوب سال گذشته است.

Newsom گفت: برای قراضه خود در ژانویه پیشنهاد بودجه به دلیل coronavirus. او برنامه ریزی شده را به او نشان می دهد هزینه های جدید طرح هفته آینده.

"هر راه شما آن را تکه تکه ما کمبود قابل توجه به پل در طول چند هفته آینده" گفت: Phil Ting, رئیس کمیته بودجه در دولت و مجلس است. "درآمد گزینه ها و هزینه ها کاهش خواهد کاوش در همان زمان."

برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره خودداری کردند در چشم انداز افزایش درآمد دولت ارائه پیش نمایش از کبودی بودجه بحث آمده در ماه های آینده.

"بدترین چیز این است که مجلس می تواند انجام دهد این است که" به دنبال درآمد جدید "که به معنی بالاتر مالیات برای کالیفرنیا دوره" گفت: دولت بهداشت ، جیم نیلسن جمهوری و معاون رئیس کمیته بودجه سنا. "خواهد بود که بدترین سیگنال به اقتصاد است."

قانونگذاران خواهد شد که حدود یک ماه به نقد و بررسی Newsom به روز شده در هزینه های طرح و ایجاد تغییرات. Petek گفت: آنها باید گزینه های مختلف برای ایجاد کسری بودجه کوچکتر اما بسیاری از آنها را شامل دردناک کاهش به آموزش و پرورش عمومی.

یک گزینه این است که برای از بین بردن هزینه زندگی تنظیمات برای برنامه های دولت های مختلف که حدود 1.7 میلیارد خواهد آمد از مدارس و کالج ها. یکی دیگر از گزینه این است که تنها صندوق عمومی آموزش و پرورش حداقل مقدار مورد نیاز توسط دولت اساسی است. که می تواند کسری بودجه تا $15.7 میلیارد کوچکتر اما نیروی فوق العاده ای کاهش در مدارس دولتی.

آن را ممکن است برای قانونگذاران به منظور کاهش هزینه بدون خدمات برش اما این گزینه ها محدود هستند. Petek گفت: نمایندگان مجلس می تواند به جلو و عقب بودجه که تصویب شده در بودجه های قبلی اما هنوز به سر برد. که به معنی لغو پروژه های ساخت و ساز و به تأخیر انداختن اجرای قوانین جدید. اما این گزینه تنها صرفه جویی در حدود 3.8 میلیارد دلار.

"این یک معمای به دلیل این است که خود نوعی رکود" Petek گفت. "(گان) قطعا نمی خواهید به ایجاد تغییرات به برنامه های است که می تواند در تشدید بحران بهداشت عمومی است که ما در برخورد با."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب