کالیفرنیا ائتلاف به رهبری ایالات و شهرستانها شکایت سازمان حفاظت محیط زیست بیش از سوخت خودرو استانداردهای بهره وری

علامت Olalde پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:49 PM EDT مه 27 سال 2020کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا روز

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا روز چهارشنبه اعلام کرد که یک ائتلاف از 23 متحده در واشنگتن دی سی و چهار شهرستانها به حال در زمینه دادخواهی در برابر ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست برای آن عقبگرد از خودرو بهره وری سوخت استاندارد.

ادامه نبرد قانونی مراکز در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام در اواخر ماه مارس است که آن را به حال بازنویسی اوباما-دوران حکومت که به نام برای خودروسازان برای افزایش بهره وری سوخت توسط 5 ٪ در سال است. استانداردهای جدید — امن تر و مقرون به صرفه سوخت وسایل نقلیه کارآمد حکومت و یا امن قانون کاهش این تعداد به 1.5% از طریق مدل سال 2026.

دولت نیز لغو کالیفرنیا توانایی برای تنظیم خود را سختگیرانه تر از استانداردهای; بیش از یک دوجین متحده قبلا به تصویب رسید کالیفرنیا استاندارد.

"این مورد در مورد تلاش برای ثابت کند که دولت قانون نه تنها کار نمی کند اما می تواند یک نقض قوانین است که ما نیاز به پیشرفت وقتی که می آید به محیط زیست" بکررا گفت: در تماس با خبرنگاران. دادخواهی ثبت شده در دادگاه فدرال در واشنگتن ،

با توجه به محاسبات مطرح شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست و ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت جدید مغلوب ساختن پیشی جستن حکومت را در نتیجه هزاران شغل از بین رفته است. این سازمان کنار گذارده که پیدا کردن با برآورد که این شغل وجود دارد تنها به دیدار با اوباما-دوران حکومت بود که "infeasible."

سازمان حفاظت محیط زیست نیز در بر داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن استاندارد را در نتیجه 1.9 میلیارد به 2 میلیارد بشکه اضافی سوخت مصرف شده در طول عمر وسایل نقلیه تحت پوشش قانون و از 867 میلیون و 923 میلیون اضافی متریک تن دی اکسید کربن و گازهای گلخانه ای منتشر شده به اتمسفر است.

سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی فرستاده خورشید صحرا بیانیه ای کاهش به اظهار نظر در مورد جزئیات مداوم دادخواهی اما گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن قانون "فراهم می کند یک معقول تک برنامه ملی که اعتصاب حق نظارتی تعادل و محافظت از محیط زیست ما و مجموعه مناسب برای اهداف صنعت خودرو در حالی که حمایت از اقتصاد ما و ایمنی از خانواده های آمریکایی است."

زمانی که او اعلام کرد استانداردهای جدید در پایان ماه مارس سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler گفت: "مزایای نهایی امن حکومت سنگین تر بودن هزینه ها و در نتیجه جان هزاران نفر را نجات داد."

اما دموکراتیک وکلای کلی سوال یکپارچگی سازمان حفاظت محیط زیست علم است.

در آوریل 1, یک دادگاه استیناف فدرال طرفه با گروه های زیست محیطی است که تا به حال شکایت سازمان حفاظت محیط زیست به آن را وادار به انتشار یک مدل حیاتی برای حمایت از این قانون در حال حاضر. بکررا گفت که کشف جدید در این مورد را تمرکز بر روی کاوشگر باز سازمان حفاظت محیط زیست فرایند تصمیم گیری به عنوان گزارش های ظاهر شده اند که کارکنان خود هشدار داد در برابر اجرای قانون امن.

بکررا گفت آن است که دقیقا این "فازی ریاضی که دولت برای توجیه این قانون" است که می ایستد به عنوان یکی از نیروهای قوی ترین استدلال های حقوقی در برابر تکرار های اخیر از بهره وری سوخت استاندارد. دادخواهی نیز استدلال می کند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون نقض قانون هوای پاک به سیاست انرژی و حفاظت از محیط زیست عمل می کنند و اداری روش عمل می کنند.

بکررا تخمین زده می شود که در کالیفرنیا ثبت شده است بیش از 80 پرونده های حقوقی علیه دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار حدود نیمی از آنها برای حرکت صعودی از محیط زیست قوانین و مقررات.

"شما واقعا نمی تواند توصیف این قانون جدید به عنوان هر چیزی در کنار یک هدیه به صنعت سوخت فسیلی" میشیگان دادستان کل دانا Nessel گفت: در این تماس را فشار دهید.

Nessel پیش بینی کرد که خودروسازان به احتمال زیاد برای پیوستن به اتحادیه وکلای طور کلی به عنوان آنها نگاه برای جلوگیری از تحریک رئیس جمهور ire اما او گفت میشیگان ماشین سازی صنعت جستجو برای ثبات در قانون است.

در حال حاضر چند تولید کنندگان ماشین وارد شده به ایران با کالیفرنیا به ادامه تولید خودروهای که در دیدار با دولت یک بار سختگیرانه تر بهره وری سوخت استاندارد.

"ما باز برای کسب و کار" بکررا گفت. "ما آماده هستند تا به صحبت می کنند به هر خودروساز است."

همچنین در روز چهارشنبه یک گروه از 12 حمایت از محیط زیست گروه پرونده مشابه پرونده حمله به قانون امن.

"برش این نسبتا تمیز-ماشین قوانین یک حمله مستقیم هوایی که تنفس می کنیم و آینده سیاره ما" کاترین Hoff, وکیل مرکز تنوع زیستی گفت: در بیانیه ای اعلام کرد ، "دولت با موازین علم منطق و نجابت انسانی برای ما ارسال careering کردن آب و هوا صخره."

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در molalde@gannett.com و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب