موج گرماکالیفرنیا تهدید آتش سوزی را افزایش می دهد، ویروس گسترش ترس

همراه با مطبوعات منتشر شده 11:29 صبح EDT یدلایمخیرات اوت 14, 2020کالیفرنیا با موج گرما جمعه که می تواند درجه ح

توسط NEWSOULS در 24 مرداد 1399

کالیفرنیا با موج گرما جمعه که می تواند درجه حرارت بالا خطرناک در سراسر ایالت را به ارمغان بیاورد، افزایش خطر آتش سوزی و تهدید بالاتر از گسترش coronavirus به عنوان مردم گله به سواحل و مناطق تفریحی.

ساختمان فشار بالا بر ایالات غربی می تواند درجه حرارت را به سه رقم یال در بسیاری از نقاط از طریق آخر هفته فشار و آب و هوای چرخان می تواند به هفته آینده در دره مرکزی، کوهپه سیرا نوادا، بیابان ها و بخش هایی از منطقه خلیج سان فرانسیسکو ادامه دهد.

پالم اسپرینگز و دیگر مناطق بیابانی می تواند نزدیک به 120 درجه (49C) و حتی مناطق سردتر، مانند مناطق ساحلی و بخش های سان فرانسیسکو، می تواند 80 درجه (27C) برسد، خدمات ملی آب و هوا پیش بینی شده است.

هشدار سازمان آب و هوا کشور اعلام کرد: "شرایط خطرناک گرم در طول ساعات بعد از ظهر و اوایل عصر هر روز رخ خواهد داد."

ساعت های گرمایی بیش از حد و هشدار های بالا و پایین دولت صادر شد، با پیش بینی هشدار می دهند که حتی درجه حرارت شب باقی خواهد ماند برشته.

لس آنجلس برنامه ریزی برای باز کردن مراکز خنک کننده، اما با ظرفیت محدود به دلیل coronavirus نیازهای دور اجتماعی.

اپراتور سیستم مستقل کالیفرنیا که شبکه برق ایالت را مدیریت می کند، برای روز جمعه هشدار ی در سطح ایالت فلکس را صادر کرد و خواستار حفاظت داوطلبانه برق از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ۱۰ بعد از ظهر شد، زمانی که انتظار می رود تقاضای بیشتری وجود داشته باشد، عمدتاً از استفاده از کولرهای هوا.

به علاوه، بازمايه هاي ابری از يک سيستم آب و هوای استوایی، موجب کاهش انرژی توليد ی خورشيد و کاهش انرژی های تنگ تر انرژی می شوند.

از مردم خواسته شد که چراغ های غیر ضروری را خاموش کنند و از استفاده از وسایل اصلی مانند ماشین لباسشویی در آن ساعت ها اجتناب کنند.

دمای سوختن نگران آتش نشانان در حال مبارزه با فروغ است که چندین خانه را نابود کرده اند و در نزدیکی هر دو محله روستایی و شهری کوهپه فوران کرده اند، رانندگی را از طریق قلم مو خشک تندر.

انتظار می رفت که درجه حرارت تا بالا 100 درجه (38 C) جمعه در دریاچه هیوز، در نزدیکی آتش سوزی است که حداقل سه ساختمان، از جمله برخی از خانه ها، و خارج از کنترل باقی مانده پس از پاره کردن از طریق جنگل چاپارل و انبوه در جنگل ملی آنجلس.

فروغ با رویش خشک سوخت.

"این آتش سوزی بزرگ برای چند روز خواهد بود ، گفت : رئیس رابرت گارسیا با خدمات جنگل ایالات متحده است.

علاوه بر احتمال سکته مغزی گرما و سایر بیماری های آب و هوایی گرم، افسران بهداشتی نگران بودند که مردم سواحل، دریاچه ها و دیگر مناطق تفریحی را بدون زیر ماسک و دستورات دور اجتماعی بسته بندی کنند - نگرانی عمده در حالتی که بیش از ۵۹۰ هزار مورد کوروناویروس و نزدیک به ۱۱۰۰۰ مرگ را دیده است.

اسرائیل پس از موج گرمای مه، شاهد یک موج گرمایی COVID-19 بود که به مقامات مدرسه الهام بخشید تا اجازه دهد کودکان ماسک های خود را بردارند، دکتر جرج رادرفورد، اپیدمیولوژیست دانشگاه کالیفرنیا، سان فرانسیسکو، به سان فرانسیسکو کرونیکل گفت.

رادرفورد گفت: «مردم می خواهند وقتی داغ است ماسک های خود را در بیاوبند. "اين کارو نکن"

پنج شنبه، بعضی از مردم که در دریاچه مریت در اوکلند تجمع می کنند، نگران نشدند، هر چند.

برندا جکسون که با شوهرش پیک نیک می کرد، گفت که از قرارداد COVID-19 نمی ترسد.

او به "کرونیکل" گفت: "همه خیلی باهوش و دور اجتماعی و ماسک پوشیدن بوده اند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب