فرماندار کالیفرنیا قانونگذاران معتقدند که چگونه به کسری

آدم پرتو آسوشیتد پرسمنتشر شده 2:24 PM EDT Jun 22, 2020ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی اس

توسط NEWSOULS در 2 تیر 1399

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دموکراتیک مقننه دولت توافق کرده اند که در طرح بودجه که پوشش دولت حدود 54.3 میلیارد دلار کسری بودجه تا پایان هفته پر مخاطره مذاکرات میان همه گیر و تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی است.

هیچ جزئیات شدند و بلافاصله در دسترس بر روی جزئیات توافق بین Newsom و قانونی رهبران. یک بیانیه مشترک از Newsom, مجلس سنا رئیس جمهور Pro Tem Toni اتکینز و مونتاژ سخنران آنتونی رندن گفت که این توافق "محافظت core services — آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, شبکه امنیت اجتماعی و آمادگی اضطراری و پاسخ."

"این بودجه مورد نیاز برخی از تصمیم گیری های دشوار و کار بیشتر پیش رو باقی می ماند" بیانیه ای گفت:. "اما آنها گام های لازم برای نگه داشتن کالیفرنیا در شرکت مالی جای پا در حالی که ما در ادامه به دیدار با COVID-19 چالش است."

بیشتر: کالیفرنیا سنا طرح رد خواهد بود بسیاری از فرماندار کاهش

در ژانویه کالیفرنیا رهبران آماده شده بود برای یک میلیارد دلار مازاد بودجه. اما این تغییر در ماه مارس زمانی که Newsom صادر ایالت اقامت در خانه سفارش شده است که بسیاری از کسب و کار برای بستن قرار داده و میلیون ها نفر از مردم ،

دولت نرخ بیکاری بود 16.3% در ماه مه به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ — و کالیفرنیا پرداخت بیش از 30 میلیارد دلار در مزایای بیکاری از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس. دفتر فرماندار کالیفرنیا پیش بینی درآمد خواهد شد توسط $41 میلیارد دلار در همان زمان دولت خواهد نیاز به صرف میلیاردها دلار بیشتر برای پاسخ به این ویروس و رسیدگی به بالاتر ثبت نام در دولت کمک برنامه هایی مانند پزشکی.

این داستان به روز خواهد شد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de