کالیفرنیا لایحه یو پی اس موشکافی مجوز شکار در فروش تفنگ

آسوشیتد پرس منتشر شده 3:50 PM EDT Jun 23, 2020ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — کالیفرنیا سنا دولت را تایید کرده اس

توسط NEWSOULS در 4 تیر 1399

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — کالیفرنیا سنا دولت را تایید کرده است یک اندازه گیری باعث شده در سال گذشته تیراندازی مرگبار در سن دیگو-منطقه کنیسه.

محققان می گویند مشکوک, John T. جدی و سپس 19 استفاده می شود مجوز شکار برای خرید سلاح او متهم است که با استفاده از در مارس 2019 در خبد از پووی. جدی است به اتهام قتل یک زن 60 ساله زن و مجروح شدن سه نفر دیگر از جمله خاخام و یک دختر 8 ساله.

جدی التماس کرد گناه نیست به قتل و اقدام به قتل به اتهام.

داشتن یک مدرک معتبر مجوز شکار تنها راه کسی زیر 21 نیست که در ارتش و یا اجرای قانون می تواند از نظر قانونی خرید یک سلاح تحت قانون دولت اما مجوز خود را تنظیم نیست برای رفتن به اثر تا حدود دو ماه پس از تیراندازی, مقامات گفت.

SB914 توسط دموکرات ایالت آنتونی Portantino لا کانادا فلینتریج نیاز به فروشگاه اسلحه و وزارت دادگستری برای هر بررسی اعتبار مجوز شکار در طول 10 روز مدت زمان انتظار بعد از خریداران اسلحه خرید سلاح و قبل از آنها می توانید آن را انتخاب کنید.

این لایحه تصویب شده توسط سناتور در یک خط حزب رای جمعه شرکت می رود به دولت و مجلس است.

یک Portantino قانون است که در اثر این سال بارها کسانی که زیر 21 از خرید با مرکز آتش نیمه سلاح گرم حتی با مجوز شکار. از جمله تفنگ استفاده شد در پووی کنیسه و یک گیلروی جشنواره غذا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن