براولی پلیس بررسی قتل زن نما در داخل یک خانه رها

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:18 PM EDT Jul 16, 2020براولی پلیس در حال تحقیق در مورد مرگ یک ن

توسط NEWSOULS در 26 تیر 1399

براولی پلیس در حال تحقیق در مورد مرگ یک نما زن که مرده در یک خانه رها دوشنبه صبح.

شناسایی متوفی به عنوان ناتان دانیل Cazares, 22, از, Westmorland اما اعضای خانواده می گویند Cazares رفت و با نام مرلین و او ترجیح داده "او" و "او" ضمایر.

Cazares که می شد در 23 ژوئیه 28 بود به ضرب چاقو به گفته او عمه ، خاله, Mindy گارسیا, 33, از براولی که اضافه شده است که اعضای خانواده معتقد هستند مرگ او شد نتیجه تراجنسی.

"وجود دارد این است که تعصب نسبت به transgenders, جامعه همجنسگرایان. به آن نیاز دارد را به بیرون آورده شود اما آن شخص او را یک شهید برای علت که گفت:" گارسیا.

او خواهر زاده او گفت: "بسیار افتخار زن و (کسی) در زمان او از ما بسیار وحشتناک در راه است."

این مورد در نظر گرفته شده است, قتل, اما محققان مشخص نیست اگر آن را یک جنایت نفرت براولی پلیس فرمانده برت Houser گفت:, و اضافه کرد که انگیزه هنوز شناسایی می شود.

Cazares' پیدا شد در حدود 8:30 صبح دوشنبه پس از براولی آتش نشانان با خاموش کردن یک نیمکت آتش سوزی در نزدیکی یک خانه متروکه در 1100 بلوک از خیابان اصلی. مقامات بررسی خانه — و کشف Cazares — به دلیل ساختمان نزدیکی به سوزاندن نیمکت.

LGBTQ: پالم اسپرینگز کلیسا دارای همان نذر تمدید

LGBTQ: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لغو فراجنسیتی حفاظت از بهداشت و درمان

اعضای خانواده می گویند خانه است که اغلب اشغال شده توسط مصرف کنندگان مواد مخدر و هوسر توصیف آن به عنوان "خوب در دسترس است."

فرمانده گفت که او نمی تواند تایید خانواده حساب که Cazares بود به ضرب چاقو. او گفت: علت مرگ در دست بررسی است و وجود زخم در بدن او با هیچ شواهدی از تیراندازی.

"در حال حاضر ما هنوز در حال کار را از طریق تمام جزئیات ما" Houser گفت.

محققان بر این باورند Cazares اند ساعت قبل از او کشف شد. آیا سوزاندن نیمکت در ارتباط بود به مرگ او نامشخص است اما Houser گفت که او "یک فن از coincidences."

اعضای خانواده گفت: مقدمات مراسم تشییع جنازه در حال بررسی است اما این که یک مارس به افتخار Cazares' زندگی محکوم تراجنسی و تماس برای عدالت در قتل او شده است برای شب جمعه است. آن آغاز خواهد شد در رها شده که در آن Cazares داشت و در پایان در خارج از براولی اداره پلیس.

Cazares' 19 ساله, خواهر, Aubrey Cazares به نام مرلین کشتن "نفرت چیزی که به انجام" و گفت که او "سزاوار عدالت است. چه اتفاقی افتاد ... یک تراژدی بود."

در مورد مرلین

مرلین Cazares شده بود آشکارا نما برای حدود پنج سال اوبری Cazares گفت.

"او برادر بزرگ من. او خواهر بزرگ من بعد از آن اما او برادر بزرگ من در قلب من" اوبری گفت: از مرلین و اضافه کرد که او یک بار پانچ کسی که مورد آزار واقع شدند او خواهر و برادر بزرگتر.

اوبری Cazares گفت مرلین جنگیدند زمانی که او مورد آزار واقع در دبیرستان و موفق به حفظ یک خوش بینی و اعتماد به نفس او در انجام به بزرگسالی است.

مرلین ماهر در بیس بال و بسکتبال و خواهر او گفت: اما اختلال کمبود توجه او را تحت تاثیر قرار نمرات و درخواست خود را به رها کردن از مدرسه بالا است.

مرلین حفظ تمایل به تبدیل شدن به یک پرستار ثبت شده مانند دیگر اعضای خانواده اوبری Cazares اضافه شده اما همچنین مانند دیگر اعضای خانواده او تلاش می کرد با یک مت اعتیاد. به عنوان یک نتیجه مرلین تصمیم گرفتند به زندگی در خیابان, جایی که او درگیر در استفاده از مواد مخدر و فحشا و بستگان گفت.

اعضای خانواده او را دیدم در یک نیمه به صورت منظم و ارائه یک محل برای اقامت, اما "خیابان هستند که در آن او احساس پذیرفته" اوبری گفت.

رزا Diaz, موسس و مدیر عامل شرکت دره امپریال همجنسگرایان مرکز منابع در ال سنترو ملاقات مرلین Cazares توسط شانس در ماه فوریه است. او گفت که او بر روی موتور سیکلت خود را زمانی که او به کشف Cazares و تبدیل به اطراف بلافاصله به صحبت کردن با او در مورد مرکز خدمات از جمله آن فراجنسیتی گروه پشتیبانی.

دیاز گفت که او می تواند بگوید که Cazares به نظر می رسد مبتلا به سوء مصرف مواد مشکل است. اما همه او خواسته بود برای یک کلاه گیس.

LGBTQ: AsiaSF نما محل عملکرد باز می شود در پالم اسپرینگز

بیشتر: پالم اسپرینگز به یاد کشته شدگان در کشنده ترین سال ثبت شده برای مردم تغییر جنسیت

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لغو فراجنسیتی حفاظت از بهداشت و درمان

بیشتر: مواجهه با تبعیض طول می کشد تلفات: استرس مزمن وزن در transgender community

پس از یادگیری از Cazares' مرگ دیاز گفت که او احساس "غم و اندوه است."

"آن نهفته من از آنجا که ما در حال حاضر رسیده به او و متاسفانه آنجا نبود ما می تواند انجام دهد" او گفت:. "شما ممکن است می دانم که افرادی که نیاز به کمک دارید اما اگر آنها نمی دانند که آنها نیاز به کمک به آن را بسیار دشوار است. و او بسیار جوان بودن ما اعتقاد او به زمان. ما اعتقاد او به زمان برای مداخله است."

Imperial County جامعه تجاوز

دیاز مرکز فراهم می کند خدمات برای مردم در جوامع مختلف مانند Calexico, Winterhaven و Holtville. متاسفانه حمل و نقل است که یک مانع عمده به خصوص برای اعضای جوان امپریالیستی شهرستان LGBTQ جمعیت دیاز گفت.

"این بسیار دشوار است برای رسیدن به کسانی که در دورترین اما ما امتحان کنید," او اضافه شده است.

دیاز گفت: این مرکز افتتاح شده در سال 2015 در امید کمک به کسانی که نیاز دارند در امپریال شهرستان LGBTQ جامعه است.

این مرکز در خدمت حدود 600 نفر در هر سال تنها 10% به 20% شناسایی به عنوان LGBTQ. با این وجود دیاز گفت که نشان دهنده Imperial County کلی LGBTQ جمعیت و مقدار زیادی از مردم هستند "انعطاف پذیر" و پر رونق و بدون نیاز به پشتیبانی می کند.

"آنها درست است. آنها به من بگویید: "من واقعا نمی نیاز خود را از مرکز اما خوب است بدانید که در آن وجود دارد,'" دیاز گفت.

مرلین Cazares' خانواده گفت: او را تحمل سال ها از سوء استفاده با توجه به تراجنسی. با وجود این که او هنوز هم قادر به پیدا کردن پذیرش.

"بسیاری از مردم او را می دانستند. بسیاری از مردم فکر می کردند او الهام بخش ..." گارسیا گفت. "او نگاه کرد تا فقط زندگی. او نمی مراقبت از آنچه که مردم دیگر گفت."

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن