پسر حمله در کویر داغ بهار در حالی که راه رفتن به خانه; مشکوک به تحت psych آزمون

اخبار شهر خدمات منتشر شده 7:59 PM EDT Jul 23, 2020یک مرد متهم در ظاهرا حمله تصادفی در 7 سال در کویر چشمه های آ

توسط NEWSOULS در 3 مرداد 1399

یک مرد متهم در ظاهرا حمله تصادفی در 7 سال در کویر چشمه های آب گرم که باعث شد این پسر به رنج می برند آسیب مغزی و به طور موقت از دست دادن هوشیاری باید تحت یک ارزیابی روانی برای دیدن اگر او ذهنی مناسب برای محاکمه در اقدام به قتل و اتهامات دیگر یک قاضی حکم پنج شنبه.

Riverside County Superior Court Judge آلفونسو فرناندز منصوب یک پزشک برای ارزیابی اینکه آیا دانیل توس Poulsen, 32, ذهنی صالح پس از Poulsen دفاع وکیل مطرح شک بیش از مشتری خود را روانی.

فرناندز نگه داشته و متهم با قرار وثیقه در حدود 1 میلیون و برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 17 جلسه در لارسون دادگستری مرکز در Indio که در آن یک پزشک این است که میله میله به گزارش به دادگاه.

Poulsen که همچنان زندانی در Smith Correctional Facility در بانینگ دستگیر شد یکشنبه, روز بعد از, کودک پیدا شد ناخودآگاه در وسط خیابان در 9600 بلوک Vista Del Valle.

Poulsen یافت شده است ذهنی بی کفایت به محاکمه حداقل 11 بار در طول سال با توجه به سوابق دادگاه و دستگیر شده 15 بار در شهرستان ریورساید از سال 2007.

همراه با اقدام به قتل Poulsen چهره یک تعداد از عمدی فرزند ظلم و ستم و جمله افزایش اتهامات ارتکاب بدن آسیب.

این حمله باعث شد که کودک به "تبدیل به اغماء به علت آسیب مغزی و یا دچار فلج دائمی طبیعت" با توجه به شکایت کیفری ظ توسط دادستان.

با توجه به GoFundMe حساب برای کمک به این خانواده پرداخت برای پسر هزینه های درمانی, گاوین Ludwick بود که نشسته تا خود و باز کردن یکی از چشمان خود را از روز شنبه.

"پرستار گفت: او به سختی دارو در حال حاضر" نوشت: مادر پسر, وندی Ludwick در صفحه. "او فقط در meds به نگه داشتن او را از داشتن یک تشنج و از حال وحشت زده و عصبی. او در حال پیشرفت خوبی است که آنها در حال رفتن به حرکت او را به شدت کمتر ICU!!!"

دزرت هات اسپرینگز معاون رئیس پلیس استیون شاو گفت: Poulsen و قربانی زنده در همان محله اما به نظر نمی رسد به دانستن هر یک از دیگر.

"همه چیز نشان می دهد این است که کاملا تصادفی حمله" شاو گفت.

با توجه به GoFundMe صفحه Poulsen گفته برداشت گاوین و انداخت او را بر روی سر خود را در حالی که پسر بود و راه رفتن به خانه از شنا کردن در خانه همسایه. این صفحه همچنین مدعی حمله گرفتار شد همسایه دوربین های امنیتی اگر چه مقامات را تایید نمی کنند هر یک از این جزئیات است.

ماموران پلیس اطلاع داده شد شنبه یک گزارش از یک کودک در بر داشت دروغ گفتن در جاده. محققان مصمم پسر که نام آنها منتشر شده توسط مقامات بود به عمد حمله کردند اما آشکار نیست که چگونه آنها شناسایی Poulsen به عنوان مظنون است.

از سال 2007 Poulsen بازداشت شده است و اتهام در 15 نوبت جداگانه در شهرستان ریورساید در یک آرایه گسترده ای از اتهامات از جمله سرقت باتری مقاوم در برابر بازداشت زشت قرار گرفتن در معرض ارتکاب اعمال هرزه و مزاحم و/یا تعرض به یک کودک زیر 18 سال.

Poulsen داشت ذهنی بی کفایت به محاکمه حداقل 11 بار در طول سال پرونده های دادگاه نشان می دهد.

موارد که در آن او نیست محاکمه شامل اتهامات از سال 2010 که او اذیت و/یا تعرض به یک کودک زیر 18 سال و اتهامات از سال 2016 مورد اتهام قرار گرفتن در معرض زشت.

چرا که تمام موارد جنحه Poulsen می تواند صرف حداکثر یک سال در یک روانی تسهیلات در هر مورد با توجه به جان هال سخنگوی Riverside County دفتر دادستان منطقه.

Poulsen هیچ مستند در محکومیت جنایت در شهرستان ریورساید اگر چه حداقل چهار تا از موارد خود را آغاز و با تشکیل پرونده از اتهام جنایت قبل از اینکه کاهش می یابد به جنحه یا توسط دادگاه و یا به عنوان بخشی از درخواست چانه زنی فرایند هال گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن