فیلمهای باید کشته Netflix بکشد. چه اتفاقی افتاده است ؟

زمانی که Netflix راه اندازی شد در سال 1997 آن را کوچک فیلم-با-mail عملیات اجرا از یک نمای در دره سیلیکون strip

توسط NEWSOULS در 10 تیر 1399

زمانی که Netflix راه اندازی شد در سال 1997 آن را کوچک فیلم-با-mail عملیات اجرا از یک نمای در دره سیلیکون stripmall. آن بود که در برابر فیلمهای 6 میلیارد دلار کرگدن که متعلق به فیلم اجاره کسب و کار.

در حال حاضر فیلمهای رفته است و Netflix است که 20 میلیارد دلار کسب و کار یکی غالب است که شرکت های بزرگ مانند دیزنی و AT&T در حال بازسازی خود به تعقیب پس از آن.

حتی اگر شما نمی دانید که این داستان شما می دانید این داستان: تکه تکه های دیجیتال تازه بدوران رسیده می آید از جایی واژگون وقت و غیر قابل توقف می شود.

به جز ... این یکی تقریبا اتفاق نمی افتد. فیلمهای معلوم به پایان رسید تا انجام یک کار بسیار خوب از مبارزه علیه Netflix بکشد و ممکن است به خوبی به دست آورد اما از آن ساخته شده برخی از اشتباهات اساسی که به پایان رسید تا dooming آینده آن است.

اگر شما به اندازه کافی قدیمی به دست فیلمهای شب — سلف به Netflix و لرز — شما می توانید سرزنش Netflix بکشد. اما شما همچنین نیاز به سرزنش بمب دارای قدرت تخریبی.

این داستان به ما بگویید که در جدیدترین فصل از سرزمین غول ها: Netflix اثر — جدید ما هفت-قسمت پادکست در مورد Netflix و تاثیر آن تا به حال در هالیوود و جهان است. این یک بخشی درس تاریخ, بخش, نوستالژی سفر و در بخش اذعان که شانس نقش زیادی در هر شرکت و موفقیت.

ما نمی خواهیم به از بین بردن همه چیز برای شما — ما خیلی می خواهم شما را به گوش دادن به قسمت زیر و یا در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify, Stitcher و یا هر کجا که شما می خواهم برای گوش دادن به پادکست ها. اما اشاره می کنیم که Netflix بکشد خود فکر می کردم آیا احتمال unseating بمب دارای قدرت تخریبی.

همین دلیل است که Netflix موسسان رید هیستینگز و مارک رندولف رفت به فیلمهای این ستاد در سال 2000 ارائه شده و به فروش سه ساله شرکت به رقیب خود برای $50 میلیون. فیلمهای به پایان رسید تا تلاش برای ضرب و شتم Netflix بکشد به جای خرید آن. و امروز Netflix است به ارزش حدود 200 میلیارد دلار است.

خوب بود خوش شانس.

اشتراک در سرزمین غول ها در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify, Stitcher و یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب