سیاه و سفید زندگی می کند موضوع دیگر معترضان را متوقف لا ترافیک سر و صدا CHP خودرو پس از مینیاپولیس مرگ انسان

کریستوفر وبر آسوشیتد پرسمنتشر شده 11:09 PM EDT مه 27 سال 2020لس آنجلس (AP) — صدها نفر از مردم در اعتراض به مرگ

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

لس آنجلس (AP) — صدها نفر از مردم در اعتراض به مرگ یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس بازداشت پلیس مسدود لس آنجلس بزرگراه و در هم شکسته ویندوز of California Highway Patrol موبایل در روز چهارشنبه.

یکی از معترضان می گوید که شروع به پریدن کرد از یکی دیگر از وسیله نقلیه پلیس بود احتمالا مجروح در تجمع توسط Black Lives Matter و دیگر معترضان. صدها نفر از تظاهرکنندگان با تجمع در اواخر بعد از ظهر در خیابان های مرکز شهر و در نهایت حرکت به سمت ایالات متحده 101. ده ها راه می رفت به خطوط با وجود تلاش پلیس برای نگه داشتن آنها را دور.

هنگامی که یک CHP ماشین گشت وارد تظاهرکنندگان آن را احاطه کرده. ماشین را پشت پنجره بود شکست با یک اسکیت بورد و آن گاو به جلو و دور نقل مکان کرد و با چند معترضان که تا به حال شروع به پریدن کرد بر روی کاپوت. اخبار تلویزیون فیلم نشان داد که یک مرد در نهایت رقص و یا پریدن از کنار ماشین در حال حرکت و سپس flopping بر روی زمین است.

دوم CHP اتومبیل وارد شده و مورد حمله قرار گرفت با یکی از معترضان می گوید پرتاب آنچه به نظر می رسد هیئت مدیره از طریق پشت پنجره قبل از آن نقل مکان کرد.

آن را بلافاصله روشن که آیا انسان بر روی زمین به شدت مجروح شد اما معترضان او را احاطه و دیگران تشکیل یک خط در سراسر خطوط برای جلوگیری از ترافیک از حرکت رو به جلو.

آتش نشانان پس از آن وارد و در زمان این مرد دور در gurney. او نشسته و مطرح یک دست در یک سلام و یا اعتراض. او انتظار می رود به ارزیابی در یک بیمارستان است.

پس از حدود 20 دقیقه, جمعیت پس از شروع جریان به دور از اتوبان.

ترافیک مسدود شده بود اما به نظر می رسد سبک تر از طول طبیعی راش یک ساعت چرا که از coronavirus محدودیت. اکثر تظاهرکنندگان نیست با پوشیدن ماسک یا اجتماعی زیر فاصله پیشنهادات با هدف جلوگیری از گسترش COVID-19.

اعتراض سازماندهی شده بود توسط گروه Black Lives Matter-LA. در اوج آن صدها نفر از مردم جمع آوری شده در خارج از لوس آنجلس سالن عدالت است.

این تظاهرات به طول انجامید حدود سه ساعت بود و عمدتا صلح آمیز است. بازداشت شدند و بلافاصله ساخته شده, افسر پلیس لس آنجلس مایک لوپز گفت.

این تجمع همزمان با اعتراض در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس وجود دارد دیده می شود در فیلم با یک زانو در برابر گردن دستبند سیاه و سفید مردی که شکایت کرده است که او نمی تواند نفس بکشد.

بر اساس این ویدئو شهردار یعقوب فری گفت: افسر درک چوین باید متهم در مرگ جورج فلوید که در بازداشت پلیس درگذشت.

در بیانیه پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور گفت: اقدامات در این فیلم شد و "فوق العاده نگران کننده و در برابر قانون اساسی و اجرای اصل حفاظت از زندگی است." او گفت: آنها نشان دادند که کمبود محبت و استفاده از نیروی بیش از حد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن