"سیاه تاریخ است و تاریخ این کشور': جورج فلوید تشدید اعتراضات در سراسر آمریکا از آتلانتا به ایندیاناپولیس به میلواکی

جوئل شانون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:38 PM EDT 29 مه سال 2020خشم بیش از مرگ جورج فلوید موجب تظاهرا

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

خشم بیش از مرگ جورج فلوید موجب تظاهرات در شهرهای سراسر کشور در روز جمعه شب ساعت پس از سابق مینیاپولیس افسر پلیس دستگیر شد و به اتهام قتل او.

فعالان می گویند این فقط یک مثال دیگر از نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون و آخرین در یک سری از مشخصات بالا, سیاه مرگ و میر است که تشدید ملتهب و تنش های نژادی در سراسر کشور.

افسر سابق Derek چوین مواجه است سوم-قتل درجه و طرح اتهامات پس از اطرافیان ویدئویی منتشر شده از او برگزاری زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت ساعت قبل از فلوید درگذشت. اما بسیاری از معترضان بر این باورند چوین را باید بیشتر شدید اتهامات و دیگر افسران متصل به Floyd مرگ نیز باید شارژ می شود.

چه آن را به مردم به گوش دادن؟':جورج فلوید تظاهرات در مینیاپولیس در ادامه به چهارمین شب با وجود حکومت نظامی

تظاهرکنندگان در بسیاری از شهرستانها نیز جمع شده بودند در اعتراض به محلی مرگ و میر در دست اجرای قانون است.

در ایندیاناپولیس آنها برگزار می شود نشانه آن است که به عنوان خوانده شده "عدالت برای Dreasjon نی" — نی درگذشت, پس از یک تعقیب پلیس است که پخش شد در Facebook Live. در میلواکی آنها استناد نام Joel اکودو که پس از یک درگیری با یک افسر پلیس در ماه آوریل است.

در لوئیزویل, کنتاکی, در روز پنج شنبه شب, تیراندازی زمانی آغاز شد که صدها نفر از معترضان به خیابان ها ریختند و خواستار عدالت برای Breonna تیلور که در ماه مارس به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن در آپارتمان خود توسط پلیس.

اعتراض خود را به چهارمین شب در مینیاپولیس در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در شهرستانها در سراسر کشور:

آتلانتا: درگیری معترضان با پلیس خرابگری CNN ستاد

معترضان یک پلیس ماشین آتش زده ماموران با بطری تخریب مقر سی ان ان و بی خانمان به یک رستوران در مرکز شهر آتلانتا به عنوان یک تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد که شد پر هرج و مرج.

معترضان با استفاده از موانع به شکستن پلیس خودرو شیشه جلو و شروع به پریدن کرد از یک ماشین به ماشین. صدها نفر از معترضان مواجه پلیس در خارج از ایسنا ستاد. آنها با رنگ زیادی یاد آرم سی ان ان در خارج از ساختمان شکستن یک پنجره ورودی. یکی از معترضان صعود در بالای علامت و دست تکان دادند "Black Lives Matter" پرچم را به سلامتی از جمعیت است.

معترضان همچنین راه رفتن در بزرگراه بین ایالتی در مرکز شهر آتلانتا و به نظر می رسد به تلاش برای جلوگیری از ترافیک. امور خارجه گرجستان گشت زنی در صحنه که از 9:30 p. m.

قبلا به عنوان اعتراض به نظر می رسد بیشتر آرام Kaity Brackett, 27, گفت که او بیرون آمد و به اعتراض چرا که او فکر می کند کل سیستم عدالت کیفری نیاز به نگهداری با شروع با پلیس. او گفت: Ahmaud Arbery قتل یک کاتالیزور برای او و با اشاره به مرگ او را به عنوان یک مجازات. Arbery کشته شد در فوریه. 23 توسط سابق دادستان منطقه محقق و پسرش که بازداشت نشده تا بعد از فیلم ظهور ماه بعد.

دنور: پلیس با استفاده از فلش نارنجک گاز اشک آور به برگزاری تظاهرات در پایتخت

در شب بعد از ختم به نظر می رسد در عمد با یک ماشین تصادف دنور پلیس با استفاده از فلش نارنجک و گاز اشک آور به نگه کردن معترضان در نزدیکی ساختمان کاپیتول زیر مسالمت آمیز بعد از ظهر رالی.

مردم شروع به جمع آوری به عنوان اوایل به عنوان 12:30 p. m. برای مارس به کنگره که در آن معترضان ایستاده بود در مراحل و شعار برای تغییر. آنها بعد از آن زمان هر دو طرف در نزدیکی شمال خیابان برادوی قبل از رفتن به مرکز اجتماعات پارک به شنیدن از سخنرانان.

حدود یک ساعت پس از جمعیت عمدتا پراکنده آنها regathered در نزدیکی کنگره آمریکا باعث اجرای قانون به فشار آنها را از خیابان به نگه داشتن ترافیک در حال حرکت از طریق این منطقه است. تنش ها را تشدید کرد به شب.

– بتنی نانوایی Whaxy (فورت کالینز کلرادو.)

San Jose, California: معترضان بلوک پنج خط Silicon Valley آزادراه

تظاهرات و راهپیمایی در پایتخت از دره سیلیکون به طور موقت به تاخیر انداختن ترافیک برای حدود یک ساعت در یک خط آزادراه و باعث دخالت پلیس.

فیلم از KGO-تلویزیون نشان داد وسایل نقلیه در متوقف مجازی در southbound خطوط متحده 101 در سن خوزه تا معترضان نقل مکان به منطقه مرکز شهر. پلیس بعد از شلیک گاز اشک آور و nonlethal پرتابه به یک جمعیت است که تا به حال رشد به حدود 1000 نفر و ماموران ضد شورش به انتظارنشسته بودند تا به جلوگیری از آنها را از بیشتر اخلال در ترافیک در نزدیکی شهر KPIX-تلویزیون گزارش شده است.

معترضان شکست ویندوز از ماشین های پلیس و پرتاب بطری های آب با توجه به ایستگاه های تلویزیون.

در جای دیگر در کالیفرنیا صدها نفر از معترضان نشان داد مسالمت آمیز در خیابان ها در شهر ساکرامنتو, تجمع در نزدیکی یک مقر پلیس و فریاد در پلیس.

Des Moines, Iowa: اعتراض رشد خشونت آجر پرتاب در ماشین پلیس

اعتراض در خارج Des Moines مقر پلیس از طریق مرکز شهر و خشونت تبدیل شد.

فقط قبل از 8 بعد از ظهر به نظر می رسد معترضان به پرتاب آجر در ماشین پلیس باعث ماموران ضد شورش به فشار علیه معترضان. صحنه تشدید, با حداقل یک افسر پاشش مواد شیمیایی محرک در میان جمعیت از جمله Des Moines, ثبت نام عکاس است.

ایندیاناپولیس: Black Lives Matter جریان اعتراض در Facebook Live

جمع آوری ده ها تن در مرکز شهر ایندیاناپولیس در اعتراض به تیراندازی مرگبار در اوایل این ماه توسط ایندیاناپولیس شهری افسر پلیس است.

حدود 7:30 p. m., اعتراض شروع به احساس می کنید زمان بیشتری را با تعدادی از معترضان در حال رشد به بیش از 50. آنها شروع به درگیر شدن شفاهی با بسیار افزایش تا اجرای قانون حضور به عنوان Indianapolis, Metropolitan Police Department آب گرفتگی با افسران و تیم اتومبیل.

جورج فلوید تظاهرات: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

محلی Black Lives Matter, گروه, پخش, تظاهرات در Facebook Live, و به نام "سیاه و سفید و متحدان" را به حرکت به جلو به شکل یک انسان مانع بین معترضان و مونتاژ افسران پلیس.

معترضان مرتبط با اسلحه و فریاد زد: "نه عدالت! نه صلح!"

– کریستال تپه IndyStar

Knoxville, Tennessee: تجمع معترضان شعار در خارج از مقر پلیس

صدها نفر از فعالان مسالمت آمیز در مقابل مقر پلیس در ناکسویل تنسی در یک رالی به میزبانی Black Lives Matter ناکسویل.

دیویس هیز که زد برای ناکسویل شورای شهر در سال گذشته به رهبری جمعیت در شعار: "ما چیزی برای از دست دادن برای ما زنجیر است."

آلیسون افزایش یافت که با این نسخهها کار با اتحادیه ملی بیماری های روانی بود که اولین سخنران در اعتراض و صحبت به طور مستقیم به دیگر افراد.

"مردم سفید آن را دریافت کنید با هم. انجام کار. آموزش خودتان," او گفت: به یک میکروفون. "خودتان را تا عمیق در تاریخ است که شما را پیدا خواهد کرد حقیقت: سیاه تاریخ است و تاریخ این کشور."

Louisville, Kentucky: تظاهرکنندگان جمع آوری دوباره پس از خشونت های روز شنبه

پس از تظاهرات خشونت فوران پنج گروه از معترضان همچنان به جمع آوری شب جمعه خواستار عدالت برای Breonna تیلور یک زن آمریکایی آفریقایی تبار کشته در آپارتمان خود توسط ماموران پلیس در ماه مارس است.

حدود 9:30 p. m. به گزارش از صدای بلند موی چتری آمد و به دنبال آن گاز اشک آور. قبلا معترضان پایین کشیده و آمریکایی کنتاکی پرچم در مقابل سالن عدالت و آنها را به آتش کشیده. لحظاتی بعد برخی از معترضان پرتاب اشیاء در ساختمان شیشه ای درب موارد بیشتر روشن شد در آتش وجود دارد و سه با صدای بلند موی چتری رفت.

یک گروه از بیش از 1 ، 000 نفر تخمین زده می شود به جمع آوری در اطراف سالن عدالت است.

Memphis, Tennessee: حدود 300 معترض جمع آوری برای روز سوم مستقیم

برای سومین مستقیم روز معترضان به خیابان ها ریختند از ممفیس به صحبت کردن در برابر پلیس با خشونت های اخیر مرگ و میر ناشی از سه آمریکایی های آفریقایی تبار به دست پلیس.

برای اولین بار نشان می دهد که وارد شد فقط قبل از 6:30 p. m. در عرض یک ساعت این جمعیت در حال رشد به حدود 300 بزرگترین تظاهرات تا کنون.

بود که با وجود یک سری از بسته شدن جاده توسط اداره پلیس ممفیس در هر ورودی به این منطقه است. در حالی که روز شنبه فراگیر احساسات به نظر می رسد خشم جمعه شب در اعتراض به نظر می رسید در مورد وحدت و شفا.

– دزیره Stennett, Micaela یک وات و لورا Testino تجاری تجدید نظر (Memphis, Tenn.)

میلواکی: معترضان مارس در 'همبستگی' توقف ایالتی 43 ترافیک

صدها بسیج برای محکوم پلیس قتل جورج فلوید و دیگر اعمال سوء رفتار پلیس در سراسر کشور قبل از راهپیمایی به ایالتی 43 و خاموش کردن بخشی از آزادراه.

اعتراض آغاز شد و با یک لحظه سکوت به احترام فلوید درگذشت دوشنبه پس از مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای بیش از هشت ساعت به او نفس نفس زدن برای هوا و التماس که او نمی تواند نفس بکشد.

"ما اینجا هستیم تا در همبستگی" گفت: Vaun Mayes, یک فعال جامعه که رویداد سازمان یافته در خارج از ویسکانسین سیاه تاریخی جامعه است.

ساعت بعد یکی دیگر از تظاهرات صورت گرفت در شهر جکسون پارک محله در اعتراض به مرگ Joel اکودو که پس از یک درگیری با یک خاموش وظیفه میلواکی افسر پلیس است. افسر, مایکل Mattioli متهم از قرار دادن اکودو در کشنده "ببرن" در طول مبارزه در خانه اش شده است و اتهام های بی پروا قتل.

– اشلی Luthern ریکاردو تورس و Talis Shelbourne میلواکی ژورنال سنتینل

واشنگتن: خیابان پنسیلوانیا معترضان نیروی کاخ سفید مستند

تظاهرکنندگان خشمگین وارد در خیابان پنسیلوانیا منجر به یک مستند در کاخ سفید جمعه شب سخنگوی جاد دیر تایید به ایالات متحده آمریکا امروز.

در خارج از کاخ سفید روز جمعه سرویس مخفی دیده می شود می تواند بعد از 7 p. m. در نظر گرفتن حداقل یک نفر را بازداشت کرده است. ویدئوها نشان داد یک گروه بزرگی از معترضان تجمع با برخی از سوزاندن پرچم و ضربه زدن بیش از موانع. معترضان باید نقل مکان کرد و از کاخ سفید به بخش دیگری از شهر است.

متعدد خبرنگاران ارسال شده است که آنها در داخل کاخ سفید و که سرویس مخفی بود و نه اجازه دادن به آنها در ترک این اساس در طول مستند.

کمک: ساوانا Behrmann ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن