سیاه کالیفرنیا' بحران مسکن با اعداد

مت لوین کال مسائلمنتشر شده 5:30 PM EDT Jun 22, 2020کالیفرنیا بحران مسکن است که هیچ چیز جدید برای بسیاری از سیا

توسط NEWSOULS در 3 تیر 1399

کالیفرنیا بحران مسکن است که هیچ چیز جدید برای بسیاری از سیاه کالیفرنیا. نژادپرستی نظاممند در سیاست های عمومی و خصوصی بازار مسکن طولانی شده پیدا کردن یک محیط امن و پایدار و مقرون به صرفه صفحه اصلی در حالت طلایی سخت تر چشم انداز برای آن حدود 2.2 میلیون ساکنان سیاه نسبت به سفید مردم است.

میراث جدید مقابله دوران redlining — که تلقی, سیاه, محله های نامطلوب برای فدرال حمایت وام مسکن -- است که آشکارا قابل مشاهده نیست و تنها جایی که سیاه کالیفرنیا زندگی می کنند اما در حال حاضر که در آن gentrification و جابه جایی فشار در سراسر کشور در حال حاد.

ماده 34 یک هنوز unrepealed بند دولت در قانون اساسی است که نیاز به محلی پرسی قبل از کاهش درآمد مسکن ساخته می شود در کالیفرنیا شهر نگهداری می شود یارانه مسکن نامتناسب استفاده شده توسط سیاه و قهوه ای ساکنان خارج از مرفه عمدتا سفید جوامع برای چند دهه.

Riverside County: طرفداران می خواهند COVID-19 تست برای بی خانمان ها در خیابان

Coachella Valley: محرک بررسی نخواهد پوشش هزینه های مسکن برای بسیاری از ساکنان

و در حالی که رهبران دولت قهرمان نشریه علمی پژوهشی گام های دولت ساخته شده است که نسبت به تنوع و برابری نسبت به سایر نقاط کشور شواهد آشکار تعصب نژادی در کالیفرنیا بازار مسکن همچنان ادامه دارد و از جمله در آن مترقی ساحلی سنگر. یک خانه در یک سیاه-اکثر بخشی از منطقه خلیج است به ارزش حدود $164,000 کمتر از معادل صفحه اصلی — همان اندازه همان کیفیت سیستم مدرسه همان دسترسی به پارک ها و دیگر امکانات محله در یک محله با تعداد بسیار کمی از مردم سیاه و سفید.

"هنگامی که آنها می گویند که املاک و مستغلات است که در مورد محل سکونت — آن را در واقع در مورد مسابقه گفت:" Mary M. Lee معاون سابق برای سهام متمرکز بر پژوهش و حمایت از گروه PolicyLink و جانباز دفاع عادلانه سیاست های مسکن در لس آنجلس.

"آن نیست, غرب آن را نمی, کلیولند, اما از لحاظ تاریخی (لس آنجلس) بوده است تفکیک" گفت: Lee. "و کالیفرنیا -- من می خواهم به می گویند مردم زندگی در کنار یکدیگر, با یکدیگر است."

بیش از دهه گذشته فصل افزایش در کالیفرنیا اجاره بها و قیمت خانه اضافه شده اند یک بعد جدید به بحران مسکن تجربه نسل از کالیفرنیا. در اینجا آنچه که به نظر می رسد.

بیش از نمایندگی بی خانمان در شمارش

به طور کلی کالیفرنیا نسبتا کوچک سیاه و سفید جمعیت در مقایسه با کشورهای دیگر. در حالی که غیر اسپانیایی, سیاه ساکنان را تشکیل می دهند بیش از 10 ٪ از شدت جمعیت در مکان هایی مانند نیویورک و تگزاس آنها را تنها در حدود 5.5 درصد از کالیفرنیا یک نسبت مشابه به جمعیت کانزاس یا ویسکانسین.

اما از بیش از 150 ، 000 کالیفرنیا که تجربه بی خانمانی در هر شب نزدیک به 30 درصد از مردم سیاه و سفید. چندین منطقه خلیج مناطق از جمله سان فرانسیسکو و مارین کانتی برخی از بالاترین نرخ های سیاه و بی خانمانی در کشور است. هیچ عمده کالیفرنیا گروه قومی است که بیش از نمایندگی در کشور را بی خانمان تعداد به عنوان مردم سیاه و سفید.

در حالی که overrepresentation از مردم سیاه و سفید در میان unhoused ملی است روند بی خانمان سیاه کالیفرنیا هستند بیشتر احتمال دارد به خواب خارج از unhoused سیاه ساکنان کشورهای دیگر.

"بخش عمومی, عمومی سیستم ها در حال کشتن مردم سیاه روزمره در روز روشن زمانی که آنها نمی خانه آنها" گفت: Lee.

یک صورت فلکی از عوامل منجر به نرخ بالای سیاه و بی خانمانی در کالیفرنیا فراتر از هزینه های بالای زندگی: نرخ بالاتر از فقر و کمبود فرصت های شغلی و سیستمیک و نابرابری در کالیفرنیا سلامت روان و سیستم عدالت کیفری.

اما نابرابری نژادی نیز شایع در تلاش برای حفظ سیاه کالیفرنیا کردن خیابان ها یک بار بوده و برای اسکان بدهند. یک تجزیه و تحلیل از بی خانمانی در لس آنجلس نشان داد در حالی که مردم سیاه شد و دوباره قرار دارد در همان نرخ به عنوان دیگر گروه های قومی آنها احتمال بیشتری برای بازگشت به بی خانمانی از هر جمعیتی است.

مسکن مقرون به بار می افتد در کالیفرنیا

کالیفرنیا است بسیار گران دولت است. بیش از 40 درصد از خانواده ها مناسب فدرال تعریف "مسکن هزینه بر دوش" با اجاره و یا پرداخت وام مسکن خوردن بیش از 30 درصد از ساکنان درآمد.

به طور متوسط, سیاه, کالیفرنیا دیدن بزرگتر تکه از حقوق خود را برای رفتن به هزینه های مسکن بیش از هر دولت دیگر گروه های جمعیتی. نزدیک به 50 درصد از سیاه کالیفرنیا زندگی در خانواده ها بودند که هزینه بر دوش در سال 2018; نزدیک به یک چهارم پرداخت بیش از 50 درصد از درآمد خود را نسبت به هزینه های مسکن.

سیاه خانوار تحت فشار قرار دادند به حومه

هنگامی که در مقایسه با چگونه دور از هم سیاه و سفید و دیگر گروه های قومی زندگی می کنند از یکدیگر کالیفرنیا شهرستانها به طور معمول کمتر تفکیک از همتایان خود در شرق یا غرب میانه. اکثر نقاط کشور را نیز دیده می شود بهبود نرخ ادغام مسکونی بیش از نیم قرن گذشته, معکوس, ملی روند.

اما بخشی از این کاهش در کالیفرنیا تبعیض نژادی رانده است gentrification و جابه جایی فشار بر جوامع سیاه در هسته های شهری.

آن را فقط به ثروتمند تر جوانتر سفید کالیفرنیا در حال حرکت به تازگی redeveloped downtowns که تناقض رانندگی تفکیک نرخ. سریع شتاب در هزینه های مسکن در طول چند دهه گذشته رانده اند از مستاجرها از بزرگتر costals شهرستانها و به خانه که قبلا عمدتا سفید حومه. در حالی که سیاه و سفید جمعيت از نقاط شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس و اوکلند را کاهش پرت و دور افتاده حومه مانند گراش در جنوب کالیفرنیا و انطاکیه در منطقه خلیج را دیده اند افزایش تعداد از خانواده ها است.

"آمریکایی های آفریقایی تبار و به میزان کمتر Latinos در حال حرکت به مناطق حومه در سریع ترین کلیپ ما مشاهده شده پس از این دوران حقوق مدنی" گفت: Michael Stoll, استاد سیاست عمومی در دانشگاه UCLA Luskin دانشکده امور عمومی است.

در حالی که متنوع تر در حال حاضر از آنها در اواسط قرن 20 این حومه شهر هستند بالا-فرصت انکلاوها در ارتباط با کیفیت بالا و سیستم های مدرسه و به سمت بالا تحرک اقتصادی. و Stoll تاکید می کند که ادامه داد: الگوهای تبعیض gentrification و جابه جایی را عملی اثرات برای چه سیاه و سفید و دیگر گروه های قومی مشاهده یک دیگر.

"وجود دارد عواقب به تفکیک" گفت: Stoll. "سوال وجود دارد در اطراف انسجام اجتماعی است و نمی تواند هر گونه مهم تر از آنچه که ما مشاهده در بحث فعلی ما با داشتن حدود نژادی و عدالت اجتماعی است. این سخت است برای تبدیل شدن به یک جامعه منسجم محل اگر مردم در حال زندگی در محله های مختلف و قادر به برقراری ارتباط و کار با هم در اطراف منافع مشترک."

شکاف ثروت starker از شکاف درآمد

درآمد شکاف کنار نابرابری در ثروت هستند و حتی starker — و مهم تر.

"ثروت به یک کوسن اگر چیزی غیر منتظره اتفاق می افتد. اگر ماشین شما را شکسته شدن و یا چیزی اتفاق می افتد به خانه خود را, شما نمی شیب به درآمد شما, شیب به پس انداز خود را" گفت: Esi Hutchful سیاست تحلیلگر در کالیفرنیا بودجه و سیاست های مرکز. "این ثروت خود را که اجازه می دهد تا شما را به سرمایه گذاری در خود را در کسب و کار خود را در نسل بعدی."

قابل اعتماد ثروت داده است که متاسفانه به شدت فاقد در سطح دولت است. اما نتایج حاصل از یک مالی بررسی از خانواده ها در لس آنجلس مترو منطقه نشان می دهد چقدر دراماتیک ثروت فاصله برای خانواده ها.

کلید انباشت ثروت برای بسیاری از خانواده های ایالات متحده است که داشتن یک خانه. که به ویژه در کالیفرنیا که شاید ارزش خانه را تبدیل خانه های که قبلا در طبقه متوسط محله به میلیون دلار لانه تخم مرغ است.

کسانی که ثروت و سود را تا حد زیادی شده است تعلق با غیر سیاه و مالکان است. در حالی که بیش از 60 درصد از سفید کالیفرنیا خانواده ها و 58 درصد از کالیفرنیا خانوار هستند و مالکان تنها 33 درصد از خانوارها در خانه آنها زندگی می کنند.

به عنوان وام دهندگان درنده نامتناسب هدفمند سیاه می شود مالکان در سراسر کشور اواخر سال 2000 بحران سلب حق اقامه دعوی نابود سیاه مالکیت خانه در سراسر کشور. در حالی که نرخ مالکیت خانه را تا حدودی تقویت برای دیگر گروه های جمعیتی, سیاه مالکیت خانه است flatlined (اگر چه بسیار داده های اخیر نشان می دهد برخی از دستاوردهای).

از دست صاحبان سهام در خانه های سیاه و سفید

شما همچنین می توانید نشانه های سیستمیک نژادپرستی در ارزش خانه برای خانواده هایی که خانه های خود

خانه در اکثریت سیاه محله در سراسر کشور در حال کم ارزش نسبت به معادل آن خانه در محله با چند سیاه ساکنان کنترل عواملی مانند کیفیت با مدرسه محلی و دسترسی به محله امکانات رفاهی مانند پارک ها.

منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که بزرگترین سهام شکاف عمده هر منطقه مترو در کشور قابل مقایسه با خانه های در مقایسه با, سیاه و غیر سیاه و سفید محله: به طور میانگین خانه در سیاه و سفید با اکثر محله ها بی ارزش حدود $164,000. در منطقه لس آنجلس, خانه, در اکثر محله ها بی ارزش حدود $70,000.

"شما باید ارزیابی شما از شیوه های وام دهی شما نماینده املاک و مستغلات رفتار" گفت: آندره Perry, محقق در موسسه بروکینگز. "ما به وضوح می بینیم که تبعیض وجود دارد پخته شده در این شیوه که آمده در این پژوهش است."

چگونه همه گیر می تواند باعث تشدید بحران مسکن

اقتصادی خرید اینترنتی از رمان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید اضافه کرده است با فشار دادن ابعاد به کالیفرنیا' بحران مسکن.

با خانواده ها در حال حاضر به طور نامتناسبی بیشتر احتمال دارد به بالا اجاره باری از دوش مستاجران گروههای حقوق ترس موجی از اخراج و از دست رفته پرداخت اجاره بها می تواند در آینده به عنوان گسترش مزایای بیکاری برنامه ریزی شده به پایان می رسد در ماه آینده. در یک سرشماری بررسی انجام شده در آغاز ماه ژوئن کمتر از نیمی از سیاه کالیفرنیا مستاجرها که در پاسخ به این سوال بیان بالا و اعتماد به نفس آنها خواهد بود قادر به ماه آینده را اجاره.

لی می گوید این بیماری همه گیر گذاشته لخت نژادی تقسیم دولت به مدت طولانی تلاش برای بستن.

"این سیستم نیست شکسته این است که چگونه آنها طراحی شده برای کار," او گفت:. "ما در حال ابتلا به واقعیت و درک چقدر وحشتناک است که واقعا است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن