بیل گیتس دارای یک ایده برای نحوه دریافت میلیاردرهای برای اهدای بیشتر برای coronavirus

بیل گیتس به عنوان یکی از مهم ترین رهبران coronavirus عصر ساختمان کارخانه برای آینده واکسن هل دادن به تست گسترش

توسط NEWSOULS در 25 اردیبهشت 1399

بیل گیتس به عنوان یکی از مهم ترین رهبران coronavirus عصر ساختمان کارخانه برای آینده واکسن هل دادن به تست گسترش در سراسر جهان و گهگاه rebuking رئیس جمهور ایالات متحده است.

نیکوکار نیز انجام چیز دیگری به مراتب بیشتر پشت صحنه: بررسی راه هایی برای همکار خود میلیاردرهای را به طور قابل توجهی بیشتر از پول خود را دور در حال حاضر. که می تواند به معنای تغییر نقش دادن تعهد عمومی اعلام گردد فقط بیش از یک دهه پیش توسط گیتس و وارن بافت و امضا توسط برخی از جهان ثروتمندترین مردم است.

در هفته های اخیر دروازه و مشاوران باید در مورد برنامه ریزی برای, احتمالا, استخر, کمک های مالی داوطلبانه از بیش از 200 میلیاردرهای و مستقیم پول از طرف آنها نسبت به coronavirus بحران Recode آموخته از مردم آشنا با این موضوع. دیگر مردها ایده مراکز در ایجاد یک "بازار" برای دادن تعهد و امضاء کنندگان و احتمالا دیگر فوق العاده غنی از افرادی که هنوز به امضای آن را به زمین یکدیگر در پروژه های.

هر کدام از این حرکت ها خواهد بود و خروج آشکار از نقش دست به طور سنتی توسط دروازه تیم این است که تمایلی به فشار بیش از حد سخت همکار خود را امضاء کنندگان مورد خاص اعطای توصیه و یا سرعت که با آن پول خود را اهدا کرد.

در حال حاضر هر چند دروازه آزمون ممکن است که شالوده اصل.

204 میلیاردرهای که باید امضا دادن تعهد آن است که 10 سال در ماه آینده برآورد شده برای اهدای حداقل 500 میلیارد دلار به موسسه خیریه. با در نظر گرفتن حتی یک کمی قاطعانه تر استقرار سوی دیگر میلیاردرهای گیتس و دستیاران خود را حرکت می تواند مقدار زیادی از پول. آن را می سازد هر چه فشار اجتماعی آنها اعمال می شود, مهم نیست چقدر کوچک فوق العاده مهم برای شکل گیری بشردوستانه پاسخ به کروناویروس از برخی از جهان ثروتمندترین مردم است.

هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده اند اما هر یک از این پیشنهادات خواهد بود reimagining از پیام دادن تعهد در وهله اول.

در سال 2010 آغاز شده توسط گیتس و وارن بافت تعهد را تشویق کرده است بسیاری از جهان مگا غنی به عموم متعهد به اهدای حداقل نیمی از خود را خالص worths به علل خیریه یا در طول عمر خود را یا در خود بخواهد. اما با دادن تعهد صرفا یک تعهد بدون دندان به اجرای آن و یا شفافیت در مورد موفقیت آن است. مستقل تجزیه و تحلیل نشان می دهد که شواهد و مدارک است که آن را به طور قابل توجهی افزایش دادن نسبتا ضعیف است.

دروازه تمایل به وزن در دیگر میلیاردرهای " انسان دوستی طرح احتمالا کمک به آن است. اما با دادن تعهد را آگنوستیسیزم یعنی در مورد زمانی که پول داده شده است و آنچه باعث پشتیبانی شده است یک بخش کلیدی از پیام خود را اگر نه آن تجدید نظر شود. برای ثروتمند که ممکن است در نظر آن امضای تعهد کمتر دعوت گزاره اگر آنها را مجبور به مقابله با یک دست سنگین گروهی از مجریان badgering آنها را به این یا آن.

"من نمی خواهم در حال موعظه ، من نمی خواهم به موعظه به دیگران" بافت این گزارش گفت: زمانی که او مورد بررسی prelaunch پیام برای دادن تعهد که شامل صریح و روشن entreaty به "را به بی عدالتی."

و به طوری که تبدیل به خط حزب برای دادن تعهد کرده است که برای سال مبارزه استراتژی های پیشنهادی است که تشویق اهدا کنندگان را به یک موضوع خاص و یا به صندوق خاصی همکاری بین اهدا کنندگان.

دروازه تیم گرفته می شود درد نمی شود در موقعیت که در آن آنها دلسرد مایک بلومبرگ از صرف پول کمتر در مبارزه با خشونت اسلحه و بیشتر در اعتیاد به مواد مخدر و یا تشویق مارک زوکربرگ را به ثروت خود را به دور او را به جای زمانی که او زنده است. دادن تعهد سازمان بوده و مقاوم در برابر ایده های با امضاء کنندگان دیگر چه میلیاردرهای انتخاب به صندوق که می تواند یکی از ویژگی های این نوع از بازار است که دروازه این تیم کاوش ساختمان برای Covid-19 پاسخ.

دادن تعهد نیز از دست برخی از درخشش و حرکت در سال های اخیر به خصوص با نسل جوان از ثروت است. تنها در مورد یکی از شش آمریکایی میلیاردرهای آن را امضا کرده اند و برخی دیگر از افراد ثروتمند را جذب نسبت به رقابت خیریه تعهدات. که همه از آن ساخته شده به ارزیابی مجدد که آیا تعهد به عنوان آن در حال حاضر ساختار در حال کار به عنوان آن را وارد دوم آن دهه است.

اما در پایان اولین دهه, برخی از منتقدان استدلال می کنند که با دادن تعهد آورده در تبلیغات بیشتر از انسان دوستی.

امروز میلیاردرهای مدت طولانی دچار دقیقا چگونه به دور و اقبال خود را حتی اگر آنها می گویند آنها می خواهند به. اما در حال حاضر که جهان در تلاش است از طریق یک بیماری همه گیر وجود دارد بسیار کمتر راه گریز خود را برای تامل و موعظه برای صبر و شکیبایی است. بنابراین دروازه تیم که کاهش یافته است به نظر رکورد برای این داستان با وزن گزینه های خود را به روز کردن و دادن تعهد به برنامه ها برای این لحظه.

دادن تعهد وب سایت به صراحت می گوید که آن را "نه درخواست پشتیبانی برای هر گونه بشردوستانه پایه علت و یا سازمان است." اما ناظران می گویند هر یک از این حرکت می کند که گیتس در نظر دارد در Covid-19 ارسال خواهد روشن ضمنی پیام در مورد آن توصیه می شود اولویت است.

چگونه امضاء کنندگان خواهد شد واکنش نشان می دهند به این پیام است که کمتر روشن است. برخی می گویند دروازه مشاوران کمتر احتمال دارد به دنبال یک برنامه است که استخر پول از دادن تعهد و امضاء کنندگان عمدتا به دلیل اهدا کنندگان ممکن است مخالف با یکدیگر و یا با دروازه ای که بیش از خاص coronavirus-علل مربوط به پشتیبانی می کند. مقامات بنیاد منابع می گویند بیشتر احتمال دارد به دنبال بازار ایده. این امر شامل ساخت یک تکنولوژی پلت فرم است که ارائه می دهد راه برای میلیاردرهای را به فاش کردن به یک دیگر آنچه آنها در حال حمایت و یا می شود و استفاده از این میلیاردرهای ها و پروژه ها به دنبال کمک های مالی.

جدید بازار خواهد بود به سطح و معاون کشیش بخش سازمان های غیر انتفاعی بر روی پلت فرم است که خود را همکار میلیاردرهای را بررسی و حمایت به عنوان مخالف به رگبار گلوله از دیگر درخواستهای آینده در listservs صفحات گسترده اکسل و اسناد گوگل. اگر یک میلیاردر می بیند که یک شخص محترم عضو مگا غنی است که تامین مالی یک پروژه خاص آنها ممکن است احساس اعتماد به نفس بیشتری پشتوانه آن را با خود ثروت بیش از حد. (دروازه تیم می داند که موفقیت این بستگی به میلیاردرهای' تمایل به افشای هدایای خود را به یک دیگر بر روی پلت فرم و حتی برخی که نمی publicly.)

تا به حال که نوع همکاری نه لزوما ممکن است برای امضاء کنندگان که ممکن است به اشتراک گذاری علایق و سلایق مشابه. مقامات بنیاد — حتی بیل و ملیندا گیتس خود را در هفته های اخیر شده و با در نظر گرفتن تماس از امضاء کنندگان بر روی یک ad-hoc اساس اتصال یک میلیاردر به دیگری.

در حال حاضر گیتس کاوش چگونه برای متقاعد کردن دیگر میلیاردرهای برای اهدای بیشتر برای coronavirus به آرامی با قرار دادن یک انگشت شست در یک مقیاس است که او تا به مدت طولانی است که تمایلی به لمس است. تا مطمئن شوید که هیچ برنامه ریزی شده نیاز به کمک به هر Covid-19 کار را از طریق یک بازار و یا حتی یک مخلوط صندوق. اما دروازه این تیم می داند که به دلیل آن است هرگز قبل از ساخته شده یک محصول برای دادن تعهد و امضاء کنندگان متمرکز بر یک موضوع واحد به سادگی ایجاد بازار خواهد ارسال یک سیگنال روشن است.

دروازه مشاوران باقی می ماند حساس به نگرانی که آنها oversteering خود را اهدا می کنند. اما آن را یک تحول در تعهد کردند که آنها احساس می کنند در دیدار لحظه.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن