مصاحبه بیل بار در سی ان ان خراب قطار بود

دادستان کل بیل بار در سی ان ان در روز چهارشنبه رفت -- و به سرعت نشان داد که چرا او به ندرت در خارج از محدوده د

توسط NEWSOULS در 14 شهریور 1399

دادستان کل بیل بار در سی ان ان در روز چهارشنبه رفت -- و به سرعت نشان داد که چرا او به ندرت در خارج از محدوده دوستانه فاکس نیوز برای مصاحبه های تلویزیونی ولگرد.

مصاحبه بار با ولف بلیتزر با دادستان کل آغاز شد و ادعاهای اثبات نشده ای در مورد شرایط پیرامون تیراندازی جیکوب بلیک توسط پلیس در کنوشا، ویسکانسین مطرح کرد. این زخم با او رفتن به طول ناامید برای اثبات ادعاهای بی اساس و با انگیزه سیاسی ترامپ در مورد چگونگی رای گیری پستی در یک انتخابات تقلبی منجر شود. در بیش از یک مناسبت، بلیتزر از اینکه استدلال های بار چقدر متقاعد کننده نیست، شگفت زده به نظر می رسید.

تمام منظره نشان داد که چگونه، در زمان ترامپ، دفتر مقام ارشد اجرای قانون کشور شده است به چیزی شبیه به قائم مقام مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور کاهش یافته است.

مصاحبه نیم ساعته کردم به شروع بد زمانی که بار ارائه استدلال ناقص را امتحان کنید و توجیه تیراندازی یدلایمخیرات اوت 23 از بلیک -- که باعث اعتراضات ، غارت ، و راست خشونت شورشی در Kenosha -- و سپس با پرونده خود گیر حتی پس از بلیتزر او را اصلاح کرد.

بار ادعا کرد که بلیک "مسلح" -- مفهوم این است که افسران به حال دلیل خوبی برای شلیک او را هفت بار در پشت. در واقع در حالی که چاقو در ماشین بلیک وجود داشت، هیچ مدرکی مبنی بر برانداز کردن آن به ماموران پلیس به دست آمده است.

بلیتزر به بار اشاره کرد: «خانواده اش می گویند او مسلح نبود.» او می گوید: «ممکن است چاقو در ماشین بوده باشد، اما وقتی تیر خورد مسلح نبود. این چیزی است که خانواده اش و وکیلش گفتند.»

اما روایت بار برای واقعیت ها غیر قابل نفوذ به نظر می رسید.

او در پاسخ گفت: «خوب، من آنچه را که معتقدم [پرونده] هستم، اعلام کردم.

ای جی بیل بار به ولف بلیتزر می گوید که او فکر می کند تیراندازی جیکوب بلیک ممکن است توجیه شده باشد زیرا بلیک "مسلح" بود - سپس می چسبد با تجزیه و تحلیل خود را حتی پس از بلیتزر اشاره می کند که او در واقع مسلح pic.twitter.com/FpBy3qMrYO

— آرون روپار (@atrupar) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 2

از آنجا بار یک پرونده متقاعد کننده مطرح کرد که نژادپرستی سیستمیک عاملی در خشونت پلیس علیه مردان سیاه پوست مانند بلیک نیست و اصرار داشت که «روایتی که پلیس بر روی برخی است، می دانید، اپیدمی تیراندازی به مردان سیاه پوست غیرمسلح به سادگی یک روایت دروغین و همچنین روایتی است که بر اساس نژاد است.»

در واقعیت، تعدادی از مطالعات دریافته اند که آمریکایی های سیاه پوست به مراتب بیشتر از سفیدپوستان قربانی تیراندازی پلیس هستند. به عنوان مثال، یک تحلیل واشنگتن از داده های مربوط به تیراندازی پلیس نشان داد که در حالی که سیاه پوستان آمریکایی نماینده ۱۳ درصد از جمعیت آمریکا هستند، ۳۶ درصد از قربانیان تیراندازی افسر غیرمسلح سیاه پوست هستند.

اگر جهل بار در مورد واقعیت تفاوت های نژادی در کشور گالینگ بود، نظرات او در مورد رای دادن از طریق مسلما حتی بدتر بود.

مصاحبه بار با بلیتزر ساعاتی پس از آن صورت گرفت که ترامپ هوادارانش در کارولینای شمالی را تشویق کرد که دو بار رای بدهند تا سیستم رای گیری پستی ایالت را آزمایش کنند - نظراتی که به طور گسترده ای به تشویق تقلب رای دهندگان بزهکار تفسیر می شود.

بلیتزر به بار گفت: «به نظر می رسد او مردم را تشویق می کند که قانون را بشکنند و دو بار سعی کنند رای بدهند.» اما بار حاضر نبود اذعان کند که آسمان آبی است.

او در پاسخ گفت: «نمی دانم قانون در ایالت خاص چه می گوید.» او باعث شد بلیتزر به این واقعیت آشکار اشاره کند که «شما نمی توانید دو بار رای دهید.»

بار تلافی کرد: «نمی دانم قانون در ایالت خاص چه می گوید.» "اگر می دانید او چه می گوید، چرا از من می پرسید که آیا شما می گویید."

بلیتزر گفت: شما دادستان کل آمریکا هستیم.

"من نمی دانم قانون در ایالت خاص چه می گوید" -- ولف بلیتزر باید به دادستان کل ایالات متحده توضیح دهد که در واقع رای دادن دو بار غیر قانونی pic.twitter.com/ytDfzZoZV6

— آرون روپار (@atrupar) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 2

منظور از اظهارات ترامپ ایجاد این تصور بود که رای گیری پستی برای تقلب رسیده است. در واقع، تجربه تعدادی از ایالت هایی که در حال حاضر انتخابات را تقریبا به طور کامل از طریق انجام می دهند، نشان می دهد که این نسبتا امن است نه تنها از نظر جلوگیری از تقلب، بلکه از نظر اجازه دادن به مردم برای استفاده با خیال راحت از حق رای خود در میان همه گیر کروناویروس در حال انجام است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن