لایحه بر تلاش برای آتش ما وکیل برای منهتن. او حاضر است.

جفری برمن آمریکا وکیل برای منهتن که باعث شده است تا تحقیقات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دایره د

توسط NEWSOULS در 31 خرداد 1399

جفری برمن آمریکا وکیل برای منهتن که باعث شده است تا تحقیقات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی حاضر به از خود پست جمعه پس از دادستان کل آمریکا لایحه بر تلاش برای سرنگونی او.

Barr که مدت طولانی است که متهم به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان نزدیک اعلام کرد برمن استعفای در آزادی مطبوعات در اواخر روز جمعه در یک تلاش آشکار برای جلب توجه کمی به این موضوع. او به نام جی کلیتون رئیس فعلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار که هیچ تجربه ای به عنوان دادستان به عنوان برگ برنده را انتخاب کنید برای برمن جانشین.

اما در ساعت برمن مقابله که او نمی خواهد نه, مناقصه استعفای خود را و که او تا به حال آن را شنیده بود از Barr آزادی مطبوعات.

"من نه استعفا داد و به هیچ وجه قصد استعفا من موقعیت" برمن در بیانیه ای گفت. "من گام خواهد شد هنگامی که یک presidentially منصوب نامزد تایید توسط سنا. تا آن زمان تحقیقات ما به جلو حرکت خواهد کرد و بدون تاخیر یا وقفه."

یک اهدا کننده به ناروا مبارزه و همکار سابق از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی برمن شده است بررسی جولیانی تلاش برای پیدا کردن آسیب رساندن اطلاعات در اوکراین در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان سیاسی برای تعیین اینکه آیا او نقض قوانین در لابی گری برای اشخاص خارجی است. او نیز تحت تعقیب دو نفر از جولیانی همکاران کسب و کار و با موفقیت دنبال یک مورد در برابر تهمت را وکیل سابق مایکل کوهن که pled به جرم دروغ گفتن به کنگره در مورد تهمت است قصد دارد برای ساخت یک آسمان خراش در مسکو.

برمن است و نه رسمی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال سرنگونی در ماه های اخیر. تهمت نیز اخراج هوش جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون که نقشی محوری در آوردن whistleblower شکایت در قلب دموکراتها استیضاح تحقیق به نور و وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick بود که گزارش تحقیق از وزارت امور خارجه مایک Pompeo.

برمن منصوب شد, به عنوان سرپرست ما وکیل برای منهتن در سال 2018 توسط دادستان کل آمریکا جف جلسات پس از مصرف بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج سلف خود Preet Bharara که او نیز حاضر به استعفا. توسط قانون اقدام مقامات تنها قرار است به خدمت برای حداکثر 120 روز قبل از مجلس سنا تایید دائم منصوب دستچین شده توسط رئیس جمهور.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او ترجیح اقدام مقامات زیرا او دارای انعطاف پذیری بیشتر به جای آنها هرگز نامزد هر کس دیگری برای پر کردن برمن پست. یک دادگاه فدرال در منهتن بنابراین استناد به ندرت استفاده می شود قدرت به تعیین برمن به موقعیت دائم در مارس 2018 اجازه می دهد او را به باقی می ماند در این پست تا زمانی که مجلس سنا تایید دیگری منصوب.

استیو Vladeck یک استاد دانشگاه تگزاس و دانشکده حقوق توییتی جمعه که برمن در شرکت جایگاه حقوقی به استدلال می کنند که او می تواند همچنان به خدمت در پست خود تا زمانی که مجلس سنا تایید دائمی خود را جانشین تحت قانون فدرال خالی.

وزارت دادگستری در طول تاریخ عمل به طور مستقل از قوه مجریه اما تحت مغلوب ساختن پیشی جستن است که پارادایم به نظر می رسد تغییر دهید.

جلسات که به طور فعال در مبارزات انتخاباتی در مغلوب ساختن پیشی جستن نمایندگی در سال 2016 recused خود را از تحقیقات ممکن است روسیه دخالت رئيس جمهور در انتخابات به منظور حفظ بی طرفی خود را — یک تصمیم که برای مغلوب ساختن پیشی جستن عموم berated او. Barr در مقابل بارها دخالت در مسائل حقوقی مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که انکار هر گونه انگیزه های سیاسی.

در ماه فوریه Barr DOJ توصیه می شود بیشتر ملایم نامشخص حکم زندان برای راجر سنگ یک مشاور سیاسی و مغلوب ساختن پیشی جستن, دوست, مهم دادستان' درخواست برای هفت تا نه سال زندان محکوم پس از رئیس جمهور شکایت در توییتر است که سنگ درمان بیش از حد punitively. این حرکت باعث استعفای چند دادستان در این بخش که مشغول به کار بود بر روی سنگ مورد که منجر به بالا مشخصات محکومیت مانع یک خانه هوش پرس و جو به دخالت در انتخابات 2016 و دیگر جرایم مرتبط.

در ماه مه بار تصمیم به رها کردن اتهامات ناروا سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که استعفا تنها چند هفته پس از انتصاب خود در سال 2017 پس از اخباری است که او تا به حال تحریف صحبت های او با سفیر روسیه به معاون رئیس جمهور مایک پنس. فلین به حال pled گناه به اظهارات نادرست به اف بی آی است. مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او در نظر عفو فلین عموم ستایش بر تصمیم.

و در اوایل این ماه بر به دنبال جلوگیری به انتشار خاطرات با مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که ادعا میکند که تهمت قرار می گیرد یک بیماری در انتشار security کمک به اوکراین است که این کشور علنا دنبال یک تحقیق در برابر جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک نامزد. اگر درست بولتون حساب را تایید اساس دموکرات شکست خورده تلاش برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر. یک قاضی فدرال را رد DOJ درخواست برای جلوگیری از انتشار در روز شنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن