Big Jim مینارد بنیانگذار پالم اسپرینگز کوه واحد امداد و نجات زندگی یک زندگی وحشی ماجراجویی

تریسی کنراد ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 7, 2020جیم مینارد بود فوق العاده بزرگ.

توسط NEWSOULS در 18 خرداد 1399

جیم مینارد بود فوق العاده بزرگ. آنقدر بزرگ که برای تمامیت زندگی بزرگسالی خود او شناخته شده بود به عنوان بزرگ جیم مینارد.

و جیم مینارد بود و در واقع بسیار بزرگ است. او قد و قامت بود و گوناگون گزارش شده که حدود 6'6" قد بلند و حدود 300 پوند عضله جامد. اما آن را فقط خود را اندازه فیزیکی ساخته شده است که جیم مینارد یک غول. او ماجراهای وحشی و نوع رفتار او را بزرگتر از زندگی است.

جیم مینارد آمد به پالم اسپرینگز از اورگان در سن 6 در سال 1923 با خانواده اش در جستجو برای یک درمان برای خواهر خود را سل. دوستش فرانک Bogert یاد می آورد "مینارد خانواده فقیر بود هر استاندارد است. وجود دارد چهار پسر که همیشه به نظر می رسید نیاز به کفش جدید. مانند برادران خود جیم کردم یک جفت جدید از کفش ها هر چهار سال یک بار."

جیم مشغول به کار به عنوان یک راهنمای محلی به سن 12 سالگی بود و مهمانان هتل سوار بر اسب سواری بافی, قصه های از افسانه های هندی, اغلب, دادن به داستان در انتهای مبارک و تشریح به عنوان او فکر لازم است.

Bogert که تا به حال هیچ مشکل در گفتن یک داستان خوب اشاره کرد که "افسانه او گذشت همراه گفته شد به طوری که اغلب آنها به واقع و گفت: حتی در حال حاضر در مینارد شیوه است.'"

او پرسه می زدند دره با دوستان خود پابلو سیوا و جو Patencio گرد کردن اسب های وحشی در سمت چپ در اوایل کالیفرنیا کاشفان. پدرو چین به او گفت ، لیلی مایک به او آموخت و به تقلید خرگوش جفت گیری تماس ها به منظور تسهیل در جذب آنها برای صرف شام.

کاترین Finchy او یک معلم, به یاد سال های اولیه خود را: "جیم دوست داشت به لغزش به دور از مدرسه و اجرا کنید تا به دره عمیق و باریک. جیم عاشق آن کوه ها; او وجود دارد او را به یادگیری زیادی در مورد درختچه و درختان و نهرها. او شگفت انگیزی آموزش و پرورش بود که در کتاب."

جیم قلم ترین روز از مدرسه به جای یادگیری راه و زبان Agua Caliente و زمین از کوه. در سن 18 سالگی او تاسیس اولین جستجو و نجات گروه که رفتن به تبدیل شدن به پالم اسپرینگز Mounted Police تیم جستجو و نجات.

عروسی خود را اعلام و در سال 1939 در خورشید صحرا اشاره کرد مینارد شد در چاه عمیق مهمان در مرتع پرورش احشام. "او یکی از محبوب مردان جوان در روستا و بهترین و شناخته شده برای کار عالی او انجام داده است در نجات باشگاه است."

او را به پیوستن به نیروی پلیس و خدمت در نیروی دریایی است. این روزنامه تا کنون پس از فلفلی با همه شیوه ای از داستان های او را در مورد شگفت انگیز نجات شجاعانه دستگیری یا مدنی اعمال خوب است.

کاغذ پوشش داده شده با یک سال 1955 ادای احترام شام. "'Tiny' جیم مینارد...شناخته شده است بیشتر همه در اینجا در پالم اسپرینگز. او یاد شده است به این روز توسط تایمر به عنوان پسر و مرد که جستجو در هر پنهان نوین در کوه ثبات سن جکینتو محدوده. آن است که حتی گفت که هر چیزی وحشی که prowls در میان سنبه و جنگل تخته سنگ غول پیکر که سال کوه های ناهموار می دانستم که فرم و شکل هر دو پسر (که بازی پر از قلاب از مدرسه) و زمانی که او به رهبری جستجو احزاب به یاری حمله بی اراده از دست رفته در دره زیر برف پوشیده شده قله کوه. سن جکینتو...جیم مینارد کمک به سازماندهی پالم اسپرینگز Mounted Police متشکل از مدنی فکر شهروندان که در بسیاری از موارد خود را ترک کسب و کار و شغل به جستجو برای برخی از lakless فرد از دست رفته در پیچ و خم کوه مسیرهای پیاده روی و رو به مرگ ممکن است در یک سقوط از هموار فرسایش تخته سنگ در کوهستان."

به عنوان یک نابغه کوهنوردی که scampered بالا و پایین کوهستان سراغ مسیر هوایی تراموا ، او یک سبک برانکارد برای کوه نجات به اندازه کافی کوچک بسته بندی می شود تا به اندازه یک کیف گلف و سپس اعزام به نجات متمرد کوهنورد که تا به حال تسلیم به زمین.

دکتر, کیر راجر بازگو که در 1940s مینارد حال تنگستن معدن بالا پالم اسپرینگز. او ساخته شده است یک کابین کوچک وجود دارد. "او خرید بزرگی ژنراتور به منظور تسهیل در استخراج معادن. او پس از آن ساخته شده زیادی Y شکل دستگاه و قرار دادن ژنراتور در آن اتصال قسمت جلو به دو قاطر. او برافراشتند قسمت عقب بیش از شانه خود را. در نیمه راه تا آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان مینارد معدن دنباله او ایجاد درد شدید قفسه سینه و متوقف و استراحت برای دو روز. او سپس با انتقال ژنراتور تا به معدن که در آن استوار به این روز است. آن را به وزن بیش از 1 ، 000 پوند است." سال بعد متخصص قلب و عروق دکتر راجر خواهد مراقبت از مینارد و می تواند شواهد از حمله قلبی رنج می برد در آن گشت.

در سال 1947 او گوشه و اسیر wildcat حمله کردند که 14 سال در سمت جنوب ، تصور می شده اند هار گربه اولین بار نیست مینارد تسخیر کرده بود. او در بازگویی داستان در یک CBS ملی پخش.

یک مارس 1949 مقاله روزنامه برجسته مینارد دوباره. "بزرگ جیم مینارد دوباره بهتر بود در یک کشمکش با wildcat. مینارد scorns استفاده از سلاح های انسان ساخته شده در برخورد با wildcats. او در تعقیب این یکی و آن را با پاهای عقبی. تا چندی پیش او را به این خبر با انگشتان دست, پیروزی بر یک untame گربه. هنگامی که او شگفت زده حلقه ای از تماشاگران که ایستاده بود به خوبی پشت در حالی که او رسیده به سطل زباله می تواند که در آن یک گربه وحشی بر این باور بود کمین ...و آمد تا با یک wriggling سنجاب. در بین حملات با حیوانات وحشی او corrals سنجاب مواد غذایی به عنوان یک عضو نیروی پلیس است."

داستان وجود دارد او را کشتی کج بدون صرف بابکت اما واقعی شیر کوه. او در سمت چپ هشت مهاجمان در طبقه در یک نوار اتاق نزاع و جدال در بانینگ. او مورد بررسی اولین قتل در پالم اسپرینگز. او یک خلبان یک دوست خوب از فرانک Bogert تبدیل به یک شهر بازرس رفت و به معدن اورانیوم برای ری رایان در ایالت یوتا و طلا در مونتانا.

سرخ کرده وبرشته بنت بنیانگذار پالم اسپرینگز تاریخی جامعه و صاحب چاه عمیق مزرعه که در آن مینارد تا به حال یک بار کار می کرد cajoled فوق العاده بزرگ پلیس به بازی بابا نوئل برای این شهر است. توزیع و ارائه به صدها نفر از کودکان مدرسه در دره بود یک کار که برای او کاملا مناسب و به اندازه.

در سال 1981 جورج آکینو تاسف خود از مرگ در سن 63 اشاره کرد که او به طور کامل پذیرفته Agua Caliente Cahuilla فرهنگ و صحبت به زبان خود گفت که او یک مرد بزرگ "و هرگز یک کلمه خشن برای هر کسی — همیشه یک نوع کلمه و یک لبخند." مطمئنا یک لبخند بزرگ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن