تاریخچه بیس بال: چقدر خوب بود استن Nicole? او یک بار آمار پنج خانه اجرا می شود در doubleheader

پیت Donovan ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 7:29 PM EDT مه 5 سال 2020هنگامی که وجود دارد, بازی بیس بال, طرفداران

توسط NEWSOULS در 17 اردیبهشت 1399

هنگامی که وجود دارد, بازی بیس بال, طرفداران در سراسر غرب میانه می تواند گوش دادن به سنت لوئیس کاردینالز بازی قدرتمند ایستگاه رادیویی KMOX با افسانه ای گوینده جک باک و هری Caray. آنها می تواند بشنود تمام صفحه اجرا می شود به سرقت رفته و بازها و strikeouts. اما اغلب آنها گوش به شنیدن در مورد مرد.

سنت لوئیس کامل بیس بال شهر به صورت کامل بازیکن بیس بال. برخی می گویند شاید این انسان کامل است.

سنت لوئیس میانه فروتنی و صداقت. شهر آبی بود یقه کار متواضع و مودب.

به عنوان استنلی فرانک Nicole از Donora, Pa. تا به حال هر بازیکن بوده است به طوری کامل به عنوان Nicole – روشن و خاموش میشه ؟

بر خلاف مشهور معاصران DiMaggio و Williams, Nicole toiled دهه برای سنت لوئیس کاردینالز بدون جنجال و یا خشم یا حماقت. Nicole بود که هرگز از پرتاب از یک بازی تا به حال 72 سال از ازدواج, بازی های برگزار شده سازدهنی در بیمارستان بود و تقریبا به اتفاق آرا به عنوان محبوب ترین بازیکن در بازی – حتی پس از بازنشستگی خود را.

بیشتر: قدیمی وجود دارد که همیشه در کنار من است که من گم شده این روزها — بیس بال

بیشتر: بابی Winkles: یاد سابق فرشتگان دو و میدانی مدیری است که در 90 سالگی درگذشت

خود را در زمینه آمار سرسام آور در خود کامل است. در ثبات است. در شکوه خود. او با بازی در 24 همه ستاره بازی ها, led لیگ در برابر هشت بار سه برابر پنج بار RBI, اجرا می شود, ضربه زنی در صد و برنده سه جایزه MVP

بنابراین قابل توجه هستند Nicole آمار که او 1,815 بازدید در صفحه اصلی و 1,815 بازدید در جاده ها است. او دو بازدید در اولین بازی او در سال 1941 و دو بازدید در آخرین بازی در سال 1963. او راه می رفت دو بار به عنوان بسیاری به عنوان او را زده. او با بازی در چهار موقعیت.

و همه که با امضای مارپیچ پنبه حلاجی شده اند که اجازه داده او را به اسپری هر زمین در هر نقطه بر روی الماس.

ضربه او به صورت چرخه در Ebbets Field یک روز تابستان در سال 1949 و شکست پنج خانه اجرا می شود در doubleheader در برابر غول پنج سال بعد.

بروکلین پارچ واعظ رو به حال این رویکرد به Nicole: "او پرتاب چهار گسترده آنهایی کنید و سعی کنید به انتخاب کنید او را برای اولین بار پایه است."

بریوز آس جانی Sain: "او می خواهم شما را بکشند اما او یک نجیب زاده بود."

جو Garagiola: "او می تواند ضربه .300 با یک قلم."

وین Scully: "چقدر خوب بود استن Nicole? او به اندازه کافی خوب برای گرفتن نفس خود را دور."

پس چرا او نمی تواند lionized مانند DiMaggio یا ویلیامز? و یا کودک برای که مهم است ؟

چگونه می تواند از آن است که 23 رای دهندگان او را نگه داشته و خاموش انتخابات در سال اول خود را از واجد شرایط بودن برای سالن از شهرت (او با بیش از 93 درصد آرا)? چه بیشتر می تواند او انجام داده اند ؟ چگونه می تواند از آن بود که در سال 1999 او رای دادند یکی از بهترین 25 بازیکن ،

شاید به این دلیل بود که او در بازی راه غرب در سنت لوئیس. در طول Nicole زمان سنت لوئیس غربی ترین محل برای لیگ اصلی بیس بال. او در نیویورک یا بوستون توانست شهردار هر شهر.

چگونه او نسبت به دو معروف سالن سيوند از همان دوران – ویلیامز و DiMaggio? حداقل او قطعا خود را مساوی و یک مورد قوی می گویند او بهتر از احترام DiMaggio که هرگز led لیگ در دو برابر یا سه برابر شده بود و 1,400 بازدید کمتر از Nicole اگر چه استن بازی نه بیشتر فصول.

Nicole آمار .331, DiMaggio .325 ویلیامز .344

در برد بالا تعویض (جنگ), Nicole است هشتم تمام وقت ویلیامز 11th و DiMaggio راه بازگشت در 41.

اضافه کردن تمام اعداد و استن بود ،

این کلمات از سابق بیس بال کمیسر فورد دادگاه در حال محاط در زیر استن Nicole مجسمه است که نشسته است در خارج بوش استادیوم: "در اینجا می ایستد بیس بال کامل جنگجو. او می ایستد بیس بال کامل شوالیه."

کامل, در واقع.

پیت Donovan یک نخل کویر مقیم و سابق لس آنجلس تایمز خبرنگار ورزشی. او را می توان در رسید pwdonovan22@yahoo.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن