استرالیا بود coronavirus داستان موفقیت. در حال حاضر شیوع باعث مستندات جدید.

استرالیا در ابتدا موجود در آن شیوع کروناویروس خیلی خوب است که وجود دارد چند روز در ماه مه که در آن کل کشور را

توسط NEWSOULS در 21 تیر 1399

استرالیا در ابتدا موجود در آن شیوع کروناویروس خیلی خوب است که وجود دارد چند روز در ماه مه که در آن کل کشور را روزانه تعداد موارد جدید بود فقط تک رقمی کشور شروع به بازگشایی شده است. اما با شیوع جدید روزانه شماره ها پشت در صدها — و یک بار دیگر خاموش شدن ناگهانی شروع.

شامل جدید تجدید حیات استرالیا روز چهارشنبه از مرز بسته جدا ویکتوریا و نیو ساوت ولز محدود کردن تقریبا تمام سفر بین دو کشور می باشد. مرز بسته شد برای مهار شیوع در ملبورن, پایتخت ویکتوریا و اطراف شهری که در آن صدها مورد جدید گزارش شده در طول چند هفته گذشته.

استرالیا در مدیریت این بیماری همه گیر شده است یک موفقیت بزرگ — کشور نه تنها مسطح منحنی آن اما "خرد" از آن به عنوان دانشگاه جنوب استرالیا آمار پروفسور آدریان Esterman به من گفت.

اما اپیدیولوژی به من گفت که در سراسر جهان حتی در مکان های کم تعداد موارد جدید را هنوز هم مستعد ابتلا به resurgences تا واکسن در دسترس است — پس جدید مورد اعداد در استرالیا و جاهای دیگر به نوسان ادامه خواهد داد.

"شما باید موج که در آن هر کس برای رفتن به مستند و پس از آن موارد خواهد شد. سپس شما می توانید شروع به انجام کارهای عادی دوباره موارد بالا خواهد رفت و سپس شما باید برای رفتن به مستند دوباره" Raina مک اینتایر رئیس امنیت زیستی برنامه های تحقیقاتی در کربی موسسه در دانشگاه نیو ساوت ولز به من گفت.

"آن خواهید بود متناوب دوره بیماری همه گیر و اینتر-اپیدمی دوره های متناوب و مستندات به مدیریت این وضعیت تا زمانی که ما یک واکسن" مک اینتایر گفت.

استرالیا انجام داده است یک کار بزرگ کنترل این بیماری همه گیر کارشناسان به من گفت. اما شما واقعا نمی نیاز کارشناسان به شما بگویم که فقط در این کشور تعداد کل موارد.

تنها کمی بیش از 9,300 مردم در استرالیا تشخیص داده شده اند با Covid-19 به تاریخ و حدود 100 نفر فوت کرده اند که از جولای 10, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Coronavirus مرکز منابع. برای قرار دادن که در چشم انداز پرو و شیلی را در مقایسه با جمعیت اندازه به استرالیا — اما هر کدام از این گزارش بیش از 300.000 coronavirus موارد با هزاران نفر از مرگ و میر ناشی از همان تاریخ.

دولت استرالیا در زمان بیماری همه گیر به طور جدی از همان ابتدا و بر خلاف در ایالات متحده آمریکا و مقامات دولت گوش به توصیه های بهداشتی کارشناسان Esterman به من گفت. Esterman همچنین گفت: اکثریت قریب به اتفاق مردم با پیروی اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن دستورالعمل های دوباره بر خلاف ما که در آن ماسک ها دیده می شود توسط برخی به عنوان حمله به آزادی فردی.

استرالیا برای اولین بار پنجه ویروس با ممنوعیت مسافران از مناطق با خطر بالا در فوریه. مک اینتایر به من گفت که در اکثر موارد از اولین شیوع بودند مسافران از بازگشت به استرالیا. که و استرالیا کمبود زمین های هم مرز با کشورهای دیگر ساخته شده آن را آسان تر برای شناسایی افرادی که آلوده شده و یا در معرض خطر است.

استرالیا مرزها بسته شد به غیر از شهروندان در مارس 19 و بعد از آن که در ماه های عمومی جمع آوری مکان هایی مانند سینما و کافه و مدارس بسته شدند و اجتماعی فاصله قوانین تحمیل شده بود. تست شده و به طور گسترده ای در دسترس است — بیش از 2.6 میلیون نفر از جمعیت استرالیا را از 25 میلیون آزمایش شده اند که از هفته گذشته است.

این کشور بزرگترین قدم اشتباه, Esterman به من گفت که بود متصل کردن یک کشتی کروز در ماه مارس با آلوده مسافران در هیئت مدیره. صدها نفر از موارد می توان به روبی شاهزاده کشتی کروز که در آن مسافران بودند که به وضوح بیمار سمت چپ کشتی بدون اینکه آزمایش پراکنده در سراسر کشور است.

بازگشایی آغاز شد و در ماه مه با قصد با خیال راحت بازگشایی اقتصاد به طور کامل توسط ژوئیه.

در ایالات متحده coronavirus است که به طور نامتناسبی تحت تأثیر سیاه Latinx و آمریکایی های بومی جوامع است. اما در استرالیا اگر چه نهادی نژادپرستی علیه جمعیت بومی در مراقبت های بهداشتی است که فراگیر Esterman گفت معنیداری وجود نداشت نژادی و نابرابری در Covid-19 عفونت نرخ در طول اولیه شیوع چرا که هنوز بسیاری از مردم آلوده بودند در وهله اول.

"وجود دارد و در واقع بیش از حد چند مورد وجود دارد به هر گونه تمايز" Esterman گفت.

اما جدید ملبورن-منطقه شیوع این است که تا حد زیادی موثر بر جوامع مهاجر. این بیماری آغاز شد و به دلیل شکست در قرنطینه هتل ها که در آن مردم که پرواز به استرالیا اقامت به مدت دو هفته تحت قرنطینه اجباری. بی بی سی گزارش می دهد که نادرست آموزش خصوصی نیروهای امنیتی روبرو هستند سرزنش از جمله اتهامات حکومت-شکستن — مانند های سیگار و فندک و داشتن رابطه جنسی با قرنطینه مسافران است.

از هتل ویروس گسترش به جوامع کم درآمد با مهاجرت جمعیت در ملبورن Esterman به من گفت. او گفت: دولت نیز نمی صرف زمان کافی در برقراری ارتباط با این افراد غیر انگلیسی زبان جوامع مورد اهمیت ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله ترک آنها را آسیب پذیر است.

ویکتوریا وارد یک رکورد بالا 288 موارد جدید در روز جمعه. که دولت کمترین تعداد از 212 مورد جدید گزارش شده در مارس 28, در اوج از اولین شیوع. 3,379 موارد گزارش شده در ویکتوریا به تاریخ.

"این unsustainably تعداد موارد جدید," ویکتوریا دولت برتر Daniel Andrews به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه. "روشن است ما در آستانه دوم ما موج — و ما نمی توانیم اجازه دهید این ویروس از طریق قطع جوامع ما است."

در حال حاضر شهر ملبورن ساکنان در شش هفته مستند آغاز شد که روز شنبه با محدود استثنا برای خروج از خانه و یا در سفر خارج از منطقه شهری.

ویکتوریا-New South Wales مرز بسته شد شنبه برای اولین بار در 101 سال گذشته بسته شد و تلاش برای مهار آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1919 که کشته 15,000 استرالیا.

افرادی که از مرز عبور محافظت شده است توسط پلیس نیو ساوت ولز و پرسنل نظامی را جریمه بزرگ; 14-بعد مجوز برای چند استثنا و خدمات اضطراری و اجرای قانون کارگران و همچنین افرادی که به دنبال مراقبت های پزشکی رایگان برای عبور.

مردم در شهر ملبورن منطقه نیست واجد شرایط برای مجوز مگر در شرایطی نگهبان گزارش شده است.

مک اینتایر به من گفت که این تصمیم به بستن مرز ساخته شده بود یک بار در روز موارد جدید ضربه سه رقمی. قبلا تحت تاثیر قرار حومه و ساختمان قفل شده بودند اما مورد شماره در ادامه به افزایش مک اینتایر گفت.

مرز بسته است که به منظور جلوگیری از مردم را از آوردن Covid-19 از مناطق با تعداد زیادی از موارد به تاثیر پذیری مناطق Krutika Kuppalli یک بیماری عفونی پزشک و ظهور رهبر در امنیت زیستی همکار در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به من گفت. Kuppalli در مقایسه با استرالیا مرز بسته به اقامت در خانه سفارشات و قرنطینه اجباری در ایالات متحده آن نیز در نظر گرفته شده برای محدود کردن سفر است.

بیش از 50 ، 000 نفر با عبور از مرز به ولز جنوبی جدید در روز چهارشنبه اما مجبور بودند ساعت ها به دلیل تاخیر با آنلاین سیستم اجازه. یک نفر در حال حاضر دستگیر شده و تلاش برای عبور از مرز بدون مجوز معتبر و یا معافیت نگهبان گزارش شده است.

Esterman گفت: این واقعیت است که مردم می توانند دریافت مجوز و عبور از مرز در همه می تواند خطرناک باشد.

"اگر شما در زندگی ویکتوریا و کار در جنوب استرالیا آنها خواهد اجازه دهید شما را از طریق" او گفت:. "چگونه است که مفید در تلاش برای جلوگیری از گسترش آن از کشورهای دیگر?"

استرالیا شیوع جدید و reimplementation سخت پیشگیری اقدامات نشان می دهد که مناطق که محدود گسترش ویروس نیست ایمنی بدن به خوشه در Covid-19 موارد هنگامی که اقتصاد بازگشایی و مستند این سیاست ها برداشته.

"من فکر می کنم همیشه وجود دارد رفتن به یک خطر تجدید حیات تا زمانی که یک واکسن و این تصمیم از زمانی که در ابتدا بازگشایی اقتصاد و در ابتدا بازگشایی جامعه می تواند هدایت با بهترین شیوه و شواهد" گرگوری Tasian استادیار ارولوژی و اپیدمیولوژی در دانشگاه پنسیلوانیا پرلمن دانشکده پزشکی به من گفت.

کره جنوبی نیز شامل آن شیوع ویروس خوب اما سپس با آن روبرو خوشه در موارد جدید از جمله یکی مربوط به کلوپ شبانه reopenings. مقامات اعلام کرد در ماه ژوئن که بیشتر سئول منطقه مواجه است موج دوم.

Tasian گفت: مناطقی که با معیارهای برای بازگشایی باید به طور موثر ارتباط برقرار جهانی پوشش و پیاده سازی اجتماعی-فاصله دستورالعمل در محل کار به کاهش کلی انتقال است.

اما ایالات متحده است که در یک وضعیت کاملا متفاوت نسبت به کشورهایی مانند استرالیا و کره جنوبی که هر دو موفق به پهن کردن کشور خود منحنی Covid-19 موارد Tasian گفت. این غرب بود که یک بار ما را به کانون بوده و قادر به کنترل این بیماری همه گیر اما موارد در جنوب و غرب در حال افزایش است.

"ما هرگز از اولین موج" مک اینتایر به من گفت. "تا باز شدن است رفتن به بسیار خطرناک است. آن تضمین شده است آن را به نتیجه در یکی دیگر از افزایش موارد است."

Tasian گفت که به ایده آل مدیریت بیماری همه گیر آمریکا باید پیاده سازی در سراسر کشور سیاست مانند پوشش و اجتماعی فاصله و سیاست های هدفمند به مناطق دیدن خوشه در موارد -- اما که گسترده آزمایش لازم است بدانید که مناطق رو بزرگتر شیوع است.

حتی اگر ما موفق به کاهش سرعت گسترش coronavirus در سراسر کشور — که به نظر نمی رسد اتفاق می افتد هر زمان به زودی به عنوان موارد را فقط در صدر 3 میلیون و شکستن رکورد نزدیک به 60 ، 000 مورد گزارش شد پنج شنبه — واضح است که ما شاهد شیوع بیماری تا زمانی که ما در نهایت باید یک واکسن.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب