آدری مورن, Jonathan Reynoso پرونده افراد گمشده: مقامات برای رسیدگی به تحقیقات

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 2:37 PM EDT Jun 30, 2020Riverside County sheriff مقامات میله میله

توسط NEWSOULS در 10 تیر 1399

Riverside County sheriff مقامات میله میله به آدرس تحقیقات خود را به یک Coachella Valley, زن و شوهر است که گم شده است برای بیش از سه سال است.

روز سه شنبه در کنفرانس خبری می آید سه روز پس از مقامات اعلام کرد سه مرد شناخته شده بود به عنوان مظنون در مرگ جاناتان Reynoso و آدری Moran. این کنفرانس آغاز می شود 2 p. m. در پالم دزرت کلانتر ایستگاه و خواهد بود livestreamed در وزارت Facebook صفحه.

در شنبه محققان شناسایی متهمان به عنوان عیسی رویز جونیور, 41, استاکتون, مانوئل Rios, 28, از Coachella و ابراهیم Fregoso 32, Indio.

Riverside County jail سوابق نشان می دهد Fregoso گرفته شده بود را بازداشت 6:30 صبح جمعه در کالیفرنیا مردان مستعمره یک زندان ایالتی تسهیلات در سان لوئیس اوبیسپو که در آن او شده است می خواهم پس از 28 ژوئن 2019.

Fregoso بود اخیرا دستگیر شده در Indio در ژانویه 2019 و به اتهام چند فقره از جمله حمله با سلاح مرگبار قبل از اینکه به جرم در اختیار داشتن مواد مخدر در نامشخص تاریخ با توجه به Riverside County پرونده های دادگاه.

رویز دستگیر شد 7 صبح جمعه در خیابان ششم در استاکتون.

ریوس شده است و در زندان پس از Feb. 5 پس از دستگیر شدن در بین 10 و خیابان مونرو در نزدیکی Indio. زندان سوابق نشان می دهد این دستگیری ممکن است درگیر اتهامات متعدد دیگر مانند اسلحه و در اختیار داشتن مواد مخدر.

کلانتر بخش منتشر نشده از جزئیات در مورد چگونگی محققان متصل مظنون به مورد و یا چگونه آنها می دانند که مورن و Reynoso کشته شده اند.

همچنین هنوز مشخص نیست اگر محققان مورن و Reynoso که رفت از دست رفته در سال 2017. هر دو هنوز هم در فهرست ملی از دست رفته و افراد ناشناس سیستم پایگاه داده.

بیشتر: Coachella Valley, زن و شوهر ناپدید شدن است 'به طور کامل از شخصیت'

از دست رفته زن و شوهر: دو سال بعد کلانتر ستوان می گوید او معتقد است 'حل'

خانواده های خود نشده اند نظر به صحرا خورشید در آخرین تحولات.

در سال 2017 مورد جلب منافع عمده ای در میان مردم به این دلیل که زن و شوهر رفت از دست رفته بدون ردیابی و بدون قطعی توضیح.

محققان گفتند که هیچ دلیلی برای آنها را به میل خود ناپدید می شوند و به تازگی به عنوان یک سال پیش در نظر گرفته شده خود را از ناپدید شدن یک گمشده-افراد مورد بود که قابل حل است.

آنچه ما می دانیم در مورد از دست رفته زن و شوهر

در 10 مه سال 2017, موران, 26, از Indio گفته اعضای خانواده او در حال رفتن به انتخاب کنید تا Reynoso او 28 ساله و دوست پسر او پس از بازگشت از یک سفر با دوستان به براولی.

اما با توجه به تلفن همراه درخواستهای موران هرگز قرار داده شده و یا دریافت یک تماس تلفنی از خارج از سمت شرقی Coachella Valley.

آخرین تماس با هر کسی که تا به حال با چند شب از مارس 10, 2017, زمانی که مورن خواهر دریافت عکاسی از مورن و Reynoso در پالم دزرت صفحه اصلی.

پلیس می گویند این عکس از زن و شوهر گرفته نشده بود همان روز آن را به عنوان فرستاده شد اما گفت که تاریخ دقیق آن ناشناخته بود.

مورن تلفن خاموش شد در برخی از نقطه بعد از آن, پلیس گفت:.

نگران اعضای خانواده قادر به رسیدن به مورن بعد از یک روز تلاش, تماس, Indio پلیس.

در مارس 12, 2017 در حدود ساعت 9 صبح یک وسیله نقلیه است که مقامات گفت: آدری مورن شده بود رانندگی کشف شد همراه westbound ایالتی 10 غرب بلوط دره پارک وی در شهرستان بومانت. خودرو خاکستری بود 2010 GMC Terrain با کالیفرنیا مجوز شماره 6MIG265.

هیچ نشانه ای از هر دو مورن یا Reynoso.

دوستان و خانواده بسیج در این روز پس از ناپدید شدن و برگزار شمع vigils و جمع آوری اعانه. یک GoFundMe.com حساب جمع آوری بیش از 10 ، 000 دلار برای یک پاداش برای اطلاعاتی در زن و شوهر را در محل. آن را تعطیل پس از برگزارکنندگان ملاقات خود را هدف.

اعضای خانواده اظهار تاسف جشن تولدها و تعطیلات دیگر مانند روز مادر بدون Reynoso و Moran.

آنها توزیع آگهی و دستبند با چند نام در سراسر غرب ایالات متحده است.

Reynoso را Mayra تورس به طور معمول ساخته شده Facebook پست خطاب به پسر او و در دسامبر. 31 ارسال شده "شما از دست رفته است. هر کجا که شما فقط می دانم که ما در حال انتظار برای شما. به ماه و بازگشت برای همیشه و همیشه!!! به خانه می آیند!!! 2020 سال است."

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن