حداقل 13 زنان منتشر شده از مهاجرت فدرال بازداشتگاه در بیکرزفیلد در طول همه گیر

Autism_today پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 10:46 PM EDT مه 7 سال 2020حداقل 13 زنانی که بازداشت شدند در مسا

توسط NEWSOULS در 19 اردیبهشت 1399

حداقل 13 زنانی که بازداشت شدند در مسا ورد یخ مرکز پردازش در بیکرزفیلد منتشر شد به جامعه در روز پنج شنبه بعد از ظهر دلیل افزایش نگرانی ها در مورد تهدید از coronavirus در مهاجرت فدرال بازداشتگاه.

علاوه بر این یکی از امکانات تبعید شد با توجه به اردن چاه وکیل اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا.

فقط سه نفر باقی مانده بودند در 100 تخت, زن خوابگاه که از اواخر روز پنجشنبه بعد از ظهر با توجه به خوان پریتو یک سازمان با کالیفرنیا مهاجرت جوانان عدالت داد. آنها تا به حال تبعید سفارشات برنامه ریزی شده برای روز جمعه.

یک سخنگوی ایالات متحده مهاجرت و گمرک را تایید نمی کند منتشر شده و کاهش یافته است به نظر با استناد به انتظار دادخواهی.

زنان منتشر شد بیش از یک هفته پس از یک قاضی فدرال دستور داد ایالات متحده مهاجرت و گمرک برای شناسایی افراد برای رهایی از مسا ورد و دیگر بازداشتگاه ها — یوبا سیتی زندان شهرستان در ماریس ویل — اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله در امکانات را در طول این بیماری همه گیر.

نظم آمد و به عنوان نتیجه یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ توسط ائتلافی از نهادهای حقوقی از جمله سان فرانسیسکو عمومی دفتر مدافع و ACLU مبانی شمال کالیفرنیا و جنوب کالیفرنیا به نمایندگی از یخ بازداشت شدگان در دو امکانات. مسا ورده است و متعلق به اداره شده توسط جغرافیایی گروه و یوبا سیتی زندان شهرستان است و متعلق به اداره های شهرستان و خانه هر دو شهرستان زندانیان و یخ بازداشت شدگان است.

وجود دارد تا به 50 نفر در این بازداشتگاه زمانی که ائتلاف حقوقی سازمان ثبت کلاس اقدام چند هفته پیش با توجه به چاه با ACLU.

در حالی که وجود دارد هیچ موارد گزارش شده از COVID-19 در هر دو مرکز وجود دارد نیز حداقل تست.

آوریل 24, هیچ یک از 283 تن از بازداشت شدگان در مسا ورده تا به حال تست شده برای این ویروس و فقط دو تا از 144 مهاجران در شهرستان یوبا سیتی تا به حال تست شده با توجه به دادگاه براده. در سراسر کشور 753 از 1,528 بازداشت شدگان تست شده — و یا در حدود 49 درصد از کسانی که تست مثبت بودند.

"ما خوشحال هستند برای اعضای کلاس شده اند که قادر به منتشر می شود به خانواده های خود از طریق دادخواهی" ولز گفت: بعد از ظهر پنجشنبه. اما او گفت که بازداشت شدگان که در داخل باقی می ماند هنوز هم در معرض خطر به عنوان تسهیلات ارائه گسترده تست برای COVID-19 و مردم نمی توانند عمل اجتماعی فاصله.

"وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود هنوز هم" او گفت:.

زنان بازداشت شده در مسا ورد با 100 تخت زن خوابگاه تا به حال درگیر در اعتصاب غذا برای هفته برای به چالش کشیدن خود ادامه بازداشت ها در طول بیماری همه گیر. در دادخواست صادر شده در یکشنبه عید پاک, 32 زنان بازداشت شده در تاسیسات توصیف خواب در تخت تختخواب سفری در بسته بندی خوابگاه و ترس از ابتلا به ویروس.

"این بازداشتگاه که در آن من هستم و امروز احساس بدتر از زندان" آنها نوشت. "خواهر من و من دراز دو پا دور از یکدیگر. ما خیلی آسیب پذیر زندگی می کنند در نزدیکی یکدیگر... ما یک اتاق با 100 تخت گذاشته مثل یک سردخانه. هر شب به اطرافم نگاه میکنم و نگه داشتن تفکر من مرده؟"

زنان آموخته پنج شنبه صبح که رفتن آنها منتشر خواهد شد با توجه به پریتو با کالیفرنیا مهاجرت جوانان عدالت داد. آنها شروع به راه رفتن از درب از تسهیلات پس از 2 بعد از ظهر است.

زنان منتشر شد یک روز پس از مرگ یک مهاجر در یخ حضانت از عوارض COVID-19. کارلوس Escobar-Mejia 57 ساله السالوادور مرد قرارداد این ویروس در Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو و در بیمارستان بستری شد, در دره بهشت در بیمارستان ملی شهر کالیفرنیا.

Otay مسا بزرگترین COVID-19 شیوع در میان هر یخ تسهیلات در کشور است. تسهیلات تا به حال مورد آزمایش قرار 181 بازداشت شدگان در این مرکز و تایید کرد که 140 نفر یا حدود 77 درصد از کسانی که تست مثبت بودند این ویروس با توجه به یخ.

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de