در گذشته یک سیاست آب و هوا پلت فرم است که می تواند متحد چپ

پس از رسوا شکست دموکرات لایحه تغییر آب و هوا در پرزیدنت باراک اوباما در دوره اول — این Waxman-Markey cap-and-t

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

پس از رسوا شکست دموکرات لایحه تغییر آب و هوا در پرزیدنت باراک اوباما در دوره اول — این Waxman-Markey cap-and-trade لایحه که به دقت به تصویب مجلس اما هرگز به یک رای در مجلس سنا و چه کمی وحدت وجود در تغییر آب و هوا در ائتلاف دموکراتیک شکسته. هر کس راه خود رفت, خشمگین, در هر کس دیگری.

دموکراتیک اعضای خانه عصبانی بودند در بلندگو نانسی پلوسی که عصبانی بود در جنبش آب و هوا که عصبانی بود در جریان اصلی سبز گروه که عصبانی اوباما بود که به کاهش پرداختن به تغییرات آب و هوا از طریق قوانین و مقررات است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زخم تا لغو.

در تمام دهه از آب و هوا سیاست از سال 2008 تا 2018 مشبک frustratingly پیشرفت کمی در سطح فدرال و یا اجماع در مورد مسیر پیش رو. هیچ کس خوشحال بود و هیچ یک توافق در چه باید بکنید بعد. رابینسون مایر اسیر آن را به خوبی در یک سال 2017 قطعه در اقیانوس اطلس: "دموکرات ها در حال تکان دهنده آمادگی برای مبارزه با تغییر آب و هوا."

اما چیزی متفاوت اتفاق می افتد شده است به تازگی, به عنوان گروههای چپ گرد هم می آیند برای هش کردن تفاوت های خود را در سیاست آب و هوا. معلوم می شود آنها توافق بسیار کمی. در واقع برای اولین بار در حافظه وجود دارد گسترده تراز تشکیل حدود یک سیاست آب و هوا پلت فرم است که هر دو بلند پروازانه به اندازه کافی برای رسیدگی به این مشکل و سیاسی به اندازه کافی قوی برای متحد کردن همه چپ های مختلف بهره گرفتند.

با کروناویروس مواج و اقتصاد رو تلخ کوتاه مدت آینده وجود دارد بیشتر اشتها تر از همیشه برای چیزی بزرگ و یک چشم انداز بهتر پست-virus اقتصاد و جامعه است. و چنین چشم انداز در حال شکل گیری در سمت چپ.

اگر presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن بودند هوشمند, او را در آغوش این دیدگاه خدمت خود را به عنوان قهرمان و یک پیشنهاد جدی برای متحد کردن چپ پشت سر او. و نشانه هایی وجود دارد که او سعی خواهد کرد به انجام درست آن. آن را هنوز هم یک شوت اما وجود حداقل یک فرصت است که دموکرات ها می تواند به 2020 انتخابات با عمل خود را با هم در تغییر آب و هوا. و چه کسی را دیدم که در حال آمدن است ؟

در این پست من به شما ارائه یک حساب کاربری جدید آب و هوا تراز: چگونه به این بود که چه نوع از آب و هوا سیاست های آن شامل آنچه در آن برگ و چشم انداز آن در حال حرکت رو به جلو است. در یک پست به زودی من پوشش بایدن آب و هوا استراتژی است.

پس از یک دهه از انحلال در آب و هوا سیاست توسعه لنگ بازگشت تا به صورت جدی در سراسر 2018. متحده که در آن دموکرات ها در زمان کنترل منتقل آب و هوا و انرژی پاک صورتحساب. هر نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری تولید شده بلند پروازانه برنامه های آب و هوا. "همه کسانی که برای فرار رئیس جمهور که در حال حاضر نشسته electeds حال خیلی بیشتر گسترش چشم انداز در آب و هوا تا پایان مبارزات انتخاباتی خود را از زمانی که آنها آغاز شده گفت:" مگی توماس, که در خدمت به عنوان یک مشاور سیاست به سن. الیزابت وارن مبارزات انتخاباتی و پس از آن مدیر آب و هوا از واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee انتخاباتی.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee ملاقات با انرژی خورشیدی کارگران در حالی که مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, در مارس 2019.
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

دموکرات ها در هر دو مجلس نمایندگان و سنا پیش نویس آب و هوا صورتحساب (تمیز آینده عمل می کنند و پاک کردن اقتصاد عمل بود) و خانه انتخاب کمیته بحران آب و هوا است که برگزاری جلسات در تمام طول سال است انتظار می رود به انتشار توصیه های خود را در این تابستان.

شاید قابل توجه ترین پشت صحنه های غیر انتفاعی در سمت چپ شروع سراسیمگی از سیاست آب و هوا گیرد و بحث — اغلب در سراسر جناحی خطوط مربوط به جریان اصلی گروههای چپ گروه, عدالت زیست محیطی گروه ها و اتحادیه های کارگری — به سعی کنید به تعیین که در آن وجود دارد اجماع و که در آن اختلافات باقی مانده است.

تعداد کمی از این گروه ها و تلاش ها ذکر شده است. وجود سبز بود قرارداد جدید که پشت سر هم بر روی صحنه در نوامبر 2018 و کاملا تبدیل آب و هوا بحث و گفتگو هر چند آن را از یک نور کمی در بتن سیاست. آمریکا اقدام آب و هوا شبکه تشکیل یک سیاست فرایند است که به پایان رسید تا شامل بیش از 175 نفر از حداقل 106 گروه های جداگانه در سراسر دموکراتیک طیف; این ممکن است آن تولید می شود شگفت انگیزی قابل توجهی در بینایی به صورت عادلانه آب و هوا عمل است.

این BlueGreen داد یک گروه است که به ارمغان می آورد با هم در محیط زیست و کار و توسعه "همبستگی برای آب و هوا اقدام" برای اولین بار جدی آب و هوا پلت فرم برای دریافت, ثبت نام از, United Steelworkers. این عادلانه و فقط ملی آب و هوا پلت فرم توسعه یافته بود با یک لیست طولانی از محیط زیست و عدالت گروه در کنار برخی از بازیکنان بزرگتر مانند لیگ حفاظت از رای دهندگان. این اقدام آب و هوا کمپین ملی داد از آب و حفاظت و مترقی آب و هوا گروه خود مجموعه ای از اصول سیاست. سرانجام در مارس مغز اعتماد پشت Inslee طلا-استاندارد آب و هوا کمپین طرح چرخید تا یک گروه به نام همیشه سبز اقدام به حمایت از آن است.

بیش از چند هفته گذشته من صحبت به بیش از یک دوجین از افراد درگیر در این فوق العاده ای پشت سر هم از بحث سیاست و توسعه است. فقط در مورد هر یک از آنها ساخته شده است یک نقطه از اظهار نظر در درجه تعارف و حسن نیت نشان داده و تا کنون حتی به طور سنتی در سراسر برخی از تنش های جناحی خطوط.

"داشتن گروه همه با هم کار کنند در ملی آب و هوا سیاست پلت فرم — مردم از مناطق مختلف محیط زیست, عوامل استرس زا, جنسیت و هویت و نژاد — واقعا کمک به ساخت تراز و اعتماد" لیندسی هارپر, مدیر اجرایی, عدالت زیست محیطی گروه گرجستان گرز و روسای ما اقدام آب و هوا شبکه فرایند به من گفت.

به دلیل سیاست های توسعه را در شروع یک روند قانونگذاری آن را محدود نبود از همان ابتدا با سازش. با تشکر در بخش سبز جدید مقابله آن آغاز شد و در تخیل و آرمان. و این کشف بیشتر و عمیق تر به توافق در سیاست آب و هوا بیش از هر کسی ممکن است پیش بینی چند سال پیش. هر چند مقدار زیادی از مسائل باقی می ماند به خطاب گسترده چپ-از-مرکز تراز وسط قرار دارد به نظر می رسد در اطراف سریع decarbonization از طریق دقیق بخش خاص استاندارد در مقیاس بزرگ سرمایه گذاری های عمومی و تعهد به عدالت ("SIJ" در من سنگین مخفف).

"پس از بیش از 20 سال کار و با جنبش مترقی من بدبینانه تر از بیشتر در مورد چشم انداز برای وحدت چپ" گفت: Jason والش مدیر اجرایی BlueGreen داد. "اما من به طور فزاینده ای امیدوار است که ما می توانیم متحد کردن جنبش جناح و همه دموکرات ها در اطراف یک سیاست دستور کار است که فریم آب و هوا اقدام به عنوان سیاست صنعتی در راستای بازسازی امریکا زیرساخت و پایه تولید و عدالت پخته به جای یک عنصر اختیاری."

قبل از وارد شدن به SIJ را سازنده قطعات آن است که ارزش بحث چند از اصول که در هدایت توسعه آن است.

برای اولین بار است که با مواد منفجره تاثیر 2018 گزارش از پنل بین دولتی تغییر آب و هوا (IPCC). این گزارش به بررسی تفاوت در تاثیر بین 1.5°C افزایش درجه حرارت جهانی و 2°C افزایش است. Spoiler: آن بزرگ است و فاجعه. IPCC به این نتیجه رسیدند که به منظور محدود کردن درجه حرارت به 1.5°C نیاز کل جهان برای رسیدن به خالص-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای ساطع بیش از آن است که جذب توسط midcentury. (همچنین به این نتیجه رسیدند که بسیاری از کشورهای در حال دور کردن آهنگ.)

که هدف — net-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 — تبدیل به جدول سهام جدید پایه برای ما سیاست آب و هوا. تقریبا هر نامزد و آب و هوا پلت فرم ذکر شده در بالا را تأیید آن است. دموکرات ها در هر دو مجلس کنگره تایید آن است. حتی آمریکا حفاظت ائتلاف سیاسی محافظه کار گروهی از جوانان در مورد تغییر آب و هوا تایید آن است. در حال حاضر شبکه صفر تا سال 2050 است آنچه در آن به معنی "آدرس تغییر آب و هوا."

که یک تغییر عظیم در آب و هوا سیاست غیر قابل تصور و حتی چند سال پیش.

انقراض شورش جنبش به رهبری یک اقدام مستقیم تظاهرات در لندن در فوریه سال 2020 است.
NurPhoto via Getty Images
چند جمله هماهنگ جهانی اعتراض خود را به ادامه در طول سال 2020 است.
دیوید صخره/NurPhoto via Getty Images

برخی از گروه ها مانند انقراض شورش معترضان که منجر نافرمانی مدنی اقدامات در شهرستانها در سراسر جهان معتقدند که کشورهای ثروتمند مانند بریتانیا و ایالات متحده باید decarbonize تا سال 2030 به اجازه می دهد زمان بیشتری برای کشورهای در حال توسعه به گرفتن. در ابتدا برخی از گروههای چپ در ایالات متحده از جمله جوانان گرا طلوع جنبش استدلال همین است. اما این تقاضا بیشتر یا کمتر کم رنگ به پس زمینه روشن شد که تعداد بسیار کمی از گروه یا نامزدهای اگر هر گونه خواهد آن تایید.

هر چند برخی از فعالان ممکن است هنوز هم می خواهید برای زودتر هدف خالص صفر تا سال 2050 فوق العاده بلند پروازانه. آن نیاز به یک مقیاس بزرگ انتقال سریع رانده شده توسط سیاست. بسیاری از مردم و گروه های حمایت از آن به نظر نمی رسد به طور کامل درک نشده بود, اما اگر شما کار عقب مانده از خالص صفر تا سال 2050 شما وارد در سیاست افراط گرایی است. هیچ اجتناب از آن است.

اصل دوم این است که جمهوری خواهان نمی خواهید برای کمک به. هنوز هم وجود دارد برخی از گروه های میانه رو است که به دنبال همکاری دو حزبی در اقلیم و گروه (بازنشسته جوان, و یا در غیر این صورت نه در قدرت) محافظه کاران که خواهد با آنها صحبت کنید. اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و رئیس جمهور تهمت متقاعد کرده اند که اکثریت قریب به اتفاق مردم در سمت چپ است که به سادگی وجود دارد هیچ چیز به دست اورد های جمهوری خواه به دنبال همکاری است. برای آینده قابل پیش بینی دموکرات ها را در رسیدن به تغییر آب و هوا هر آنچه که آنها می تواند دستیابی به روی خود, با این حال کمی از آن ممکن است به اثبات می شود. آرزوی آن بودند در غیر این صورت نمی توان امروز ایران هیچ کمتر ناکارآمد غیر منطقی و فاسد است.

چون هیچ کمک کند که از راست و چپ باید انجام کار خود را در آن به استراتژی سیاسی می شود در مورد اتحاد چپ — گرفتن به عنوان بسیاری از دکمه سمت چپ را به تشکیل گروه های ذینفع که ممکن است در هیئت مدیره — به حداکثر رساندن جاه طلبی و آزادی عمل از سیاستمداران دموکرات.

از چپ دیابت Roy Blunt رئیس جمهور تهمت دیابت جان Barrasso و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پس از بارگیری و کری سیاست ناهار در مارس 19.
Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

آن است که آمریکا تمایل به عمل است که باید مجموعه ای از حد در سیاست آب و هوا آرمان. "ما واقعا مبارزه علیه دیگری گفت:" توماس که در حال حاضر مدیر سیاسی در همیشه سبز. "ما باید برای پاسخ دادن به علم است."

اصل سوم که می افتد این است که قیمت گذاری کربن — درمان به عنوان sine qua non جدی سیاست آب و هوا — است و دیگر در مرکز این بحث و یا حتی در خصوص ممتاز در آنها است. برای یک چیز وجود دارد اقتصاد سیاسی: افزایش قیمت منفور است و افزایش قیمت به اندازه کافی به اندازه کافی سریع به آمار سال 2050 هدف خواهد بود تقریبا شکست ناپذیر سیاسی به چالش بکشد. کلاه و تجارت است که هنوز هم در شهرت ، کربن مالیات را دیدم هر دو حزب حمایت خود را از حامیان همیشه وعده داده شده است. سیاست قیمت گذاری کربن فقط به نظر نمی رسد به رفتن در هر نقطه.

"بحث در مورد اینکه آیا یک cap-and-trade سیستم و یا مالیات بر کربن است که راه حل مناسب برای این بحران به طور کامل رفته است از پنجره به بیرون" گفت: Varshini Prakash, co-founder از طلوع آفتاب حرکت.

سناتور. برنی ساندرز و طلوع آفتاب حرکت از بنیانگذاران Varshini Prakash در یک تجمع آب و هوا در ماه ژانویه سال 2020 است.
اندرو بیلبائو/AP

هنوز هم وجود دارد اتاق را برای قیمت گذاری در سیاست آب و هوا (اگر عدالت محیط زیست نگرانی ها در نظر گرفته شود) اما رویای داشتن یک برنامه ساده است که حل مشکل آب و هوا است که حداقل در سمت چپ مرده است. آن را در حال حاضر روشن است اگر تنها از تجربه کشورهای که در واقع با تصویب قانون که چیزی بیشتر عمل گرا و هدفمند است, چیزی که بیشتر شبیه سیاست صنعتی مورد نیاز است.

بنابراین با کسانی که در اصول در ذهن بیایید نگاهی به سه ستون جدید SIJ تراز.

اقتصاد به اندازه امریکا بعید است که به طور کامل decarbonize تا سال 2030. وجود بخش از اقتصاد (فکر می کنم در صنایع سنگین) که در آن تمیز جایگزین هنوز به طور کامل توسعه یافته از لحاظ اقتصادی و رقابتی است. آن را برخی از زمان برای آنها کار.

اما از آن مهم و حیاتی است که ما را به پیشرفت سریع در این بخش که در آن پاک و جایگزین در دسترس هستند و فقط نیاز به کوچک کردن. در درجه اول این بدان معناست که برق اتومبیل و ساختمان.

به عنوان 2018 برق بخش مسئول 27 درصد از گازهای گلخانه ای ایالات متحده. حمل و نقل اختصاص 28 درصد است. (نور-وظیفه وسایل نقلیه مثل اتومبیل و کامیون کوچک تنها را تا 60 درصد از حمل و نقل تولید گازهای گلخانه ای به طوری که آنها حدود 17 درصد از کل ملی تولید گازهای گلخانه ای.) احتراق سوخت های فسیلی در تجاری و مسکونی اختصاص 29 درصد است.

با هم و برق و اتومبیل ها و ساختمان ها را تا نزدیک به سه چهارم از ما تولید گازهای گلخانه ای. هسته هر تهاجمی 10 سال بسیج در آب و هوا باید به هدف این بخش نمی وری از طریق کربن قیمت اما به طور مستقیم از طریق بخش خاص استانداردهای عملکرد و انگیزه هایی برای بیرون کردن کربن به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

هر چند جزئیات متفاوت این پایه برق-اتومبیل-ساختمان رویکرد را می توان در قانون اخیر از ایالات کلرادو و واشنگتن و کالیفرنیا. این بود بخشی از Inslee آب طرح (سال 2030 خالص-صفر برق بخش جدید سوخت های فسیلی اتومبیل به فروش می رسد و هیچ فسیلی-سوخت ساختمان های ساخته شده) که وارن پس از آن به تصویب رسید به عنوان خود را. ساندرز به حال خود مشخص توربوشارژ نسخه. سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ به حال نسخه ای که به دست آورد تهاجمی اهداف در این بخش به طور کامل از طریق اقدامات اجرایی.

همان استانداردهای مبتنی بر رویکرد در قلب سبز معامله جدید است و یک محل را در هر گروه سبز آب و هوا پلت فرم و هر دو خانه دموکراتها تمیز آینده عمل می کنند و حزب دموکرات' پاک کردن اقتصاد عمل می کنند.

سیاست یکسان نیست. در برق همیشه سبز خواستار استاندارد انرژی پاک (CES) به آمار خالص صفر تا سال 2030. بلومبرگ وعده داده شده 80 درصد کاهش انتشار آلاینده ها در این بخش تنها با استفاده از تقویت سازمان حفاظت محیط زیست و مقامات از جمله souped تا نسخه از اوباما قدرت تمیز طرح است. چشم انداز به صورت عادلانه آب و هوا عمل تایید 100 درصد انرژی تجدید پذیر تا سال 2030 (به جای خالص-صفر کربن بیشتر مجاز استاندارد که اکثر ایالت به تصویب رسید). این قانون همچنین پیشنهاد CES اما این اهداف کربن بی طرفی در این بخش تا سال 2050 و شامل اعتباری-تجارت طرح.

وجود دارد انواع مشابه در سیاست در اتومبیل ها و ساختمان ها. همیشه سبز پلت فرم خواهد خم کردن اقتصاد سوخت استاندارد به اطمینان حاصل شود که تمام وسایل نقلیه جدید فروخته شده در ایالات متحده در حال صفر-انتشار تا سال 2030. رهبر اقلیت سنا چاک شومر پیشنهاد یک طرح برای تمام وسایل نقلیه در جاده های ما پاک توسط 2040 با ترکیب تجارت در مشوق ها و کمک های مالی برای وسیله نقلیه الکتریکی شارژ زیرساخت ها است. توصیه ها در ساختمان های محدوده از به روز رسانی به کدهای decarbonizing همه فدرال متعلق به خواص به راه اندازی عظیم ملی انرژی-مقاوم سازی برنامه.

دنور می پردازد و نزدیک به دو برابر در هر مایل به قدرت الکتریکی اتوبوس آن را به عنوان نشانی از آن متعارف دیزل ناوگان. این اختلاف قیمت می تواند آهسته شهرستان را حمل و نقل آژانس از آغوش صفر-انتشار فن آوری است.
RJ Sangosti/MediaNews گروه/دنور پست via Getty Images

جزئیات متفاوت است اما وجود یک هسته مشترک: استانداردهای عملکرد و انگیزه برای سه تا از بزرگترین ساطع بخش با هدف ساخت سریع پیشرفت قابل توجهی در تولید گازهای گلخانه ای در 10 سال آینده. نهایی چشم انداز است یک برق بدون کربن در بخش تأمین انرژی یک, هیجانی, انتشار رایگان ناوگان خودرو و ساختمان انبار.

"ما می دانیم از دولت در سطح عمل است که انرژی پاک استانداردهای رانندگی مهم ترین و پایدار تولید گازهای گلخانه ای کاهش" توماس گفت. "پس بیایید مقیاس است که درخواست آن در سراسر کشور."

یک ایده است که به رنگ سبز جدید مقابله احیا در سمت چپ است که در مقیاس بزرگ سرمایه گذاری عمومی است. که ایده جدیدی نیست اما چیزی در مورد لحظه — افزایش خطر تغییر آب و هوا در حال رشد تاثیر ساندرز-سبک دموکراتیک سوسیالیسم مقید کردن نیاز عمومی پس از چند دهه سیاست ریاضت اقتصادی — ساخته شده آن را طنین انداز.

سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیام. ساندرز را به جلو بزرگترین پیشنهاد: $16.3 تریلیون دلار در سرمایه گذاری بیش از 10 سال است. الیزابت وارن و جولین کاسترو در آمد در 10 تریلیون دلار جی Inslee در 9 $تریلیون, Cory Booker در 3 $تریلیون ctq بین 2 تریلیون دلار و از 3 تریلیون و تام Steyer و پیت Buttigieg در حدود 2 تریلیون دلار. (به استثنای ساندرز بیشتر از این اعداد نشان دهنده نه تنها پول بلکه سرمایه گذاری های خصوصی به جلو کشیده شده توسط هزینه های عمومی.)

سرمایه گذاری عمومی نقش بزرگی در BlueGreen داد پلت فرم و عادلانه و فقط ملی آب و هوا پلت فرم. اورگان تشکر. پیتر DiFazio است که هنوز هم هل دادن او $760 میلیارد زیرساخت بیل و قابل توجهی وجود دارد زیرساخت های سرمایه گذاری در اقتصاد پاک عمل می کنند.

طیف گسترده ای از سرمایه گذاری توصیه می شود توسط این سیستم عامل, همه چیز از یک ملی, بانک سبز (سنسور. شلدون وایتهاوس و کریس مورفی را حمایت و لایحه ای برای ایجاد یک) به برق رسانی روستایی جهانی پهنای باند از راه دور انتقال برق و برق خودرو شارژ زیرساخت ها است.

سرمایه گذاری ایده های پوشش طیف گسترده ای اما تمرکز در همه آنها این است که حمایت از صنایع سبز, ساخت, و, پژوهش, و, بالاتر از همه, ایجاد شغل.

و نه فقط هر شغل: به خوبی پرداخت, با کیفیت بالا شغل. که ما به ارمغان می آورد به ما رده سوم.

اتحادیه های سخت ضربه سوخت های فسیلی جوامع و آسیب پذیر خط مقدم جوامع نه همیشه اولویت بندی در سیاست آب و هوا بحث اما این زمان در اطراف, در یک استراحت با گذشته عمل شده اند در جدول از ابتدا کمک به شکل دادن به سیاست پلت فرم.

در بخشی از این بازتاب اخلاقی ضروری است — گذشته انتقال در اقتصاد باید تمایل به آمده در هزینه کارگران و آسیب پذیر جوامع است. اما آن را نیز نشان دهنده سیاسی ضروری است. به یاد داشته باشید استراتژی در اینجا این است که برای متحد کردن چپ کشیدن هم یک ائتلاف است که فراتر از سنتی گروه های زیست محیطی و جمعیتی. برای انجام این کار, آب و هوا طرفداران خواهد نیاز به هر دو محیط زیست و عدالت حرکت (یکی از سمت چپ سریعترین افزایش نیروهای) و اتحادیه های کارگری (یکی از سمت چپ قدرتمند ترین نیروهای موجود) در هیئت مدیره.

وایومینگ معدن انجمن, مدیر اجرایی, تراویس Deti تصویر کار از خانه خود را در شایانی در مارس 13, شده است خواستار کمک برای صنعت ذغال سنگ در شکل پایین فدرال حق امتیاز و کمک های دیگر با توجه به کاهش تقاضا برای زغال سنگ در طول coronavirus بحران است.
مید Gruver/AP

که آسان نخواهد بود. این گروه باید خواسته های سیاست آب و هوا است که همیشه متناسب و روابط بین آنها و بین هر یک از آنها و جنبش آب و هوا — هنوز هم تا حدودی آزمایشی و شکننده است.

با اینحال قرار دادن عدالت اول نشان دهنده قابل توجه ترین تغییر در سبز تفکر و استراتژی بیش از دهه گذشته و آن را کشف چند عناصر که در قرعه کشی گسترده ای پشتیبانی می کند.

1. اتحادیه های کارگری

سال گذشته واشنگتن گذشت 100 درصد انرژی پاک است که لایحه ارائه مشوق های مالیاتی برای پروژه های انرژی پاک اما از آن ساخته شده مشوق مشروط پروژه استانداردهای کار. پروژه پرداخت دستمزد غالب می تواند 75 درصد از ارزش مشوق; به 100 درصد آنها تا به حال به ثبت نام در یک "جامعه نیروی کار قرارداد یا پروژه کار توافق" توافق به یک بسته دستمزد و مزایای.

"واشنگتن 100 درصد پاک کردن قانون است که فقط پنج ماه است که در حال حاضر پیشرو در چند توسعه دهندگان برای انتخاب کردن برای اتحادیه کارگران از جمله 144 مگاوات مزرعه باد و دیگران در توسعه" گفت: Vlad Gutman, واشنگتن, مدیر برای سازمان های غیر انتفاعی راه حل آب و هوا. "تجدید پذیر صنعت جدید نیست اما این خواهد بود برخی از اولین پروژه های ساخته شده توسط اتحادیه های کارگری. ما خوشحال برای دیدن قانون کار به عنوان در نظر گرفته شده."

آب و هوا طرفداران می خواهند به چنین ایده ها به سطح ملی. اورگرین آب و هوا طرح پیشنهاد "reunionize و توانمند سازی کارگران در هر صنعت با ابزارهای جدید به مجموع مقرون به صرفه." این امر لغو "حق کار" قوانین اصلاح ملی روابط کار عمل به آن را آسان تر برای داشتن اتحادیه, گام به گام تا اجرای قوانین کارگری, افزایش حداقل دستمزد, نوسازی قوانین اضافه کاری و خیلی بیشتر. تقریبا هر نامزد حزب دموکرات تاکید کرد ایجاد "اتحادیه پسند شغل است."

این BlueGreen داد توصیه می کند "نرم افزار قوی خرید آمریکایی و دیویس-بیکن مورد نیاز و همچنین بهره برداری از پروژه موافقت نامه های کار برای تمام هزینه های عمومی و تهیه سیاست های است که اطمینان حاصل شود استفاده از داخلی تمیز و ایمن مواد ساخته شده توسط مطیع قانون شرکت های بزرگ در سراسر زنجیره تامین است."

چشم انداز به صورت عادلانه آب و هوا عمل توصیه می کند سیاست هایی که نیاز هر شغل های ایجاد شده توسط سرمایه گذاری های عمومی به "رعایت بالا-جاده استانداردهای کار با اتحادیه های کارگری خط مقدم جوامع و دیگر نهفته جمعیت های محلی مصرف سرب در توسعه این سیاست ها مانند دستمزد غالب دقیق استانداردهای ایمنی و پروژه کار توافق با اتحادیه های کارگری." این عادلانه و فقط ملی آب و هوا پلت فرم تنش "با کیفیت بالا و شغل خود را با خانواده حفظ دستمزد و شرایط کاری ایمن و سالم."

یکی از دلایل اتحادیه های کارگری به طور سنتی به طور مشکوک از آب و هوا فعالان این است که با وجود همه گل و بلبل بحث در مورد "فقط انتقال" در مشاغل ایجاد شده توسط این انرژی پاک در اقتصاد پرداخت کمتر و کمتر احتمال دارد به اتحادیه. سراسر سمت چپ وجود دارد به اشتراک گذاشته شده است به رسمیت شناختن است که سیاست های عمومی باید با هدف تغییر آن است.

2. سوخت های فسیلی در جوامع

به طور مشابه جوامع وابسته به سوخت های فسیلی شغل نیست و در عین حال بر این باورند که آنها را پیدا خواهد کرد مساوی یا بهتر معیشت در یک اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک. آنها هم شنیده ام بسیاری از بسیار بحث, اما واقعیت, از آپالاچیا به شیل زمینه از داکوتای شمالی به معادن ذغال سنگ وایومینگ است که از دست دادن سوخت های فسیلی مشاغل تمایل به ترک پشت و اقتصادی خرابه.

دموکرات شده اند حداقل fitfully تلاش برای کمک به. اوباما تا به حال یک طرح جامع برای کمک به این جوامع اما جمهوری خواه سنا هم از آن عبور نمی کند. هیلاری کلینتون در سال 2016 پلت فرم شامل 30 میلیارد دلار بسته کمک به نهفته زغال سنگ جوامع است.

اما قرار دادن انتشار گازهای گلخانه ای برای اولین بار و اضافه کردن چیزی برای کارگران به عنوان یک چاره اندیشی موقت "است و فقط اشتباه منظور از عملیات" Prakash گفت. "من فکر می کنم مردم شروع به دریافت کنید که. ما در حال دیدن مردم در زمینه سهام و frontload یک طرح برای کارگر گذار."

همیشه سبز برنامه ریزی برای مثال شامل یک "G. I. لایحه به صورت نهفته در سوخت های فسیلی کارگران و جوامع" است که تضمین بازنشستگی حقوق بازنشستگی و مزایای مراقبت های بهداشتی از همه تحت تاثیر سوخت های فسیلی کارگران و ارائه آنها را با درآمد مداوم پشتیبانی و بازآموزی فرصت. که مقیاس مداخله لازم به واقعا نگه داشتن سوخت های فسیلی کارگران کل. و آن را احتمالا بسیار کمتر گران اقتصادی و سیاسی بیش از همیشه در تلاش برای غلبه بر مخالفان از سوخت های فسیلی جوامع است.

مشابه اولويت کارگر گذار می تواند در بر داشت در سراسر آب و هوا سیستم عامل در سمت چپ. آن است که نه یک چاره اندیشی موقت کنه.

3. خط مقدم جوامع

ایده عدالت زیست محیطی ناشی از این واقعیت ساده است که تقریبا هر آسیب های زیست محیطی به طور نامتناسبی اثرات آسیب پذیرترین جوامع کم درآمد جوامع, جوامع, رنگ, جوامع بومی ، آنها احتمال بیشتری برای زندگی در کنار جاده ها و تاسیسات صنعتی; تنفس ترین آلودگی در داخل و خارج; رنج می برند بسیاری از زباله های صنعتی; بستگی دارد بیشتر در حمل و نقل عمومی و ... لیست در می رود.

عدالت زیست محیطی شده است در اطراف در حاشیه جنبش سبز برای سال تلاش برای به دست آوردن واقعی به رسمیت شناختن و منابع است. اما باز هم چیزی در مورد این لحظه به خصوص تاثیر سبز جدید مقابله و قدرت سودای چپ دارای طاقی آن به مرکز. به جای انجام کاری و یا در مورد عدالت زیست محیطی جوامع سبزی در حال ساخت سیاست با آنها را در اطراف همان جدول. به عنوان هارپر به من گفت: "اگر شما را با حقوق صاحبان سهام شما رو به ما فضا است."

بهترین مثال از این است که عادلانه و فقط ملی آب و هوا پلت فرم که کشیده با هم بزرگ ملی سبز, گروه زیست محیطی و عدالت قرار گرفتند. "این یک روند خوب فقط روند گفت:" میشل رابرتز از محیط زیست و عدالت برای همه بود که درگیر در کار است. "آن بوده است بسیار عمدی ایجاد روابط بسیار عمدی شیرجه رفتن به همه چیز از سیاست های دلخواه از منابع است."

که پلت فرم جایی برای رفتن برای دیدن طیف گسترده ای از محیط زیست و عدالت نگرانی ها و توصیه های از هوای پاک و آب به دسترسی به مقرون به صرفه انرژی برای ساختمان ثروت و ضد جابه تلاش.

تظاهرات و راهپیمایی در نیوآرک نیوجرسی در 26 اوت سال 2019 را با توجه به بحران آب آوردن این شهرستان است.
Karla ان ساحل/NurPhoto via Getty Images
مناطق در نیوآرک تا به حال نوشیدن آب منجر به سطوح بالاتر در فلینت میشیگان.
Karla ان ساحل/NurPhoto via Getty Images

هر نامزد حزب دموکرات موضوع; Warren تا به حال چه بود احتمالا بیشتر برنامه ریزی دقیق. خانه را تمیز آینده عمل کل عنوان (VI) اختصاص داده شده به محیط زیست و عدالت و سنا را تمیز اقتصاد عمل نوشته شده بود با توجه به نویسندگان آن به "آدرس تجمعی زیست محیطی اثرات اقتصادی مضطرب, جوامع, جوامع رنگ و جوامع بومی."

"ما طرح اقدام آب و هوا خواهد اولویت بندی سرمایه گذاری که در آن است بیشتر مورد نیاز است" گفت: Rep. کتی کرچک از فلوریدا صندلی کمیته انتخاب "از جمله مناطق روستایی و deindustrialized مناطق کم درآمد جوامع و جوامع از رنگ است."

یک بار دیگر جزئیات سیاست متفاوت است. برخی از رایج توصیه شامل بهتر "عدالت نقشه برداری" برای شناسایی آسیب پذیر جوامع یک "سهام صفحه نمایش" در تمام سرمایه گذاری های عمومی به اطمینان حاصل شود که آنها برای اولین بار به آسیب پذیر جوامع و سطح بالا, عدالت زیست محیطی کمیته در کاخ سفید, سازمان حفاظت محیط زیست و/یا DOJ.

این اقدامات خواهد ساخت در کار در حال حاضر اتفاق می افتد در دموکراتیک حزبی. "شما دیدن قطعات دیگر اتفاق می افتد در کاپیتول هیل مانند عدالت زیست محیطی برای همه عمل با کنگره [رائول] Grijalva," رابرتز گفت. "و شما ببینید شتاب در کار بهداشت ، بوکر دیابت [تامی] Duckworth و دیگران. شما ببینید حرکت بزرگ در کنگره کارکنان مایل به واقع تعامل به مطمئن شوید که وجود دارد عدالت زبان در تمام این قطعات است."

به طوری که تراز حداقل در سطح بالا. "آن اوج تمام نامزدها در تلاش برای شکست دادن یکی دیگر گفت:" توماس. "در حال حاضر بهترین از این ایده ها وجود دارد و این حزب است coalescing."

"استانداردهای سرمایه گذاری و عدالت" او گفت: "آینده از فدرال آب و هوا سیاست."

SIJ است نه کاملا به عنوان جمع و جور و آسان برای توضیح به عنوان یک مالیات بر کربن. یکی از پیامدهای از دست دادن در قیمت گذاری کربن به عنوان یک گلوله نقره ای است که شما را تا پایان با ساچمه های نقره ایی — بسیاری از سیاست های کوچکتر است که اضافه کردن به کفایت.

این disaggregated ماهیت سیاست قابل توجهی منافع سیاسی ، آن هرگز آسان برای توضیح به صنایع و یا افراد چگونه آنها را تحت تاثیر قرار پیچیده و غیر مستقیم سیستم کربن اعتبارات تجاری و آفست — از هر کسی که درگیر در 2009 Waxman-Markey مبارزه است. به دلیل آن است که بیشتر بخش های خاص و سرمایه گذاری متمرکز بر اثرات و مزایای SIJ به صورت خاص حوزه هستند آسان تر برای ردیابی و توضیح دهد.

آن است که به احتمال زیاد به بیشتر انعطاف پذیر از یک برنامه ملی به عنوان به خوبی. وسعت SIJ رویکرد است که به منظور بر انگیختن آب و هوا به عنوان یک تمرکز در طول دولت نه فقط در یک سازمان یا سیاست به طوری که اگر هر فردی بخشی از آن مسدود شده و یا نورد به عقب از دست داده است.

و در نهایت در حالی که کلاه و تجارت و یا هر کس دیگر-حلقه-به-قانون-them-all آب و هوا سیاست باید به تصویب در کنگره که در آن جمهوریخواهان استفاده از سنا filibuster همچنان به همه چیز غیر ممکن است یک معامله بزرگ از SIJ سیاست را می توان در راه های دیگر. خیلی از استانداردها و عدالت قطعات می تواند انجام شود از طریق قدرت اجرایی رئیس جمهور و سازمان های فدرال.

و سرمایه گذاری قطعه می تواند پنجه در یک محرک لایحه (با فرض خواهان اجازه می دهد دموکراتیک رئیس جمهور به تصویب یک لایحه محرک) و یا — به دلیل آن را صرفا در مورد هزینه و نه در مورد استاندارد و یا تغییرات قانونی از طریق یک فرآیند به نام بودجه آشتی که نیاز به تنها یک لخت اکثریت در سنا است.

به عبارت دیگر وجود دارد یک معامله بزرگ در SIJ چارچوب است که یک رئیس جمهور می تواند پاسخگو باشند حتی با یک uncooperative کنگره است.

بهترین از همه SIJ چارچوب پدید آمده ارگانیک از زمین تا. "ما از طریق ذینفعان توسعه و جلسات گفت:" کرچک "ما دریافتیم اجماع گسترده برای آب و هوا طرح که در مرکز ساختمان و بازسازی امریکا زیرساخت ها و ایجاد یک نسل جدید از امن مشاغل طبقه متوسط همه در حالی که وضع عام سیاست هایی که از یک اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک و تجدید آمریکایی ساخت."

این SIJ پلت فرم قوی است و می تشکیل بلند پروازانه برنامه آب و هوا خود را در آن. اما آن را شامل نمی شود همه چیز. هنوز هم وجود دارد مسائل مهم که نمی فرماندهی توافق کامل در سراسر چپ که باقی می ماند به کار می شود.

من لیست برخی از کسانی که برجسته مسائل از نزدیک به اجماع به دورترین. روشن: من نه با این استدلال که این موارد در این لیست بد ها یا حتی بد سیاست است. آنها هنوز هم ممکن است پیدا کردن یک محل در جامع فدرال آب و هوا سیاست. اما درون چپ درگیری در اطراف آنها است که باقی می ماند برای حل و فصل شود.

این یکی از بسیار محبوب در سراسر چپ. هر نامزد حزب دموکرات پشتیبانی از آن را همراه با تقریبا هر غیر انتفاعی آب و هوا پلت فرم.

ایده این است که سوخت های فسیلی از شرکت های شناخته شده برای یک مدت زمان طولانی است که محصولات خود را در حال آسیب رساندن به سلامت عمومی و انجام داده اند همه چیز را در قدرت خود را به پوشش آن از جمله funneling مقدار بی حد و حصر از پول به نظام سیاسی و در حال اجرا برخی از بسیار فریبنده عمومی مبارزات. هنوز آنها یارانه و تامین مالی توسط نهادهای دولتی و خصوصی است که نادیده گرفتن خطرات رو به رشد خود را.

با وجود سیاست راه که سقوط تحت وسیع موضوع از پاسخگویی.

رئیس جمهور تهمت دارای یک میزگرد با انرژی بخش اجرائی در کابینه در کاخ سفید در آوریل 3, 2020.
داگ میلز-استخر/گتی ایماژ

اولین حمایت رو به رشد تعداد پرونده های حقوقی در برابر سوخت های فسیلی شرکت. سناتور. کامالا هریس به خصوص با تاکید بر این در طرح در تاریخ خود به عنوان یک دادستان به عنوان Sanders, بازی خود را در تاریخ به عنوان یک ضد شرکت های بزرگ صلیبی اما تقریبا تمام نامزدهای دموکرات (از جمله بایدن) به توافق رسیدند.

دومین گام برای اصلاح سیستم مالی به نیروی موسسات مالی به حساب کاربری بهتر برای رشد خطرات ناشی از سوخت های فسیلی در تصمیمات سرمایه گذاری خود را. (این پست به جزئیات سیاست.)

سوم پایان دادن به یارانه های سوخت های فسیلی چیزی عملا هر کس می گوید آنها می خواهند به انجام است و گفت: آنها می خواهند به انجام این کار برای چند دهه, اما هرگز موفق به انجام واقع است. (دیدن این پست برای اطلاعات بیشتر در وسعت کسانی که یارانه.)

تنها دلیل من را شامل نمی شود مسئولیت پذیری در تراز بالاتر از این است که رویارویی مستقیم با سوخت فسیلی شرکت ها هنوز هم باعث می شود برخی از محله های چپ ناراحت کننده به خصوص بیشتر محافظه کار دموکرات ها و برخی از قطعات از کار است.

صحبت که ...

عرضه آب و هوا تلاش — تلاش برای به طور مستقیم محدود استخراج معدن حفاری و حمل و نقل از سوخت های فسیلی — انفجار در محبوبیت در پی 2010 Waxman-Markey شکست شده اند و یک کلید سازماندهی محور برای آب و هوا جنبش تا کنون از کمک به آن متحد با جوامع آسیب دیده و رشد آن مردمی برسد.

چنین تلاش های برنده سوء نیت احترام برخی از wonks و حمایت بیشتر به سمت چپ متمایل به دموکرات ها از جمله Sanders, Warren, Inslee, Steyer و حتی بلومبرگ. (صادقانه او در سمت چپ متمایل آب و هوا (!)

بایدن فرستاده است مخلوط لفظی سیگنال مورد عرضه سمت سیاست اما پلت فرم خود را شامل "ممنوعیت جدید نفت و گاز اجازه در زمین و آب" و "اصلاح حق امتیاز را به حساب برای هزینه های آب و هوا" دو کلید درخواست تامین-siders.

همیشه روشن نیست که چه سیاست مخاطرات از این بحث هستند. فعالان را تحت فشار قرار دادند برای ممنوعیت ملی در fracking اما این چیزی نیست که یک رئیس جمهور می تواند انجام دهد (بیشتر fracking است که در زمین های خصوصی) و این چیزی است که هر کنگره انجام خواهد شد. رئیس جمهور می تواند کنترل سوخت های فسیلی پروژه ها در زمین اما در دسترس ترین ابزار سیاست پس از عرضه به طور غیر مستقیم با کاهش تقاضا است.

روشن است که نوعی از تامین سمت تلاش های مشترک اولویت در سراسر چپ است و به احتمال زیاد بخشی از دموکراتیک پلت فرم. محدود کردن و یا حداقل پیچیده عاملی است که اتحادیه های کارگری به طور خاص خط صنعتی اتحادیه های steelworkers و لوله کش که پول خوبی کار بر روی سکوهای حفاری و پروژه خط لوله و نمی خواهید برای دیدن آنها را مسدود و یا لغو شود.

آنها را تشکیل اکثریت اتحادیه کارگران است. بخش خدمات اتحادیه های کارگری — مراقبت های بهداشتی کارگران و معلمان و کارکنان خدمات — بزرگتر هستند و رشد سریع و آنها به طور کلی بیشتر آب و هوا پسند. اما خط های کارگری را نامتناسب نفوذ سیاسی و فرماندهی وفاداری یا حداقل ترس از بسیاری از دموکرات ها.

دموکراتیک ترین نامزد دموکرات ها در کنگره هنوز هم شامل نوعی از قیمت کربن در برنامه های خود از جمله ساندرز و Inslee. هنوز هم وجود دارد مردم تثبیت شده بر روی کربن قیمت به عنوان یکی از واقعی سیاست آب و هوا نقاط آب و هوا در سمت چپ که تبدیل شده اند در آن به طور کامل, اما برای بسیاری از انواع آب و هوا این روزها نگرش نسبت به قیمت گذاری این است که: آن مفید خواهد بود — و اگر آن را معلوم می شود ممکن است برای آن -- اما نه لازم است و نه مرکزی برای گوشیهای سیاست آب و هوا.

محیط زیست و عدالت جامعه یکپارچه نیست بلکه آن است که به طور کلی مخالف هر نوع کربن تجارت و درآمد-خنثی کربن مالیات است. EJ طرفداران خواهید آلاینده امکانات تعطیل نیست, خرید اعتبار, و آنها می خواهند سرمایه گذاری عمومی در جوامع خود. این بود که نشان داده شده در ایالت واشنگتن زمانی که عدالت محیط زیست, گروه های ویژه موفق به تجمع در اطراف یک درآمد-خنثی مالیات بر کربن رای گیری ابتکار عمل در سال 2016 شد اما هسته حامیان رای گیری ابتکار عمل و دو سال بعد با یک مالیاتی است که باید توزیع درآمد بیشتر به آسیب پذیر جوامع است. (هر دو اقدامات از دست داد.)

ممکن است برای طراحی یک کربن قیمت گذاری سیستم است که آدرس این نگرانی ها اما قیمت خواهد بود وجود دارد به عنوان یک backstop حمایت از سیاست های دیگر (به عنوان آن را در کالیفرنیا) نه به عنوان ابزار سیاست.

قدرت هسته ای شده است فوق العاده تفرقه موضوع در ائتلاف چپ. به تازگی آن را تبدیل به حاشیه ای کمتر آن را به عنوان روشن می شود که وجود ندارد به عنوان مقدار بتن سیاست اختلاف به عنوان گرمای مکالمه را نشان می دهد.

وجود گسترده شدن از نظر نسبت های موجود در نیروگاه های هسته ای که به طور فزاینده ای دیده می شود به عنوان با ارزش کربن و انرژی. حتی آرایه وسیعی از گروه های درگیر در چشم انداز عادلانه آب و هوا اقدام به توافق رسیدند که این گیاهان باید باز نگه داشته تا زمانی که آنها را می توان با جایگزین انرژی های تجدید پذیر. (امروز نیروگاه های هسته ای که تعطیل هستند جایگزین عمدتا با گاز طبیعی است.)

حتی بسیاری هسته ای علاقه مندان آمده اند برای دیدن ساختمان که بیشتر از نسل فعلی نیروگاه های هسته ای خواهد بود گران فاجعه به عنوان Vogtle در گرجستان است بنابراین نمایشی, نشان دادن. همین دلیل است که هیچ کس آنها را تامین مالی.

بسیاری از افراد در سراسر جناح موافق است که R&D به اشکال جدید انرژی پیشرفته از جمله مدولار کم زباله بحران-اثبات راکتورهای هسته ای باید قابل ملاحظه ای افزایش یافته است.

به طوری ... چه سیاست بحث در مورد دقیقا ؟ به نظر نمی رسد مانند سهام توجیه احساسات شدید.

با اینحال, عدالت زیست محیطی جامعه نگران محلی به مشکلات آلودگی در اطراف نیروگاه های هسته ای و اورانیوم, معادن و صنعتی اتحادیه های حفاظتی از مشاغل در ایران زنجیره تامین پس از این باقی می ماند ممکن است یک منبع از اختلاف.

این یکی از مهم شود. کربن تصرف به عنوان یک غذای اصلی به سیاست آب و هوا برای بسیاری از جمهوری خواهان و محافظه کار دموکرات مانند Joe Manchin. اگر وجود دارد هر گونه شانس برای هر دو حزب در سیاست آب و هوا احتمالا شروع می شود با کربن ضبط استفاده کنید و جداسازی.

اما این مشکل در چپ به خصوص در, عدالت زیست محیطی جامعه برای همان دلیل که کربن تجارت. ترس است که اجازه می دهد کثیف نیروگاه ها و مراکز صنعتی برای سود گرفتن و فروش کربن اجازه خواهد داد که آنها را به ماندن باز دیگر با خط مقدم جوامع مبتلا به آلودگی هوا. آنها می خواهند از امکانات است که مسمومیت جوامع خود را تعطیل و نه پولی.

این یک موضوع حساس. در این چشم انداز به صورت عادلانه آب و هوا اکشن the 100 به همراه گروه های درگیر موفق به توافق برسند به حمایت مستقیم از هوا گرفتن کربن — نوع کربن گرفتن که متصل به دیگر تاسیسات صنعتی — اما این مورد تا آنجا که آنها مایل به رفتن در حال حاضر.

آن را ایجاد یکی دیگر از تنش با اتحادیه های صنعتی که برای بهره مندی از مشاغل ساختمان کربن جذب پروژه ها و CO2 در خطوط لوله و دموکراتیک و میانه رو که مدیون به آن اتحادیه های کارگری. و آن را به ایجاد طولانی مدت تنش با کربن wonks که به طور فزاینده ای به توافق می کنید که آن را دوست دارم یا نه gigatons کربن نیاز به کشیده از جو است.

این هم احتمالا می تواند کار را با کافی خوب ایمان در همه طرف اما در چرخ از سیاست آن است که برخی برای ایجاد برخی از اصطکاک است.

وجود دارد مقدار زیادی از سیاست های آب و هوا است که به نظر نمی رسد در هر کدام از لیست من: احیا کشاورزی سازگاری و انعطاف پذیری بین المللی آب و هوا و عدالت decarbonization برای صنایع سنگین و خیلی بیشتر. آنها سزاوار توجه در جامع سیاست آب و هوا. این نه به معنای جامع حسابداری.

نکته این است که به سادگی که از طریق بسیاری از راه های مختلف از جناح چپ-از-مرکز ائتلاف را تراز وسط قرار دارد در اطراف نسبتا قوی آب و هوا سیاست پلت فرم محور در استانداردهای سرمایه گذاری و عدالت است. آنها انجام داده اند تا از طریق یک فرایند فراگیر است که کمک به ساخت اعتماد و ظرفیت سراسر دیرینه خطوط را بدست آورد. و مسائلی که باقی می ماند فوق العاده دشوار است اما نشدنی نیست با توجه به کمی همبستگی. آنها نیاز به ایستادن در راه پیشرفت است.

آن را نه یک تراز بسیاری از مردم را دیدم که در حال آمدن است. "این به معنای واقعی کلمه بی سابقه گروهی از مردم به کار با هم" Prakash گفت. این واقعیت که چنین متنوع شرکت کنندگان به توافق رسیده اند مجموعه ای از سیاست های, او گفت:, "این است که ذهن باد."

آنچه در آغاز به عنوان یک aspirational چشم انداز تبدیل به یک کامل crowdsourced سیاست پلت فرم سبز "جزئیات جدید" را به عنوان توماس شوخی — و آن را آماده برای مرحله ملی.

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن ممکن است اتخاذ آب و هوا پلت فرم به اندازه کافی قوی را به دموکرات ها با هم.
اولیویه Douliery/خبرگزاری گتی ایماژ

آن باقی مانده است دیده شود که آیا این نوپای اتحاد می تواند با هم نگه دارید تحت اجتناب ناپذیر سیاسی لرز از سال آینده. آن را به صورت تنش از درون و بدون ائتلاف دموکراتیک.

در بسیاری سرنوشت خود را در دستان یک مرد بسیاری در جنبش آب و هوا را صرف سال گذشته هجوم: جو بایدن. آیا بایدن انتخاباتی باید چابکی و فراست به آغوش جدید چیدمان و خدمت خود را به عنوان قهرمان ؟ می تواند بایدن از همه مردم متحد کردن آب و هوا در سمت چپ ؟

به خیالی که ایده ممکن است وجود دارد معلوم دلایلی برای امید. در پست بعدی من نگاهی نزدیک تر سیاسی راه پیش رو.


حمایت شما باعث می شود این کار امکان پذیر است

بحران آب و هوا یکی از تعریف داستان از زمان ما است. Vox متعهد است تا پیوسته در توضیح تهدید تغییرات آب و هوایی و سیاست و راه حل آن, اما این کار طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. سهم خود را کمک خواهد کرد که کارکنان ما پوشش این بحران با Vox امضا مبین سبک می رسد که میلیون ها نفر از مردم هر روز. لطفا در نظر حمایت از بورسی امروز با عنوان کمی به عنوان $7.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن