در خانه با یوتیوب مورد علاقه معلم یوگا

شما در حال خواندن این, از نیمکت خود را. یا در میز آشپزخانه خود را. شاید در تخت خود را. اگر شما به اندازه کافی

توسط NEWSOULS در 17 اردیبهشت 1399

شما در حال خواندن این, از نیمکت خود را. یا در میز آشپزخانه خود را. شاید در تخت خود را.

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به یک تردمیل و دستگاه های بیضوی یا دوچرخه ثابت شما می تواند با خواندن این در حالی که کار کردن — اما شما قطعا در ورزشگاه. شما در حال خواندن این در حالی که غذا خوردن در یک رستوران. و یا نشستن در همسفری خط انتظار برای بچه های خود را بعد از مدرسه. و یا در یک کافی شاپ و یا در یک نوار.

شما در حال خواندن این در coronavirus بیماری همه گیر.

شما تقریبا قطعا در خانه.

Adriene Mishler نیز دارد. 35 سال معلم بوده است بر خود تحمیل مستند از مارس 13; خانه اش در شهر آستین تگزاس که در آن من نیز زنده نیست موضوع آن stay-در-خانه سفارش تا 2 آوریل و پس از سان فرانسیسکو و نیویورک شهرستان, اما قبل از بسیاری از جاهای دیگر در ایالات متحده است. Coronavirus وجود او می خواهم هنوز هم می شود و کاملا احتمالا در خانه شما. Adriene میزبان یوگا با Adriene یک astoundingly محبوب یوتیوب کانال مبتنی بر یک فرض ساده: شما با حضور در کلاس های یوگا رهبری Adriene در خانه خود را که او جریان را از صفحه اصلی به صورت رایگان.

از آنجا که یوگا با Adriene حساب YouTube آغاز شده و در سال 2012 آن را انباشته از 7.27 میلیون مشترک. این کلاس ها startlingly خاص و سفارشی به حرفه و سرگرمی (یوگا برای باغبان! یوگا برای اسکیت باز! یوگا برای سرآشپزها!) و شرایط بهداشتی (یوگا برای PTSD یوگا برای میگرن, یوگا برای دیابت) نه به ذکر است یک مجموعه گسترده ای از شیوه های طراحی شده برای کاهش درد و رنج (یوگا برای درد و رنج برای شروع). این 553 ویدئوها در یوتیوب کتابخانه باید مشبک بیش از 597 میلیون ترکیب views.

آنچه پس از ارائه به عنوان در دسترس و مقرون به صرفه جایگزین برای یک استودیو تنظیم در-خانه یوگا برای آینده قابل پیش بینی تنها گزینه برای افرادی که می خواهید برای انجام یوگا. جهنم با ورزشگاه بوتیک تناسب اندام استودیو و مراکز اجتماعی در سراسر ایالات متحده به تازگی توقیف, در خانه چیزی است که ما تنها هدایت ورزش گزینه دوره است. ورزش مدرسان بداهه بهترین آنها می توانند با مطالعه livestreams در Instagram و برنامه ریزی کلاس ها از طریق زوم; تناسب اندام برنامه های در حال دیدن رشد انفجاری.

"این واقعا جالب زمان" Adriene به من می گوید بیش از زوم تکرار خودش برای تاکید. "این واقعا جالب زمان است."

ما فقط می خواهم ملاقات در فرد به هفته قبل به عنوان coronavirus بحران بود شروع به حباب بالا به صورت جدی stateside. من می توانید ببینید پس چه شد barreling پایین پایک اما تا به حال به طور کامل grokked واقعیت برخورد نسبت به ما. هیچ مقدار از جوراب زنانه ساقه بلند در کاغذ توالت و مواد غذایی کنسرو شده و یا خواندن در مورد قرنطینه اقدامات در چین و ایتالیا می تواند آماده شدن من برای این واقعیت سورئال. یک هفته پس از جلسه Adriene زندگی در مکث در اینجا در ایالات متحده.

"من قصد دارم به این می گویند با خیلی فضل" Adriene می گوید از لپ تاپ صفحه نمایش به عنوان او به تماشای من. "در بسیاری از راه های ما آماده بودند برای این است."

این "ما" او را به صحبت کردن در مورد تیم او هفت عمل فرد است که تولید محتوا به صورت رایگان در کانال یوتیوب و فرعی عضویت پرداخت پلت فرم پیدا کردن آنچه احساس می کند خوب است. "ما سعی می کنیم به دور از همه موانع برای همه مردم از همه نوع در هر نوع از وضعیت است. من 365 روز سال برای به حداقل رساندن این فاصله بین نمایش بر روی تشک خود را در خانه و خود اگاهی به انجام کاری برای خودتان."

یوگا با Adriene مدتها زده وتر با سپاه از طرفداران که به هر دلیل در قبل از همه گیر بار اجتناب شود و یا نمی تواند دسترسی به یک سالن ورزش و یا استودیو. این ممکن است به قیمت بالا از کلاس ها; این ممکن است اضطراب بیش از کار کردن در یک فضای عمومی است. این ممکن است کار یا زندگی دیگر محدودیت های که مطرح شده برنامه ریزی مسائل.

اما در حال حاضر به طور ناگهانی یوگا با Adriene می یابد خود را با اتهام جدید ضرورت است. بسیاری از ما نمی, ترک خانه های ما و حتی به کشورهای مانند تگزاس شروع به بازگشایی و ما از ترس تهدید بسیار واقعی است که این ویروس که آلوده بیش از 3.5 میلیون نفر در سراسر جهان خواهد آمد برای ما و عزیزان ما. ما در حال کشیدن مو ما دستکاری ما کار از خانه و بچه ها-در حال حاضر-صفحه اصلی, و یا ما گذاشته شده است و در حال مبارزه برای اجاره و یا ما کارگران ضروری هستند و در خط مقدم. ما ترس و استرس و خواب نیست.

بیشتر و بیشتر مردم — کانال روزانه نمایش ها باید بیش از سه برابر از اواسط ماه مارس — یوگا با Adriene تبدیل شده است یوگا به صورت مستند. یوگا برای خود انزوا. یوگا برای اجتماعی فاصله. یوگا برای قرنطینه. یوگا برای وضعیت اضطراری.


"با تشکر بسیار بسیار بسیار برای من اجازه آمدن به خانه خود را." بنابراین شروع می شود 1951 اولین قسمت از جک LaLanne نشان می دهدکه رفتن به تبدیل شدن به اولین سراسر کشور همزمان تمرین در تلویزیون نشان می دهد. LaLanne که نیویورک تایمز لقب "بنیانگذار مدرن جسمانی جنبش" تشویق بینندگان به کوچ گرفتن چند خانوار در غرفه و ورزش با او. زنان دلسرد از عرق کردن در مکان های عمومی, در حال حاضر مشغول به کار در خانه در حالی که زمانی که LaLanne و دبی دریک یکی دیگر از محبوب تلویزیون تناسب اندام میزبان این دوره ظهور کرد تا بر روی صفحه نمایش خود را.

اما آن را تا سال 1980 که در خانه آموزش تناسب اندام و آب گرفتگی در بازار با تشکر از جین فوندا. این بود که او افسانه ای 1982 VHS جین فوندا تمرین که انقلابی در خانه, تناسب اندام "مسلما راه اندازی صفحه اصلی تصویری بوم" توسط الهام بخش بسیاری از مصرف کنندگان برای خرید اولین دستگاه. فوندا هدفمند تمرین خود را به زنان که با او ایمان آورده بودند تا حد زیادی خارج از ورزشگاه صحنه از آن زمان است. او 22 فیلم را به فروش 17 میلیون نسخه در سراسر جهان.

به زودی به اندازه کافی وجود دارد دیگر VHS آموزش تناسب اندام و پس از آن, دی وی دی آموزش تناسب اندام. در '90s, شما ممکن است دیده می شود تبلیغات برای ریچارد سیمونز را Sweatin' به Oldies و Billy Blanks را Tae Bo. در 2000s فوق العاده محبوب در کاهش وزن نشان می دهد بزرگترین بازنده به جیلیان مایکلز و باب هارپر یک پلت فرم به چرخش خود دی وی دی مجموعه. Gwyneth Paltrow معروف به مربی تریسی اندرسون یک دید افزایش در حدود همان زمان; Tracy Anderson روش در حال حاضر برای خرید در دسترس نه تنها بر روی دی وی دی اما از طریق "آموزش مجازی" و جریان آنلاین تمرینات.

در خانه تناسب اندام ادامه داد: برای صعود به عنوان بوتیک تناسب اندام استودیو بالندگی در 2010s سابق بدون شک پاسخ به دومی. بوتیک تناسب اندام استودیو خود را در پاسخ به گسترش جعبه بزرگ ورزشگاه در '90s و 2000s که تا به حال خود را از دست داده شین به مردمی با درآمد قابل تصرف برای سوزاندن.

این تازه نسخه جدید از "ورزشگاه" نبود انبار برای تجهیزات با افت در ساعت است. آنها به فروش می رسد — و در ادامه به فروش — کلاس های گروه متخصص در شیک طاقچه رشته (مثال مورد علاقه من: چرخش کلاس در یک استخر) و اشغال شیک حفاری در های مجلل و یا به سرعت در حال gentrifying محله با commensurately باشگاه مشتریان اغلب به پرداخت بیش از 30 دلار در هر کلاس. کسب و کار مانند SoulCycle بار روش و Orangetheory شد فرهنگی touchstones و در برخی از شهرها غیر قابل اجتناب.

در خانه تناسب اندام در میان "یک لحظه" یعنی: یک نسل از "تناسب اندام-وسواس" وای در حال حاضر داشتن بچه ها نیاز به راحتی از صفحه اصلی تمرینات برای دیدار با محدودیت های جدید خود را در زمان-بسته سبک زندگی و ساکنان مکان های بدون قوی بوتیک تناسب اندام ردپای می خواهید در همان تمرین روند که اشباع مراکز شهری.

به طور فزاینده در خانه تناسب اندام تبدیل شده است و در مورد خیلی بیشتر از فیلم های آموزشی; آن را نیز بدان معنی تجهیزات هوشمند و ابزارهای. اما در حالی که پیچیده شخصی ماشین آلات و ابزار دیجیتال می توانید لبه استودیو و سالن های ورزشی برای خود در خانه عامل راحتی آنها اغلب بسیار بیشتر از لحاظ اقتصادی در دسترس است. امروز وجود دارد هیچ کمبود گران راه به کار کردن در خانه از $1,495 آینه نمایش تعاملی (Anderson مطالب است شریک) به $2,245 Peloton دوچرخه ثابت. هزینه برای سخت افزار در هر دو مورد این است که در علاوه بر این به قیمت 39 دلار در هر ماه هزینه اشتراک.

وجود دارد بیشتر بودجه دوستانه راه برای کار کردن در خانه از جمله برنامه های مانند عرق $20 عضویت ماهانه است که به مشترکین امکان دسترسی به تمرینات از مربیان مانند Instagram fitfluencer Kayla Itsines, از, بیکینی, بدن, راهنمای شهرت. اما رفتن به هر جای برنامه های آموزشی نوارهای VHS قدیم — آنها همه هزینه چیزی. فوندا فیلم تمرین در اصل هزینه $59.95.

Adriene می خواستم به ارائه یک جایگزین.

من اعتراف می کنم که تا زمانی که در پاییز گذشته من فقط می خواهم از او شنیده کانال هنگامی که در حال عبور بود و هنوز آن را به اتمام. اما در روند گزارش این داستان من کشف کرده ام که وجود دارد هیچ کمبود یوگا با Adriene جانبازان در درون خود من دایره است. بهترین دوست من و همسرش انجام یوگا با Adriene تصویری, روزانه, ظاهرا; من تا به حال هیچ سرنخی او یوگا در همه. اگر شما در گوگل "صفحه اصلی یوگا" Adriene ویدئوهای یوتیوب اولین نتیجه ای که پاپ تا. او در صدر لیست بهترین تمرینات برای انجام در خانه و شده بوده در مورد همه جا از BuzzFeed به نیویورکر.

همه Adriene را ویدئوها در حال فیلم برداری در خانه او در Austin; گاهی اوقات سگ او Benji که باعث می شود ظاهر.
تصویر عکس توسط Sarah Lawrence; یوگا با Adriene

او فیلم ها ممکن است اما آنها همچنین "با کیفیت بالا" هر چند به سختی گرفته است. وجود سهولت و ارائه راحتی به Adriene آموزش سبک. پیشنهادات خود را برای تغییرات وجود دارد. اکثر کلاس ها شروع و با همان بی خیال اسکریپت — "هاپ به چیزی راحت" (گاهی اوقات "دنج") — و اغلب با یک نرم یادآوری به نفس: "استنشاق مقدار زیادی از عشق در بازدم مقدار زیادی از عشق است."

توالی رسم شده اما گفت و گو به غیر از رفتن به درب بازکن است. آن شادی بخش مکالمه. او می تواند احمقانه است. او می شکند به نمایش آهنگ و '70 R&B باعث می شود Zoolander مراجع و آمپر تا تگزاس صدای تودماغی به عنوان مورد نیاز است. او می خندد در خودش است. او آبی heeler, Benji که برای همیشه جاسوس در کنار او حصیر یوگا و او از ترس به توقف جریان را به تعجب در عمیق خود را رضایت آه یا واقعی معامله سگ رو به پایین. به امروز نشان می دهد تشبیه او به "انجام یوگا با یک واقعا خوب همسایه" و درست به اندازه کافی Mister Rogers' Neighborhood ارائه الهام بخش اولیه برای کانال.

در فیلم Adriene صحبت می کند به طور مستقیم encouragingly و اغلب به بینندگان همه جا صدای درونی از شک و یا بدبینی به "ضرب و شتم آنها را در عبور" را به عنوان او به من می گوید "عشق خوش و تقریبا با من بد, شوخی, پیش بینی آنچه که مردم می رویم به فکر می کنم" قبل از اینکه آنها را تا.

"این شخصیت من به مانند " من این کارشناس در اینجا'" Adriene می گوید. "من سعی کردم به هدایت و روشنی از" من رهبر و گورو " و ایجاد بیشتر از یک peer-to-peer ارتباط است. من قطعا همیشه سعی کردم به موقعیت خودم به عنوان دوست."


Adriene مدیون او هدایت فلسفه لزوما به آموزش خود را به عنوان یک معلم یوگا, اما برای آموزش او به عنوان یک بازیگر در یک گروه. او در تئاتر را از او خلاق "هیپی" پدر و مادر که در دانشگاه وایومینگ در یک بازی به نام, واقعا, صفحه اصلی.

پس از ترک دبیرستان و ثبت نام در کالج یک سال زود Adriene پیوست یک گروه تئاتر و مطالعه جنبش در شمال ایالت نیویورک است. هنگامی که او بازگشت به آستین در سال 2002 او می خواست به قوی. به طوری که او در بر داشت یک کلاس یوگا. آنچه او انتظار نمی بود به تجربه در کلمات او که "شادی و روح و روان عامل است." تا آن زمان او تا به حال گریه اشک شادی — "به جز موسیقی اوکلاهمابزرگ شماره."

به زودی او شروع به فکر می کنم استراتژیک است که تبدیل شدن به یک معلم یوگا ممکن است یک راه مناسب و معقول برای به دست آوردن یک زندگی است که می تواند مکمل اقدام او گیگابایت است. او امضا برای کار/تجارت با استودیو یوگا در اطراف شهر گسترده و mopping طبقه در ازای کلاس. او نیز به پایان 200 ساعت برنامه آموزشی معلم در هاتا یوگا — یک دسته که شامل بسیاری از سبک های مختلف و به نمایندگی مدرن یوگا به طور گسترده در طرح پرداخت. برای نزدیک به یک دهه او به تدریس یوگا در استودیو های کوچک در داخل و اطراف Austin, سوخته, سی دی و بخور در دو. او pieced با هم که درآمد همراه با مباحث آموزش تئاتر و هنرهای یوگا به دانش آموزان و برخی از بازیگری کار بیشتر تبلیغات و صدای خارج از قاب.

Adriene ملاقات کریس شارپ در حال حاضر کسب و کار شریک و مدیر عامل در پیدا کردن آنچه احساس خوبی در مجموعه ای از عنکبوت نوزادان پس از آخرالزمانی فیلم ترسناک که هرگز آن را ساخته و به انتشار. کریس در حال حاضر شرکت ایجاد شده موفق یوتیوب آشپزی کانال با آشپز Hilah Johnson, او در حال حاضر همسر به نام Hilah پخت و پز. او می خواست به شعبه به سلامتی و تن به تن این ایده از یک رایگان یوگا کانال به Adriene به عنوان یک پروژه جانبی. اگر آن را به خوبی رفت آنها استدلال شاید آنها می تواند تولید به اندازه کافی یوتیوب درآمد به ترک شغل روزانه خود را و فیلم با هم در تعطیلات آخر هفته. در سال 2012 آنها آغاز شده کانال و آن را به نام یوگا با Adriene.

موج اول از یوتیوب تمرینات در کریس خاطره منجر شد توسط کانال های مانند Blogilates و تناسب اندام, ماشین مخصوص مخلوط کردن. وجود دارد چند یوگا کانال در یوتیوب و هیچ کدام با رسیدن که یوگا با Adriene در حال حاضر و نه کیفیت تولید. Tara Stiles که شروع به خود کانال در سال 2008 و می تواند در نظر گرفته شود از یوتیوب یوگا بود و پس از آن به نظر می رسید "بزرگ و دست نیافتنی" کریس آن (328,000 مشترکین در حال حاضر) اما او نمی توانید به ویدئو با کیفیت بالا — دفعات بازدید: بهتر تولید ارزش — بازی تا زمانی بیشتر شده است. استایلز محبوبیت هر چند نشان داده است که وجود دارد در اوایل اشتها برای یوتیوب تناسب اندام رانده شده توسط آن سهولت برای کاربران یک شور و شوق که فقط منفجر شد و پس از.

"وجود دارد بسیار پایین نوار برای ورود به این پلت فرم" بیبی Li استاد از آن و مدیریت در دانشگاه کارنگی ملون که مطالعات تکنولوژی اختلال و رفتار انسان می گوید از یوتیوب. Li نقل از برخی از تساوی که آینه Peloton و برنامه های می تواند ادعا می کنند: شما لازم نیست به ترک خانه خود را, شما می توانید کار کردن در ساعت های عجیب و غریب شما می توانید تکرار فیلم های مورد علاقه خود و جست و خیز آنهایی که شما را دوست ندارد, و شما حتی می توانید با کشیدن و جست و خیز بیش از این قطعات از یک تمرین خاص هستند که کیسه خود را. اما یوتیوب است و این نمی تواند به اندازه کافی تاکید کرد ،

"شما در اتهام" پژواک Adriene صحبت کردن در مورد خود کانال. "شما می توانید مکث آن را در هر زمان شما می توانید ترک. هیچ تبادل پول با یوگا با Adriene و آن را برای همه آزاد است. هیچ کس را به تماشای بیش از شما. هیچ درب به راه رفتن است."

مطمئن یوتیوب کمک های مالی کاربران حس خود حاکمیت اما الگوریتم خود را نیز مسئول هدف قرار دادن محتوا به مخاطبان خاص. "یوتیوب خود را بسیار قوی, داده محور, بازاریابی, حس," توضیح می دهد Li. زن و شوهر, YouTube, قیمت و سهولت و مجموعه قانون با چیزهایی که یوگا با Adriene می کند به خصوص به خوبی اشاره Li — با کیفیت بالا و حجم فیلم تمايز از مطالب بالا و تعامل با کاربران است و این کانال دیده می شود که موفقیت آن به یک و نیم میلیارد نمایش و شمارش.

وجود دارد دو نقاط اوج برای کانال های استراتژیک و نقش آن پرداخت می شود و باز یوگا با Adriene تا به مخاطبان گسترده تر. اول باقی مانده تا حدودی بحث برانگیز یک سری از "یوگا برای کاهش وزن" فیلم است که در ادامه به استنباط اشتباه ایمیل از طرفداران. سوزاندن چربی به نظر نمی رسد مانند آن را لزوما هم راستا با یوگا با Adriene ماموریت.

"وجود دارد معمولا چند 'پول' کلمات کلیدی در هر طاقچه" کریس نوشت و در وبلاگ خود در یک پست در مورد مهار قدرت از بهینه سازی موتور جستجو. "و من احساس کردیم بعد از رفتن آنها حتی اگر آن را گاهی اوقات احساس نمی بسیار یوگایی.'"

قبل از Adriene و کریس قرار اول "یوگا برای کاهش وزن" تصویری در سال 2013, آنها در تلاش بودند به دیده می شود. آنها اشاره می کنند که تعداد عادلانه از دیگر کانال های یوگا در آن زمان بودند با استفاده از نه تنها SEO, بلکه, کون, فاق, G-رشته و رخ محور ریز عکسها به نمایش. "نه هر کس به مانند من یا کار من می گوید:" Adriene. "اما مرد من قرار دادن برخی از عشق واقعی به این و آن به نظر نمی رسد عادلانه است که من همان [ترافیک]. پس من گفتم: "خوب, اجازه دهید آن را امتحان کنید.' و آن را کار کرده است."

اول خود را "یوگا برای کاهش وزن" فیلم رتبه شماره 1 در یوتیوب برای آن عبارت جستجو خیلی سریع می گوید: کریس.

دومین نقطه اوج شد کانال مشخصه: انتشار جدید یوگا تصویری هر روز به مدت 30 روز آغاز در ژانویه 1 "'شیرین' به حرکت سوزن." اولین روز از اولین چالش در سال 2015 باقی مانده کانال تمام وقت محبوب ترین ویدئو و پنج سال بعد. در حال حاضر آن را تا بیش از 22.9 میلیون بازدید.

سال 2020 را 30 روز چالش راه اندازی این ژانویه گذشته است presciently به نام "خانه است."

این لحظه در میان این بحران جهانی ممکن است نشان می دهد یک سوم نقطه اوج این کانال به عنوان یوگا با Adriene پایه کاربر همچنان به رشد به طور چشمگیری و به عنوان بسیاری از میلیون ها نفر از ما سنگر در خانه ما است. "چه زمان" Adriene می گوید: در طول سال های اخیر livestream ارسال شده به این کشور در اواخر ماه مارس "برای اتصال به خود را در خانه تمرین کنند."


آن را 10 مارس. ما در حال جمع به گوشه داخل نیمه گرمسیری شرق Austin کافه با صورتی دیوارها و بسیاری از گیاهان; Adriene نوشیدنی های ترش, چای سرد. ما این تاریخ به دلیل آن را فقط پیش از Adriene بزرگ South by Southwest رویداد آخر هفته زیر. Adriene تیم تخمین زده می شود این رویداد را جمع آوری 400 تا 500 یوگا-دوست داشتن بدن این ماجرا حصیر حصیر در 70,000 فوت مربع سالن نمایشگاه; زمان ملاقات ما هر چند SXSW لغو شده است.

Adriene دریافت کرده است هجوم ایمیل و یوتیوب نظرات از مردم در قرنطینه خارج از کشور چند هفته گذشته و موجی از پیام های مستقیم ریخت و در از ایتالیا بیش از آخر هفته. تیم او با استعداد دو ماه عضویت در پیدا کردن آنچه احساس می کند خوب است (به طور معمول به صورت مختصر FWFG) که دارای یک حالت آفلاین به قرنطینه در کره جنوبی بدون دسترسی به اینترنت است.

در مارس 13, کانال یوتیوب را تجزیه و تحلیل ترافیک آغاز خواهد شد به سنبله. در مارس 13, کانال را به اوج در 1.8 میلیون روزانه views.

این لحظه به یاد Adriene از دیگر حاضر نیست بیش از حد طولانی پیش زمانی که طوفان ماریا کوبیده پورتوریکو راست بر روی پاشنه از طوفان هاروی ویرانی در اینجا در تگزاس است. او ایجاد یک ویدیو به نام "یوگا برای پس از فاجعه" در پاسخ. "من به شما بگویم آنچه که" او می گوید. "هر زمان که من دمدمی مزاجی که در آن من مانند" چه هستم من انجام می دهند ؟ من که هستم؟' من همیشه رفتن به خدمت آن همه است."

در حالی که یوگا با Adriene جامعه تا حد زیادی وجود دارد آنلاین حوادث زندگی می کنند مانند این یکی در تگزاس را با هم طرفداران IRL.
تصویر عکس توسط Sarah Lawrence; یوگا با Adriene

بعد من چک کردن نظرات به Adriene کانال. یکی از سمت چپ که هفته از کسی "housebound" در ایتالیا آمده است: "خود را ویدئوها یوگا کمک خواهد کرد که من را از طریق این زمان سخت است." یک نظر در سمت چپ هفته قبل سهام چگونه کانال "شده است یک نعمت غیر مترقبه زندگی در قفل شده پایین شهر در چین است." حداقل چند نفر با قضاوت بر اساس این نظرات را در بر داشت خود را در "یوگا برای پس از فاجعه" ویدئو, حتی اگر آن را بیش از دو سال در حال حاضر, از جمله یک پزشک در شمال ایتالیا.

تنها چند روز پس از Adriene من و دیدار در نیمه گرمسیری به عنوان ویروس نفوذ کشور دولت پس از, دولت, شهرستانها پرت و دور افتاده و نزدیک به خانه بیشتر وجود دارد.

"که در اینجا پس از شیوع کرونا به خودت و تقویت آن سیستم ایمنی بدن :D می پرسد" یک دیدگاه. "MEEEE! در مادرید!!" reza پاسخ. "من! در لندن است." یکی دیگر از پاسخ است از فرانسه است. برلین. نوا اسکوشیا. استانبول. نیوزیلند. کارولینای شمالی.

"در یک هفته که در آن من شروع به علامت گذاری زمان و توسط چه مدت من بدون فکر coronavirus" خوانده شده نظر دیگری در همان فیلم "این واقعا 40 دقیقه از واحه از آن همه است." بسیاری از نظر خواهید یک قرنطینه-مضمون فیلم یا مجموعه ای از فیلم ها. این یک درخواست تیم را برآورده نمی; آنها نمی ساخت حرفه ای تولید محتوا در حال حاضر از آنجا که آنها خود quarantining به عنوان اگر آنها در حال حاضر در مورد آن می توانید به صورت کانال و FWFG خواهد کرد که رول را از طریق جولای.

یوگا با Adriene اختصاصی جامعه شده است رکن اصلی این عملیات است. چه آغاز شده به عنوان یک بسته Facebook گروه در نهایت عضویت-توسط-درخواست پلت فرم به نام Kula, که بدان معنی است که "جامعه" در زبان سانسکریت است و در حال حاضر 138,600 اعضای قوی است. پیوستن و شرکت در کولا است که شما آن را حدس زده ،

لسلی فاکس 35 سال استاد زبان انگلیسی در دانشگاه کنتاکی غربی هدایت و روشنی از اکثر رسانه های اجتماعی اما پیوست کولا ماه ژانویه. "جامعه فقط مرتب کردن بر اساس شما را می کشد, در," او می گوید از طریق زوم از خانه اش در Bowling Green, Kentucky. لسلی شروع تمرین با کانال یوتیوب در ماه اوت گذشته. او می خواهم به تازگی وزن از دست داده بود و به دنبال چیزی برای کمک به او "تن است." یوگا با Adriene ظهور در بالای نتایج جستجوی گوگل. او تا به حال انتظارات نسبتا کم در ابتدا, اما او را به تمرین با کانال هر روز از سال.

شده است وجود دارد هجوم افراد جدید در Kula این چند هفته گذشته می گوید: Leslie. او می داند چرا که او در این برنامه بارها و بارها در طول روز آن را در خدمت در حال حاضر به عنوان یک مرهم پس از چک کردن اخبار برای ویروس به روز رسانی. و با این تورم از اعضای جدید لسلی اشاره می کند که یک انسجام به این گروه است. او نه شناخته شده کولا به چیزی جز استقبال و حمایت هیچ "اختلافات یا ایدئولوژی جنگ" اما وجود دارد قطعا کولا دسته: حیوان خانگی مردم اینجا وگان مردم وجود دارد, مراقبه, مردم اینجا. در حال حاضر وجود دارد یک واحد پیام.

تنور در Kula, جای تعجب نیست, شبیه که از کانال یوتیوب این روز: ترس و اضطراب و قدردانی است که این مجازی محل و مردم در آن وجود داشته باشد. لسلی توصیف یک پست از یکی دیگر از اعضای جامعه با داشتن یک زمان سخت. "من 'دوست' پست و اظهار داشت: 'من هستم 'میل' این خاطر که شما با داشتن مشکلات. من 'میل' آن را به دلیل آن ساخته شده من کمتر احساس تنهایی.'"


Adriene و کریس دریافت مقدار زیادی از مشاوره در اوایل روز به تمرکز بر زنان در 20s و 30s, مشاوره است که آنها جنگیدند و رد کرد. "این یک کسب و کار حرکت می کند می گوید:" Adriene. "آن را به من بود گفت:" Nah.' من تمام رویای این است که ما در حال آوردن یوگا به خانه برای همه است." بسیار خاص و عام او می افزاید: به معنای "" افرادی که احساس می کنند مانند آنها را دعوت به حزب دعوت شده به این حزب است."

قبل از این کانال مفهوم Adriene شاهد بود هزینه یوگا بالا رفتن سرسام آور. "این است که خارج از کنترل است که تنها افراد ثروتمند استطاعت یوگا" Adriene به یاد می آورد تفکر است. کلاس در Austin زادگاه تا به حال شروع به پریدن کرد از حدود 10 دلار به حدود 30 دلار در ساعت. "من یکی از شستشو کف و گفتم این خیلی عجیب و غریب است. یوگا فرهنگ تبدیل به یک کسب و کار در شهر من.'"

این نه فقط شهر خود را. این بود که درست در سراسر کشور موجب شده توسط شرکت های بزرگ یوگا زنجیر مانند CorePower Yoga ازدحام کوچکتر studios و تناسب اندام, پوشاک, شرکت های مانند Lululemon فروش $100 شلوار یوگا.

Adriene Mishler تصویر عکس توسط Sarah Lawrence; یوگا با Adriene

یوگا به صورت رایگان توسط این بنیاد از پیدا کردن آنچه که احساس می کند با نام تجاری خوب هر چند عضویت پرداخت آن را نگه می دارد شناور است. Adriene "قطعا نگران" است که او می خواهم بیگانه مخاطب رو در یوگا رایگان با پرداخت پلت فرم و نبود بازار FWFG زیادی برای تقریبا دو سال پس از آن تا سال 2015 راه اندازی. اما فروش پرداخت می شود چیز را به یک چیز قابل دفاع نیست یک استراتژی غیر معمول. Li تشبیه آن به یوتیوب حق بیمه که حذف تبلیغات بر روی پلت فرم برای حق عضویت ماهانه. در یوگا با Adriene جهان وجود دارد یک سطح آشکار خدمات اجتماعی درگیر در این رابطه همزیستی. "سهم ماهانه خود را به عنوان یک عضو منجر به زندگی دیگر انسان" می خواند عضویت صفحه فرود. "کمک به ارائه دسترس, سازگار, با کیفیت بالا رایگان یوگا در دسترس برای همه است."

این FWFG عضویت هزینه 10 دلار در ماه است و کسب و کار بزرگترین درآمد ژنراتور تا کنون. پول به دست آورده که متعلق به گوگل یوتیوب — یعنی پول تولید شده توسط گوگل حستبلیغ, تبلیغات در برنامه است که کانال های با استفاده از برای کسب درآمد views — است استفاده نا مشروع می گوید کریس و یا به عنوان او آن را در وبلاگ خود "پول" است که نمی تواند متکی پس از آن می تواند ناپدید می شوند اگر گوگل تغییر سیاست های خود. بزرگ رویدادهای زندگی می کنند — مانند Adriene کلاس در کاخ الکساندرا در لندن آورده است که در 2,400 مردم در سال 2018 یا برنامه ریزی شده خود را ظاهر در SXSW 2020 — یک بار یک درآمد بازنده می گوید: کریس. اما در حال حاضر که تیم در دسته بهتر در تدارکات کریس فکر می کند وقایع را شروع خواهد شد به معنی جریان درآمد "یک بار همه چیز را آرام و مردم قادر به رفتن به چیز دیگر."

و پس از آن وجود دارد با نام تجاری مشارکت. Adriene شده است با حمایت مالی آدیداس زنان پس از سال 2016. کریس می گوید: این یک همکاری بزرگ برای آنها: Adriene می پوشد آدیداس پوشاک در ویدئوها اما آدیداس دریافت نمی کند درگیر در ایجاد محتوا و یا انتظار می رود تبلیغاتی پیام.

این کانال را به طور خلاصه در اب شلپ شلپ کردن در حمایت محتوای بازی چند سال پیش با یک نقطه برای Walgreens و دیگری برای سوفیا کاپولا فیلم The Beguiled; آنها همچنین یک محتوای ارز با غذاهای کل. اما این نوسان از این پیگیری ها پس از. "داشتن این نوع حمایت در آن فیلم طول می کشد بسیاری از آن دور می گوید:" کریس "اگر قبل از عمل شروع می شود, ما در حال صحبت کردن در مورد برخی از محصولات که Adriene ترویج است."

Adriene نیست cavalier با اعتماد بینندگان خود در محل ، او در عمل در خانه های خود — صمیمی و خصوصی فضاهای — هدایت آنها را از طریق شمار است که می تواند چالش های بدن خود و ارائه پیشنهادات خود شکوفایی است که می تواند به گشودن احساسات به خاک سپرده عمیق. او در دیدار دانش آموزان خود را در آسیب پذیر ترین لحظات اکثریت بدون بهره گیری از ملاقات با آنها را در همه شکی نیست اما مهم نیست: این لحظات بیش از حد مقدس به سالی با فروش مواد می باشد.

اما دانش آموزان نیست فقط دانش آموزان است. آنها در رسانه های اجتماعی به اصطلاح پیروان و او گذار. او به رسمیت می شناسد و این هر چند او متمایز خودش را از کسانی که او را می بیند به عنوان مانور. "وجود دارد که مسئولیت من در حال حاضر با من همه جا بروم" او به من می گوید در نیمه گرمسیری. "از آنجا که من می تواند به رسمیت شناخته شده به عنوان کسی که هم هدایت شما را از طریق تمرین خود را." هیچ کس قرار دادن که فشار روی او می افزاید: اما خودش.


یوگا می تواند به توانمند سازی; آن را نیز می تواند آهسته مراقبه هنوز. برای Adriene آن را یک فرصت برای تفکر و تامل. و در نقش خود به عنوان خود را "راهنمای یوگا" و دوست او باعث می شود یک ساده عاشق, توصیه: شما لازم نیست برای انجام هر چیزی در این لحظه دقیق به جز مراقبت از خودتان است.

مراقبت از خود بوده است mainstreamed و پولی از بالا, milf anal, اما آن را نیز در هسته از نوع آهسته به پایین یوگا که یوگا با Adriene شیوه های. وجود دارد یک تغییر در روح و روان رخ می دهد که استدلال Adriene که مردم را از فضا (تقویم فضا, فضای فیزیکی و روانی فضا) برای خود به سرمایه گذاری به سمت داخل. این که آیا آن را به نام مدیتیشن یا تمرکز حواس و یا "آگاهانه نفس" یا بقیه آن را آرام تاخیر از سر و صدا از جهان است. اگر چه گسترده تر جامعه او شگفتی در زمان دعوت او را برای خود بازتاب?

"نه برای ایجاد این مدرن روز کلیسا از آن می گوید:" Adriene "اما فقط به برجسته کردن آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد شما می دانید ؟ مردم می آیند برای کمر درد, اما آنها باقی بماند چرا که آنها شروع به دیدن جهان کمی متفاوت است."

در زیر به طور منظم و غیر coronavirus شرایطی یوگا نشان داده شده است به تاثیر مثبت بهداشت روان. یوگا می تواند موثر در مقابله با اضطراب به خصوص برای کسانی که با سطح بالایی از آن ها را می توانید کنترل نفس و مدیتیشن با تمرکز حواس مشترک عناصر مدرن تمرین یوگا. یوگا ثابت شده است به کاهش نشانههای افسردگی است. (همچنین می تواند به نفع سلامت جسمی برای مثال کمک به کاهش فشار خون بالا و بهبود کیفیت زندگی برای کسانی که با برخی از بیماری های تهدید کننده زندگی.)

اما ما در حال زندگی در "منظم" است. ما ماندگار و منحصر به فرد اضطراب آور دوره با هیچ پایانی در چشم.

من فکر کردن در مورد تنفس در روز 17 این ماه را 30 روز به چالش بکشد. من فکر کردن در مورد تنفس به دلیل Adriene است که به من گفتن برای امروز تصویری است که به نام "همگام سازی" را به عنوان هماهنگ فیزیکی با نفس است.

ما مردم هستند و در مجموع hyperventilating در حال حاضر. ما نگران زمانی که ما بیرون بروید (اگر ما) که ما در معرض ریه ها ما را به این ویروس. ما نگران آسیب پذیر ما اعضای خانواده. ما freaked در مورد نحوه پرداخت صورتحساب پس از از دست دادن ما معیشت و تلاش برای تعادل شغل تمام وقت و تمام وقت پدر و مادر. ما نگران اقتصاد در توالت, سکس با زن 30 میلیون مدعیان بیکاری ثبت و شمارش; ما نگران افزایش تلفات و عفونت رای; ما نگران عواقب متحده بازگشایی بیش از حد به زودی; ما نگران هستید که محدود آنتی بادی آزمایش در دسترس نیست قابل اعتماد و دقیق; ما نگران زندگی-هزینه نقایص از خطرناکی بی منطق رهبران ما نگران کمبود ماسک صورت برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کمبود هواکش برای بیماران.

تنفس به عنوان عمیق که ممکن است در حالی که به دام افتاده در خانه ما است که به نوعی انقلابی در مقابل به اضطراب باعث بسیار مسری تنفسی بیماری است. این لحظه ای است که دقیقا چه ترکیبی یوگا-breathwork-تمرکز حواس تمرین ساخته شده است.

"مغز ما واقعا نمی مانند عدم قطعیت می گوید:" ملانی گرینبرگ یک روانشناس بالینی و نویسنده استرس-اثبات مغزکه تحقیق اثرات یوگا پیش از آن در زندگی حرفه ای خود را. "اغلب مغز شما شروع به نگرانی در و آن در می رود پنج گام جلوتر. "چه می شود اگر این اتفاق می افتد ؟ اگر چه که اتفاق می افتد?'" هنگامی که شما در مبارزه-یا-حالت پرواز می افزاید: گرینبرگ, "تفکر خود را مغز می رود نیست. شما نیاز به کم کردن سرعت خود را به طوری که فکر کردن در مغز می تواند دوباره آنلاین." بزرگ سلامت روان ترفند از عمل, پس از آن است که این خواسته ثابت تمرکز بر آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر.

دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر ؟ شما در حال تنفس در یک وضعیت. "یوگا و تمرکز حواس می تواند به شما کمک کند حلقه مغز خود را دوباره به زمان حال می گوید:" گرینبرگ.

شما در صفحه اصلی. شما امن هستند. شما در صفحه اصلی.

خود انزوای اجتماعی و فاصله در حال اقدامات لازم برای پهن کردن coronavirus را منحنی و دفع این بیماری همه گیر است پیشرفت بدون شک وجود دارد; اما وجود یک عارضه جانبی از ما epidemiologically واقعیت ضروری است که با توجه به ارزش بیش از حد: تنهایی.

به عنوان محل کار تبدیل به کنترل از راه دور عملیات به عنوان ورزشگاه و استودیو ad-lib حضور در فضای دیجیتال به عنوان رستوران ها و کافه ها بسته باقی می ماند که ایتالیایی ها بخوان در بالکن به عنوان FaceTime و Houseparty جایگزین چهره واقعی و زمان واقعی خانه احزاب یوگا با Adriene خود را راهنمای یوگا و دوستان است که در اینجا. آن بوده است در اینجا در تمام طول به شما کمک کند کمتر احساس تنهایی. (در واقع وجود دارد یک ویدیو یوتیوب برای آن است.)

"ما می تواند آرامش توسط افراد دیگر می گوید:" گرینبرگ, حتی زمانی که ما هنوز در همان مکان فیزیکی از طریق لحن خود را خود را در کلمات خود را به صورت عبارات و یا زبان بدن خود را. "یوگا معلم می تواند تبدیل به یک دلبستگی ایمن. شاید شما احساس می کنید نگاه کرد و بعد توسط معلم و یا امن در حضور او و یا آرامش."

در حال حاضر قوی جامعه از جنبه های یوگا با Adriene آن طول می کشد یک قدم بیشتر. خوب قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری Adriene خواهد holler به جامعه اواسط تمرین و یادآوری شما در صفحه اصلی به تصویر همه در سراسر جهان تنفس و حرکت به سمت راست همراه با شما درست در این لحظه است. "حتی اگر شما نمی توانید آنها را ببینید وجود دارد کل این جامعه از مردم انجام یوگا" توضیح می دهد که گرینبرگ. "و اگر شما می توانید خودتان را به عنوان بخشی از این جامعه شاید که می تواند کمک به بیش از حد."


یوگا با Adriene نمی تواند تولید, جدید, فیلم با کیفیت بالا در حال حاضر, اما Adriene می توانید فیلم خودش با استفاده از کامپیوتر خود دوربین. او این کار را در تاریخ 22 مارس در livestreamed نسخه از خبرنامه هفتگی که او آغاز شده در اوایل روز یوگا با Adriene و که در حال حاضر می رود به یک و نیم میلیون مشترک. او خواستار عضویت در خبرنامه "عشق نامه" ؛ livestreamed تکرار یک تا کنون او با نام "عشق نامه زندگی می کنند."

او نشسته بر حصیر یوگا, Benji که در کنار او و امواج. وجود دارد 1,001 کاربران یوتیوب به تماشای زندگی می کنند زمانی که من در ورود به سیستم در ساعت 11 صبح در نقطه. بیست و پنج دقیقه بعد وجود دارد 11,778 از ما در تنظیم شده است. ویدیو مشاهده شده است بیش از 269,000 برابر بیشتر از. "نگاهی به همه ما" یک بیننده می نویسد: یکی از بسیاری از در به طور مداوم به روز رسانی حرکت زنده ، "من اشک."

نورنبرگ آلمان; سیسیل ایتالیا; برانکس; مراکش; مقدونیه; روسیه; Tulsa, اوکلاهما; دهلی نو هند; Elizabethtown, کنتاکی; اسرائیل; معبد تگزاس; سنگاپور; ایران; ایرلند; شیراز; NorCal; داکوتای شمالی; برزیل; سوئد; اوهایو; افغانستان; فلوریدا; امارات متحده عربی; Des Moines, آیووا — وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در بیش از حد بسیاری از مکان ها برای نوشتن همه آنها را.

"من فکر می کنم بسیاری از مردم تنها هستند" Adriene او می گوید کامپیوتر دوربین و مردم در خانه و در طرف دیگر آن انتخاب کلمات خود را با مراقبت. "من فکر می کنم این یک چیز واقعی است."

او با اشاره به تعداد بیننده در فیلم او که او را از توجه به او به عنوان سوابق این پیام اما چیزی در این تیم نگه می دارد پیگیری دقیق ، در پایان فیلم هر ویدئو "شما پس از برخاستن از خود نشسته مراقبه یا Savasana و ببینید که تعداد و چگونه آن را رشد عمل در آغاز در مقابل من واقعا فکر می کنم که این چنین زیبا از انعکاس این ایده که شما تنها نیستید."

لحظه ای بعد او می گوید آن را دوباره: "شما تنها نیستید."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب