به مسابقات بازگشت برخی از گلف بازان حرفه ای انتخاب را یک بیماری همه گیر عبور

لری Bohannan پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 4:45 PM EDT 22 مه سال 2020به عنوان گلف بازان حرفه ای chomp در ب

توسط NEWSOULS در 3 خرداد 1399

به عنوان گلف بازان حرفه ای chomp در بیت برای بازگشت به کار — تور PGA در ماه ژوئن و LPGA در ماه جولای — ممکن است عجیب و غریب سود برای کسانی که مسابقات ساخت اولیه بازگشت پس از COVID-19 ویروس.

بسیاری از PGA بالای بازیکنان که ممکن است به طور معمول در نظر گرفتن زمان در حال حاضر و جست و خیز مسابقات در فورت ورث یا هیلتن هد یا Connecticut در واقع ثبت نام برای وقایع اوایل در بازنگری شده برنامه. که می تواند برای برخی از بهترین مسابقات در آن مکان در سال به عنوان بازیکن می خواهید به دست کشیدن زنگ کردن بازی های خود را و مهمتر از برنده شدن برخی از پول است. تصور کنید یک غیر عمده زمینه با شش یا هفت نفر از 10 بازیکن برتر در جهان است.

فقط انتظار نداریم که هر نام شناخته شده در تور PGA را به در آن مسابقات.

بیشتر: یک واقعیت جدید: TaylorMade رویداد نشان می دهد که چگونه coronavirus ممکن است تغییر گلف در تلویزیون

بیشتر: یک رویای به تعویق افتاد: گلف بازان نا امید اما درک لغو باز مقدماتی

حداقل سه قشنگ نام های شناخته شده در بازی, Adam Scott Lee Westwood و ادی Pepperell در حال حاضر اظهار داشت که نمی توان آنها را بخشی از این سفر بازگشت در ماه ژوئن. وست وود اشاره کرد محدودیت های مسافرتی به عنوان یک مانع بزرگ. اسکات صاف کردن گفت که او متقاعد شده است که PGA Tour سلامت پروتکل بودند به اندازه کافی قوی برای جلب او را به بازی. Pepperell می گوید او می خواهم به جای اقامت در زادگاه خود در انگلستان و بازی حوادث در rescheduled تور اروپا از سفر به کالیفرنیا به PGA قهرمانی در ماه اوت در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این یک واقعیت غیر قابل انکار است که به عنوان طرفداران سر و صدا برای ورزش به بازگشت و برای جهان برای بازگشت به چیزی شبیه به حالت عادی نه همه ورزشکاران در این ورزش هستند به عنوان مشتاق به بازگشت بدون نظر آنها به کامل پادمان. ما در حال حاضر شنیده می شود از Tampa Bay Rays پارچ بلیک اسنل که گفت: آن را نمی ممکن است ارزش آن را به او به خطر این ویروس اگر او همچنین با در نظر گرفتن قطع پرداخت پس از از دست رفته نیم فصل حقوق و دستمزد به هر حال. دیگر بازیکنان بیس بال حمایت کرده اند اسنل موضع. Los Angeles Angels ستاره مایک ماهی قزل آلا کرده است گفت که او ممکن است راحت با هر چیزی کمتر که روزانه تست.

بازیکنان برخی از نگرانی های

در طرف دیگر از بیس بال سکه سابق پارچ تام Glavine این هفته گفت که اگر بیس بال تعطیل است و در این سال به دلیل بازیکنان و اتحادیه مالکان نمی توانند توافق بر ایمنی و جبران آن خواهد بود که بازیکنان را مقصر در چشم های عمومی.

هیچ یک از این است که می گویند که هر فردی بازیکن نباید تصمیم خود را در مورد ایمنی از بازگشت به رقابت. گلف و مسابقه اتومبیل رانی, به نظر می رسد به ضرب و شتم دیگر ورزش هایی مثل بیس بال NBA و NHL در نظر گرفتن بازگشت به رقابت. اما در کسانی که ورزش برخی از رقبای زمینه مسائل مربوط به سلامت مانند آسم و یا حتی حملات اخیر با سرطان است. میلیون ها دلار درآمد را قطعا می تواند وسوسه انگیز در یک زمان هنگامی که بسیاری از آمریکایی ها از کار هستند. اما این بازیکن سلامت و خانواده خود باید اهمیت است.

برای وستوود و Pepperell هر دو زبان انگلیسی قرنطینه هفته لازم است پس از سفر به خارج از کشور را اضافه کنید مهم زمان نیست که یک سفر به ایالات متحده منطقی است. شما باید به جای تعجب که چگونه بسیاری از بازیکنان بیس بال از آمریکای جنوبی یا حوزه کارائیب ممکن است به صورت مسائل مشابه. برای اسکات موضوع به نظر می رسد به شدت در مورد سلامت و چگونه PGA Tour را به حفاظت از آن بازیکنان و کارکنان خود را هنگامی که بازی می کند به عقب می آیند. ایمنی از گالری ها نیست مسئله در عین حال چون حداقل چند اول مسابقات برگزار خواهد شد با گالری.

اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان را دوباره به ورزش خود را لحظه به لحظه رقابت بازده درک است که برخی از محدودیت ها و اضافه شدن تست از بازیکنان و کارکنان خواهد شد مورد نیاز برای آینده قابل پیش بینی. هک, NBA است که صحبت کردن در مورد رفتن به یک حباب بازی بقیه فصل آن در یک محل واحد برای جلوگیری از سفر نگرانی.

گلف باید تغییر مکان ها و دوره های هر هفته را به هر گونه حس در همه. تسهیلات باید برای کسانی که در سایت خواهد شد از جمله رسانه ها و حامیان مالی. اما طرفداران گلف باید آماده برای ایده ای که چند بازان ملحق خواهد شد Scott وستوود و Pepperell در سادگی انتخاب به ماندن در خانه به جای در نظر گرفتن ریسک پرخطر بار. و طرفداران باید قبول آن تصمیم گیری.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن