سیب آتش 80 ٪ شامل ، 33،424 هکتار سوخته ، پس از سوختن ارزیابی در حال انجام

خدمات خبری شهر منتشر شده در 2:05 PM EDT Aug 13, 2020مهار آتش سوزی سیب در جنگل ملی سان برناردینو امروز به 80 در

توسط NEWSOULS در 24 مرداد 1399

مهار آتش سوزی سیب در جنگل ملی سان برناردینو امروز به 80 درصد افزایش یافت چرا که آتش نشانان به ساخت خطوط مهار در اطراف محیط این شعله ادامه می داد.

به گزارش سرویس جنگل ایالات متحده، انتظار می رفت که این براشر ۳۳۴۲۴ هکتاری را در بر دارد.

مهار کردن برای شرایط گرم، خشک و باد از طریق آخر هفته، آتش نشان انها روز به روز تغییر در روز پنجشنبه به عنوان خدمه و منابع ادامه به ترک منطقه در انتظار مهار کامل آغاز شد.

1159 پرسنل آتش نشانی که در صحنه باقی مانده بودند توسط دو تانکر هوای کال آتش و 11 هلیکوپتر آب انداختن آب برای خنک کردن نقاط داغ کمک می شود.

شرایط باددرمنطقه باعث شد که جیب های گرمابیشتر دیده شود، اما خطوط آتش در برابر باد و بیشتر نقاط داغ در اطراف لکه ها و سیاهه ها به خوبی در لبه آتش قرار گرفته بودند.

با نگه داشتن خطوط آتش سوزی، خدمات جنگل شروع به ارزیابی شدت آسیب ناشی از آتش سوزی در جنگل ملی سان برناردینو، به دنبال انواع اثرات زیست محیطی ناشی از آتش سوزی، از جمله آسیب های آبخیزداری است که می تواند شرایط سیل خطرناک در طول فصل مرطوب کالیفرنیای جنوبی را دفع کند، مقامات گفت.

آتش سوزی از طریق زمین های فدرال، ایالتی و خصوصی، به گفته کاتلین تامپسون از وزارت کشاورزی ایالات متحده، و چندین سازمان دولتی باید به انجام ارزیابی های خود را پس از آتش به عنوان خدمات جنگل در حال انجام در جنگل ملی است.

آتش سیب نیز از طریق مورونوگو باند رزرو هند ماموریت سوخته، و آسیب به رزرو توسط وزارت کشور ایالات متحده ارزیابی خواهد شد.

تامپسون گفت: «سرزمین های قبیله ای، سرزمین فدرال محسوب می شوند چرا که به طور مشترک توسط قبایل و اداره امور هند اداره می شوند.

اداره امور هند زیر نظر وزارت کشور آمریکا قرار می شود.

تلاش ها نیز به بازسازی منطقه آتش انتقال داده شده است، مقامات در بیانیه ای به این مورد،

آتش نشانها آوار و خاک را از کولورها در امتداد جاده های خاکی حذف خواهند کرد. در مناطق نزدیک جاده ها و مسیرهای پیاده رو، خطوط دستی با پوشش پوشش ی پوشش ی پوشش ی پوشش ی پوشش ی پوشش ی پوشش ی پوشش ی می شود تا اثرات قابل مشاهده ی پنهانی را در بر گیرد."

خطوط دوزر برای اطمینان از کنترل فرسایش تعمیر می شوند و سپس با پوشش پوشش ی روی شیامی پوشش داده می شوند. در مکان های پاکسازی شده از گیاهان و به عنوان مناطق ایمنی برای آتش نشانان استفاده می شود، خدمه منطقه را با درختچه ها و اندام های دور افتاده پنهان. پرچم گذاری و علامت گذاری از تلاش های سرکوب نیز حذف خواهد شد.

مقامات هنوز انتظار می رود تا باد تا 25 مایل در ساعت و افزایش درجه حرارت را از طریق تعطیلات آخر هفته، اما گفت: خطوط آتش آزمون باد در اوایل هفته گذشته.

صلیب سرخ آمریکا بعد از ظهر سه شنبه اعلام کرد که تمام عملیات امدادرسانی در منطقه آتش نشانی، از جمله نگهداری از خدمات در یک مرکز تخلیه موقت که در دبیرستان بیومونت تأسیس شده بود، به پایان رسید زیرا تمام دستورات تخلیه برداشته شده است.

سازمان غیرانتفاعی گفت که به ۱۸۳ نفر که از آتش سوزی اپل آسیب دیده اند کمک کرده است، حداقل ۲۱۹۶ وعده غذا و میان وعده غذا سرو کرده اند و بیش از ۳۰۰ اقامت شبانه هتل را برای فراری ها فراهم کرده است.

منطقه ٔ سن گورگونیو ویلدرنس — جایی که ۷٬۲۴۹ جریب به دلیل آتش سیب سوخته اند — همچنان به روی عموم بسته است.

از زمان فرار در گیلاس ولی ۳۱ ژوئیه به دلیل خرابی خودرودیزل، آتش سوزی اپل چهار خانه و هشت ساختمان بیرون از ساختمان را تخریب کرد و منجر به جراحت سه آتش نشان شد. به طور تخمینی ۲۶۰۰ اقامتگاه و ۷۸۰۰ نفر در اوج فروغ تخلیه شدند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن