فرشته نظر مردم به ارمغان می آورد بازگشت به کار دوباره باز برای کمک

وینستون Gieseke پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 3:22 AM EDT 22 مه سال 2020در حالی که وجود دارد مقدار زیادی ا

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از فداکارانه چیزهایی که می توانید انجام دهید برای کمک به دیگران در طول coronavirus همه گیر نیز وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای کمک به خودتان و دیگران -- برای مثال چیزی به عنوان ساده به عنوان تمیز کردن گاراژ خود را. پس از پناهگاه در محل سفارشات صادر شد بسیاری از مردم گرفته اند به پالايش به عنوان یک راه برای احساس مولد و پر کردن وقت. اما زمانی که شما در نظر بگیرید که یک نفر اهدا می شود و فرد دیگری رستگاری — در بیشتر راه بیش از یک چنین عمل طول می کشد خیلی بیشتر معنی.

همانطور که از پنج شنبه, مارس 19 همه فرشته مشاهده رساله فروشگاه از Indio به کالیفرنیا باز هستند برای اهدای آف رها (touchless البته). این به این معنی است که با تمیز کردن فضاهای ریخته و اهدا به آرامی استفاده می شود موارد غیر انتفاعی, شما می توانید مردم را قادر می سازد برای پیدا کردن آیتم های سرد در قیمت با تخفیف در حالی که کمک به کودکان و بزرگسالان با معلولیت زندگی شاد و سالم و شرافتمندانه زندگی می کند.

فرشته مشاهده فروشگاه تولید بسیار مورد نیاز کمک های مالی برای حمایت از عملیات 19 خانه های آنها را اجرا کنید برای غیر فعال کودکان و بزرگسالان است. سازمان کودکان رایگان برنامه توسعه بدون بودجه دولت و عمل به طور کامل از طریق انسان دوستی و فروش فروشگاه. و در حالی که ضروری کارکنان بهداشتی درمانی باید ادامه کار با مشتریان افتتاح فروشگاه ها برای کمک های مالی به این معنی است که فرشته را مشاهده قبلا furloughed خرده فروشی کارکنان — در مجموع بیش از 200 کارکنان است قادر به بازگشت به کار.

پاتریشیا مایرز, فرشته, نمایش رسانه/مدیر ارتباطات می گوید این سازمان شده است هولناک با خریداران وفادار و اهدا کنندگان رسیدن به سوال در مورد کمک های مالی.

و در حالی که فرشته مشاهده مکان های باز هستند و برای رها کردن کمک های مالی, صفحه اصلی وانت از موارد و در فروشگاه خرید در حال حاضر در دسترس نیست با توجه به دولت/شهرستان ها سفارشات.

تمیز کردن گاراژ خود را (و یا اتاق زیر شیروانی و یا گنجه) ممکن است جالب نباشد اما حداقل آن را می سازد دادن آسان است.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب