آنچه همه باید درباره استخر پیش ساخته بدانند

شهربازی سرپوشیده قلعه شادی نیز بازیهای مفرحی چون اسب گردان، ماشین برقی و سفینه دارد. قلعه شادی نیز دارای بازی

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

شهربازی سرپوشیده قلعه شادی نیز بازیهای مفرحی چون اسب گردان، ماشین برقی و سفینه دارد. قلعه شادی نیز دارای بازیهایی چون ماشین برقی، اسب گردان و سفینه است. از بازیهای مفرح شهربازی شماره دو ارم میتوان سورتمه، جایرسوئینگ، اسکیت هوایی، آفتاب و مهتاب، دیسکو کاستر، اسب گردان، قطار شادی، استخر توپ، کاترپیلار، آکروجت، کشتی امیر، ماشین پرنده، چرخ و فلک، مونوریل، ترن هوایی کودک، ماشین برقی بزرگسالان، فیلیپر، ماشین برقی کودک، رالی کودکان، استخر قو، سفینه، تشک بادی، بوستر، موتورکوبنده برقی، تونل وحشت، تاب پرنده، پاراتاور، تله سیژ، قطار شادی کودک، زیپ لاین، تاپ اسپین، سینما هفت و چهار بعدی، عینک سهبعدی، ترن چرخشی، ترن جنگلی، جامپینگ و سقوط آزاد را نام برد. در شهربازی شماره یک ارم، بازیهایی چون قوی گردان، اسب گردان، آستروجت، استخر توپ، مینی جت، سورتمه، فریزبی بزرگسالان، تاپ اسپین، تاور گردان، جت اسکی، آبشار، تشک بادی، بیلینو مکانیکی، تاب کودک، ماشین برقی بزرگسالان، ماشین دریفت ترایک، ماشین پرنده، اسکیت هوایی، ترن شادی، تاب زنجیری، تله سیژ، رالی کودکان، یوفو، یورو بانجی، سینما چهار بعدی، فان اسپریت، کشتی کودک، کشتی صبا، کلایمکس، فریزبی کودک، کریزی دنس، سافاری و ستاره گردان وجود دارد. کریزی موس، تاب پرنده، غول تاب، اسکیت یو، ماشین بنزینی (کارتینگ)، آبشار و ترن هوایی بزرگسالان از بازیهای هیجانانگیز شهربازی شماره سه ارم به شمار میآیند.

شهربازی شماره سه یا لونای سه درست در کنار لونای دو قرار دارد و از آن قابل تفکیک نیست. شهربازی شماره دو یا لونای دو در ضلع جنوبی مجموعه و کنار دریاچه بزرگ قرار گرفته است و طیف وسیعی از بازیهای هیجانی ویژه بزرگسالان در آن وجود دارد. این شهربازی که با نام لونای یک شهرت دارد، قدیمیترین و اولین بخش پارک ارم محسوب میشود و در ضلع شمال غربی مجموعه قرار دارد. دستیار فروش سابق گوچی فاش کرد که وقتی برای اولین بار از این خانه بزرگ دیدن کرد، در آن گم شده بود. در پایان این مقاله، به طور کامل به تفاوت این دو نوع استخر پیش ساخته پی خواهید برد و قادر خواهید بود استخر پیش ساخته مناسب خود را به راحتی انتخاب کنید. پستاندارانی چون آهوی ایرانی، ببر بنگال، پلنگ ایرانی، خرس قهوهای، روباه معمولی، شامپانزه، شتر دو کوهان، شیر ایرانی، شیر آفریقایی، عنتر دمکوتاه (بابون)، فیل آسیایی، کانگورو، کل و بزکوهی، لاما، میرک (دم عصایی) و میمون رزوس، پرندگانی نظیر دال معمولی، درنای تاجدار، شتر مرغ، طاووس، طوطی خاکستری، عقاب، قرقاول طوق سفید، قو و کبک و خزندگان همچون ایگوانا، لاکپشت، مار پایتون و…

در پارک ارم امکانات تفریحی متعددی نظیر چندین شهربازی روباز و سرپوشیده با بازیهای متنوع و هیجانانگیز، باغ وحش، استخر و دریاچه مناسب برای قایقرانی و ماهیگیری برای بازدیدکنندگان تعبیه شده است؛ پارکی که با هر سنی میتوان در آن به تفریح پرداخت. استخر روباز، یکی دیگر از انواع استخر می باشد که در زیبا سازی محیط باغ و ویلا بسیار موثر است و هزینه های کمتری نسبت به استخر سرپوشیده دارد. ساعت بازدید از شهربازیهای روباز و سرپوشیده پارک ارم در بهار ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ تا ۲۲ است. ساعت بازدید از باغ وحش ارم در بهار ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ تا ۱۹ است. به دلیل ساختاری که استخر های پیش ساخته دارند شما می توانید این استخر ها را بدون نیاز به حفاری بر روی زمین راه اندازی کنید و با کمک نردبان مخصوص به داخل استخر رفته و از آن خارج شوید ، در این نوع راه اندازی که راه اندازی روکار نیز گفته می شود دیگر نیازی به حفاری زمین نبوده و می توانید محصول را در کمتر از یک ساعت راه اندازی کنید . اشاره کرد. نکته مهم دیگر در مورد استخرهای تولید شده با فایبرگلاس، نگهداری بسیار راحت تر آن ها نسبت به دیگر مواد است.

از مزیت ها و خصوصیت های این مدل استخر پیش ساخته اینتکس پرتابل میتوان به قیمت پایین و بسیار ارزان , جا به جایی راحت , استفاده و کارایی های مختلف , جنس بدنه برزنتی مقاوم , نصب سریع و آسان , قابلیت نصب انواع پمپ تصفیه با قدرت تصفیه بالا و کم , بدون نیاز به لوله کشی , بدون نیاز به کندن زمین و احداث دیواره بتنی , استفاده برای بیمارانی که از درد مفاصل رنج میبرند . اما استخر پیش ساخته پی وی سی یا پلاستیکی را می توان در همه جا نصب و استفاده کرد . شاید برخی این تصور را داشته باشند که استخرهای بتنی می توانند بیشتر عمر کند اما این تصور اشتباه است. به طور کلی دو نوع استخرهای پیش ساخته برتر و دائمی وجود دارند، این دو گروه استخرهای پیش ساخته شامل استخرهای فایبرگلاس و استخرهای بتنی پیش ساخته هستند. با توجه به وقت گیر بودن ساخت استخر بتنی و در نتیجه هزینه های کلان آن، امروزه استفاده از استخر پیش ساخته جایگاه ویژهای پیدا کرده است. این محصول برای استفاده در ویلا یا ذخیره آب برای مصارف خانگی و کشاورزی و حتی تفریحی تولید میشود.

This art​icle has be en generated  by GSA Con tent G enerator DEMO!

آخرین مطالب