در میان coronavirus مجازی حوادث آینده از جمع آوری کمک های مردمی در Coachella Valley

وینستون Gieseke پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:01 AM EDT 28 مه سال 2020هیچ سوالی وجود دارد که coronavirus

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

هیچ سوالی وجود دارد که coronavirus و مرتبط با stay-at-home سفارشات این بهار گرفته اند فوق العاده ای تلفات در Coachella Valley سازمان های غیر انتفاعی.

رویدادی سالانه است که افزایش بودجه مورد نیاز برای این سازمان شود و آن را سیاه و سفید کراوات soirée یک lushly تزئین جشن و سرور و یا یک باغ ساده که امکانات سرگرمی زندگی می کنند — لغو شده است, تهدید آینده از این ارزشمند سازمان های خیریه که به مقدار بسیار زیادی به مردم در جامعه ما است.

با توجه به عدم اطمینان, فرانک Goldstin از اهمیت تولیدات فکر کردن خارج از جعبه.

بیش از سه دهه گذشته Goldstin طراحی و تولید هزاران نفر از حوادث در سراسر ایالات متحده و بین المللی است. در اینجا در Coachella Valley, که در آن او شده است تمام وقت ساکن از سال 2012 او برگزار شده است محصولات برای Mizell مرکز کویر ایدز, پروژه, کویر زندگی این Waring بین المللی پیانو رقابت مدرنیسم هفته کالج بیابان پالم اسپرینگز هوایی موزه مک کالوم تئاتر ایران راه کویر و بسیاری دیگر.

COVID-19 اما همه چیز تغییر کرده است. و از آنجا که دره را سخاوتمندانه جمعیت اهدا کنندگان و حامیان شده اند قادر به حضور در رویدادهای عمومی برای چند ماه گذشته Goldstin در حال کار بر روی یک راه برای آوردن حوادث به خیرین و حامیان با کار کردن با مشتریان خود را برای تولید مجازی حوادث.

"یک رویداد مجازی اجازه می دهد تا سازمان برای ارتباط با اهدا کنندگان خود را در مجازی ظرفیت ارائه آنها توانایی صندوق-افزایش" Goldstin گفت. "این ممکن است به عنوان سرگرم کننده و یا به عنوان پر زرق و برق به عنوان بزرگ در شخص وقایع هستند اما در پایان روز آن را نگه می دارد و رسالت خود را در جلو و مرکز و تعامل جلو و مرکز و این مهم ترین چیز است. اگر ما نمی تواند انجام دهد یک رویداد فیزیکی این است که یک راه جایگزین برای کمک به آنها در رسیدن به آنچه آنها نیاز دارند."

به جای بزرگ-مقیاس رویداد زندگی می کنند اجرا می شود که سه تا چهار ساعت در یک مکان بزرگ با دکور فوق العاده و یک آید تپه دوز, سرگرمی, Goldstin در حال کار بر روی 35 - 45 دقیقه آنلاین تجربه که امیدوارم برای رسیدن به همان هدف است. برخی از مطالب خواهد بود prerecorded اما این رویداد میزبان و جمع آوری کمک های مالی خواهد شد زندگی می کنند از جمله دست و پا زدن-بالا بردن بخش زمانی که مردم قادر به تعامل در زمان واقعی با استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود. و به لطف استفاده از teleprompters میزبان و یا حراج خواهد بود قادر به شخصا با تشکر از خیرین و تشویق دیگران را فقط به عنوان آنها را در فرد مزایای.

برای کمک به جمع آوری کمک های مردمی بخش مهم با همکاری بیشتر به یک سازمان است که با این نسخهها کار با مدارس و سازمان های غیر انتفاعی در سراسر کشور ارائه لازم یکپارچه فن آوری به منظور بالا بردن وجوه و ارائه پیشرفته پرداخت و پردازش سیستم عامل است.

این نیست به ویژه مفهوم جدید; مجازی حوادث در حال حاضر اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

"برخی از مردم در حال کار با یوتیوب و برخی از مردم در حال کار با Facebook," Goldstin گفت. "آنچه ما در حال کار بر روی یک سطح از تولید است که بسیار با شکوه و ما در حال کار را از طریق یک پلت فرم با استفاده Vimeo. آن را بسیار قوی متصل تلویزیونی احساس می کنم و آن را به ترکیب برخی از شکل از سرگرمی و واقعا خوب و بسیار قوی پیام. درخواست تجدید نظر محتوا پادشاه است در این نوع از محیط زیست چرا که اگر شما یک دوره بسیار کوتاه از زمان شما در حال رفتن به می خواهید برای رسیدن به مردم و لمس آنها را در راه است که متفاوت از یک رویداد زنده که در آن شما باید زمان بیشتری برای انجام این کار است."

و در حالی که ایده اینترنت مبتنی بر تجربه ممکن است بالا بردن ابرو در میان دره جمعيت مسن تر که ممکن است با تکنولوژی زرنگ و دانا Goldstin نیست نگران است. "ما پدربزرگ و مادربزرگ هستند که زوم با grandkids خود را یا با استفاده از FaceTime. [این بیماری همه گیر] اجازه داده است مردم نه تنها تعامل عملا جز تعامل با فن آوری و در آغوش این و آن را یاد بگیرند. من فکر می کنم که بسیار بزرگ به علاوه در طول کل این تجربه است."

او گفت: این فن آوری در او خواهید بود با استفاده از آن را آسان.

"شما در حال رفتن به دریافت یک لینک ایمیل از سازمان که می توانند به شما در تعدادی از راه های. شما با کلیک بر روی این لینک و آن را به شما به یک صفحه فرود است که بسیار خاص و دستورالعمل در مورد زمانی که این رویداد اتفاق می افتد و آنچه شما نیاز به انجام به شرکت. نه تنها شما دریافت ایمیل یادآوری شما همچنین می توانید ثبت نام برای دریافت متون که از شما دعوت به انجام کارهای دیگر مربوط به این رویداد است."

یکی دیگر از مزایای میزبانی یک رویداد مجازی است ذاتی صرفه جویی درگیر در تولید کوچک اما بزرگ تر از زندگی productions. نه صرف پول در وعده های غذایی libations یا روشنایی و تعویض لوکس decked کردن سالن برای پایه سبز روی صفحه نمایش وجود دارد بالقوه برای پول بیشتر — بدون cheapening ارزش تولید بالا مردم آمده اند به انتظار از Goldstin و با اهمیت.

"من فکر می کنم هر کس عادت به دیدن یک نوع تولید از من که واقعا صاف و واقعا متناسب," او گفت: "و این چیزی است که من امیدوارم که برای رسیدن به در یک فضای مجازی به عنوان به خوبی."

در برخی موارد یک رویداد مجازی ارائه خواهد شد پتانسیل به سود بیش از آن غیر انتفاعی میزبان.

"ما می خواهیم به کراوات رویداد به یک رستوران محلی. بیایید می گویند شما باید یک جریان نشان می دهد که رفتن به شروع در 6 p. m. بین 2 و 5, شما ممکن است قادر به رفتن و انتخاب کنید تا واقعا بزرگ بسته مراقبت از یکی از رستوران های محلی. در داخل وجود دارد ممکن است شراب و گل و از کار افتاده d'oeuvres و یک زن و شوهر از وعده های غذایی است که همه تنظیم و آماده شده است. وجود دارد برخی از واقعا شسته و رفته چیزهایی که ما می توانید انجام دهید که نه تنها حمایت سازمان بلکه برخی از کسب و کارهای محلی."

یکی دیگر از جایزه گفت: Goldstin است که پلت فرم های مجازی اجازه می دهد تا سازمان به شدت گسترش پایگاه خود را. در حالی که یک رویداد فضایی است که با ظرفیت محدود مجازی برنامه می تواند با حضور هر تعداد از مردم — و نه فقط کسانی که محلی هستند.

"همه ما دوستان و حامیان و خانواده است که زندگی در شهرهای دیگر" Goldstin گفت: "و این اجازه می دهد تا شما را به رسیدن به مردم در خارج از جایی که شما هستند."

Goldstin گفت: او در بخشی از الهام به segue به محیط مجازی با تلاش های دیگری غیر انتفاعی محلی: پیدا کردن مواد غذایی, بانک مجازی telethon آوریل 3 که مطرح شده بیش از $550,000 با سهم در آینده از بیش از 800 نفر, شهرستانها, کسب و کار, مبانی و سازمان ها.

"هنگامی که همه چیز شروع به پایین رفتن در ماه مارس, من می توانم آن را باور نمی," او گفت:. "من خیلی پایین است. و یک روز من به پیدا کردن مواد غذایی بانک [telethon] و پس از آن هوشمند است. واقعا با من طنین انداز بود و من خیلی تحت تاثیر قرار گرفته است."

دیگر الهام می آید از سالانه روز کارگر telethon که مطرح شده پول برای دیستروفی عضلانی ارتباط بود و میزبانی توسط جری لوئیس از 1966-2010 به عنوان به خوبی به عنوان یک اخیر 90, جشن تولد برای, آهنگساز, Stephen Sondheim آنلاین کنسرت های نزدیک به 40 هنرمندان انفرادی که در جریان broadway.com.

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که تولید واقعا قوی و قادر به ایجاد بسیار تلویزیونی-احساس نشان می دهد که به نظر می رسد مانند آن را برای بیرون آمدن از یک استودیو," او گفت:.

و در حالی که جمع آوری کمک های نجومی را پر می کند تا بسیاری از یک اهدا کننده تعطیلات آخر هفته Goldstin اشاره می کند که یک رویداد مجازی ندارد برگزار می شود, در یک شنبه شب.

"خوب جریان زمان است 6 p. m." او گفت: "با امکان پیش نمایش شروع می شود که یک ساعت قبل از. مناقصه در یک حراج سکوت اتفاق می افتد دو روز قبل و در ادامه برای چند روز بعد."

علاوه بر این رفتن های مجازی را فراهم می کند ولی سازمان توانایی میزبان حوادث در تابستان صرف نظر از درجه حرارت در خارج است. و یک رویداد مجازی را حتی اجازه می دهد snowbirds که در سمت چپ کویر به همکاری با سازمان هایی که برای آنها مهم هستند.

در حال حاضر Goldstin است با تعدادی از محلی غیر انتفاعی کنار هم قرار دادن خلاصه پیشنهادات و سخنرانیها و او با اعتماد به نفس است که بیشتر خواهد شد و حرکت رو به جلو در عرصه مجازی در برخی از ظرفیت با برنامه های راه اندازی در هر نقطه بین سه و چهار سال از هم اکنون.

به جای انتظار برای نور در پایان تونل Goldstin گفت که او به سادگی در تلاش برای ایجاد برخی از لیموناد از لیمو. "من امیدوار هستم که ما در حال رفتن به آمده از این طریق و از طریق آن با عنوان بسیاری از مردم سالم و به خوبی به عنوان امکان پذیر است."

او به وضوح هیجان زده در مورد امکانات. "من فکر می کنم این است که واقعا یک راه فوق العاده برای سازمان های غیر انتفاعی به ماندن در تماس با اهدا کنندگان خود را برای انتقال ماموریت خود را برای جمع آوری کمک های حیاتی."

و در نهایت او را هیجان زده در مورد چالش مقابله با چیزی جدید به نفع جامعه است. "من فکر می کنم آن را سرگرم کننده," او گفت:. "من فکر می کنم وجود دارد مسئولیت را به انجام این نوع از کار به دلیل آن را واقعا خوب برای این فوق العاده سازمان قادر به ادامه انجام آنچه آنها انجام می دهند. من بسیار سپاسگزار برای این فرصت."

چه انتظار: رویدادهای مالی

  • مجازی اتفاقاتی که ترکیب زنده تعامل
  • کمتر رویداد هزینه های تولید می تواند به معنی پول بیشتر برای غیر انتفاعی خدمات
  • حوادث اتفاق می افتد در هفت روز هفته
  • تولید کنندگان به دنبال دور گزینه های از رستوران ها برای شرکت کنندگان به ادامه حمایت از کسب و کارهای کوچک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب